McDonald's

Słupsk

Opinie o McDonald's

Flowdan

Kiedyś tam pracowałam, praca była ok ale kadra menegerska plus kierownik na czele towarzystwa wzajemnej adoracji uwielbiali poniżać i wyśmiewać się z innych i niekiedy z gości prosto w twarz, nie dopuszczalne no i do tego celowe wprowadzanie w bład żeby pokazać tobie jaki głupi jesteś a oni wspaniali, dlatego już mnie tam nie ma, bo to wyzysk za śmieszne pieniądze no i wszechobecny mobbing i zawiść, życzę tej restauracji jak najlepiej ale muszą Ci ludzie zmienić swój stosunek do ludzi inaczej nigdy nie bedą mieli wsparcia w naprawde dobrym kompetentnym zespole.

OpinioTwórczy

O Mc Donald's w Słupsku mogę książke napisać :) Jeśli chodzi o zarobki, umowę itp. wszystko w jak najlepszym porządku, ale jeśli przejdziemy do tematu pracy sytuacja wygląda gorzej. Jeśli jesteś kobietą - w miarę atrakcyjną istnieją przed Tobą szybkie możliwości awansu ... w zamian za kilka drobnych przysług ;) Jeśli jesteś facetem wystarczy, że będziesz chłopaczkiem na posyłki, wypełniał wszystkie nawet najgłupsze polecenia przełożonych i będzie dobrze :) Teraz władze przejęła grupka sfrustrowanych dzieciaków i prawa ręka (dosłownie ;] ) kierownika i trzeba mieć to na uwadze, że lubią nic nie robić, ale Ty masz robić wszystko, za pięciu. Podsumowując zarobisz, nie zostaniesz oszukany, atmosfera wśród pracowników niższego szczebla świetna ale na tym zalety się kończą a minusów jest dużo więcej.

paulina

McDonalds w Słupsku nie widzę aby poszukiwał nowych pracowników, @fals a Ty w jakim mieście pracujesz ? interesuje mnie czy jako student dam rade pracować ? jak jest z praca w soboty i niedziele

GJ

Tutaj to nie dadzą Ci całego etatu, mimo że ich stać bardziej niż w obojętnie jakim zakładzie produkcynym.

opinia

Generalnie nie szarpią psychicznie kazdego jednego pracownika utrudniając jego wydajność codziennie po kilka razy na dzień, wiedzą, że istnieją konta bankowe, nie każą czekać pracownikom na wypłatę pod garażem aż łaskawie przyjadą i w tym garażu wypłacą tak jak to robią sprzataczkom klatek schodowych w PGM na ul. Prusa 6 w Słupsku.

Kurczak

Chciałbym, żeby to było kłamstwo. Niestety, nie licząc wzmianki o menadzerach (są też osoby w miarę ambitne, które pracę na tym stanowisku traktują jako chwilową przystań ) pozostała część tekstu jest zgodna z prawdą. Właściciele restauracji są ludźmi bardzo prymitywnymi. Nie liczysz się dla nich jako człowiek. Pomiatają wszystkimi. Ubliżają pracownikom często w miejscach widocznych dla gości. Najgorsze jest to, że sami uważają się za burżuazję. Cóż głupota tych ludzi kiedyś ich zgubi.

zdecydowanie NIE POLECAM

Pracowałam tam 4 miesiące i naprawdę cieszę się, że mam to już za sobą. Nigdy nie spotkałam się z tak niemiłymi jak i niewykształconymi osobami, jakimi są tamtejsi menagerowie. [usunięte przez moderatora] Gdy wyciągniesz za miesiąc ponad 1000zł, to jesteś kimś (nielicznym zdesperowanym się to udaje, ale przygotuj się na kwotę 800-900zł). Jeżeli szukasz stałej pracy- lepiej poszukać innej. Chyba, że lubisz jak ktoś patrzy Ci cały czas na ręce (czy oni uważają, że każdy jest złodziejem?!) i lubisz, gdy ktoś Cię pogania. Hasło przewodnie restauracji McDonald's w Słupsku: 'gość jest najważniejszy' -> czyli pracownik jest nikim, liczy się tylko szybki zysk. Podczas 11h ciężkiej pracy, masz zaledwie 30 minut przerwy. Przerwa ta na ogół jest po 6-7 godzinach pracy! Litości! Można umrzeć z głodu. Aha, osoby sprzeciwiające się kierownictwu (również menagerom) dostają następnego dnia do ręki wypowiedzenie. Jednym słowem: PORAŻKA!

Zostaw opinię o McDonald's - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie McDonald's