Opinie o McDonald's w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy McDonald's. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w McDonald's o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald's w Słupsk

Puchatek Nowy wpis

Dramat, co kolejne zamówienie na wynos zimne, suche, długi czas oczekiwania. Zamawiając na miejscu, wszystko rozwalone, frytki zimne, bułka sucha. Zamówienie nie kompletne... Ogólnie nie polecam ! Zmieńcie to bo to już przegięcie...

Wojtek Nowy wpis

Już któryś raz przy większych zamówieniu nie dostałem wszystkiego dzisiaj postanowiłem nie odpuszczać i wróciłem po burgera panini stwierdziła że są tylko ludźmi i sam powinienem sprawdzać czy mam wszystko jeżeli to ma tak wyglądać to ja dziękuję byłem tam ostatni raz

Irena Nowy wpis
@Wojtek

No... Troszkę słabo to w słowa ubrała ale też ma trochę racji, każdemu może się pomylić. Ale tak ostatecznie to Ty dostałeś tego burgera w końcu? Bo z opinii to nie wynika wprost

Julso

Utrudniony kontakt z pracownikiem, brak serwetek oraz nieposolone frytki , utrudniony kontakt z komunikacją

Irena Nowy wpis
@Julso

"Komunikacją"? Na jakiejś infolinii czy gdzie. Uderzaliście ze skargami do kierownictwa?

Janek

Witam. Wczoraj zamówiłem burgera jalapeno w zestawie i zamawiając ten oto zestaw, Pani przy kasie powiedziała mi, że nie ma u was takiego burgera, natomiast jest burger "Dżalapino" jak to Pani powiedziała. Była Polką a po małej krytyce jej zaznajomienia z wymawianiem nazw waszych produktów, które macie w menu, nazwała mnie "Rick" (nie wiem dlaczego) i dała mi tak ostrego burgera, iż od razu po konsumpcji zwróciłem go w WC! Koledzy, którzy ze mną wtedy byli wmawiają mi, że najzwyczajniej byłem zbakany, jak to bywa w piątki, ale ja wypaliłem tylko 5 backwoods'ów. Także w zasadzie to nie wiem [po co to piszę, w końcu jestem trzeźwy. 18 jointów w sobote? co to dla mnie... bułka z masłem hehehehehe Pozdrawiam, ogólnie fryteczki i nuggetsy super, szczególnie z sosem śmiatankowym :)

Ilona
@Janek

Janku, chyba "rigcz", nie Rick :D Jak widzisz ona też umiała użyć zwrotu, który z kolei dla Ciebie był nie do wymówienia. Więc jesteście kwita. Reszta Twojego komentarza wskazuje że jest on nie do końca serio, a co jak jakaś pracownica będzie miała przez niego problemy?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie McDonald's? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Słupsk
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Opiekunka seniorki
Słupsk
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Paulina

Przy zamówieniu na dowóz juz nie pierwszy raz nie otrzymałam pełnego zamówienia! Dramat. Place za coś czego nie dostałam.

Dominika
@Paulina

jeśli czegoś nie otrzymałaś to wystarczy zadzwonić do maka i powiedzieć... czasami przy natłoku pracy można czegoś nie włożyć do torby z jedzeniem. z doświadczenia wiem, że albo ktoś dowiezie brakujące jedzenie, albo będziemy mogli je odebrać przy najbliższej wizycie :)

Elżbieta
@Paulina

Zawsze w tym samym miejscu się to działo? I co jakichś droższych rzeczy brakowało? No nie za fajnie, ale może warto to zgłosić

Leon

Byłem na rozmowie zastanawiało mnie co jest nie tak w ogłoszeniu... Teraz wiem.. Ogłoszenie 3915 brutto stan faktyczny cóż ????????????????

Mac
@Leon

Tragedia, takich zarobków tam nie ma,nawet jak będą nadgodziny,atmosfera w pracy nie mila,szefostwo i kierowniczka to jest totalna porażka, jest (usunięte przez administratora) w pracy, dostajesz (usunięte przez administratora) wypłatę A pracujesz często za 3-4 osoby.nie polecam

Dominika
@Leon

No jaki ten stan faktyczny? Co innego dają w umowie? Faktycznie słabo, ale pewnie kwota podana w ogłoszeniu jest ogólna i nieliczni taką dostają (zależy od doświadczenia, lat pracy itd), więc nie rozumiem rozczarowania.

Marcela

A czy pracownicy mają tu prawo do darmowego posiłku? I jeśli tak to jaki limit finansowy jest na niego przeznaczony?

Mati
@Marcela

Są żniżki, ale za darmo nic nie ma. Zniżki około 50%

Janusz
@Mati

Możesz mi powiedzieć czy oprócz zniżek na jedzenie McDonald's oferuje jakieś benefity pozapłacowe? Ile można tu zarobić pracując na cały etat? Daj znać, zależy mi na tych informacjach.

Iga
@Marcela

Nie ma darmowych posiłków pracowniczych.

Szybka Jedyneczka

DO WSZYSTKICH MŁODYCH!! Ostrzegam Was przed pracą w McDonald's w SEZONIE jak i poza nim. Nie idźcie tam! Mają chore standardy, wymagają dużo, każą walczyć o jakieś śmieszne rekordy które WAM młodym pracownikom nic nie daje!! W sezonie jest zawsze OGIEŃ Z D*PY jak to mówią pracownicy i to wszystko za NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ!! Ludzie jeśli macie chociaż trochę dumy to nie dajcie się tam zatrudnić! To jest praca tylko na chwilę, tam pracują na stałe ludzie bez ambicji którzy najwyraźniej boją się osiągnąć w życiu coś więcej niż tylko praca w fast foodzie. Co WAM potem to da? Jest wgl czym się chwalić? Wstyd dla młodych...

on

@Ezio Auditore da Firenze a da się dogadać grafik żeby mieć weekendy wolne? czy nie ma takiej opcji ?

Ezio Auditore da Firenze
@on

Mi się nie udało - ale to może kwestia dogadania. Choć znajoma, co chciała pracować tylko na nocki (bo tylko wtedy mogła pracować) dostała także zmiany w dzień

Dawid

Hej, jaki ubiór obowiązuje w mc donaldzie i czy jest on opłacony przez pracodawcę ?

pweri.k34@wp.pl

Mc.Donalds to schit.. Bary mleczne gora. A maske niech zaklada jego szef,i zjada te jajka z chodowli pedzonej... Przykryte mrozonkami...

Radek

@Luk Nie rozumiem jaki związek z opinią o pracy ma ten wpis? To jest akurat forum pracownicze.

Luk

Porażka........ Pusta sala a pod mcdrive 50 minut czekania

Ezio Auditore da Firenze

Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to nie jest złe - pracy też jest sporo, więc dla takiego studenta jest to sposób na zarobienie. Niestety, ale atmosfera potrafi być naprawdę nieprzyjemna - zwłaszcza w weekendy. Na porządku dziennym są "zjebki" - czasem nawet za coś, czego nie zrobiłeś. Niestety zauważyłem sytuacje, jak niektórzy menadżerowie potrafią wsiadać na pracowników (oczywiście nie wszyscy - wielu z nich jest naprawdę w porządku). Nieraz zdarzało się, że wracałem z pracy wykończony psychicznie... Mój znajomy miał sytuację, że jeden z menadżerów nie chciał go z początku puścić na przerwę (dopiero po jakimś czasie w końcu go puścił). Nieraz też dostawał groźby, że zaraz będzie płacił za to, że przygotował więcej produktu niż trzeba było... Jeżeli zaś chodzi o pracowników, to idzie się z nimi dogadać - wielu jest naprawdę spoko ludźmi. Ogólnie to nie polecam pracy w restauracji McDonald's w Słupsku - pomimo wielu fajnych ludzi, jakich można tam spotkać przez paru cała atmosfera bywa zepsuta.

Mati

Pracowałem w MC w Słupsku. NIE POLECAM NIKOMU!!!! Pracowałem jedynie na nocki, harówa jak wół za grosze, roboty tyle że nie idzie się wyrobić, ciągle wywoływana presja, groźby że jak nie skończysz to zostajesz po godzinach, a czasami nie szło się wyrobić, o przerwy trzeba się dopraszać. Pieprzona managerka wykorzystuje pozycje. Nieraz atakowali słabszych pracowników, jak ktoś wyskoczył to miał niemiłą atmosferę. Z pracownikami się dogadywałem, w porządku byli, ale szefostwo porażka. Nie podaliśmy sobie rąk. Jeszcze raz nie idźcie, róbcie cokolwiek, jeździjcie na inwentaryzacje, szukajcie czegoś elastycznego ale nie MC w Słupsku przynajmniej nie nocki!!!!!

Nrt

Dramat jedzenie niczym nie przypomina jedzenia z Mc !!!! Paskudne

Choracy

To forum pracownicze więc klienci pomylili adresy.

nieinteresujsie

Nie potrafią wydać człowiekowi jedzenia tak jak się je zamawia...Zawsze czegoś brakuje. Dramat. Człowiek bierze zamówienie na wynos a dopiero w domu się okazuje, że nie ma wszystkiego.

Bolo

Może ktoś wie czy firma rekrutuje aktualnie? Jakie wymagania na starcie?

Mariusz

Każdy lubi zjeść coś w Macu. Jednak jedzenie trochę kosztuje.. Ostatnio znalazłem konkurs, w którym do wygrania karta MC Gold, na której 400 zł do wykorzystania w MC Donald's.(usunięte przez administratora) Udział w konkursie jest bezpłatny. Ja już wziąłem udział, a Ty?

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald's - Słupsk

• Jak się pracuje w McDonald's?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald's tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McDonald's?

McDonald's