Sils Centre

Gliwice

Opinie o Sils Centre

lolek

A gdzie teraz Heniu C. Stróżuje ? ;)

lolek

A gdzie teraz Heniu C. Stróżuje ? ;)

ki
użytkownik zarejestrowany

@ Poldek - a możesz troszke bardziej przybliżyc co masz na my sli8 pisząc to? bo jak ktos jest nie w temacie to jest to dla takiej osoby zupełnie niezrozumiałe. Dlatego czekam na szczegóły w trej sprawie

Poldek

Leniwe i zarozumiałe szefostwo nic nie wymyśliło i nie potrafiło utrzymać to co dostało na tacy czyli chlebodawcy Opla . Teraz zapewne nic nie wymyślą i zginą .

lolek

Firma juz nie robi dla opla , poszla w pizdu ;)

jozin z bazin

nie polecam pracy w Silsie (inaczej ACG). zarobki 1350 zł a fizycznie bardzo cięzko, wytrzymałem ponad miesiąc gdy zobaczyłem wypłate zesrałem sie z rozpaczy

Kozik

Najgorsza firma na jaką trafiłem bardzo ciężka fizyczna praca miałem pracować na wózku widłowym a okazało się że pracowałem na ręcznych wózkach 10 minut na rozładunek wielkiego tira i załadunek też 10 minut a w kolejce stoją już następne tiry i trąbią poganiają i jeszcze cześci układać w tych tirach wedługo alfabetu pozrywałem tam ścięgna w nogach od szybkiej pracy a drugi przypadek to wyszłem na przerwę minutę prędzej to truli mi co można zrobić przez tą minutę siedzieli nad głową i truli że firma mnie nie oszukuje tylko ja oszukuję firmę przy wypłacie zabrali mi 360zł chyba za tą minute tak się tłumaczyli najgorsza firma SILS GLIWICE na terenie Bumaru Łabędy.

nareszcie [usunięte przez admina] poszły z torbami !!!!!!!!!!!!szkoda fizoli bo karierowicze przejęci pod opla ,ale nie ma togo złego!!!!fiat was [usunięte przez admina] pozwalnia!!!!!

[usunięte przez admina] nie firma !!!!nastawienie na [usunięte przez admina] człowieka [usunięte przez admina] na stanowiskach

Zostaw opinię o Sils Centre - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sils Centre