LAPP Connecto

Opinie o LAPP Connecto

Drogie koleżanki, drodzy koledzy z lapp connecto. Po wczorajszym dniu zapamiętajmy jedno: JAKA PŁACA TAKA PRACA!!! A więc szanujmy naszą pracę ????

gość

A co tak źle płacą,czy na wypłacie (usunięte przez administratora).

Czy ktoś chodzi na skruty do pracy przez ul dworcową koło tych magazynów,czy tam tych pustostanów

Nie ma to jak siedzieć w pracy w taki upał na zmianie popołudniowej.

JA JEGO

Ludzie!!!!!Popcorn mi się skończył :D :D :D

@JA JEGO

No i co związku z tym.dam ci rano popcorn jestem na przygotowaniu.

@JA JEGO

No i co związku z tym.dam ci rano popcorn jestem na przygotowaniu.

Aplikowałeś do firmy LAPP Connecto? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Patrycja

Dziękuję za wyczerpująca odpowiedzi na mój wcześniejszy post.

Jeszcze trochę i mamy długi weekend.

patrycja

szukam pracy i działu na którym są dwie zmiany bądz jedna ze względu na dojazd.czy można po krotce opisać działy i na czym praca polega na danym dziale z góry dziękuje.pozdrawiam

Kazimierz

Panie z kontroli, weźcie się za pracę, a nie co 30 minut pilnujecie budki autobusowej na fajce żeby nie ukradli

nowy

a Ty to skąd niby wiesz ile i kiedy schodzą na fajki jak w grudniu 2020 roku pisałaś , że już tam nie pracujesz :D weź się lepiej za robote ha ha

nowy

Zamiast leżeć i pachnieć to zalecam terapię u psychiatry ...

Spokojnie , ludzi zatruwających atmosferę jest co raz mniej ... jak chyba widzisz na własnym przykładzie :) żałosne jest wylewanie żali na forum i robienie z siebie pośmiewiska... każdy wie kim jesteś i wszyscy się śmieją, z tego co tu wypisujesz ... daj jeszcze trochę czegoś na długi weekend pośmiejemy się wszyscy ...

Odpowiednie kroki zostały już podjęte. Niestety jak to w polskim prawie bywa wszystko musi nabrać mocy urzędowej.

Bielasko

Kocham tę firmę jak Sara fajki

To niech zrobią sobie casting na top model.pewnie wiecej osób by się znalazło.

ewa

O proszę jak miło , że interesujecie się moim prywatnym życiem :) Nie bądź tchórzem i podpisz się z imienia i nazwiska. Bo obrażać mnie czy też dziewczyny kontroli jest bardzo łatwo ale miej tyle odwagi powiedzieć to innym w twarz a nie chować się za ekranem telefonu . Na Ciebie / Was też zapewne dałoby się wiele powiedzieć a szczególnie na poziom pracy . Pozdrawiam wszystkie zawistne osoby :)

KTOŚ

Osoby interesujące się życiem prywatnym innych osób za pewne swoje mają mało ciekawe albo wręcz beznadziejne. Zajmijcie się swoimi rodzinami i sobą albo poszukajcie sobie jakiegoś hobby bo widać, że macie za dużo wolnego czasu.

Masz tyle odwagi pisać tutaj to zapraszam jutro na rozmowę twarzą w twarz. Nikt nie każe Ci oglądać moich zdjęć i filmów i czegokolwiek a obrażać mnie publicznie nie masz prawa !!! Przypominam , że to forum o pracy a nie o czyimś życiu po pracy. Pogadamy o Twoim? Nie? Ok , prokuratura i policja na pewno się tym zajmie. W sieci nie jesteś anonimowa.

A to ciekawe co piszesz .... bo jeszcze nikogo nie potraktowałam jak "głupola" ... A wręcz bardzo cenię sobie współpracę z wieloma osobami i wiem, że na wiele osób mogę liczyć w temacie pracy i wykonywanych obowiązków. Bo odwalają kawał dobrej roboty. Dalej jednak namawiam do rozmowy twarzą w twarz gdyż Twoje zarzuty są oszczerstwami bez pokrycia. Jeśli w czymkolwiek ktoś czuje się urażony to takie kwestie rozwiązuje się na bieżąco rozmową. Życzę Ci miłego wieczoru i zejdź już ze mnie jak wyładowałaś całą swoją frustrację. Szkoda życia na karmienie się takimi chorymi wpisami. PS. "Nie strasz" pisze się przez SZ ;)

Twój wybór ????‍♀️ Tak czy siak każdy głupi potrafi nadać sobie nick 00000 i obrażać wszystkich w koło , wypisywać pomówienia a o sobie samej nie powiedzieć nic ... Prawda i tak wyjdzie na jaw .

KTOŚ

A skąd wiesz jakie Ewa ma życie? Czas po pracy to już jej prywatna sprawa i to w jaki sposób go pożytkuje. Może robić co chce bo jest dorosła i ma do tego prawo. A jeśli chodzi o jej zdjęcia to też wstawia na swoje profile to co uważa za stosowne. A Ty jesteś tak zawistna i zazdrosna, że aż mi Ciebie żal. Bo mieszanie pracy i życia poza nią jest żałosne! Jeśli masz problem co do jej pracy w tej firmie po prostu to napisz ale nie mieszaj się w coś co nie jest Twoją sprawą. Masz lub miałaś z nią na "pieńku" to opisz to bez wchodzenia z buciorami w jej życie. Tak dorosłe osoby robić nie powinny. Sama siebie ośmieszasz tymi komentarzami. I zapamiętaj...to jest forum na temat pracy a nie życia poza nią. Pozdrawiam.

Ciekawski

Potwierdzając że forum dotyczy pracy, nie powinno się ujawniać danych osobowych tym bardziej poruszać życia prywatnego, jest to karalne i uważam że osoba której to dotyczy powinna zgłosić to do administratora a następnie postępowanie cywilne.... Szybko uspokoiłoby to temperament ciemnogrodu.

Daria

Czemu (usunięte przez administratora) z wypłata.za co lub na co wam tak wypłatę obcinają.no to się nie dziwię tym bardziej że święta tuż tuż,a żyć i opłaty trzeba robić.

Daria

To w końcu jak jest w tym zakładzie.jakie są działy i jakie zmiany i jaka atmosfera w śrot pracowników.osoba o niku pracownik napisał,napisała same super łatwy jak by się nic nie działo.

Daria

To jaka tam jest stawka i jaka jest wielkość premi skoro piszesz że zasuwasz za grosze.wsumie to racja człowieka idąc do pracy nie jest świadomy jaką dostanie wypłatę na koniec miesiąca.nie powinni tak robić skoro ktoś sobie na to zapracuje to powien to dostać,ja rozumiem że jak jest jakaś reklamacja.to co to za kierownik że nic go nie interesuje.napewno nikogo takiego nie będzie trzeba tylko pamiętać że same gorsze osoby rządzicie będą chyba że znajdzie sie ktoś dobry to przyjdzie tylko na chwilę zobaczy co i jak i zaraz u cieknie

Daria

Może być,albo jakiś pracownik który nigdy nie miał zabranej premi lub ma dobre stanowisko w zakładzie.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Agnieszka

A jak to jest z tym że w piątek kończysz popludniowki a w sobotę przychodzisz na ranną zmianę.czy stosują się do 11 godzin przerwy między zmianami.czy jest samo wolka

Ja pierdziele co za zakład i co za ludzie.a po tym roku jak ktoś dobrze (usunięte przez administratora) liże i prosto palca trzyma to na jaki czas dają umowę.

Przykro mi ale prawda zawsze boli. Radzę (usunięte przez administratora) ruszyć i wziąć się za pracę. Gdyby kierownik i dyrektor wiedzieli i rozumieli na jakich stanowiskach pracują to by w tym zakładzie tak się nie działo.

plosi911

Nie polecam jako miejsca zatrudnienia z racji,iż kierownik miewa muchy w nosie i z dnia na dzień jak mu się lewą nogą z łóżka wstanie to możecie zostać bez pracy.

@plosi911

Możesz po krutce napisać co masz na myśli

Zuza

Mamy dobrą firmę i nie szukajcie na siłę złych stron. Czas jaki teraz mamy jest wyjątkowy i wszyscy mierzą się z tym wyzwaniem po raz pierwszy. Obyśmy jak najszybciej z tego wyszli

@Zuza

Jak by była tak dobra firma to po pierwsze by ludzi nie zwalniała tylko jak by nie było w tym czasie pracy to by dała na inny dział,a tak to ludzi pozwalała a teraz pracujecie po 10 i 11godz bo tyle jest teraz zamówień.a jeśli chodzi o ten czas to covid jest już prawie rok czasu.a bez powodu ludzie nie gadają bo w każdej pilotce jest ziarenko prawdy.

@Zuza

Gdybym miała tyłek obsadzony na takim stanowisku jak ty to też bym tak pisała. A rzeczywistości jest inaczej. Firma jest jedną bandą ludzi która to prowadzi i pracowników na produkcji mają za nic. Dostajesz dokumentacje starą nieaktualną lub niepełną to z czego taki pracownik ma pracować . Ci wszyscy wyżej nad ludźmi z produkcji to to tylko dobre stanowiska nie dobrzy pracownicy. Zrobili sobie gniazdka i się mondrują ale może przyjść taki dzień że ci którzy dziś są na wyższych stanowiskach mogą wylądować na produkcji i poczują tej dobroci firmy.

@00000

Masz rację ci na wyższym stanowisku się madruja,tak samo ja ci co dłużej pracują czyli ci co pracują 5 lat i ponad 5 a niczym się nie różnią od tych co krócej pracują.

@Zuza

Czas jaki mamy to pandemia i niema nic wspólnego z tym co tam w tym zakładzie się dzieje. Nikt nie szuka nic na siłę tylko każdy pisze prawdę. Wiem to boli co niektórych bo tymi opiniami psuje się wizerunek firmy. No cóż ludzie mają prawo do wypowiedzenia się o tej firmie co tam się dzieje. Tak na koniec to myślę że jeśli ludzie którzy tam to prowadzą czyli żądzą się zmienią czyli na nowych to będzie dobrze. (: Bo jak narazie ta banda to co robi to widzicie i słyszycie.

@00000

Bo oni też pandemią się zasłaniają.no bo tak prawda jest,ludzie psują wizerunek a to dlatego że ci co dłużej pracują 5 i więcej lat to się czują bezkarni i notorycznie chodzą na L4 jak im coś sie nie podoba, raczej by musiał cały zakład wymienić.

@ABC

Dziwi mnie to że zakład godzi się na to że ktoś kończąc w piątek popludniowa zmianą przychodzi do pracy w sobotę na pierwszą zmianę . zakład nie patrzy na to i nie zwraca uwagi na pracownikowi że nie minęło jeszcze 11 godzin między zmianami.

Część pracowników jest na kwarantannie - zdecydowanie nie jest to "pół zakładu". Sytuacja z miasta przeniosła się również na zakład ale nie są to długie kwarantanny i zważywszy na to co się dzieje dookoła - nie jest to nic dziwnego. Duża część już się zakończyła a kolejni grupa wraca po kwarntannie w najbliższych 3 dniach. Również nie jest prawdą, że zakład dokonuje zwolnień, wręcz przeciwnie w tej chwili będą przyjęcia do pracy. Nie będzie akcji prasowej ani ogłoszeń zewnętrznych, pierwszeństwo mają osoby z rekomendacji obecnych pracowników. Pozdrawiam

@123

Szkoda że nie ma ogłoszen.bo bym cv złozyła,a tak to nie wiem kiedy bede mogła złożyc.a dlaczego tyle osób jest na kwarantannie

Natalia
@123

Widzę że i obrońca się znalazł tego zakładu. To co napisała ta osoba to nieprawda ludzie mają kwarantanny i potwierdzone badaniem że mają wirusa. Najlepsze jest to że nie podają osób z którymi mialy styczność w pracy bo te osoby sobie nie życzą żeby je podawać bo dla nich jest najważniejsze że teraz mogą robić nadgodziny z tego względu że większość jest na l4. Nieprawdą jest też to że niezwolnili ludzi bo prawda jest taka że nikomu, komu się kończyła umowa nie przedłużyli umowy. Są wyjątki takie że przedłużyli umowę ale to na palcach jednej ręki można by policzyć musieli nieźle w (usunięte przez administratora) siedzieć. A o przyjęciach do pracy to też nieprawda. Są teraz osrani bo dużo pracowników jest na kwarantannach i nie wiadomo ile jeszcze pójdzie.

@Natalia

dlaczego nie podają osób ktore są na kwarantannie,przecież predzej czy pożniej i tak się wyda.A tak pozatym znam osobe która sie chwaliła ze jest na kwarantannie,bo pół zakładu też jest.A dlaczego nie przedłużali umowy,skoro teraz nadgodziny robią chyba ze kasa dla nich sie liczy.skoro ktos dlupo pracuje to powinni przedłużyć umowe,a nie po roku dostają na stałe i się jeszcze chwali ze dostała na stałe i nie mają podstaw zeby ja zwolnić.

@Natalia

A jak długo trwa kwarantanna w załadzie ,chodzi o osoby zarażone i te osoby co miały z tymi kontakt.

Weronika
@123

No to jakiś cel miała firma nie przedłużając umów pracownikom a teraz przyjmując osoby z rekomendacji osób pracujących poprostu jednych trzeba było usunąć żeby zrobić miejsce dla swoich znajomych. Bo przecież nowe osoby które przyjdą trzeba będzie uczyć wszystkiego od samego początku.

@Weronika

Trochę to jest śmieszne tak samo jak ktoś chodzi na zmiany takie jak rano,rano, popołudnie.a reszta osób musi się przystosować do danej zamiany lub działu.tak samo jest z umowami jedni dostają po roku na stałe,a inni mają co jakiś czas przedłużane,albo i nie tak jak w tym przypadku,musieli zwolnić miejsce.niech wezmą się za tych co wiecznie chodzą na chorobowe.

A po co nie są i naczyń to polega.

@Monika

Widzę że ktoś nabierzaco usuwa opinne. Ale że komuś się chce najwyraźniej komuś zależy na dobrej opini zakładu. Ta osoba która usuwa te opinie trafnie to robi dbając o swoją (usunięte przez administratora) I wszyscy czytając to wiedzą o kogo chodzi.

@Elomelo

Być może nie chca żeby wszyscy wiedzieli co się dzieje w zakładzie.ale i tak się wszystko wyda bo jeden drugiemu powie.

@Natalia

A jak teraz jest że zmianami.rano,rano, popludniowki.czy rano popołudnie.

@Monika

Ogłoszenia są tylko wewnątrz zakłady. Firma najpierw zatrudnia osoby, z polecenia obecnych pracowników. Poza tym nawet bez wystawiania ogłoszeń na zewnątrz w Kadrach jest sporo podań. Pomimo różnych niepochlebych a w większości naciąganych lub wręcz kłamliwych wpisów na forum, ci którzy pracują w zakładzie wiedzą, że wart się u nas zatrudnić. Co do kwarantanny to w tej chwili są to już pojedyncze przypadki. W mieście jest mniej zachorowań to i w firmach też.

@Monika

Na pewno nie ma żadnej umowy pomiędzy Lapp a GoWork więc jeśli wpisy są usuwane to nie z inicjatywy firmy. Być może administrator pilnuje, żeby nie przeginać a wpis zawierał coś czego nie powinien.

@123

Trochę to jest nie fer że z polecenia pracownika bo nie każdy chce żeby z kimś pracować bo dostaje się odpowiedzieć czy nie można sobie gdzieś indziej szukać pracy.ale jak to mówią że w każdej pilotce jest ziarenko prawdy.

@123

To że prawdę się pisze to ja wiem że co niektórych boli. Ale za takie coś administrator by opinni nie usuwał.

Co nie którzy pewnie liżą .skoro godzą się żeby chodzić na zmiany jak chcą,a nie tak jak wszyscy.np rano popludniowki, tylko rano rano popołudnie skoro mają dojazd to powinni chodzić jak wszyscy,a nie udawać że nie mają.jak ktoś się chwali że zarabia 2400 to pożądane liże i jeszcze premie ma.

@Weronika

Umowy nieprzedłużone to marginalna część. Wynikają z różnych przyczyn. Pracownicy w Lapp tak jak większości firm podlegają ocenie przed podpisaniem kolejnej umowy. Nie zawsze jest to ocena celująca ale w zdecydowanej większości jest dobra lub wystarczająca do uzyskania kolejnej umowy. Jak to zwykle bywa najgłośniej jest właśnie o tych niepodpisanych umowach. Rozczarowanie łatwo jest pokazać, chociażby na forum. Osoby z podpisaną kolejną umową traktują to jako coś oczywistego i się nie udzielają. Są też tacy, którzy wyjechali do większych aglomeracji. Co do bycia fair to przedłużono umowę osobie w bardzo ciężkim stanie zdrowia, żeby zachowała podstawowe przywileje wynikające z bycia zatrudnionym. Czasami jednak osoba długotrwałe nieobecna nie dostaje kolejnej umowy. O tym czy są zatrudnienia decyduje poziom zamówień a nie konieczność robienia komuś miejsca. A jak już pojawiają się wakaty to zdecydowanie najszybciej jest zrobić ogłoszenie wewnętrzne i przyjąć osoby, o których wiarygodności i rzetelności może poświadczyć ktoś już zatrudniony. To proste, logiczne, szybkie i tanie rozwiązanie. Warto wspomnieć, że większość pracowników ma umowy bezterminowe i nie ma teraz żadnych pracowników z agencji.

@123

Moim zdaniem powinni dawać wszystkim jednakową szansę,albo przenosi na inny dział skoro ktoś może być w czymś innym lepszy.i pierwsze słyszę żeby ktoś robił egzaminu abo oceniał pracownika żeby przedłużyć mu umowę.a propo umów od kiedy daje się umowę na stałe po roku przepracowania,przeciesz po takim czasie taki pracownik nie ma aż tak dużego doświadczenia aby taka umowę dostać.a i jeszcze jedno do takiego zakładu też powinni przyjmować wszystkich z zewnątrz a nie na polecenie pracownika.pozdrawiam tą panią co zarabia konektory i ma urodziny w Andrzejki

Ktoś
@Monika

Czytam te wpisy i cały czas powtarzasz o tych zmianach. Raz mówisz że są dwie zmiany i ktoś chodzi inaczej, że na rano rano popołudniu i ewidentnie masz coś do tej osoby a za drugim razem pytasz się jak są zmiany. Zastanów się czy wiesz jak tam jest czy chcesz się dowiedzieć. A jest mianowicie tak, że jest dział który cały chodzi właśnie w systemie rano rano popołudniu a nie jedna osoba której tak pozwolono. A jeżeli są osoby które chodzą inaczej niż wszyscy to są to osoby które potrzebują tak chodzić z różnych powodów i dostały na to pozwolenie bo jednak czasami w tym zakładzie potrafią iść na rękę pracownikowi z różnymi rzeczami

@Ktoś

Bo pierwsze słyszę żeby były takie zmiany.najwidoczniej ta osoba zaszła za skórę nie tylko jednej osobie i sobie czymś zasłużyła.ale napewno nie wszystkim idą na rękę,a zapewne nie mają dojazd.

@Monika

Weź się babo ogarnij. Bo aż czytać się tego nie da. Czy serio jesteś aż tak infantylna, że musisz wyrzucać swoje frustrację na anonimowym forum? Przyjdź do zakładu albo gdziekolwiek i porozmawiajmy w cztery oczy. A nie jak kakao tchórz chowasz się za nickiem i nie swoimi imionami. Żenujące

Sama się ogarnij.Jak ciebie to intersuje to jest moje prawdziwe imię i nie chowam się nigdzie tym bardziej za nickami.A po za tym nikomu nie muszę się tłumaczyć tym bardziej tobie i nie zamierzam się nigdzie przychodzić.A żenująca jesteś ty a ode mnie wypad.Tym bardziej że ludzie piszą prawdę jak tobie przeszkadza to nie czytaj,a ode mnie się odwal.

@123

No właśnie odnośnie tego ogłoszenia w sprawie pracy, dlaczego wyprowadzasz ludzi w błąd , gdyż jest ogłoszenia o przyjęciu do pracy w telewizji kablowej.

@Weronika

Ludzi pozwalali,a teraz pracują po 10 i 11 godzin i w sobotę.nawet jest ogłoszenie w telewizji kablowej że przyjemna do pracy na stanowisko pracownik montażu ręcznego.

ABC

Ludzi po zwalniali,a teraz pracują po 10 i 11 godz i w soboty.dobrze ze juz tam nie pracuje

Pozytywna

Praca nie jest zła, ale parę osób psuje atmosferę, najgorsze są te baby co pala fajki i plotkują interesują się życiem innych bo swoje życie maja nudne i zżera je zazdrość . Wystarczy poczytać forum i można stwierdzić że są tam żmije które naruszają prywatność innych wpisując tu jakieś bzdury. Znam te osoby bo pracuje długo w tej firmie, ale ludzie już plotkują i każdy się domyśla kto tu co pisze.

@Pozytywna

Praca nie jest zła dopuki nie robi się jakiś bezmyślnych egzaminów ludziom na produkcji nigdzie tego niema tylko w lappie śmieszne. Jeszcze jedno ta osoba co robi te egzaminy żeby ona coś umiała to było by dobrze. Praca nie jest ciężka niemożna się zmęczyć fizycznie tylko psychicznie przez tych ludzi co prowadzą ta produkcję, chodzi o kontrolę jakości i resztę. Jeśli kontrola jakości taka dobra jest chodzi o panią B to dlaczego wciąż są reklamację. Kobieta z takim stażem pracy śmieszne.

@Elomelo

A do czego to jest im potrzebne,po to żeby upokorzyć kogoś.zazwczytaj tak jest że jak ktoś nie zna się na pracy to się za bóg wie kogo uważa za wszech wiedzącego i umiacego.widocznie kontrola jest do bani i do wymiany bo to o czymś świadczy.czasem na niekorzyść pracownika żeby mu premie zabrać,a kontrola umyć ręce.

@Elomelo

A jak się nie zda pseudo egzaminu.to co zwalniają z pracy.

@Monika

Nieważne czy zdasz czy niezdasz i tak umowy nie przedłużają. (usunięte przez administratora)

@Elomelo

To po jaką cholerę ten pseldo egzamin,po to pewnie żeby kogoś upokorzyć i zabrać premie

@Monika

Egzamin robią po to żeby mieć podstawę nie przedłużyć umowy nieważne ze zaliczysz go dobrze innym osobą może pójść egzamin gorzej i mają przedłużone a co niektórym i tak nie przedłużają. Bo jest jeno bo, oni nie lubią takich ludzi jak sobie nie dadzą na głwe wejść. Jeśli masz na wszystko odpowiedź, masz mówić tak jak oni chcą i im przytakiwać i wchodzić im w tyłek. Jeśli tego nie robisz to albo masz zabierana premie a na koniec nie przedłużają umowy. Gnębią ludzi tak psychicznie że nie idzie wytrzymać. Co niektóre kobietki to aż płaczą i pracują.

@Sylwia

Co za ludzie aby (usunięte przez administratora) człowieka,aby nie zarobił.A od kiedy wprowadzili te egzaminy.teraz mnie zastanawia jedno czy 5 lat temu też były egzaminy czy tak dobrze palca trzymała w (usunięte przez administratora) że po roku dostała na stałe,skoro teraz tak nie przedłużają.

@Monika

No właśnie 5 lat temu tego niebylo bo teraz te baby które pracują tam już od 5 lat to są niedoruszenia. A ciemne jak nie wiem co robią no stop to samo bo niczego innego nie umieją. A Ci nowi musza umieć wszystko. A taka jest prawda że ci nowi to więcej wiedzą niż te stare wyżeracze. Porostu tam potrzeba konkretnej osoby żeby wzięła w swoje ręce to i zrobiła porządek. Mam nadzieję że przyjdzie taki dzień i zrobią ztym porządek a zwłaszcza z kontrola jakości bo z nimi jest tam największy problem traktują te kobiety jak (usunięte przez administratora)

@Sylwia

A to trochę szkoda że nie było tego egzaminu 5 lat temu bo ta osoba która tam pracuje 5 lat to się czuje pewna bo powiedziała że jej już nie zwolnią bo nie mają podstaw,a chodzi na zmiany jak chce choć jej dojazd pasuje,i zapewne jest na jednym stanowisku zarabia konektory i jest na przygotowaniu.takie osoby potrafią się ustawić.moze wkoncu nadejdzie taki dzień że porządek tam ktoś zrobi i weźmie się też za tych co wiecznie są na chorobowym.

@Monika

O tak co niektorym to wolno chorować i nic z tym nie robią.

@Sylwia

Masakra.powinni się za te osoby zabrać się w pierwszej kolejności,a nie robią sobie co chcą.niezle plecy muszą mieć.

@Sylwia

A nie uważacie, że chorować wolno każdemu? Jak ktoś (usunięte przez administratora) w tej sprawie to prędzej czy później doczeka się reakcji. Poza tym mniej zarabia i naraża się na niezbyt pochlebną ocenę. Nie zazdroszcze nikomu siedzenia na L4 nawet jeśli jest naciągane bo w końcu co taka osoba w życiu osiągnie oprócz doświadczenia w wyłudzaniu zasiłków.

@123

Choroby sobie nikt nie wybiera. Ale te wasze oceny i śmieszne egzaminy to sobie wsadźcie w tyłek. Najpierw niech ta osoba która robi te egzaminy i ocenia sama się wykarze bo z tego co wiem to nawet śrubokręta nie umie trzymać w ręku. Jest to chory zakład pracy.

@Pozytywna

Taka jedna osoba to niema życia prywatnego po pracy siedzi na (usunięte przez administratora) i czyta opinnie a później chodzi i oskarża pracowników że to oni piszą. Kobieto opanuj się bo za nie uzasadnione oskarżenie jest jeszcze przepis. Jak co to pdsm w następnej opinni ok.

@00000

art 234. Za fałszywe oskarżanie.

@00000

Tak ale co nie którzy udają bo nie chce im się robić i chca gdzieś wyjechać np na stok na narty.a jeszcze tam pracujesz.

@00000

Pewnie nie ma skoro innych życiem się interesuje i włazi z butami i opowiada same bzdury a o sobie nie powie tyko udaję święta krowę.

@Monika

Nie pracuje już tam, to jest chory zakład pełen wrednych bab.

@00000

A co tam się dokładnie dzieje,że juz nie pracujesz.

@00000

W Connecto pracuje około 170-180 osób. W większości Panie. Charaktery różne ale nazywanie większości wrednymi .... no cóż ja uważam, że zdecydowana większość ludzi to bardzo fajna ekipa. Zawsze znajdą się też osoby, które ciężko dogadują się z resztą towarzystwa lub nie przyjmują krytyki. Fakt, taka krytyka powinna być przekazana w odpowiedni sposób. Zmiana pracy lub konieczność jej szukania po nieprzedłużeniu umowy to stresujące momenty ale czasami konieczne dla obu stron. Mam nadzieję, że w Pani przypadku szczęśliwie znalazła Pani pracodawcę, który spełnił wszystkie oczekiwania. Jeśli tak, to proszę się pochwalić. Życzę zdrowych i spokojnych Świąt i powodzenia w Nowym Roku.

@123

W Lapp Connecto pracowo w zeszłym roku około 180 osób a teraz zaledwie 140 osób. Gdybym tyłki lizała to bym pracowała. Ale tego nie robiłam i nie dałam sobie na głowę wejść to mi podziękowali. Koniecznie pracy nie muszę szukać. Ponieważ to że nie przedłużyli mi umowy to wielkiej krzywdy mi nie zrobili. Nie nazwała bym tych kobiet fajna ekipą lecz bandą. Z przykrością podam do informacji że nieprzedłużenie mi umowy nie było dla mnie stresujące wręcz byłam i jestem szczęśliwa że nie muszę oglądać tych wrednych twarzy podludzi.

@00000

No właśnie nie każdy taki jest i tak robi że (usunięte przez administratora) liże innym.pewnie kilka osób liże (usunięte przez administratora) skoro po roku dostają na stałe i chodzi na zmiany jak chce jak taka święta krowa a ma dojazd bardzo dobry ,a nie chodzi tak jak inni bo nie wtedy nie widzi się z narzeczonym.

@Monika

Ludzie są tacy nieudolni życiowo i myślą że tak trzeba robić że w każdym zakładzie pracy tak jest ze trzeba dać sobie na głowę wejść dać się poniżać itk. Myślą że nigdzie do innej pracy ich nie przyjmą dlatego liżą tylki.Tak wogule to nie którzy trzymają się recami i nogami tej pracy bo mają lekką pracę a w innym zakładzie pracy to by tak nie mieli dlatego liżą tyłki i donoszą na innych do liderów i do kierownika.

@00000

w nie kazdym zakładzie pracy tak jest,ale też nie mozna sobie na to pozwolic.no raczej takiej nigdzie nie znajdą dlatego trzymają sie recami i nogami. bo w innym zakładzie nie bedą siedzieć 8 godz na krześle tylko bedą zapierniczac przy taśmie z potem po plecach.niektorzy tylki lizą bo chcą chodzić jak swięte krowy na zmiany tak jak chcą nie tak jak inny bo nie widzą się znarzeczonym a dojazd maja.jestem tylko ciekawa kto na to się zgodził,moim zdaniem wszyscy na danej zmianie albo dziale powinni chodzić jednakowo.

@00000

W tej chwili w Lapp mam 175 pracowników (i będzie więcej) . Co to za wypowiedź, wyzwiska : "podludzie", "banda" - to raczej styl z czasów drugiej wojny światowej i nie kojarzy się dobrze? Cieszę się, że jest Pani szczęśliwa. Niech Pani to szczęście dopisuje jak najdłużej.

@00000

Z tej niezbyt kulturalnej i w większości nieprawdziwej wypowiedzi jest jeden fragment, który jednak się zgadza - praca nie jest fizycznie ciężka - i za tą cześć wypowiedzi serdecznie dziękuję.

W tej chwili trudno jest o weryfikacje zwolnień. Ani osoby zarządzające ani ZUS nie narażają się na zakażenia przy sprawdzani L4. Ale wszystko mija więc i pandemia przejdzie. Jak wrócimy do normalnego życia to i możliwości kombinowania będą mniejsze. Zdrowia życzę.

@123

Dziwne żeczy tam się dzieją kadrowa jest ok ale jej koleżanka która z nią tam siedzi zauważyłam że się chyba przekfalifikowala na specjiste lekarza jeśli wie kto jest chory a kto nie i zbyt nadmiernie nadużywa wymieniając nazwiska przypominam że jest jeszcze rodo o którym zapomina.

@123

Kontrole ZUS były i są żadna pamdemia ich nie powstrzyma niestety. Jeśli ktoś choruje to chyba lekarz nie mając podstawy nie wystawia zwolnienia. W jakich my czasach żyjemy w normalnych. Życzę zdrowych wesołych świąt bożego Narodzenia szczęśliwego nowego roku mniej stresu i presji wywołującej na pracownikach.

Nie którzy zmyślają sobie chorobę bo im wolno zawsze tak tam było bo mają plecy kryte.

@123

W Lapp nie pracuje tyle osób jest to nie prawdą przecież caly czas są zwolnienia. Własną opinnie każdy ma prawo napisać i się wypowiedzieć na temat tej pracy i ludzi tam zarządzającymi. Są ludzie, ludziska i podludzia do wiadomości jak ktoś nie wie. Są zespoły, ekipy i bany. Używając tych słów banda i podludzie jest naj bardziej stosowne w stosunku do tego co oni robią z pracownikami i proszę nie świecić oczami bo tak nie jest.

@123

Zmiana pracy nie koniecznie musi być stresująca.żeby nie ta pandemia to by było jej o wiele więcej,a tak to większość zakładów boi się przyjmować do pracy.a jeśli ktoś chcę to znajdzie sobię pracę, świata nie kręci się koło lapp connecto,a jeśli ma ktoś się męczyc psychicznie to nie warto bo bywają w zakładzie i po zakładem ludzie i ludziska którzy potrafią być zadrosni i uprzykrzać życie, słuchać plotek nie prawdziwych.Pozdrawiam i szczęśliwego nowego roku.

Tak czytam i śmiać mi się chce co za komedie tam się wyprawia... Są liderzy... Liderki... I lider Ten ostatni jest zbyt pracownicy gdzie reszta zespołu wykorzystuje to mając go za nic. Liderka myśli że Pana Boga za nogi zlapala... Śmieszna nie liczy się z człowiekiem Nie ma żadnych zasad mówią skacz skaczę Brak szacunku do operatorów Stanowisko i rola jaką pełno brak słów Ciekawe gdy patrzy w lustro kogo widzi!?? Żal może niech unika lustrzanych pomieszczeń... Tak fałszywych ludzi świat dawno nie widział..

@Gość

Art. 943 kodeksu pracy. A o to co to jest mobbing. Mobbingem jest również straszenie, wywieranie nadmiernej presji, poniżanie i ośmieszanie pracownika zbyt duzy nakład pracy większy niż inni pracownicy wykonują, obniżanie jego samooceny oraz przydatności zawodowej. Przepisy stanowią też, że rodzajem mobbingu jest również odseparowywanie czy izolowanie pracownika od reszty współpracowników czyli zespołu. No to tyle jaby ktoś nie wiedział. Jak ja się cieszę że już tam nie pracuje a i jeszcze jedno to co tam się dzieje to jest chore. ????

@00000

A co tam się dzieje możesz po krutce opisać.bo jestem ciekawa.

@Gość

Możesz po krotce napisać co dokładnie się tam dzieje.widac że coraz gorzej tam jest

@Gość

Liderem żeby zostać to trzeba umieć wszystko lepiej niż reszta ludzi na produkcji ponad normę a ja widzę że tam jest tylko jeden lider i jest to facet.

@Agnieszka

Widocznie czymś sobie pochlebil że został liderem,tak jak osoby które chodzą na L4 i nic im nie robią,albo co nie które osoby chodzą zamiast na dwie zmiany rano i popołudnie to chodzą na rano rano i popołudnie pozdrawiam tą osobę która tak chodzi

@Gość

Niewłaściwe zachowanie osób zarządzających ludźmi powinno być zgłoszone do wyższych instancji ale ze świadomością, że druga strona też będzie mogła się wypowiedzieć. Często wówczas okazuje się, że sytuacja nie jest czarno-biała. Anonimowo, na forum można każdego zmieszać z błotem, niestety nie zawsze słusznie.

Nie można za dużo mówić czyli zgłaszać ze źle się coś dzieje np o kontroli jakości bo i tak nic z tym nie robią. Bo kontrola jakości prowadzi tam mobbing. Jak zaduzo się mówi to nie przedłużają umowy o tak tam się dzieje od zawsze.

@00000

Trochę szkoda powinni coś z tym zrobić bo nie powinno tak być,że kontrola jakości na wszystko sobie pozwala.ciekawa jestem od kiedy tak się dzieje bo jedna pracuje od 5 lat i ma umowę na stałe i jest na przygotowaniu i zarabia konektory i nie było słychać że się skarży że tak (usunięte przez administratora) liże że dostaje premię no się chwaliła że ma 24 wypłaty

Łatwiej postawić sprawę jasno i zaryzykować konfrontacje. Lapp to nie zaścianek. Krzywda się nikomu nie stanie.

Xxx

Forum jest na temat pracy, a niektórzy chyba o tym zapominają, bo odnośnie pracy to nie można narzekać, to jest praca dla osób chcących się uczyć, trzeba skupić się na tym co się robi ,bo nie polega ona na robieniu całego dnia tej samej rzeczy jak na niektórych produkcjach, problemem są osoby tam pracujące które interesują się za bardzo życiem innych, które powinny zająć się sobą a w szczególności praca a nie plotkami i głupotami. Taka osoba jest osoba o nicku lotnisko ikara 2 która najwidoczniej jest zazdrosna o inne osoby bo sama nie wykazuje chęci rozwoju w pracy i jest za swoje umiejętności oceniana tak a nie inaczej a to odbija się na wypłacie. Rozzalenie i pretensje tylko i wyłączenie do siebie.

@Xxx

A skąd wiesz jak jest na innych produkcjach. Jeśli nie pracowałaś to się nie wypowiadaj.(usunięte przez administratora). A tak poza tym to problem jest w zakładzie skoro po paru latach pracy odchodzą ludzie.

Xxx
@Ania

Zacznijmy od tego że prawdopodobnie zmieniłaś nick, nie wiem po co, chyba że jesteś na tym samym poziomie co osoba o której pisałam ostatnio bo macie ten sam bezczelny sposób pisania. To że nie pracowałam nie znaczy że nie byłam i nie widziałam, a poza tym wystarczy porozmawiać z osobami które pracowały. Nie pisze nic złego o innych zakładach bo to nie te forum żeby oceniać,ale chodzi o fakt że są takie produkcje gdzie codziennie się chodzi do pracy i robi się ciągle to samo i do tej wiedzy nie trzeba tam pracować, a w lappie praca w ten sposób nie wygląda, jest masa różnych zleceń, wiązek i ciągle robi się coś innego i dlatego trzeba myśleć o tym co się robi. A jeżeli wiesz do kogo piszesz to bardzo dobrze wiesz że z liderami mam bardzo mało wspólnego, więc jeżeli chcesz już pisać w taki prostacki sposób to wymysl coś innego niż cały czas ten sam tekst o trzymaniu palca w (usunięte przez administratora) A najlepiej jak byś zaczęła się kulturalniej wyrażać bo robisz tylko z siebie posmiewisko. Tego że nie ma problemu w zakładzie też nie powiedziałam więc zacznij czytać z uwaga a nie piszesz bzdury. Problem jest i to nie jeden, tak samo jak bałagan.Ale pisałam o pracy, a praca sama w sobie wcale nie jest zła i to może sporo osób potwierdzić.

@Xxx

Ikara 2 słynne osiedle na którym można kłamać że nie ma się dojazdu,a można tam mieszkać

Zostaw merytoryczną opinię o LAPP Connecto - Grudziądz

• Jak się pracuje w LAPP Connecto?

Zobacz opinie na temat firmy LAPP Connecto tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LAPP Connecto?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 8 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LAPP Connecto