LAPP Connecto

Opinie o LAPP Connecto

Aneta

Haha i sądzisz że grafiki sa źle układane tylko przez to że liderki nie mają dzieci? :D Grafik to ciężka sprawa, ciężko każdemu dogodzić. Układałeś kiedyś takie coś? Może spróbuj, zobaczymy czy dobrze Ci pójdzie.

Bo pewnie ktoś inny robił grafik.no powinno tak być.To dlaczego jak tak robią to nie robią wszystkim,powinno być sprawiedliwie,bo co bo ktoś powie że mu nie pasuje ta zmiana i musi chodzic1,2,bo tak mu dojazd pasuje jak ta blondynka w długich włosach,że stale jej nie pasuje że nawet w soboty nie chodzi,a jak nie miała umowy na stałe to chodziła w sobotę to jej wtedy pasowało, przecież są jeszcze autobusy.widocznie dla nich trudne do zrobienia tak zapewne wybrancy tylko chodzą.

Starzy pracowniki sami to kolesiarstwo stwarzają aby mieli lepiej.Ale za to nagrali minutowe filmiki promujące zakład jak tam jest zajebiście.Dlaczego ludzie chorzy chodzą do pracy i zarażają inny, dlaczego nie pójdą do lekarza są zastraszani czy jak.

Habababa

Na ten zakład tak gadają że głowa mała wstyd mi że kiedyś tam pracowałam

ABC
@Habababa

A jedna osoba która tam 7 lat pracuje i sobie chwali, w soboty nie musi chodzić,zmian też jej nie zmieniają.A co gadają i jak gadają

Brawo dziewczyny (Wiola i Jessika) za akcję dla rodzin z Ukrainy. Widać ze się zaangażowalyscie i super wam wyszło.

Gwiazda jest tylko jedna,co ludzi nie zna.A one pomagają tylko innym bo mają dobre serce.

Serca dobrego nie mają lubią gadać głupoty o innych osobach wymyślać o nich różne rzeczy co wcale nie jest prawdą ale chcę zabłysnąć u liderki

mała

czyli nadają do liderki na innych?

@mała

Trzeba uwazac

Były Pracownik

Tak samo jak ta nastepna gwiazda,blondyna w długich włosach,Moniczka.Też lubi gadać na innych i wymyślać głupoty które nie są prawdą.A póżniej udaje głupiego że to nie ona i ludzi nie zna.Trzeba na nią uważać.

ale kogo po....ją kto musi uważać?

pracownica
@Były Pracownik

śmieszne są te Twoje posty! Ciągle i ciągle wałkujesz ten sam temat i tą samą osobę. Skoro tak ci źle to może pochwal się nam wszystkim ma forum co takiego złego zrobiła Ci Monika, że ciągle o niej piszesz. Skoro taka mądra jesteś w internecie pokaż w końcu jakie masz "jaja"! A potem skończ te głupoty bo nic nie wnoszą do tego forum, wręcz przeciwnie...pokazują jak prostą jesteś osobą.

@pracownica

Jeśli uważasz że jestem prostą osobą,to niech Ci będzie,ale najpierw spójrz na siebie a nie oceniaj ludzi po okładce.A po drugie ona taka święta nie jest za jaką się uważa, więc jej nie broń bo tak wygląda jak bys była jej adwokatem.A po trzecie ludzie prawdę piszą.

pracownica

Ale czy Ty nie widzisz, że nikogo nie obchodzą Twoje wywody na jej temat? Ile można wałkować wciąż to samo? Przecież to nic nie wnosi do tego forum...a czy jest święta czy nie to tak naprawdę niczyja sprawa. Ty jesteś taka święta? Nie jesteś, nikt nie jest! A co do prawdy...to niektóre osoby piszą tu takie glupoty, że głowa boli. Komu się nie chce pracować to zawsze będzie narzekać! Nie mówię, że jest tu wspaniale, zresztą w żadnej firmie nie jest, ale jest znośnie, można się przyzwyczaić. A jak Wam się nie podoba zawsze możecie zmienić pracę i iść do takiej, w której nie będziecie narzekać. Pozdro.

@pracownica

Adwokat ????????.U w widzę że w tyłku zakładach pracowałaś że wiesz jak jest.????????

@pracownica

Głowa co niektórych boli chyba od prawdy, a jeszcze bardziej jak ktoś napisze prawdę.Swieta nie jest bo ma diabła za uszami,tak jestem święta bo na nikogo nie opowiadam bzdury jak mało który.A z kąd wiesz jak jest w innych zakładach pracowałaś w nich,czy jak że tak piszesz.

@pracownica

Śmieszna to jest ona i jej zachowanie,nie wiem czy się śmiać czy płakać.Zastanawia mnie o co jej chodzi,czy kolejny raz szuka sensacji do plotek. Dobrze że nie jeżdżę z nią tym samym autobusem.To niech ona pokaże jaja,a nie się chowa w autobusie,a jak ktoś się na nią spojrzy to udaje że w telefonie patrzy. Więc niech ona skończy te głupoty bo mi jest tylko żal tych osób które jej wierzą we wszystko.

Wy pracujecie dziś,a ja sobie na działce siedzę.

Szybkiego powrotu do zdrowia.????????

Nie ma to jak po nowym roku mieć popludniowki i robić nadgodziny,teraz tylko do 22 mam nadzieję że zleci, i czekac na narzeczonego który przyjedzie po mnie samochodem pod zakład.

@Monika

Zacznij używać jednego nicku najlepiej prawdziwego a nie podszywasz się pod kogoś i jeszcze kłamiesz bo nie przypominam sobie a pamięć raczej mam dobra żebym zostawała na nadgodzinach. Piszesz tutaj już tyle czasu że jestem w szoku że Ci się to nie znudziło. Jeżeli chcesz mnie wkurzyć tym pisaniem czy co tam masz na celu to i tak Ci się to nie uda bo ja to biorę śmiechem i jest mi nawet Ciebie żal, bo chyba nie masz swojego życia że poświęcasz tyle czasu na pisaniu tutaj, nie mam zamiaru przejmować się pisaniem jakiejś idiotki czy (usunięte przez administratora) bo kim tam sobie jesteś mnie nie interesuje. To już jest nudne i żałosne. Gdyby nie koleżanki które mówią mi o tym że znowu ktoś coś napisał nawet bym o tym nie wiedziała bo ja na takie fora nie wchodzę. Chcesz to przyjdź mi powiedz co Ci leży na sercu, co Ci takiego zrobiłam, może wtedy Ci ulży i zejdzie z Ciebie cała ta złość i skończysz te dziecinne pisanie. Naprawdę zacznij zachowywać się jak ktoś dorosły bo przypuszczam że taka osoba jesteś

@Monika

I to czy ktoś po mnie przyjeżdża po pracy to też nie Twój interes. Zajmij się sobą i swoim życiem

sąsiad
@Monika

w pracy nie ma koleżanek tylko są znajome twarze.Zapamiętaj to

sąsiad

po mnie przyjeżdza autobus

Witold
@Monika

Te nadgodziny są ekstra płatane? Jak tak to chyba jesteś zadowolona że więcej zarobisz, nie? Płacą setki?

Witold
@sąsiad

To znaczy że jest firmowy transport do pracy, czy źle cię zrozumiałem?

Sąsiad
@Witold

Źle zrozumiałeś.

@Monika

A jednak masz czas wchodzić i czytać fora jeszcze odpisujesz jak siedzisz w pracy najwidoczniej ci się nudzi i nie masz pracy, chyba że udajesz że robisz i myślisz że ciebie nikt nie widzi.a to że ciebie ktoś podpuszcza i masz coś za uszami to twój problem ludzie tylko prawdę piszą a ciebie to boli.

@Monika

Mam swoje życie i swój interes, miewają się dobrze.Ale ty naiwna jesteś .

@Monika

Ty jesteś naiwna i dziecina właśnie o sobie napisałaś i w dodatku (usunięte przez administratora)

@Witold

No a jak płacą.tyle wyciągam że ho go.

Emilia
@Monika

Ironizujesz? Czy naprawdę dobrze płacą?

Aplikowałeś do firmy LAPP Connecto? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Czy to jest zgodne z przepisami , żeby zakład godził się na to aby pracownik, schodząc z popludniowej zmiany czyli o 22,a następnego dnia przychodził na godzinę 8 rano i został tego samego dnia do 22,czyli to jest 14 godzin. Chyba że blondi się (usunięte przez administratora) paliła,albo na takie chody u liderów że może,bo inni jednak przychodzą w sobotę na odrobek.

gość

To tak mało pracy jest,czy mało zamówień jest.To nie ma grafiku osobowego kto gdzie i na jaką zmianę przychodzi.To 2 maja do pracy czy wolne.o dziwo że jeszcze funkcjonuje jak taka kadra zarządzająca jest.

@gość

Nie wiedzą ile będą mieć zamówień na następny tydzień, dlatego ludzi w ciula robią... Ze ma przyjść na rano od nowego tyg a w piątek się okazuje że ma przyjść na 14.Tam mało kto co wie.... Pracują dziś, ale większość idzie w środę. Nawet ludzie nie wiedzą kiedy wypłatę dostaną dziś czy w środę....Tutaj ciężko dostać jakoś informacje klarowną

@gość

Nie ma czegoś takiego jak grafik tu? Liderka bądź lider ci mówi. Możesz iść 3 tyg na popoludniu, a potem 5 tyg na rano. Masz żyć praca. Nie możesz nic planować. A na pytanie kiedy wypłata 2 czy4 odp jak będzie to jest odp ludzi z kadr ha

@Olaf

To co to za zakład że nic nie wie,ciekawe czy wiedzą że żyją.Tylko jedno mnie zastanawia że tak w ciula robią ludzi z tymi zmianami że raz mówią tak ,a w piątek inaczej.Taka jedna pracuje już długo i tylko chodzi na rano i popołudnie i nie ma zmian zmienianych tak jak inni .ciekawe od czego to zależy.

@Olaf

Szkoda, bynajmniej by był porządek.ciekawe czy oni też tak chodzą.to co to za za kadrowe , ciekawe czy ona wie kiedy ona będzie miała wypłatę

@gość

To jest w ogóle jakieś dziwne bo nie którzy chodzą tylko na rano, a inni są przerzucani tak jak im każą może rano a może popołudniu, zresztą w tym zakładzie robisz jedno zamówienie a o 13 im się przypomina że o czyms zapomnieli i masz rzucić wszystko i robić tamto, 15 min później przychodzi że jednak to pierwsze jest ważniejsze tam jest istny dom wariatów, nawet nie chodzi o pracowników bo 70% jest spoko. Tylko że z ludzi durni robią. A kadrowa to za karę tam jest najlepiej jak byś nie przychodził do nich, o nic nie pytał i nie dociekał. Dziwne ten zakład ma podejście...

@Olaf

No właśnie trochę dziwne to wszystko jest,jak tak robią to powinni wszystkich po koleji przerzucać,a nie uprą się na jednych i tych samych.Jedzcze pewnie swoich ulubieńców nie tykają i nie przenoszą.zdecydowac się nie mogą,niech ustalą sobie godziny zamówień i będą wiedzieć co o której ma być zrobione.Jak jest taka kadrowa to po co ona tam siedzi,aby miejsce innej osobie zajmuje.

Zaczynamy długi weekend.

Firma

Kłamcy kłamią wszyscy w tej firmie niedługo nie będzie miał kto robić w takich warunkach że człowiek ma nerwicę przez tą pracę żyć mu się nie chce jak ma wstać do pracy to się płakać chce to jak tak długa pracować można lepiej rzucić się z mostu i święty spokój bedzie

haha

To skacz! :) a kto Cię zmusza , zmień prace :p

@haha

Bez znajomości w Grudziądzu ciężko jest nie niemasz pleców to masakra. taka pipidowka

@haha

Aleś ty mądra, dlatego ty nie zmienisz tak ci się podoba.

Oferta pracy operator montażu ręcznego.ile jest zmian i na czym praca polega.

Firma

Niektórzy co pracują w państowkach mówią że w prywatnych się super praucuje no ekstra zabierdala się nie pracuje. pracuje się w państwowej luz kawka kiedy chce żyć nie umierać.

2 Maja pracujący czy wolnych.?

@Monika

Nie mogę wziasc urlopów bo wladzA niepozwala będą mieli wolne jak odpracują w sobotę chory zakład

@Firma

To trzeba odrobić za 2 maja w sobotę.nie można wziąć urlopu,to już lepiej by było przyjść 2 maja i by był spokój.

Chory zakład chore rzady

@Firma

Tylko ciekawe jak długo tak pociągną.paranoja jest

2 mają pracujący czy wolny.

Firma

(usunięte przez administratora) i donosiciele mają urlopy kiedy chcą a zwykły szarak ma dziecięc tysięcy razy przekładany urlop na taki termin jak lider sobie chce

@Firma

To nie źle żądza tam.i pewnie ci co się podlizują to mają tam dobrze i mogą chodzić jak chcą na zmiany.a Sobota była pracująca.

@Gosc

Rządzą jak chcą pracownik nie ma nic do powiedzenia ma cicho siedzieć bo jak za dużo powie to ma gorzej przechlapane i się mszczą pójdziesz do kierownika to i tak z tym nic nie robi normalnie mobing

@Firma

Jedna osoba która tam pracuje to sobie chwali,że tyle zarabia, może zostać na nadgodzinach żeby sobie odrobić godzin tyle ile potrzebuje i chodzi jak Chce w sobotę jak jest pracują to wogole nie chodzi.chyba że należy do tych lizusów.A kierownik to jakaś (usunięte przez administratora) .Jak tak dalej będą robić to upadną na dno i ludzi nie będą mieli bo jak ktoś nowy przyjdzie to zapewno ucieknie.

@gość

Pewnie ta przy korycie kierownika misia który tylko na magazynie siedzi.

@Firma

Pewnie tak siedzi.Bo nawet nie chciała żeby ktoś że znajomych przyszedł tam do pracy .Bo powiedział gdzieś indziej nie możesz iść,tak to wyglądało jak by nie chciała żeby ktoś wiedział co ona robi.

Patrycja

Oferta pracy operator montażu ręcznego,na czym polega praca i ile jest zmian.Czy może ktoś opisać po krotce na czym polega praca.

@Patrycja

Lepiej nie idź rządzą Liderzy urlop kiedy oni chcą bo jak ty sobie zaplanujesz to i tak ci zmieniają tak jak oni chcą za dużo mówisz bo jak będziesz cicho siedzieć jak cię poniżają to jest jeszcze gorzej bo się mszczą na tobie później taka ekstra Firma

Patrycja

A jest jakiś grafik osoby żeby wiedzieć na jakie zmiany się chodzi,czy też liderzy decydują na jaką zmianę masz przyjść.

@Patrycja

Liderzy robią co chcą i rządzą kiedy masz przyjsc

Patrycja

To każdy nie ma swojej zmiany,tylko chodzą jak chcą,i jak im liderzy każą,tak mam rozumieć.

@Patrycja

Nie możesz sobie niczego zaplanować, bo zmieniają grafik (usunięte przez administratora)

Patrycja

czyli jest grtrafik,kiedy jest ustalany i przez kogo.to takie osoby tez są.Chcą się podlizac czy zaimponować.

Firma

Firma jedno wielkie kłamstwo brak słów nie polecam

@Firma

A dlaczego nie polecasz,co takiego się dzieje.

Firma

Te dobre opinie to zarządzający piszą bo by nikt do pracy nie przyszedł

Jest oferta pracy,Pracownik Wsparcia Produkcji i moje pytanie jest takie.Na czym praca polega i ile jest zmian,czy są nadgodziny.Gdyż się uczę i mam szkołe w weekendy,i poszukuję prace.

Gosc

Pewnie są za karę,fizycznie nie chcą pracować to trochę na krześle posiedzą.to pracy nie ma,a ludzi przyjmują.zrobią trzy zmiany,czy w planach mają.Albo niech wszystkich dadzą na jedną zmianę budynek duży jest to mogą trzy piętra zająć.to zakład cięko stoi z zamówieniami,a co niektórzy do 15 siedzą

Oxxx
@Gosc

Przecież tam jest kompletny chaos,nikt nic nie wie. Zmiany dowiadują się pod koniec tyg może dwie może jedna ha ha. Żeby otworzyć trzecie piętro to zakład musialby się rozwijać i zarabiać na siebie.... Rysunki techniczne pamiętaj Gierka za przeproszeniem ale zapomniałem ulicę im budują to zamówień będzie więcej he he

@Oxxx

To grafiku osobowego nie ma kto gdzie pracujei z kim.I na jaką zmianę przychodzi,tylko każdy chodzi jak chce.a przecież miał się rozwijać skoro drugie jest otwarte,pamiętam że kiedyś było tylko jedno otwarte.Nie ma kto rysunków robić,czy jak.

@Oxxx

Z tymi zmianami to fakt, w piątek wieczorem ludzie się dowiadują jak mają przyjść w poniedziałek do pracy. Jakby nikt życia poza pracą nie miał i obowiązków.

@pracownik

A to grafiku osobowego nie ma.

Dlaczego

Dlaczego pracownicy którzy pracują kilka miesięcy mają pełną premie? Informowano nas że dopiero po przepracowaniu 15 miesięcy należy się premia a tu chodzą niektóre z produkcji i się chwalą że od początku dostają premie! A niektórzy nowi pracownicy dostają tylko najnizsza krajowa! To co dostają więcej ci co donoszą i się podlizują?

Wywalaja ludzi bo ktos sobie cos ubzdura i wymyślić i oczerni druga osobe zeby zatrudniać swoich po znajomościach

Opinnie wymazane ale zawsze przeczytane :) :) :). Widzę że na bieżąco czytane i sie nie podobają bo są kasowane :)

Zostaw merytoryczną opinię o LAPP Connecto - Grudziądz

• Jak się pracuje w LAPP Connecto?

Zobacz opinie na temat firmy LAPP Connecto tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LAPP Connecto?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 8 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LAPP Connecto