LAPP Connecto

Opinie o LAPP Connecto

PANI M.

PANI M. NIE NADAJE SIE DO PRACY Z LUDZMI ! TO JEDNO... DWA JAK JUZ DONOSIC JAKIE KOLWIEK INFRMACJE NA CZYJS TEMAT .... POLECAM ROBIC TO Z GLOWA... I ZAJAC SIE SOBA A NIE INNYCH PRACA ... SMUTNE... NIE POZDRAWIAM

Praca

Oferta pracy operator montażu ręcznego ile zmian i na czym praca polega

Byly pracownik
@Praca

Zapiepszasz za miske ryżu zero błędów bo masz przechlapane a jak powiesz pare slow za duzo to masz jeszcze gorzej (usunięte przez administratora)

@Praca

Śmieszna firma jednych zwalniają bo sobie nie dadzą na głowę wejść. Zwalniają wtedy jak nie mają dużo zamówień a jeśli tylko jest więcej pracy to znowu zatrudniają chora firma wiem coś o tym. Jeśli ta firma zwolniła pracowników z wieloletnim stażem no coś jest z tą firmą nie tak raczej z ludźmi którzy tą firme prowadzą.

@00000

Albo bez przyczyny szukają haczyka żeby zwolnić.Pozwole sobie zacytować słowa jednej osoby która pracuje w tym zakładzie i te słowa, były słyszane w autobusie :"Mam umowę na czas nieokreślony i niemaja podstaw żeby mnie zwolnić". Powinni się dobrać do tych co sobie w kulki lecą.A mianowicie co mają często L4.Albo chodzą jak chcą bo nie mogą się zdecydować na ile zmian mają chodzić,czy tylko chodzić na rano i popołudnie,czy rano rano popludniowki.A jak pójdą raz na ruski rok na nockę to jest wielki płacz i lament,że wymyślili sobie nocki bo nie mogą się wyrobić z zamówieniami. Ciekawa co by powiedziały jak by były 4 brygadowki.

@Byly pracownik

A jedna się chwaliła że 3 tyś czy ponad 3 tys ma wypłaty.To ile w końcu płacą plus premia.Ze piszesz że zapiepszasz (usunięte przez administratora).

BRAVO!

Teraz to dopiero będzie (usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w tej firmie. Pani M poczuła władze i traktuje ludzi jak ostatnie ścierwo. Atmosfera tak samo (usunięte przez administratora) jak droga dojazdowa do zakładu. (usunięte przez administratora) nic tylko nagrywać co ona wyprawia.

Po co pytasz jeśli wiesz. Kto pyta ten błądzi i ty właśnie zagubiłaś się owieczko :)

Nowa liderka która nie szanuje nikogo i źle traktuje ludzi. Poniża ludzi a najgorsze jest to że ma się związane ręce bo nikt ci nie pomoże. Ani kierownik ani dyrektor lider jest panem i może poniżać ludzi. Ma na to najwidoczniej przyzwolenie

Klient
@pracownik

W jaki sposób nie szaruje i poniża ludzi? Co dokładnie robi?

Najgorszą rzeczą jaką dyrektor firmy wymyślił to premia za frekwencję 3-miesieczną. Ludzie nagminnie chodzą chorzy do pracy, z temperaturą, biegunkami, wymiotami. Zarażają innych byle dostać te marne 600 zł brutto co 3 miesiąc. Tak piszczy dyrekcja o szczepienia ale to, że ktoś siedzi chory w pracy to nie przeszkadza. To jest niepoważne ! Unikają testów na covid byle tylko hajs się zgadzał w kieszeni nie zważając na innych, którzy ciężko przechodzą takie choroby!

Ludzie są głupie i chodzą ze dostaną te marne 600zl brutto a za lekarstwa więcej wydadzą niż to jest wartę.taka osobę chora powinni wyganiać do domu i do lekarza a nie siedzi i zaraza innych,a szczepić to powinni się wszyscy a jak nie to powinni być zrobione grupy i takie osoby powinni przebyć w innym miejscu a nie wszyscy razem w skupisku.takie test powinny co tydzień robić,a nie oszczędzać kasę, chyba że im na pracownikach nie zależy.

@Monika

Ty weź się człowieku puknij! Nie można nikogo zmusić do szczepień! Myślisz, że te szczepienia uchronią Cię przed covid? Ależ Ty naiwna...jestem zazczepiona a już 2 razy go przechodziłam...i żyję! Znajdz sobie jednoosobową pracę albo załóż swoją firmę i pracuj na siebie to może się "ochronisz"... Albo wiesz co...najlepiej nie chodź jeszcze do sklepów tylko kupuj wszystkie produkty przez internet wtedy już na pewno będziesz bezpieczna! Szok... p.s a grupę to powinni tobie utworzyć ale dyslekcyjną bo Twoja pisownia bardzo kuleje...brak interpunkcji, wielkich liter, odmiany wyrazów... Pozdrawiam ????

@KTOŚ

Nie wiedziałam że taka uczona jesteś,w sumie w tym zakładzie wszyscy rozumy pozjadali.

@Monika

Nie trzeba być wyjątkowo uczonym żeby znać zadady pisowni! A po czym stwierdzasz, że ludzie pozjadali rozumy? Możesz trochę bardziej rozwinąć temat? Trochę ciekawa jestem.

Aplikowałeś do firmy LAPP Connecto? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Chcialabym się dowidzieć jak wygląda tam praca dokładnie, i jaka jest atmosfera. Proszę o szczere opinie.

Bożena.

Zapewnie nikt nie napiszę jak tam jest, pewnie się boją cokolwiek napisać,bo też jestem ciekawa jak tam jest i jak praca wygląda.Ale czytając posty to pewnie nie za ciekawie jest z atmosferą i z osobami które dłużej pracują,a wynika to z tego że jeden na drugiego gada,a później na siebie piszą i czytają posty w czasie pracy.

Praca jako taka jest w porzadku. Stała przede wszystkim jeśli się wdrożysz. Jeśli idziesz tam tylko zarobić pieniądze to jest ok. Każdy jest miły dla Ciebie. Ale jeśli masz ambicje na coś więcej, to przykro mi ale się rozczarujesz. Więc typowo robota dla roboli bo inne stołki zabierają przyjaciółki po znajomości.

Kone

Praca dzieli się na: Przygotowanie, mały montaż,duży montaż, blachy, serwis i inne. Zależy gdzie trafisz Praca spoko miła atmosfera jeśli masz duzy dystans do pracy i nie przejmujesz się co inni gadają wokół Praca jest łatwa Liderzy są okej ale wiadomo każdy ma swój dzień Wiadomo można by było więcej zarobic bo najniższa krajowa to 1600 Jesli jednak chodzi o wypłaty i papierki od wypłat to masakra Od początku tego roku 2019 powinny być odliczenia do najniższej a dopiero teraz w kwietniu dostaniemy wyrównanie czyli jesteśmy wy*hujani od początku roku Kadrowe to wielka niewiadoma Wypłaty rozliczane są z zewnętrznej firmy Osoby które mają większe doświadczenie i wcześniej zarabiali koło 2000 to teraz dostaja ledwie 1800 czyli tyle samo co osoby bez doświadczenia Jeśli chodzi o zmiany Blachy 1, magazyn 3, cięcie 2 Mam nadzieję że pomogłam

Lotnisko Ikara 2
@Kone

To nieźle się tam dzieje. A jak jest z umową czy to prawda że po roku pracy dają umowę na stałe.

Lotnisko Ikara 2
@Kone

To nieźle was (usunięte przez administratora)na wypłacie, a osoba która tam pracuje dobre trzy lata i jest na przygotowaniu i zarabia konektory ile średnio ma wypłaty.

dorota
@Kone

a co własciwie robią na tym przygotowaniu i ile jest zmian

Bożena.
@Kone

A jakie są teraz działy czy coś się zmieniło i ile jest zmian,i co dokładnie się na poszczególnych działach robi.czy są soboty pracujące ,czy są nadgodziny w tym sensie że można w tygodniu zostać dłużej.szukam pracy i jestem ciekawa na czym dokładnie praca polega w tym zakładzie.

GoGo

Jest normalnie jak w każdej firmie! Tylko nie wiem po co dyskusje na temat ludzi!? To jest forum o zakładzie,A nie prywatne rozgrywki...Jak ktoś chce pracować to pracuje i nie robi z tego rozgłosu.Jak komuś nie odpowiada praca to droga wolna...nikt tu na siłę nikogo nie trzyma!!!

MOI DRODZY

DOBRZE TO JUŻ BYŁO,A TERAZ WRACA STARE.Długoletni pracownicy pamiętają.Nowi właśnie doświadczają.NIE MA NA CO LICZYĆ.NIE MA Z KIM ROZMAWIAĆ.

Oko

Pięknie ujęte

Keks
@MOI DRODZY

A co się takiego dzieje.

?????
@Keks

Pracujesz i nie wiesz?

Keks
@?????

Od jakiegoś czasu mnie niema bo jestem na macierzyńskim i nie wiem co się dzieje.

Fffffff ddg
@MOI DRODZY

Warunki żal pl wykonania rysukôr masakra tej pracy dużo spres. Tej pracy ludzi stresujące mają robotôw. Rodzi szybko chodzi przykład. Jedna osoba kilka dużo ilość pomieszała ciebie kontor jakości. Najlepiej dać dzwonki żeby szybkiej podeszli do ciebie. Cały dzień się czeka. Człowiek nie doczeka Dlatego uważam coś zmienić masakryczne warunki pomoc kogo nie najlepsza się po prosi o pomoc ryja robią co mają ci powiedzieć zamiast nowych pracowniôw. Dać. Osoby bardziej czego na uczą dają osób mają zero pojęcia uczenia pracownika ale tak osoba. Jest dumna kasę bierze nic uczy. Się dziwić są pracownicy mają mają wiedzę ten temat Są tak osoby szkoła (usunięte przez administratora) pracownią jest osobą bierze pieniądze nie dobrze wypumaczyć Tylko uwarzam lepiej coś zrobi osoba nowa jak tak osoba na się czegoś nauczyć. Jak trafia tak osoby masakra powini uczy doświadczone. Pracownicy. A nie osoby nie mają żadnego doświadczenia tylko kasie zieli nic nauczyli. Kwalic jak dużo wypłacę człowieka nowej osoby co kasę ziela. Nic wypumaczyć nie umiała makatka dziwić. Osoby zarzekają tak osoby uwarzam taka osób porażka żal pl

Ja :)
@Fffffff ddg

Proszę przetłumaczyć tą wypowiedź. Nie wierzę, że z takimi osobami pracuje. Aż niewiarygodne jak osoby o takim niskim IQ są wstanie przetrwać do osiągnięcia pełnoletności. Szok.

@Ja :)

Język może słaby ale prawde pisze.

Ktos

W tej firmie nie ma pół etetu. A jaka były castingi do biura to nikt z produkcji nie chciał. A teraz pretensje do swiata.

gość

A ta co pracuje na 2 zmiany,o imieniu M,co teraz zarabia konwektory to też wybiera się do biura,czy zmienia kolejny raz stanowiskio i teraz wybiera się na 3 zmiany na maszyny bo przed świętami przychodziła do pracy na 10 i była do 22,czyli 12 godz.

KOMPONENT

GDZIE SĄ MOJE PIENIĄDZE ZA LAS ?!

@KOMPONENT

Do tyłu z wypłata są.Czy premi brak

Las
@KOMPONENT

W LESIE :) :) :)

@Las

Część zakładów po świętach ma wolne,a my do pracy

Weronika

To nie ta. Ale tez trzeba uważać!!!!

@Weronika

Na nią też trzeba uważać,nie jest taka święta za jaką się uważa,pozory mylą bo w rzeczywistości jest inna, nagada głupot a później udaje niewiniątko że to nie ona .często też jej nie ma albo bierze urlop albo chorobowe,a później głupa przypala i przychodzi w sobotę na inwentaryzacje.

Lp

Na przygotowaniu nie ma żadnej Moniki od dawna chyba masz zle informacje,albo zaszła ci za skórę z innych powodów. Jak już to pracuje na innym stanowisku i nikt na tą osobę nie narzeka tak jak ty,

Weronika
@Lp

Duzo osob niewie jaka falszywa jest wszystkich obgaduje

@Lp

Może mam złe,ale kiedyś była i poraz kolejny zmieniała stanowisko,nie możliwe że aż tak się maskuje i udaje taką dobrą bo w rzeczywistości jest inaczej,i mi nikt tego nie powie.

Wac
@Weronika

To czemu nie pójdziesz do niej osobiście tylko na forum to wylewasz strach ci nie pozwala czy co? Myślę że na forum czujesz się anonimowa bo nick to każdy może sobie stworzyć a w twarz to już strach komuś coś powiedzieć takie czasy że niektórzy nie mają swoich problemów to zajmują się czyjąś ???????????? (usunięte przez administratora)

smieszne
@Lp

nie możliwe,taka super jest .Tylko dla czego ciąge ma l4, to dlaczego nie ma swojej zmiany tylko ciągle zmienia

@Lp

Ona taka święta nie jest za jaką się uważa.

Malwina

Te co pracuja dlugo moga robic co chca a tak nie powinno byc jak pozniej w takiej atmosferze pracowac to tak na dluzsza mete sie nie da.

Smaruj rogala
@Malwina

Ja to żem słyszała jak to tam jest. Są osóby ulubieńce liderów co im po godzinach usługują albo też inne nieroby a ludzi pracy to się gnębi. Zatrudniają jakiś pośredniaka i weź potem tłumacz im. Ten dyro nas wykonczy

@Smaruj rogala

A jak dokładnie jest.w czym im usługują.przez pośredniak też zatrudniają, psychicznie na pewno .

gość

Ile osób na tym przygotowaniu jest wiem że była Monika taka blondynka w długich włosach,ale nie wiem czy teraz też jest bo chodzi na dwie zmiany i niby od dawna zarabia konwektory.czy ja tak liderzy dają czy że względu na to że chodzi na dwie zmiany,a nie chodzi tak jak inni.czy jest grafik osobowy.A chodzi tak dlatego że jej się autobusem nie chce jeździć.

gość

Pewnie nie jedna osoba ma plecy,a przeważnie te co dłużej pracuja

Zawsze tak było nie można nic mówić bo jesteś wtedy najgorsza a oni tego nie lubią jak ktoś ma swoje zdanie. I nie można pisać za dużo bo i tak będzie usunięte. Siedzą i czytają te opinnie. Boli prawda?

gosc

jezu co tam się wyprawia.a co nie którzy sobie chwala ze jak chodzą do pracy cały miesiąc to mają dodatkowe pieniądze i podwyżki są.

gosc
@00000

Dziwnie że ten zakład jeszcze istnieje,jak kazdy rządzi po swojemu.tylko ciekawe czy mają chętnych do pracy bo ostatnio były 3 oferty pracy.nawet nocki zrobili przez tdzień.dobrowolne były czy przymusowe.

Justyna
@gosc

Przymusowe musisz przyjsc

@gosc

No tak mają większe pieniądze za donoszenie na innych i urlopu mają wiecej niż inni. Bo im wolno chorować a innym nie.

@00000

To nie źle.no tak znam taką jedną co często jest chora i gada że podwyżkę dostała i raz jej się udało dostać te dodatkowe pieniądze i teraz nocki miała i twierdzi że sobie wymyślili,a zmiany to ma różnie.

@Justyna

To wybiera lider,czy jest grafik osobowy na którą zmianę i co będziesz w danym tygodniu robić.

@Justyna

Pewnie nie było chętnych to były przymusowe.

W zakładzie pracy są dwa piętra zajęte

Daria

Co to jest za oferta pracy na tablicy olx.A mianowicie taka pracownik wsparcia produkcji,na czym polega ta praca,jaka jest stawka bądź wypłata i ile jest zmian,bo jestem chętna do pracy i jaka jest umowa o pracę.

Daria

A jak to jest z tym że w piątek kończysz popludniowki a w sobotę przychodzisz na ranną zmianę.czy stosują się do 11 godzin przerwy między zmianami.czy jest samo wolka.a pierdziele co za zakład i co za ludzie.a po tym roku jak ktoś dobrze (usunięte przez administratora) i prosto palca trzyma to na jaki czas dają umowę.tyle czasu już pracują i niczego nie umieja.

Daria

a ja słyszałam że można koło 4 tys zarobić,bedac na produkcji.chyba ze awans na majstrową.A jak to jest z tym że w piątek kończysz popludniowki a w sobotę przychodzisz na ranną zmianę.czy stosują się do 11 godzin przerwy między zmianami.czy jest samo wolka.

Daria

a jak jest z tymi sobotam.bo jedna tam pracuje.A jak to jest z tym że w piątek kończysz popludniowki a w sobotę przychodzisz na ranną zmianę.czy stosują się do 11 godzin przerwy między zmianami.czy jest samo wolka.

Za tą najniższą krajową sami niech sobie pracują. A premii dla nowo zadrudnionych niema dopiero po półtora roku przepracowania jest premii nowy dyrektor tak sobie zażyczył. W całym grudziodzu jest wiele innych zakładów produkcyjnych i jest o wiele lepiej.

@Daria

Soboty to są dodatkowym zarobkiem do wypłaty czyli nadgodziny. To że po piątkowej popołudniówce ludzie przychodzą na rano w sobotę to sami się zgadzają bo się boją ze im zabiorą premie jak nie przyjdą. Bo kierownik ma takie zachcianki i muchy w nosie i do zrozumienia ludziom na produkcji przekazał informacje taką że poniosą konsekwencje a jakie takie że będą mieli premie zmniejszoną i dlatego chodzą w sobotę.

@00000

A ile jest tej premii że dyrektor rządzi się pieniędzmi pracownika

@00000

Ale przecież powinno byc 11 godzin przerwy między piątkową popludniowka,a Sobota ranną zmianą.ja rozumiem że jak ktoś ma cały tydzień na rano to i przyjdzie w sobotę,a że ludzie są głupie to niech się godzą .a że kierownik nie bierze tego pod uwagę że musi być przerwą 11 godz to tego nie rozumiem.a jakie są zmiany i działy w zakladzie

Daria

a dlaczego i z jakiego powodu zabierają.a jakie tam są działy i ile jest zmian.

Daria

a dlaczego rządzą skoro ktoś sobie na to zapracuje to powinien dostać.a jakie sa działy w zakładzie i ile jest zmian na danym dziale.

Daria

co za liderzy,za duzo im wolno.a ze nikt sie nie odezwie.to az dziwne ze ludzie sobie na to pozwalaja.

Daria

No w sumie to racja,ale nie można sobie za dużo na głowę wejść.

@Daria

Co niektórzy z produkcji to liderom (usunięte przez administratora)liżą i na nich nic nie powiedzą a reszta się boi co kolwiek powiedzieć. A tak w ogóle to niema do kogo co powiedzieć. Bo dyrektor nic nie robi i kierownik też. A liderzy żądzą co chcą to robią z ludźmi.

Daria

Acha chyba że tak.no tak kosztem ludzi na produkcji.ale dyrektor czy tam kierownik powiem się trochę interesować co się dzieje na produkcji.no tak liderzy się znają a to nie znaczy że muszą to wykorzystać że dyrektor i kierownik są nowi.to takim liderom wszystko wolno

@Daria

Przygotowanie produkcji to głównie dostarczanie na stanowiska pracy materiałów przygotowanych przez magazyn i pracowników z pierwszych etapów produkcji lub transport pomiędzy kolejnymi stanowiskami lub piętrami (tak zwany handling) oraz inne prace pomocnicze. Kandydat po wyborze otrzymuje na początek umowę na okres próbny, jest to umowa o pracę.

@Daria

Przerwy są zachowane. Ciekawe jest to, że w jednym poście pisze Pani, w niecenzuralny sposób o pracownikach (cytuję "jak ktoś dobrze liże..." a w kolejnym dopytuje się Pani o stanowisko pracownika przygotowania produkcji bo chce Pani aplikować....

@123

Czyli tak jak by logistyk.dostarczanie komponentów do danego zlecenia czy tam zamówienia na dane stanowisko.a co są za prace pomocnicze.a jakie są kolejne umowy na jaki okres po okresie probnym

@123

Myślałam ze się nie stosują.no bo taka jest prawda ci co dłużej pracują to im wszystko wolno i mają uklady z liderami i mogą wszystko nawet mieć np L4 i sobie jechać na stok.a nowym nic nie wolno.no bo chcę aplikować dlatego się pytam bo różne wersie słyszałam od osoby która tam 6 lat pracuje że nawet to że prawie 4 tys zarobi i sobie chodź na zmiany rano rano popludniowki czy są też takie zmiany.

@Daria

Radzę nie słuchać wszystkich opini albo przynajmniej dzielić je przez 2 ;) Jeżeli komuś chce się pracować i robi swoje spokojnie po upływie czasu jest w stanie dostać się na fajne stanowisko na produkcji czy nawet w biurze z czym wiązać będzie się odpowiednia zapłata. Trzeba zdawać sobie sprawę, ze w zakładzie pracy o takim charakterze produkcji są różne działy o rożnym stopniu odpowiedzialności i o rożnym stopniu umiejętności jakie trzeba posiadać. Napewno nikt nie zabiera premii bezpodstawnie nie ma takiej możliwości ;) szczerze mówiąc zakładowi bardzo daleko do „(usunięte przez administratora)” jeśli komuś się nie podobają warunki to są firmy typu La rive czy mr garden zawsze można tam spróbować :)

Daria

To tak naprawdę jaka jest prawda na ten temat.bo jak to mówią że w każdej plotce jest ziarenko prawdy.czyli jakie są stanowiska i jaka zapłata czy jaka czeka stawka.czyli jakie są działy w zakladzie i jakie są na każdym dziale zmiany.a ile tak naprawdę jest tej premi.

@Daria

Proponuję zadzwonić lub podejść do zakładu i wszystkiego się dowiedzieć a nie wypytywać tutaj i pisać swoje wypociny. Proszę dowiedzieć się prawdy i dopiero wtedy się udzielać.

@KTOŚ

Ja tylko się grzecznie pytałam jak jest naprawdę, bo w kazdej plocie jest ziarenko prawdy,jeśli to ci przeszkadza to się nieudzielaj.tam też taka jedna mądra pracuje co wszystkie mądrości zezarla jest na przygotowaniu chyba że już stanowisko zmieniła.

@Daria

A skąd Ty wiesz kto gdzie pracuje skoro nie pracujesz w tej firmie? I nie pytasz się grzecznie tylko piszesz głupoty, o których nie masz pojęcia! A udzielać się zamierzam bo jak czytam takie żałosne wypociny to mnie .... bierze! Jeśli Tobie to nie pasuje to albo nie czytaj albo nie pisz bo nic widocznie nie wiesz o tej firmie a pleciesz trzy po trzy...a jeśli byłabyś mądra to sprawdzilabys wiadomości i konkrety u źródła a nie na forum. Leserom zawsze coś nie będzie pasować.

@KTOŚ

A właśnie na forum najwięcej prawdy jest napisane i widzę że Ktoś dobrze z dubskiem usadzony ze tak broni firmy.

@KTOŚ

To jest mało ważne z kond wiem.ja glupot nie piszę tylko samą prawdę i widzę że prawda boli ale to już twój problem.wlasnie na forum idzie się dużo dowiedzieć.

@00000

Masz rację.albo trzyma sztamę z kim trzeba.

@KTOŚ

Udzielać się możesz ale nie pisz takich bzdur że cię bierze. Wzięło cię jedno głupota ludzka. Siedzisz na dobrym stołeczku to bronisz tą chora firmę. Wiedz nie pisz mi takich głupot bo wiem co tam się dzieje pracowałam tam. Każda inna osoba jak napisze co kolwiek o tej firmie że jest wszystko ok to nie jest to prawda. Piszą ci którzy tam żądzą bo im krzywda się nie dzieje bo ludzie z produkcji tak sobie tej pracy nie chwalą. Porostu jedno wielkie koryto a przy nim świnie.

Daria

Ile jest tam obecnie zmian.przygotowanie co to jest za dział i na czym tam praca polega .czy w czasie pracy można notorycznie wysyłać smsy i siedzieć na telefonie.

lagun
@Daria

daria kobieto, od 2 miesiecy siedzisz tutaj i pytasz o jakies glupoty.. serio myslisz, że cie zatrudnią po tym jak przeczytają twoje komentarze? z nich raczej nie wynika, że jestes zbyt bystrą jednostką... a ostatnie pytanie zwala z nóg, powodzenia życzę

@lagun

Mam to wyryrane czy mnie zatrudnia czy nie.Ty lepiej powiedz o sobie,a nie czepiasz się kogoś.to niech sobie czytają ludzie prawdę piszą,a ciebie to boli.to chyba o sobie mówisz zero szacunku do ludzi i do starszych osób.a jeśli chodzi o smsy to zapewne sporo osób odpisuje a szczególnie na zmianie popludniowki już nie napiszę kto.

@00000

Kobietko...na dobrym stołeczku siedzi się tylko we własnym domu! I skoro już nie pracujesz to tak naprawdę nic nie wiesz co dzieje się teraz. Nie każdy narzeka, uwierz mi. Nieroby i leserzy zawsze będą mieć jakieś ale...Nie mówię, że jest to idealna firma, nie bronię jej tylko stwierdzam fakty. Jest w niej co poprawiać ale stwierdzenie, że to (usunięte przez administratora) jest grubym przegięciem.

KTOŚ

Jak bardzo musi Cię ta dziewczyna z przygotowania nie lubić skoro udaje, że Cię nie zna...haha. To jej prywatne życie i poza pracą nie musi rozmawiać z kimś z kim nie chce,proste! Pytasz mnie czy stwierdzasz, że jestem leserem? Bo nie ma żadnej interpunkcji i nie wiem jak się do tego odnieść.????????????

Daria

a co jest twoją mocną stroną. głupota twoja, żegnam więcej się nie wypowiadam bo szkoda czasu.

@Daria

Mam wiele mocnych stron...przede wszystkim kultura i pisownia języka polskiego...Tobie brakuje i tego i tego!

KTOŚ

Nie rozumiem dlaczego tak się na nią uwzięłyscie? Coś Wam zrobiła czy rąbiecie jej (usunięte przez administratora) tylko dla zasady? Jak bardzo trzeba być niemiłą osobą żeby aż tak mocno być zawziętym. Dajcie już spokój Monice bo to jest aż chore! Aaa...i szacunek trzeba też mieć w internecie...

@KTOŚ

ode mnie wypad. spójrz na siebie. szkoda mi czasu.

@Daria

I kto to pisze...osoba, która tu mąci na forum a podobno nawet nie pracuje w tej firmie... Ja na siebie patrzę codziennie i dobrze mi z tym widokiem. A udzielać już się podobno nie miałaś...a tu kolejny komentarz. No cóż...jednak masz czas.

@KTOŚ

Nikt się na nikogo nie uwzioł i nikt jej (usunięte przez administratora) nie rąbie.a mianowicie to że nie znając osoby gadała głupoty i samą nie prawdę na prawo i na lewo tylko nie wiem po co.wlaśnie to było chore ze strony Moniki i powinna mieć świadomość że bardzo skrzywdziła tą osobę .i tyle w temacie i koniec żegnam.

@ABC

Nie powinna tak robić, to jest oczywiste ale można jej powiedzieć to w twarz a nie pisać tu takich rzeczy, które absolutnie nie są związane z pracą w tej firmie. Pozdrawiam.

@KTOŚ

Powiem ci tylko jedno ona doskonale o tym wie,tylko niewiniątko udaje,że rzekomo nic nie wie i nic takiego nie mówiła,a teraz udaje że ludzi nie zna ,jak idzie ulicą albo jedzenie autobusem to glowa w drugą stronę by się wstydziła.pozdrawiam również

@KTOŚ

Mam tylko nadzieję że do niej to dotarło,bo ja więcej nie będę się wypowiadać na ten temat.zegnam

@ABC

To skoro wie to po co piszecie tu takie rzeczy...nie rozumiem. A jeśli udaje, że kogoś nie zna to chyba jeszcze lepiej...po co mieć kontakt z kimś kto kogoś zranił? Ja nie wiem, boli Was to dziewczyny? No jakby mnie ktoś zranił to nie chciałabym aby mi ta osoba mówiła nawet "cześć" na ulicy. Więcej luzu i pozytywnej energii, w pracy ona pomaga ????

@KTOŚ

Podejrzewam ze się domyśla i to ona kogoś zraniła ,a nie ktoś ją.boli nas to że ona na nie winną osobę nagadała.jak chce to nie ona sama napiszę że kogoś nie chce znać,jak chce to możemy jej nie znać wedle uznania.w pracy to tylko pozory udaje jako nie ona dobra jest,a po za nią całkiem inna osoba jest.koncze z tym bo by książę napisał,więcej nie będę pisać szkoda mi czasu.zegnam

Śmieszne
@KTOŚ

Jest oferta pracy na stanowisko operator maszyn .Monika niech idzie za operatora jak tak pomaga wszystkim.

Śmieszne
@KTOŚ

Pomaga zabawne, więcej narzeka niż to jest warte,nawet dwie zmiany już jej nie pasują.

Ona jest żenująca.

@KTOŚ

Ona jest kombinatorka i leserka

Prawda
@ABC

Jeżeli taka prawdę piszesz to Tak dla jasności chociaż napisz co ona takiego nagadała czym Cię tak skrzywdziła że ciągle o niej piszesz

@Prawda

Same głupoty na gadala i nie prawdę,a w pracy też święta nie jest i tylne w temacie.

A jakie są działy i stanowiska pracy i ile jest zmian

Kto kasę bierze za uczelnie nowego pracownika,a dlugo tam pracujesz.

Mirela

Kontrola może wszystko więcej na fajce nic w robocie inni też by chcieli na fajne wychodzić ciągle tak jak one butla się nierozleci nie muszą trzymać jej

@Mirela

A może się boją że im się budka się przewróci i nie będą mieli gdzie siedzieć

gość

Hm tak aż źle jest.a o co się czepiają

Ale fajnie było na tych nockach.pierwsze nocki w tym zakładzie, poproszę o więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o LAPP Connecto - Grudziądz

• Jak się pracuje w LAPP Connecto?

Zobacz opinie na temat firmy LAPP Connecto tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LAPP Connecto?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 8 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LAPP Connecto