M+P PRZEMYSŁOWE URZĄDZENIA MYJĄCE S.A

Tczew

Opinie o M+P PRZEMYSŁOWE URZĄDZENIA MYJĄCE S.A

mr basket or os

nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka

Sama prawda

Bardzo zła firma, mobbing tak duży że pracownicy porzucają pracę bez wypowiedzenia. Szef dyktator, a mistrz produkcji to człowiek którego nie da się opisać cenzuralnymi słowami. OMIJAĆ Z DALEKA!!!

Leoś

Mobbing po całości, wyzysk, atmosfera do bani, stanowczo nie polecam.

twój stary

Władza trzech króli

zła firma
@admin 31.07.2015 10:41
Wiesz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie M+P PRZEMYSŁOWE URZĄDZENIA MYJĄCE S.A ? Czekamy na nowe opinie....

wyzysk z ludzi, atmosfera do bani, mobbing jak cholera i jest coraz gorzej. Jak nie liżesz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przełożonym to masz przerąbane i jesteś gnębiony.

Zostaw opinię o M+P PRZEMYSŁOWE URZĄDZENIA MYJĄCE S.A - Tczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M+P PRZEMYSŁOWE URZĄDZENIA MYJĄCE S.A