Opinie o LSS SPOŁEM w Lublin Prymasa Stefana Wyszyńskiego 15

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy LSS SPOŁEM. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w LSS SPOŁEM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LSS SPOŁEM w Lublin Prymasa Stefana Wyszyńskiego 15

Boczek

chciałem coś napisać ale po przeczytaniu kilkunastu postów stwierdzam ze lepiej będzie milczeć... brak mi słów na wasze biadolenie na coś czego sami jesteście powodem ....

Irena
@Boczek

ludzie jest w tym racja jesli pracownicy dają się ponizac przez przelożonych nie walczą o swoją godność pewna kobieta na stanowisku kierowniczym jest tyranem a ludzie nic z tym nie robią zarząd kryje swojego kata

xxx
@Irena

czy to w dziale handlowym taki terror? - chciałam tam aplikować :(

Nieznajoma
@Boczek

Uwaga sklep Zemborzycka 29 omijać

Koziołek lubelski
@Irena

Witam. Widzę, że tradycyjnie dla mentalności niewolniczej oskarża się pracowników, a gospodarzy broni przed każdym oskarżeniem bez sprawdzania. Pracowałem kilka lat w L.id..lu. Było ciężko ale świetna załoga prawie w każdym sklepie. Z kierownikami raz cud raz beton. Ja trafiłem na beton: krzyki, praca za darmo po wybiciu się z czytnika to srandard. Zgłoszenie do PIP, do biura personalnego i do kierownictwa i lot do sklepu na drugi koniec miasta, a miałem 5 min. z buta. Wypadek w drodze z pracy przerwał moją 'słoneczną karierę', choc na nowym sklepie miałem kierowniczkę jak matkę chrzestną :) Odszkodowania przy drodze do i z pracy nie ma. Bogu dzięki że żyję. Skarg prostych ludzi nikt nie słucha, a wszędzie dalej jak w carskiej Rosji. Trafisz na dobrego zarządcę masz farta. Zazwyczaj jednak nie, więc tak czy siak lepiej szukać lepszej roboty po cichu... A co do tego że ludzie pracują... Mają wyjście ? Czy to warunki pracy ich marzeń albo chociaż minimum ustawowe ? Po prostu taka smutna rzeczywistość bez perspektyw. Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia i obyśmy doczekali końca tej gehenny. Dziś jak mówię, że kiedyś sklepy były do 14:00 w sobotę.... A to były inne czasy... Ale co, gorsze, czy lepsze ? Może warto byłoby wrócić do tego co lepsze... Nie tylko sklepy :)

GośkaM@

Np. W cukierni skierka,jeśli chodzi o wyroby,kupujący są oszukiwani o surowcach naturalnych i ich jakości.Większość wyrobów to chemia sama.Mieszanki cukiernicze,pasty,stabilizatory.Pani kierownik skierki krzyczy cały czas,poniża pracowników,i wogole ich nie szanuje.Nie wspomnę o dokumentach ,które powinny być podpisywane przez pracownika,wogole nie docierają.np karty pracy.

Czy w LSS SPOŁEM jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Xuz

Zglaszasz problem i pytani sa pracownicy. Wszystko to kwestia rozmowy, zalezy na jaki sklep sie trafi. Czasem ciezko, czasem lekko, ale idzie sie dogadac. Jak Kierownik czasem pokrzyczyto od tego jest, nie zdarzylo mi sie slyszec przeklenstw na pracownika.

TajemniczyKlient

Sklep nr 266 Roztocze 12 brak rekawiczek,worki foliowe ludzie maja zakładać na rece,bardzo duzo ludzi przy stoisku z miesem w obliczu epidemii za duzo gnerlanie ludzi w sklepie nie przypada na klienta 15m2,sanpid powinin sie tym zajac.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie LSS SPOŁEM? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Piekło

Społem to jeden wielki mobbing! -Nie możesz pójść na przerwę przecież towar z magazynu trzeba ułożyć na sklepie. -Pracownik traktowany jest jakby był (usunięte przez administratora) kiedy przyjdzie na zakupy ot tak. -Komentarze kierowniczki na nasz temat to (usunięte przez administratora) gdzie kierowniczka wyjdzie na sklep żeby krzyczeć na załogę i dawać im kilkanaście zadań które mają zrobić, po czym ona idzie do siebie, swojego pokoiku, zamyka się, je, maluję się , bierze leki zajmuje jej to bardzo dużo czasu. - Na początku podpisywania umowy było mi zapowiedziane, że nie ważne co by mi było to ja i tak nie mogę iść na zwolnienie. Ale przejdźmy do sedna sprawy, sklep miałby być jednością, nic nie powinniśmy na siebie narzekać, ale to wszystko już nie jest do zniesienia, psychika siada przez to fałszywe towarzystwo, każda na każdą narzeka a jak przyjdzie co do czego do przyjaciółeczki.. W SKLEPIE SMRÓD, BRUD I MOBBING! Sanepid miałby co robić w tym sklepie.. A Inspekcja Pracy pewnie podziałałaby w każdym sklepie LSS! NIE POLECAM PRACY W LSS "SPOŁEM" Bo "Społem" znaczy "razem"...

Klijent

Niech się kobiety obudzą pozew zbiorowy nie można tak się dawać ponizać

Justyna

@trwająca od początku umowa o pracę? Na jaki czas?

Czy LSS SPOŁEM oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Trwająca

Umowa o prace

Pracujaca

I nic się nie zmieniło dalej jest to co było kierowniczka dalej kręci wałki ludzi nie szanuje pracowników się pozbył

Filip

Sytuacja w handlu nie jest lekka i jak słyszałem zamyka firma część sklepów, wiecie coś o tym?

Nieznajoma

I znowu płacz w naszym sklepie krzyk Zemborzycka

zastraszona
@Nieznajoma

Kierowniczka zmusza nas do pisania pozytywnych opini na jej temat pod grożbą zwolnienia chory człowiek

@Nieznajoma

A o jaką sytuację Tobie chodzi "Nieznajoma"? Nie można tego załatwić "między sobą" tylko pisać głupoty na forum!?

Zastraszana
@Nieznajoma

(usunięte przez administratora)atmosfera nie do zniesienia juz 5 kolezanek odeszlo i nic ztym nikt nie robi zgroza

Zastraszana

Co odwazniejsze odchodza juz 5 kolezanek

@Zastraszana

Może trzeba wysłuchać " drugiej" strony a nie oczerniać tylko jednej osoby. Może to koleżanki były winne same sobie i im coś nie pasowało. To pracownicy sami " tworzą" atmosferę w pracy a nie tylko kierownictwo. Bez tych 5 koleżanek jest "oczyszczona atmosfera". Zastraszana nie psuj wizerunku firmie i osobom pracującym w sklepie.

@Znajomy

Ktoś się za mnie wypowiada to muszę sprostować to ja jedna z tych pięciu co odeszły .kierowniczka na Zemborzyckiej od zawsze stosuje w sklepie mobbing czytaj ze zrozumieniem a co nam zawsze nie pasowało tonie coś a to że nie oddaje nadliczbowych godzin nie ma przerwy na śniadanie wrzeszczy na pracownika nie płaci za towar który bierze do domu i wiele wiele innych brak kultury osobistej i umiejętności rozwiązywania problemów wobec sprzeciwu stosuje kary mało profesjonalne a wręcz żenujące pozdrawiam i życzę owocnej pracy w oczyszczonej atmosferze

@danusia12326@wp.pl

I tu mijasz się z prawdą. To tak wygląda z twojej strony a gdzie racja i problemy "drugiej strony". Jakie kary , brak kultury osobistej, brak przerwy itp?????? A gdzie np. twoje wyjścia na papierosa???!!! to nie przerwa ?Nie rozdrapuj spraw sklepu w którym już nie pracujesz (a nie miałaś tam tak źle jak piszesz!!!) Tobie nikt nie wyciąga brudów i nie pisze tego na forum. Dajcie nam normalnie pracować bo to staje się dziecinadą i obrzydlistwem.

@Znajomy

Moje wyjście na papierosa to pikuś w porównaniu z przekrętami i manipulacja jaka jest od zawsze w tym sklepie znajomy nie draż tematu bo to nie ja zaczęłam tylko o mnie napisano sprawa nadaje się do prokuratury a ty nie broń winnych bo kiedyś miałeś odmienne zdanie

@danusia12326@wp.pl

Nie do końca rozumiem o co ci chodzi, co na ciebie napisano ?!!! Nie pierz brudów bo tak nie wypada.

@Znajomy

Znajomy wypadaloby się przedstawić to po pierwsze po drugie napisałeś o mnie bo to ja jestem w tych 5 co odeszły jaśniej się nie da po trzecie kierowniczka nie ma za grosz honorui przyzwoitości bo już dawno powinna odejść z tego sklepu po tylu opiniach i ocenach wszyscy się mylą. Dziwne pozdrawiam

@Znajomy

Ja jestem tą czwarta i żałuje że tyle lat godziłam się na ,,chore zasady,, To jak zostałam potraktowana po 10 latach pracy w tym sklepie było obrzydliwe i poniżające, nie życzę nikomu, a wszystko nakręcone przez kierowniczkę, która nie jest i nie była dla mnie nigdy autorytetem i dlatego nie wychwalalam jej nigdy, ale też ,,nie donasilam na nią o co niektórzy mnie posadzali, po prostu wykonywałam swoją pracę

Znajoma
@Znajomy

Jak widać więcej jest dziewczyn,którym ta atmosfera nie odpowiada nie tylko tym pięciu co odeszły

lssupadek

Zarządzający tym czymś ogarnijcie się w końcu bo doprowadzacie tą markę do upadku. W sklepach spożywczych jest bałagan, panie sprzedające na oko 55+ sfrustrowane i niezadowolone zapewne na najnizszej krajowej. Cenami możecie się równać z żabkami jeśli chodzio drożyznę. Wystrój sklepów zatrzymał się w latach 70 i podoba się tylko emerytkom które mogą sobie powspominać. Ratują was tylko 2 sklepy z gadżetami do kuchni i pokoju ale reszta to wstyd!!!

Sylwia

Coś się psuje w firmie , kiedyś miła i spokojna atmosfera, chętnie robiło się zakupy , teraz strach coś kupić, szczególnie z mięs i garmażerki, ( mięso nie świeże, rozmrażane , a pierogi ochydne obślizgłe i śmierdzące Następnym razem zaniosę do Sanepidu.

Ph

Drogi KLIJENCIE nie zgadzam się z twoja opinią ja jestem traktowany bardzo dobrze wiec nie rozumiem twojej wypowiedzi. Nie podkładaj świni porządnej osobie.

Beti

Ciężka praca za śmieszne pieniądze, firma zamiast zatrudnić więcej ludzi do pracy w sklepach ( ale kto zechce za takie pieniądze chorować ,bez wolnego i urlopu ) to tylko wymaga cudów, obrotów i Bóg wie czego, system płacy z lat chyba jeszcze 70, więc czego się spodziewać, nie dziwi mnie że nikt nie chce tam pracować i bazują tylko na starszych paniach, którym zostało nie dużo czasu do emerytury, całe życie tam pracowały i wiedzą że nikt nie odejdzie w wieku pięćdziesięciu paru lat, tylko co zrobią jak te panie odejdą w końcu na emerytury? Kto będzie wtedy pracował ? Na biuro, zarząd i prezesa ??? Chyba trzeba będzie zamknąć to (usunięte przez administratora)

@Beti

Czy na pewno jest aż tak źle? Targety są obecne niemal w każdej firmie choć nie zawsze w takiej samej formie. Skąd myśl, że "nikt nie chce tam pracować"? W firmie są przecież pracownicy, którzy wykonują powierzone zadania, prawda?

Beti
@Dominika

Niech sobie będą targety i inne cuda, ale pracownik niech będzie odpowiednio wynagrodzony za swoją ciężka pracę i niech odbiera swoje wolne dni i urlopy, bo należy mi się odpoczynek ( Czy w innych zakładach pracy ludzie w listopadzie mają po 20 dni urlopu ???) Więc o czym mowa , jest super naprawdę polecam .

Tomasz
@Dominika

Szkoda tylko że LSS biorąc przykład z innych sklepów ( plany, targety, tajemniczy klient i inne nowoczesne " udogodnienia) nie bierze też przykładu co do wynagrodzeń , premii, wolnych dni i urlopów, może wtedy byli by konkurencją dla Lidla czy Biedronki i ludzie chcieli by u nich pracować, a nie kto ma troche odwagi i oleju w głowie ucieka od nich jak najdalej. Chyba ta stara lubelska firma z tradycjami chyli się mu upadkowi .

@Tomasz

Czy właśnie z uwagi na opisane powody sądzisz, że "firma chyli się ku upadkowi"? Nie zrozum mnie źle, ale dlaczego uważasz, że odwagą jest właśnie odejście z firmy. Może korzystnym rozwiązaniem byłoby raczej podjęcie rozmów z szefostwem na temat wynagrodzenia?

Jedziemy z hejterami
@Beti

@Beti trzeba się wsiąść do roboty a nie narzekać. Na zakupy się chodzi do biedronki, a później narzeka że firma słabo przędzie - trochę logiki !!!

@Jedziemy z hejterami

Nie do końca rozumiem, co chcesz przez to powiedzieć? Do kogo kierujesz swój komentarz? Czy pracujesz obecnie w LSS SPOŁEM? Jeśli tak, powiedz nam coś na temat warunków pracy w firmie. Proszę także, abyś nie publikował nazw innych sklepów i przedsiębiorstw, ponieważ nie jest to zgodne z regulaminem forum.

Dominika

@anonymous, być może przyczyną kwestii związanych z urlopami jest zbyt duża ilość pracy w firmie? Jak wiadomo w przypadku gdy dana osoba idzie na urlop, inni ponoszą część jej obowiązków. W kwestii zarobków powiesz nam jakie warunki należy spełnić by otrzymać premie? Oczywiście poza spełnieniem podstawowych wymagań.

Dominika

@Malpka, rozumiem. Wobec tego czy możesz powiedzieć nam coś na temat zmian jakie zaszły w firmie w ostatnim czasie? Jeśli oczywiście takowe zaszły, czy były one korzystne dla pracowników firmy? A może takie zmiany mają dopiero nadejść? Czekamy na Twoją odpowiedź.

@Dominika

Zalegają z urlopami jest mało osub i niskie zarobki tak zwany wyzysk ludzi z wielo letnim stażem pracy.

Dominika

@Malpka, nie do końca rozumiem co chciałeś przekazać poprzez swój komentarz. Mógłbyś doprecyzować? Oczywiście, że masz prawo zapytać i w żaden sposób nie czuj się urażony moim pytaniem. Pytam o to czy dana osoba jest pracownikiem firmy (byłym lub obecnym) czy też osobą zainteresowaną pracą w danym miejscu by zadać jej ukierunkowane pytania. Osobie, która w firmie nie pracuje nie zadam pytania odnośnie atmosfery czy warunków pracy, a taka, która jest zatrudniona w danym przedsiębiorstwie będzie miała stosowną wiedzę by mi na takie pytanie odpowiedzieć.

Obecnym

PiotriEwa

Wystarczy kilka komentarzy ,żeby zniszczyć czyjąś reputację. To nie jest droga dojścia do prawdy

Malpka

Taka nie dobra pani.kierownik?

Malpka

Dominika jestem zainteresowany lub nie mam prawo zapytać?znam kierownik nie jako kierownik tylko prywatnie stąd moje pytanie

Dominika

@Malpka, czy jesteś zainteresowany pracą w firmie? @Witold, trudno nie zgodzić się z tym co napisałeś. Jesteś pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu? @Optymista, rozumiem. Wobec tego muszę podkreślić, że sprawy, o których piszesz to zbyt poważny temat jak na publiczne forum opinii i rozstrzygnięcie ich powinno odbywać się poza forum GoWork.pl. Każdy zarzut napisany w Internecie może mieć swoje konsekwencje w świecie realnym.

Zostaw merytoryczną opinię o LSS SPOŁEM - Lublin

• Jak się pracuje w LSS SPOŁEM?

Zobacz opinie na temat firmy LSS SPOŁEM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LSS SPOŁEM?

LSS SPOŁEM
1.9/5 Na podstawie 36 ocen.

LSS SPOŁEM