Opinie o Kameleon Consulting w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kameleon Consulting. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kameleon Consulting o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kameleon Consulting w Katowice

Pan M.

Firma spoznia sie z wyplatami dlatego bo maja procent z trzymania na kontach kasy. Zarabiaja kupe kasy od wlasciciela obiektu i jeszcze sie(usunięte przez administratora)kase to jest po prostu zenada z ich strony . Wielu z pracownikow ma rachunki do zaplaty a bank nie rozumie ze sie wyplata spoznia wiec niech sie nie zdziwia jak PIP zapuka do ich drzwi . Nie polecam tej firmy

Człowiek z zewnątrz

Nie pracuje w waszej firmie ale pracowałem kiedyś z [usunięte przez moderatora] i jedno wiem, że u niego pracować bym nie chciał.

Nie chce mi się podpisywać

Proponuję rozdać jajka i zgniłe pomidory, ew kulki do paintballa i siekiery na bagnety. Tak się grupa [usunięte przez moderatora] jak i galeria, każdy na swój sposób i każdy bardziej lub mniej skutecznie, byle do celu. Pytanie 1. brzmi, po co to sobie wypominać w kontekście bonów/premii/pieniędzy (bo poszło o to co zwykle chodzi), skoro osoby, które były zamieszane w decyzje komu i ile mają to bardzo głęboko. Do tego jaki jest sens narzekania na to kto, gdzie i ile czasu spędza, skoro w sytuacjach wymagających działania wszystko (zazwyczaj) działa tak jak powinno? Pytanie 2. brzmi, nie dostała/eś bona? To co Ci dadzą płacze, smutki i żale wylewane na głowę bogu ducha winnego kogokolwiek? Pytanie 3. brzmi, kogo z zewnątrz to w ogóle obchodzi? ;] Daliście się panowie sprowokować przez gościa, który nawet nie musi pracować w naszej firmie, dopisać 3 anonimowe posty i mieć radochę. Od tego prawie wszyscy są w pracy w miarę regularnie i mają przerwy (swoją drogą dłuższe niż większości innych firm), że i pogadać można normalnie a nie w internecie. Pytanie 4.- komuś przystawiono nóż do gardła, żeby podpisał umowę? Spectra dalej ma Dębowe Tarasy podobno. Pytanie 5.- ktoś pracuje/pracował jeszcze w innej firmie ochrony? Jak tak to niech się podzieli z resztą jak się mają warunki u nas do warunków u nich. Ja Wam powiem, że dobrze, a nawet bardzo dobrze.

Andrzej Miśkiewicz

Jakie są kryteria naboru, jaki płace, czy są wolne etaty? Mam licencję I stopnia i jestem w wieku 43 lata. Pozdrawiam

Aplikowałeś do firmy Kameleon Consulting? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Anonimowy pracownik

- - 2009-11-04 23:18:26 ta firma podoba sie najbardziej chyba [usunięte przez moderatora], bo to najwiekszy kapus i (usunięte przez administratora) Ta wypowiedź bardzo mnie zaintrygowała, ciekawe co ty byś zrobił jeśli byłbyś na stanowisku pana [usunięte przez moderatora] hmmmmmm...... widzę że nie bardzo rozumiesz że będąc na stanowisku kierowniczym odpowiadasz za wszystko czyli cały obiekt a przede wszystkim za ludzi pracujących aktualnie danego dnia, jeśli konkretnie dasz (usunięte przez administratora) jest to obowiązkiem kierownika aby przekazać sprawę dalej lub upomnieć pracownika jest to bardzo niewdzięczne zajęcie z uwagi iż bardzo łatwo jest sobie narobić wrogów no ale licz się że w razie sytuacji kryzysowej to on odpowiada za wszelkie wydane polecenia i.t.p w większym stopniu od pracownika szeregowego więc trochę wyrozumiałości. Ciekaw jestem czy przymykał byś oczy na wszystko jeśli byłbyś na jego stanowisku i musiałbyś odpowiadać za każdą swoją decyzję.

Z Solida

Jak wam tak (usunięte przez administratora) źle w tej firmie, to po (usunięte przez administratora) tam robicie??? Ci co to piszą to jakieś ciule (usunięte przez administratora) chyba. Ja tam się zatrudnię w tym roku.

antoś

No, jak ktoś ma problem i nim przyjdzie do szefa to go wywala z roboty - logika wyniesiona ze Spektry i TFK. Mnie się podoba i zwalniac się nie zamierzam z Kameleona :-) Szcześliwego Nowego Roku

antoś

Neutralny pracownik

Och panowie panowie, widzę że trzeba tutaj osoby neutralnej aby się wypowiedział co nieco na ten temat. Po pierwsze w każdej firmie w której się pracuje są plusy i minusy obrażanie czy próby donoszenia jeden na drugiego to nie jest rozwiązanie. Sam czasami czuję się poszkodowany niejednokrotnie zostałem już upomniany o to czy owo choć bardzo poważnie podchodzę do pracy i rzetelnie wykonuję swoje obowiązki w takich sytuacjach robi się człowiekowi bardzo żal że za jego poświęcenie i starania nikt dobrego słowa nie powie a jak ma zły dzień kierownik lub ([usunięte przez moderatora]) (bez nazwisk) to tylko czeka aby [usunięte prze moderatora] aby się odrobinę wyładować po stresującym dniu na monitoringu. Zdaję sobie sprawę że panowie macie stresującą pracę odpowiadacie za decyzje ludzi i.t.p ale pracownik którego się nie docenia a tylko gani czuje się zbędny i przychodzi aby tylko odpierdzielić swoje godziny i nie myśli czy dobrze czy źle wykona swoje obowiązki. Jestem zdania że wszyscy powinni być traktowani jako równi w chwili obecnej połowa ludzi jest przeciw sobie choć oko w oko nikt nikomu nie powie. Panowie jeśli nie będziemy się szanować to długo nie pociągniemy a częste zmiany kadrowe to też nie rozwiązanie a doprowadzi do haosu. Panie [usunięte przez moderatora] jestem naprawdę pod wrażeniem pana wpisu rozmowa w cztery oczy jest bardzo istotna lecz napiszę wprost w internecie każdy czuje się anonimowym choć nim nie jest lecz większość ludzi łącznie ze mną miały by obawę aby z problemem przyjść z uwagi na to iż obawiają się utarty pracy czy obawa że ktoś mścił by się na nich za to że z jakimś konkretnym problemem przyszedł. Pocieszę pana że nie pracuję tutaj od początku jak firma Kameleon zaczęła ochraniać ten obiekt jednak nie oceniam tej firmy źle jedynym mankamentem panowie dowódcy doceńcie choć trochę pracownków na galerii, jednak chodzimy cały dzień i też mamy prawo być zmęczeni. ŻYCZĘ WSZYSTKIM SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU ;) MIEJMY NADZIEJĘ ŻE BĘDZIE LEPSZY OD 2009

ochroniarz z galerii

Aha i ocena na 5

ochroniarz z galerii

To przez tego [usunięte przez moderatora].............., a bony były za robotę dodatkową. Dostali ci, którym się należało. Mnie się w tej firmie podoba zarabiam i bony nie są mi potrzebne - pracuję i mam pieniądze. Cwaniaki z internetu tchórze wypad na miotłę do Biedronki [usunięte przez moderatora], jak wam nie pasuje.

Franc

W firmie nie donosi sie na kolegow ...

Panie Marcinie może i nic nie robimy dla firmy, i nic na święta nie dostaliśmy, ale niech Pan się przyjrzy bliżej ekscesom z 23 XII, osób które podobno sobie na te bony zapracowały. Najgorsze w tym wszystkim jest to że działo się to za przyzwoleniem Pana Jacka który o wszystkim wiedział.

a ja tam nie narzekam :)

KRIS

Bravo dla KTOŚ-a. Ruszylibyście czasem (usunięte przez administratora) do interwencji to może dostalibyście bony a nie cały czas siedzieć .... i palić a potem narzekać. Jak się to komuś nie podoba to zapraszam na rozmowę w 4 oczy!!!!!

obserwatorzy

panowie prezesi podzieliliście swają załoge na lepszych i gorszych mamy nadzieje że jesteście z sibie dumni z atmosfery jaką wprowadziliście w swojej firmie o czym świadczą powyższe wpisy najgorszy wróg tak skutecznie by wam tego nie załatwił tłumaczenie że to Silesia tak zadysponowała świadczy o tym jacy z was BIZNESMENI

obiektywny

[usunięte przez moderatora] prawda jest taka że te bony dostali wybrani przez dyrekcje SCC pracownicy, więc kameleon nie ma z tym nic wspolnego, i nawet jak by chcieli to nie mogli ich inaczej podzielić, a od firmy to pewnie i tak nikt nic nie dostanie ;)

Pracusie

To nie były bony świąteczne tylko wynagrodzenie za prace wykonaną dla działu marketingu. I [usunięte przez moderatora] a BONY nam!!!

szczery

To ma byc solidna firma?Takiego swnstwa jak oni nie robi nikt jak mozna nie swoje bony swiateczne podzielic tylko dla siebie i wybrancow.I wy sznujecie ludzi dzieki ktorym co miesiac zarabiacie.Paie Marcinie dobrze pan wie jak koncza ludzie w tej firmie jesli szczerze powiedza co sie dzieje.

nowy pracownik

Prosze was, większość z nas nie pracowała w poprzedniej firmie i nie ma porównania. Ale wiemy co jest teraz. Panowie i panie gdzie my będziemy szukali tych lat pracy na starość

Zostaw merytoryczną opinię o Kameleon Consulting - Katowice

Kameleon Consulting