Kameleon Consulting

Katowice

Opinie o Kameleon Consulting

lolipop

Cześć wszystkim. Widać , że firma ma na siebie pomysł na przyszłe lata , niestety powtarzają się opinie , że nie płacą zbyt dobrze. Ostateczna decyzja i tak należy do pracownika na szczęście. Co do opinii to większość dała sobie z nimi spokój niestety

zuzka

mnie również interesuje jakim kanałem szukają i zdobywają nowych pracowników bo chciałabym się bardzo załapać do nich na jakieś stanowisko. mam wykształcenie związane z HR ale niestety doświadczenie zamierzam dopiero zdobyć i obawiam się żeby to przypadkiem nie było przeszkodą bo nie wiem jakie mają kryteria zatrudnienia

urako0

w jaki sposób poszukują nowych pracowników i jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna,która jest dla wielu osób ogromnym stresem i sytuacją porównywaną do najgorszych egzaminów szkolnych?! czy wynafrodzenie jest wypłacane terminowo i ile oferuja za wykonaną pracę na danym stanowisku bardzo dziekuje za odpowiedz ..

Dragicević

Na uczciwość w tej firmie nie ma co liczyć, podobnie jak na poszanowanie do pracowników. Jak ktoś lubi być obrażany i jak mu ubliżają to może iść. Doskonała firma dla masochistów.

anonymus

Praca głupiego za śmieszne stawki... Co do szefostwa czego można się spodziewać po człowieku, który ma ksywkę jak stopień żołnierza z III Rzeszy...

heh widzę, że robota niektórym nie pasi... nie dziwie się ten cały (usunięte przez administratora) to nie dość, że głupi to jeszcze kawał chama...

xx

Kazda pozytywna opinia na temat tej firmy to posty pracownikow ktorzy proboja wejsc w zad kierownika

bajka będzie długa....

xyz

Potwierdzam że najgorsza firma w której pracowałam. Spotkały mnie tam tylko nieprzyjemności. ( usunięte przez administratora ). Żenada

\"zadowolony z pracy\"!!!!!

Firma nie liczy się z pracownikami, długi staż pracy przeszkadza, najlepiej żeby stary pracownik sam się zwolnił, firma stawia na "młodzież", która nie liczy na tę obiecaną podwyżkę o 0,50zł. Szanujcie ludzi którzy ciężko pracują na wasze stołki bo kierowników, dyrektorów i innych mądrych jest w tej firmie duuużo..., tylko pracować nie ma komu!

Marcin P.

Cóż, miałem już nie pisać na tym forum ale skoro pojawiają się tutaj TAKIE postacie to odpowiem, bo rzecz personalna.. Faktycznie zwolniłem się z Balic bo nie dawałem sobie rady pracując z tak błyskotliwymi postaciami jak mój szanowny przedmówca, wszak o jego niezaprzeczanej wiedzy świadczy wysoki poziom merytoryczny, jak i językowy powyższego postu. Pewnie dlatego teraz zarządzam kilkudziesięcioosobowym zespołem na obiekcie , przez który przewija się, nie 3 miliony osób rocznie tylko ok. 12 :), ale co zrobić jak się nic nie umie to trzeba pracować gdzie się da. Naprawdę zazdroszczę Ci , SOL-owcu tej wspaniałej pracy, świetnych zarobków, twarzowego munduru, a przede wszystkim wiedzy, szkoda tylko że się nie przedstawiłeś, bo chętnie, przy następnej wizycie na Lotnisku czegoś mógłbym się od Ciebie nauczyć. Pozdrawiam ps. W wojsku byłem pół roku a "( usunięte przez administratora ) pisze się przez "ch", pozostałe trudne wyrazy można znaleźć w słownikach, polecam zakup :)

Marcin P.

SOL - 2010-11-01 15:54:25( usunięte przez administratora ) ten co robił na Balicach? Jeśli to on - to wam współczuje - ksywa ( usunięte przez administratora )(twierdzi że cały Ślunsk to niemce a on przedewszystkim o czym świadczy jego nazwisko) jako zwykły Witam, SOL Cóż, miałem już nie pisać na tym forum ale skoro pojawiają się tutaj TAKIE postacie to odpowiem, bo rzecz personalna.. Faktycznie zwolniłem się z Balic bo nie dawałem sobie rady pracując z tak błyskotliwymi postaciami jak mój szanowny przedmówca, wszak o jego niezaprzeczanej wiedzy świadczy wysoki poziom merytoryczny, jak i językowy powyższego postu. Pewnie dlatego teraz zarządzam kilkudziesięcioosobowym zespołem na obiekcie, przez który przewija się, nie 3 miliony osób rocznie tylko ok. 12 :), ale co zrobić jak się nic nie umie to trzeba pracować gdzie się da. Naprawdę zazdroszczę Ci , SOL-owcu tej wspaniałej pracy, świetnych zarobków, twarzowego munduru, a przede wszystkim wiedzy, szkoda tylko że się nie przedstawiłeś, bo chętnie, przy następnej wizycie na Lotnisku czegoś mógłbym się od Ciebie nauczyć. Pozdrawiam ps. W wojsku byłem pół roku a( usunięte przez administratora )pisze się przez "ch", pozostałe trudne wyrazy można znaleźć w słownikach, polecam zakup :)

SOL

(usunięte przez administratora) ten co robił na Balicach? Jeśli to on - to wam współczuje - ksywa pan ss (twierdzi że cały Ślunsk to niemce a on przedewszystkim o czym świadczy jego nazwisko) jako zwykły "( usunięte przez administratora )" że aż miło, jak dostał trochę władzy to się w głowie przewróciło z największej drobnostki robił "problems" a później nie wiedział jak go rozwiązać haos w dowodzeniu, pic i bagno. Ktoś tu pisał o nim żołnierzyk tak, tak odbył wojo w ilości 2 (dwa) miesiące i został zwolniony do cywila cała zmiana widziała kwity jak ustalali wysługę lat. Powód zwolnienia - "( usunięte przez administratora )

Myślący - 2010-09-22 01:03:57 Skończcie robić do swojego gniazda, bo tylko sami sobie szkodzicie. Galeria robi swoje, grupa robi swoje i dopóty tak jest to będzie ok.Niech każdy się zajmie swoją pracą i na nikogo innego nie patrzy, a wtedy będzie dobra atmosfera w zespole. bo to my pracownicy tworzymy opinię o naszej firmie, a nie nasi pracodawcy. Masz racje ,ze to ludzie tworzą firme i nastrój panujacy w niej.Moim zdaniem to fajna grupa "hanysow" z lekką domieszką "goroli".Jak poprosisz to kazdy pomoże.Naprawde nie jest żle,wystarczy robić co tzw.góra każe,nie przeginać i mozna przeżyc bezstresowo,a że jak w każdej grupie ludzi zdarzają się niezadowoleni ,to przecież norma.Polecam i jeszcze raz powiem,że to naprawde dobry zespół i myśle ,że te pare głupich opinii,które tu wyrażją niezadowoleni nie zepsuje atmosfery panującej w tym zespole.A ze umowy takie a nie inne,to pokażcie mi firme dzie jest inaczej. Nocny"Marek".

Myślący

Ten co dostał

Biedaku. Może komornik zajął Ci pensję??? Trzeba spłacac kredyty.

KRIS

stary znajomy i pankracy, podpiszcie sie jak normalni ludzie a potem piszcie to co macie do powiedzienia, a nie ukrywajcie sie za jakimiś (....) ksywami. Strach was obleciał ??????????? Cwaniaki za 5 groszy :)

stary znajomy

( usunięte przez administratora )bo sadze ze takich jak ty zostalo niewielu... nie daj sie zastraszyc zauwaz, ze zaden z grupy interwencyjnej ktory sie do tego nadaje nie zawiera glosu tylko ( usunięte przez administratora )ktory ma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do powiedzienia i nie ma kwalifikacji co dostal sie do grupy za kablowanie i( usunięte przez administratora )

KRIS

( usunięte przez administratora )konfidencie, jak masz coś do mnie to przyjdz i powiedz mi to prosto w oczy, a nie tutaj sciemniasz i szkalujesz ludzi. Jak Ci nie odpowiada praca tutaj bo musisz stać 13h to sie zwolnij, na Twoje miejsce znajdzie sie kilku lepszych i chetnych do pracy a nie tak jak TY siedzieć na zerkach 1,5 godziny na jadalni i tego nie widzisz tylko od początku grupa ci nie pasuje!!!!!!!!!!!

zaufani

jeszcze cie dorwiemy jak bedziesz jadł w szatni sniadanko !!!! a potem zostaną ci ino papki do jedzenia-baranie jeden ,co mocny w pisaniu a w pracy gęby nie odezwiesz no niestety jesteś zwykłym cieciem,pozdrowienia i do zobaczenia.

XXXXXXX

( usunięte przez administratora )a to se w rodzinie poszukaj,a jak nie pasuje to sie zwolnij-l( usunięte przez administratora )

pankracy

ja mam dość tej firmy znowu nie dostałem wypłaty w terminie i właśnie z wyciągami z konta udaje się do pipu oraz z umową i grafikami godzinowymi bo mam już tego dośc niech w końcu zrobią coś z tymi pajacami prezesami i ich przydupasami mogą mnie wywalić trudno ale niestety z nimi tylko tak trzeba juz postąpić.pan marcin i jacus to tylko grupa i grupa a jak by słyszeli co ta cała ich grupa na nich nadaje to by spuchli i wogule jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] graj rozwalą się z tymi swoimi laptopami na jadalni i tylko siedzą ze człowiek schodzi na przerwe i nawet nie ma gdzie usiąsc aby zjeść juz nie raz musiałem jeść w szatni.przyjołem sie tylko dlatego ze potrzebowałem pracy i tak się juz to ciągnie ponad rok ale juz za długo i nie mam zamiaru dłużej juz tam siedziec ale najpierw im popsuje troche nerwów i niech sobie patałachy zgadują kto to ha ha

Opinie wyssane z palca ??? nieterminowe wypłaty wynagrodzenia, praca po 36 godzin, umowa o dzieło i 1/2 etatu wymagania kierownictwa (nie będę się wypowiadał) jeśli ktoś pisze o czymś takim jak dobrze się tu pracuje pewnie sama dyrekcja się wypowiada anonimowo nie polecam tej firmy jako godnej zaufania. Praca tylko dla wybranych osób (była SPEKTRA).

Antykoniuszko

Wywalili Cię za nieróbstwo to masz problem (usunięte przez administratora).

ZDECYDOWANIE ODRADZAM WSZYSTKIM PRAC� W TEJ FIRMIE !!!

Ktoś

Firma beznadziejna, wynagrodzenia przesyłane po terminie 1/2 etatu plus umowa o dzieło czysty [usunięte przez moderatora].

Przemysław B.

Witam. Powiem szczerze, że z firmą Kameleon nie mam nic wspólnego. Chcę tylko zostawić informację dla AMBITNYCH ludzi z co najmniej średnim wykształceniem. .Buduję grupę sprzedażową na Śląsku. W grę wchodzą przyzwoite zarobki. Wszystkich zainteresowanych, chcących dowiedzieć się więcej zapraszam, na stronę. www.novumdf.pl lub do kontaktu wstępnego na gg 1081584 Z poważaiem Przemysław B.

fajnie

Toś karierę zrobił he,he. Nawet pół etatu nie zdążyłeś machnąć. "Konkurencja" mądrymi wypowiedziami szafuje.

ignorant

Łamią prawa pracownicze podpisują umowy na 1/2 etatu a pracujesz po xxxx godzin miesięcznie na umowę o dzieło pracowałem tak kilka dni i cieszę się że nie jestem już pracownikiem tej firmy.

ignorant

Skłóconą załogą lepiej się zarządza i być może to jest powód zamieszania i celowe podsycanie konfliktów

Zgodny

Ano tak

Normalny

Dokładnie

Nowe oblicze

Wypowiedź Leona - bardzo trafna , lepiej bym tego nie ujął...

:-)

Całkiem rozsądne podsumowanie "dyskusji".

Leon

Witam Poczytałem sobie z ciekawością i zastanawiam się na ile rynsztokowy charakter firm z branży ochrony zależy od kierownictwa, a na ile od personelu. Sądząc z postów, część pracowników nie ma nawet predyspozycji do marszu na prost. Ten serwis służy do zamieszczania informacji pomagających przy wyborze miejsca pracy, a nie do leczenia kompleksów. Rozumiem, że anonimowo można spuścić trochę pary w gwizdek, ale ilość Ferdków Kiepskich wśród narzekających - zwala z nóg.Tęskne miauczenia są takie nie męskie trochę. Firmie życzę szybkiej korekty kadrowej i więcej szczęścia w HR. Tym, którzy na to pracują - poprawy sytuacji w nowym roku. Marudom - rozumu. Pozdrawiam

Z Kameleona

Ty panie M. weź sobie L4 i z główką do specjalisty. Uchachałem się na wieczór. Co za [usunięte przez moderatora].

normal

Panie M. załóż swoja firmę. Przyjmij nas do niej i ciekawe co będzie. Płaczu co nie miara brak chęci do roboty i wieczne marudzenie. Wszyscy wypłatę dostali na czas, a jak ty nie to se bank zmień na inny , a nie SKOK co cię ciula na wszystkim.

Garniturowiec

No jasne. Pewnie mają z samych odsetek milion miesięcznie. Jak się( usunięte przez administratora ) na kasę to zmień pracodawcę, mi ten pasuje.

Pan M.

Firma spoznia sie z wyplatami dlatego bo maja procent z trzymania na kontach kasy. Zarabiaja kupe kasy od wlasciciela obiektu i jeszcze sie( usunięte przez administratora )kase to jest po prostu zenada z ich strony . Wielu z pracownikow ma rachunki do zaplaty a bank nie rozumie ze sie wyplata spoznia wiec niech sie nie zdziwia jak PIP zapuka do ich drzwi . Nie polecam tej firmy

Człowiek z zewnątrz

Nie pracuje w waszej firmie ale pracowałem kiedyś z [usunięte przez moderatora] i jedno wiem, że u niego pracować bym nie chciał.

Nie chce mi się podpisywać

Proponuję rozdać jajka i zgniłe pomidory, ew kulki do paintballa i siekiery na bagnety. Tak się grupa [usunięte przez moderatora] jak i galeria, każdy na swój sposób i każdy bardziej lub mniej skutecznie, byle do celu. Pytanie 1. brzmi, po co to sobie wypominać w kontekście bonów/premii/pieniędzy (bo poszło o to co zwykle chodzi), skoro osoby, które były zamieszane w decyzje komu i ile mają to bardzo głęboko. Do tego jaki jest sens narzekania na to kto, gdzie i ile czasu spędza, skoro w sytuacjach wymagających działania wszystko (zazwyczaj) działa tak jak powinno? Pytanie 2. brzmi, nie dostała/eś bona? To co Ci dadzą płacze, smutki i żale wylewane na głowę bogu ducha winnego kogokolwiek? Pytanie 3. brzmi, kogo z zewnątrz to w ogóle obchodzi? ;] Daliście się panowie sprowokować przez gościa, który nawet nie musi pracować w naszej firmie, dopisać 3 anonimowe posty i mieć radochę. Od tego prawie wszyscy są w pracy w miarę regularnie i mają przerwy (swoją drogą dłuższe niż większości innych firm), że i pogadać można normalnie a nie w internecie. Pytanie 4.- komuś przystawiono nóż do gardła, żeby podpisał umowę? Spectra dalej ma Dębowe Tarasy podobno. Pytanie 5.- ktoś pracuje/pracował jeszcze w innej firmie ochrony? Jak tak to niech się podzieli z resztą jak się mają warunki u nas do warunków u nich. Ja Wam powiem, że dobrze, a nawet bardzo dobrze.

Andrzej Miśkiewicz

Jakie są kryteria naboru, jaki płace, czy są wolne etaty? Mam licencję I stopnia i jestem w wieku 43 lata. Pozdrawiam

Anonimowy pracownik

- - 2009-11-04 23:18:26 ta firma podoba sie najbardziej chyba [usunięte przez moderatora], bo to najwiekszy kapus i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ta wypowiedź bardzo mnie zaintrygowała, ciekawe co ty byś zrobił jeśli byłbyś na stanowisku pana [usunięte przez moderatora] hmmmmmm...... widzę że nie bardzo rozumiesz że będąc na stanowisku kierowniczym odpowiadasz za wszystko czyli cały obiekt a przede wszystkim za ludzi pracujących aktualnie danego dnia, jeśli konkretnie dasz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest to obowiązkiem kierownika aby przekazać sprawę dalej lub upomnieć pracownika jest to bardzo niewdzięczne zajęcie z uwagi iż bardzo łatwo jest sobie narobić wrogów no ale licz się że w razie sytuacji kryzysowej to on odpowiada za wszelkie wydane polecenia i.t.p w większym stopniu od pracownika szeregowego więc trochę wyrozumiałości. Ciekaw jestem czy przymykał byś oczy na wszystko jeśli byłbyś na jego stanowisku i musiałbyś odpowiadać za każdą swoją decyzję.

Z Solida

Jak wam tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] źle w tej firmie, to po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tam robicie??? Ci co to piszą to jakieś ciule [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chyba. Ja tam się zatrudnię w tym roku.

antoś

No, jak ktoś ma problem i nim przyjdzie do szefa to go wywala z roboty - logika wyniesiona ze Spektry i TFK. Mnie się podoba i zwalniac się nie zamierzam z Kameleona :-) Szcześliwego Nowego Roku

antoś

Neutralny pracownik

Och panowie panowie, widzę że trzeba tutaj osoby neutralnej aby się wypowiedział co nieco na ten temat. Po pierwsze w każdej firmie w której się pracuje są plusy i minusy obrażanie czy próby donoszenia jeden na drugiego to nie jest rozwiązanie. Sam czasami czuję się poszkodowany niejednokrotnie zostałem już upomniany o to czy owo choć bardzo poważnie podchodzę do pracy i rzetelnie wykonuję swoje obowiązki w takich sytuacjach robi się człowiekowi bardzo żal że za jego poświęcenie i starania nikt dobrego słowa nie powie a jak ma zły dzień kierownik lub ([usunięte przez moderatora]) (bez nazwisk) to tylko czeka aby [usunięte prze moderatora] aby się odrobinę wyładować po stresującym dniu na monitoringu. Zdaję sobie sprawę że panowie macie stresującą pracę odpowiadacie za decyzje ludzi i.t.p ale pracownik którego się nie docenia a tylko gani czuje się zbędny i przychodzi aby tylko odpierdzielić swoje godziny i nie myśli czy dobrze czy źle wykona swoje obowiązki. Jestem zdania że wszyscy powinni być traktowani jako równi w chwili obecnej połowa ludzi jest przeciw sobie choć oko w oko nikt nikomu nie powie. Panowie jeśli nie będziemy się szanować to długo nie pociągniemy a częste zmiany kadrowe to też nie rozwiązanie a doprowadzi do haosu. Panie [usunięte przez moderatora] jestem naprawdę pod wrażeniem pana wpisu rozmowa w cztery oczy jest bardzo istotna lecz napiszę wprost w internecie każdy czuje się anonimowym choć nim nie jest lecz większość ludzi łącznie ze mną miały by obawę aby z problemem przyjść z uwagi na to iż obawiają się utarty pracy czy obawa że ktoś mścił by się na nich za to że z jakimś konkretnym problemem przyszedł. Pocieszę pana że nie pracuję tutaj od początku jak firma Kameleon zaczęła ochraniać ten obiekt jednak nie oceniam tej firmy źle jedynym mankamentem panowie dowódcy doceńcie choć trochę pracownków na galerii, jednak chodzimy cały dzień i też mamy prawo być zmęczeni. ŻYCZĘ WSZYSTKIM SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU ;) MIEJMY NADZIEJĘ ŻE BĘDZIE LEPSZY OD 2009

ochroniarz z galerii

Aha i ocena na 5

ochroniarz z galerii

To przez tego [usunięte przez moderatora].............., a bony były za robotę dodatkową. Dostali ci, którym się należało. Mnie się w tej firmie podoba zarabiam i bony nie są mi potrzebne - pracuję i mam pieniądze. Cwaniaki z internetu tchórze wypad na miotłę do Biedronki [usunięte przez moderatora], jak wam nie pasuje.

Franc

W firmie nie donosi sie na kolegow ...

Zostaw opinię o Kameleon Consulting - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kameleon Consulting