Kameleon Consulting

Toruń

Opinie o Kameleon Consulting

kazio

Hej, a powiedzcie mi czy firma organizuje co jakiś czas szkolenia dla pracowników?

tez myslacy

zenujace sa te wasze wypowiedzi... i wiem ze wasze 5 minut niedlugo sie skonczy. Mysle ze przyjdzie kolejny pracodawca z wiekszym doswiadczeniem i dokona lepszego doboru ludzi a wtedy kapusie bedziecie sprzedawac jeden drugiego i wyciagac swoje brudy!!!!! powodzenia. Jak dotychczas nikt nie zostal zwolniony za zlodziejstwo.

Żenujące.

X

Nie ma to jak opinia zwolnionego.

Tak. Wywalają tych co kradną. Nie ma to jak opinia ( usunięte przez administratora )anonima. Reszta pracuje i m się dobrze.

Zostaw opinię o Kameleon Consulting - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kameleon Consulting