Jan-Dar Sp. Z o.o.

Opinie o Jan-Dar Sp. Z o.o.

Niestety nie polecam pracy w tej firmie. Niestety stosowany jest notoryczny mobbing, zastraszanie oraz próba ukazania wyższości przez menadzerow i kierownictwo. Pracownicy są traktowani przedmiotowo, liczą się tylko pieniądze, niekoniecznie ludzie i jakość niestety. Odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą.

Maciej
@Anonim

Na czym opiera się Twoje oskarżenie o mobbing? Co masz na myśli pisząc o zachowaniu menadżerów i kierownictwa w Jan-Dar? Rozwiń swój komentarz

xxx
@Maciej

proste grozenie straszenie zla atmosfera non stop zale pretensje jak się na kogoś uwezmnie to jedzie po człowieku ze psycha siada kary pieniężne itd itd piekarnia grochola to temat taki ze można cały czas pisać co się tam dzieje

xxx
@Maciej

Kinia

Popieram

@Anonim

Zgadzam się z powyższą opinią, ciągłe zostawania dłużej, brak wypłacanych nadgodzin... Nie doceniane pracownika tylko zawsze jest coś nie tak.. I oczywiście (usunięte przez administratora) Śmiało można określić niewolnictwo albo (usunięte przez administratora)

ludmiła

Piszę w trochę nietypowej sprawie . Otóż ucieszyłam się , że otwarto Wasz sklep w Aura Park w Nakle i rozczarowałam się . Chleb ma dziury i jest popękany , nie da się robić kanapek bo się rozpada . Przykro mi ale się zawiodłam .

Jestem stała klientką w szubinie i nie mogę powiedzieć złego słowa na ten sklep . Dziewczyny zawsze uśmiechnięte, pogadają , dobrze doradzą i zawsze powiedzą dzień dobry czy tez dowidzenia .Bardzo czestą na zmianie jest mloda blondynka i brunetka najbardziej wygadane i sympatyczne dziewczyny. Jezeli poproszę to odkładają pieczywo dla mnie . A przede wszystkim bardzo czysto na sklepie

Ola
@Anna

A ten komentarz napisala jedna z nich

Wiesław

Witam Kochani ja plus moja cała ekipa emerytów którzy odwiedzają intensywnie Netto w Aleksandrowie kujawskim nie omieszkamy zajrzeć i dokonać zakupów w Waszym sklepie czy to pysznego chleba czy też jakis pysznych słodkości niestety w tym wieku tylko nam to pozostało jesteśmy zaniepokojeni tym iż nie widzimy małej czarnej przesympatycznej pani kierownik która zawsze była dla nas mila i wyrozumiała oraz poleciła i doradzila w kwestii wyboru asortymentu, jeżeli mnie wzrok nie myli na indentyfikatorze był napis Magda. Bardzo ubolewamy nad brakiem jej za lada, mamy nadzieję że nie została zwolniona czy też nie dopadł ja ten cholerny wirus. W imieniu swoim jak i kolegów prosimy o odpowiedź co się dzieje z tą panią chyba że RODO wnuk mi podpowiada zabrania udzielania odpowiedzi. Serdecznie pozdrawiamy Dziadki

Shils
@Wiesław

Dzien dobry.Pani Magda awansowala na menadżera. Zaczelam dopiero prace w Toruni w tej piekarni ale rzeczywiscie pani przesympatyczna.

S
@Shils

Wstyd ?

Sprzedawca

Szybko i sprawnie. Telefon,rozmowa...jeśli cos by nie pasowało,to manager nie zapytał kiedy moge zacząć prace. Zaczęłam nastepnego dnia. Pracuje do dziś.

Stała klientka

W Szubinie na półkach same resztki chleba, nie ma 4 pory roku, co drugi dzień brałam 3 szt. Kiedyś sprzedawczyni zawsze mogła mi odłożyć, nie było problemu. Jak zwróciłam jej uwagę, dlaczego teraz nie mogą odkładać chleba- zostałam niemile potraktowana. Nie wiem co się dzieje z tym sklepem. Obsługa od dłuższego czasu fatalna. Sklep wygląda jak by był zamknięty.

Ola

Bardzo niemiła ekspedientka na sklepie w Szubinie.Blondynka,ciągle rozmawia przez telefon a jak wejdzie się do sklepu to krzywo patrzy.Nie odpowiada dzień dobry..

Korzeń

W Wągrowcu omijam szerokim łukiem odkąd. Pani "przy kości" sprzedała mi spleśniałe ciasto

Była pracownica
@Korzeń

Witam Pana. Mógł Pan odnieść i poprosić o kontakt z panią kierownik. Za sprzedaż czegoś takiego można ostro oberwać od sanepidu. Pracowałam tam więc wiem co tam się dzieje na "tyłach"! Pracownicy pracują na umowach śmieciowych. Sama taką miałam. Niedawno moja znajoma tam pracowała i się rozchorowała. Na l4 kazali złożyć jej wypowiedzenie bo blokuję etat! (usunięte przez administratora) i krętacze. Ja przestrzegam żeby omijać ten przybyte szerokim łukiem!

Opinia

W tej firmie to wszystko po znajomości albo trzeba być z rodziny głównego technologa

Ada

Szkoda, że nic nie wygląda tak pięknie jak na filmikach czy zdjęciach

Czy ktoś w koncu zrobi porządek w sklepie na błoniu? Okropna obsługa, ciągle obrażone miny maja kobiety, szczególnie Pani w blond włosach. Nie można swobodnie robić zakupów. Niechętnie się w tym miejscu przebywa. Nie jestem pierwsza osobą której obsługa w tym sklepie sprawia problem.

Grochola
@Monika

Tez tak odczuwam już zakupów tam nie robię ze względu na personel tragedia a była taka fajna obsługa i została zwolniona

Dorota
@Grochola

Nie zgadzam się z tymi opiniami jestem stałą klientką zakupy robię tam codziennie od kilku lat. Panie pracujące w tej piekarni są bardzo miłe chętnie doradzą w wyborze dobrego chlebka lub bułeczek zawsze uśmiechnięte .Ktoś kto wstawia takie opinie nie wie co znaczy zła obsługa .Fajny personel to chyba nie ta pani w rudych włosach co tam pracowała. Ta osoba to dopiero odstraszała ludzi swoją osobą wiecznie naburmuszona i niezadowolona mina .Cieszę się że zmieniła się obsługa i z zadowoleniem robię tam zakupy

Radek

Nie polecam nikomu pracy w tej pseudo firmie. Moja żona pracowała tam 2 razy. Za pierwszym razem bo okresie 3 miesięcy poinformowali o nie przedłużeniu umowy pomiędzy ostatnim dniu pracy jak zamykała sklep. Kiedy zatrudnili żonę po raz drugi zatrudnili na umowe zlecenie. Umowa była ze po okresie jednego miesiąca dostanie umowę o prace, tak się jednak nie stało i przez pół roku postąpili tak jak za pierwszym razem że nie dostanie umowy po ostatnim dniu pracy. Ogólnie menadżerowie zmieniają się jak rękawiczki. Nikt niczego nie wie. Firma porażka

zlecenie.
@Radek

JA pracuję od listopada. dostałam zlecenie na pierwszy miesiąc z obietnicą pracy od grudnia, i tak kolejne miesiące przeciągają zlecenie obiecując pod koniec bieżącego miesiąca, że tylko ostatni miesiąc zlecenia i umowa będzie normalna. Menager jeśli coś obiecuje, to powinien się z tego wywiązać, jeśli nie jest pewien, nie powinien obiecywać, bo świadczy o nim, że ludzi (usunięte przez administratora) każdy ma prawo wiedzieć na czym stoi, ale inaczej ciężko byłoby znaleźć pracownika na umowe- zlecenie, bo nikt nie chce śmieciówek. a tak z miesiąca na miesiąc jakoś przeciągną.. taka taktyka niestety. mimo, że pracuje mi się fajnie to wydaje mi się, że coś jest kręcone z tymi umowami i rozglądam się za nową pracą i jeśli otrzymam gdzieś normalną umowę- żegnam się z tym zleceniem.

Lusii

Firma trochę do tyłu. W tych czasach praktykowany jest zdrowy styl życia a wy wciskacie ludziom kanapki z pasztetem. Dajcie coś zdrowszego.Pozdrawiam serdecznie :)

klient z konina

Witam wszystkich co piszą pozytywne i negatywne opinie.Czasem zastanawiam się ile trzeba mieć jadu w sobie by pisać takie zmyślone opinie tylko po co to komu po co ta złość nienawiść jeśli coś nie podoba się można powiedzieć prosto w oczy (czy bark odwagi )? Jestem stałym klientem w Koninie i nie zauważyłam aż takiej nienawiści stojąc w kolejce każda z pań podoła swoim zadaniom każda chce by klient był zadowolony uśmiechnięte panie mimo kolejki która czasem jest potrafią zażartować ze czasem miło się stoi w kolejce. Po co ludzie piszą takie bzdury widzę jak te panie pracują i wiem ze czasem każdy może mieć ciężki dzień ,ale to nie powód by aż tak oczerniać osoby i jakim to trzeba być człowiekiem przychodząc a później opisywać bajki które są nie warte czytania.Życzę tej osobie by kiedyś ją spotkało opisanie osoby jej samej jakim to ona /on/ jest człowiekiem A panie głowa do góry jest klimat fajny i miła obsługa dziękuje za każda serdeczna kawę oraz miła obsługę do zobaczenia na kolejnych zakupach.Pozdrawia nieznajoma

Milosz
@klient z konina

Witam Państwa. Robia moi znajomi tam zakupy i są niezadowoleni te dwie panie blondynki kierowniczka sklepu i zastępca są okropne, najlepiej obsługują swoich i jak ktoś u nich na kontroli jest. Dziwię się że szefostwo je trzyma, same sobie piszą pozytywne opinie, od tej pory jak jedna z tych pan powiedziała mi pani kierownik ze jak mi się nie podoba są inne sklepy, więc to zrobiłem. Chodzę do Piekusia panie są przemiłe, obsługa najwyższej klasy nie to co u Grocholi wstyd i hańba.

Klientka
@klient z konina

Witam. Ma Pan rację, te dwie panie są straszne, ale umieją mydlić oczy innym,. Sama tam kupowałam pieczywo i ciasto, ale tego już nie robię i moi znajomi. Są inne piekarnie na wysokim poziomie. Nie wiem jeżeli są złe opinie na stronie na te panie czemu nikt nie reaguje, czy poprostu tak potrafią perfidnie kłamać. Jest tyle ludzi przemylych do pracy . Też bym chciała żeby te dwie blondynki nie pracowały, wróciłabym z znajomymi do tej piekarni.

Roman
@klient z konina

Co może wiedzieć klient o atmosferze w pracy i stosunkach pracowmik kierownik menager

Klientka
@Roman

Witam. Piekarnia Grocholi w Koninie to porażka. Panie blondynki to sa niemile,pyskują,co one tam jeszcze robią. Ludzie chwala jje ,ale kto ,chyba znajomi tych pan Jestem postronna osoba i nie robią tam zakupow,piekarnia Piekus jest dużo lepsza i obsługa na 6 najlepsza . Zal mi tych ludzi którzy robią tam zakupy.

Sławomir
@Klientka

Może w takim przypadku warto zgłosić te uwagi bezpośrednio do piekarni? Zachęcam też wszystkich pracowników Jan-Dar Sp. Z o.o. do dzielenia się swoimi opiniami na temat pracy w tym miejscu, każdy szczery wpis jest cenny dla potencjalnych kandydatów.

Czy w Jan-Dar Sp. Z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Xxx

Ty

Tam cały czas masz zlecenie.

Xxx
@Ty

Pracuje na umowie na czas nieokreślony.

Xyz

Tak

Tak umowy zlecenie jako okres próbny

Pracowałam w wielu firmach, ale tak jak oni postępuja z ludźmi to przechodzi wszelkie granice. Straszą, ciągle zmiany, zamówienia przyjeżdżają jak chcą. Brak jakiejkolwiek kontroli, brud. Praca sama w sobie na prawdę bardzo przjemna, ale jeżeli chodzi o prowadzenie takiej firmy to na prawdę wiele do życzenia. Traktowanie ludzi jak przedmiot, dziś jesteś jutro już nie. Bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Dużo jest obietnic bez pokrycia. Z przykrością ale nie polecam. Tak się nie traktuje ludzi

rekrutacja

Witam Mam pytanie ile zarabia kierownik sklepu w firmie Jan-Dar?

Cxxx
@rekrutacja

Premia kierownicza wynosi 200zl brutto. Plus podstawa 2800 brutto. Do tego dochodzi premia za wyrobienie planu sprzedaży, ale to już loteria czy się uda.Plany poszły ostro w górę.

@Cxxx

Potwierdzam plany ostro poszły w górę i tak naprawdę są brane z kapelusza lub nie osiągalne do wyrobienia. Kierownik? Niestety brak wolnego czasu, brak narzędzi do pracy, i te telefony z byle głupotą lub grupy pozakładane na (usunięte przez administratora) jakbys się nie starała/starał i tak źle. Kup dobry telefon z apartem bo wszystko musi byc udokumentowane. Ogólnie poszukaj innej pracy szkoda nerwów i nie raz łez oraz czasu którego będziesz musiała poświecic a nikt za niego nie zapłaci. Pozdrawiam

Klient

Panie na Koninie są okropne.gorszych sprzedawczyni nigdy nie widziałem

Klient

Witam. Jestem klientem w Koninie piekarni Grochola,najgorsze pracownice tej firmy są kierownikiem i zastępca kierownika, to jest poprostu kpina. Czy szef tej firmy nie widzi tego, czy mydla mu tak oczy inni.

katarzyna5@

Dziękuję za wpis dotyczący super obsługi w sklepie na Błoniu wszystko co zostało napisane to prawda lepiej bym sama tego nie ujęła. Nie wiem komu zależy na wypisywaniu tych bzdur na temat pracujących tam Pań. Lepszej obsługi nie można sobie wymarzyć. Dziękuję

Paulina
@katarzyna5@

bardzo ładnie Panie próbują się wybielić zrzucając winę na kogoś innego. Nieładnie pisać o sobie pochlebne informacje :)

pandzia3@vp.pl

Klient Czytając opinię o pracownikach sklepu w Bydgoszczy na osiedlu Błonie wyrażam swoje niezadowolenie z powodu krzywdzących opinii. Ktoś kto tak pisze to albo nie robił zakupów w tym sklepie ,albo ma sobie tylko znane powody aby tak pisać /może zwolniony pracownik/. Szkoda że nie napisała opinii jak pracowała w tym sklepie Pani o rudych włosach i średniej postury ciała, która traktowała klienta jak intruza, a mina odstraszała żeby zapytać o cokolwiek. Cieszę się że ta Pani już nie obsługuje na Naszym osiedlu /może została zwolniona jeśli tak to dobrze/. Wracam jednak do obsługi w sklepie na Błoniu bo uważam ,że jest najlepsza od lat. Panie zawsze uśmiechnięte potrafią doradzić klientowi. Pani o blond włosach to ostoja spokoju i cierpliwości , która służy również pomocą swoim młodszym koleżanką.Ogólna ocena biorąc pod uwagę takie kryteria jak kultura , profesjonalizm i sympatię do ludzi oceniam na 6+. Życzę aby Panie nie przejmowały się niesprawiedliwymi opiniami ponieważ jesteście SUPER oby więcej takich pozytywnych osób.

Zostaw merytoryczną opinię o Jan-Dar Sp. Z o.o. - Szubin

• Jak się pracuje w Jan-Dar Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jan-Dar Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jan-Dar Sp. Z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jan-Dar Sp. Z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jan-Dar Sp. Z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jan-Dar Sp. Z o.o.