Arvato Polska

Opinie o Arvato Polska

Mańka

Jakie dostaliście podwyżki od nowego roku, czy macie dodatek do weekendów i czy premie frekwencyjną macie kwartalną czy miesięczną? Naszym klientem jest (usunięte przez administratora)

some1
@Mańka

To nie jest podwyżka,to jest tylko zmiana warunków zatrudnienia.Raczej mało korzystna dla pracowników.Wystarczy przeliczyć sobie wszystko.

@some1

No dokładnie ,dlatego ciekawa jestem co na innych magazynach, bo mam powiedzieli że wszędzie mają takie zarobki i nie ma premii harmonogramowej

Random1
@Mańka

Tak oto firma jako jedyna na rynku od stycznie nie daje podwyżek tylko zmienia warunki umowy. Jest masa osób które na tym stracą lub nic nie zyskają. Ciekawe co zrobią jak im Ukraina zamknie granice.

@Mańka

Co to jest premia harmonogramowa?

Nisia
@Ktoś

Jak wam tam tak źle to po co tam pracujecie?

To jest obecnie 100 zł za sobotę, niedzielę lub święto

XXX

Premia za weekendy.

Bercik Dworniok
@Random1

Czekam na ten moment z niecierpliwością. Zobaczymy kto wtedy będzie u nich pracował.

Podwyżka
@Mańka

podwyższają wypłaty - podwyższają normy Teraz 400 zł brutto więcej - do pracy w niedziele i sobote musisz przychodzić Także to nie jest podwyżka tylko zmiana harmonogramu pracy Dobrze ze jeszcze za uzywanie skanera nie trzeba placić albo za wypuszczona wode w toalecie

Lech

Czy w tej firmie można zarobić 3500 zł netto?

@Lech

Nie

Lech

A ile można?

Hznyd
@Lech

Mozna tylko trzeba trafic na dobry proces i przez miesiac robic bez przerwy, pozdrawiam plewiska

Strykooow

To prawda ze zwolnili kiero centrum dystrybucji? Ktoś wie co zaszło?

@Strykooow

W końcu. Przyszedł kres matactwa. Karma wraca. Swoją drogą musiał nieźle nawywijać skoro takie asa się pozbyli.

witam, inżynier logistyki ile może tu zarobić?

Gerard

Tak ogólnie oceniając pracodawcę to: wymagania bardzo wysokie, wynagrodzenie bardzo niskie tak że starczy oszczędzić na przyczepę kempingowa bo mieszkania i domu się nie dorobicie, samochód używany z okazji. Na dzieci was nie będzie stać. Firma zaoferuje wam coś w stylu owocowych piątków, konkursów dla dzieci i dorosłych, symbolicznych upominków okazjonalnych w stylu wszystko za 5 zł ale nie zaspokoi waszych potrzeb socjalno-bytowych.

Viking
@Gerard

Poczekajcie bedzie jeszcze gorzej dzieki polityce bandy z (usunięte przez administratora) . Kapital zagraniczny wolnymi krokami wycofuje sie z Polski, Od 2022 roku zanosi sie na pelna polityczna-gospodarcza izolacje Polski. (usunięte przez administratora)Ja na szczescie od 30 lat pracuje zagranica, i dziekuje losowi ze stworzyl mi taka mozliwosc. Uciekajcie z tego kraju poki mozna

Rybka_75

Co sądzicie o rekrutacji oraz o pracy w biurze Arvato w Poznaniu? Chciałabym zaaplikować tam na stanowisko Specjalisty.

Ktoś

Nie wiem jak tak można pracować, szkoda gadać. Ciuchy przez raz brudne i wadliwe otrzymuje. Masakra

Witold

Mówi o brudnych ciuchach a nie o tym, że nie chce mu się pracować... W ogóle to macie tylko jedną parę ciuchów na osobę i tyle? Żadnych zamiennych ubrań?

Neja
@Witold

Tej osobie chyba chodziło o zamówione ubrania dotarły brudne. Nie chodziło o ubrania pracowników... Ale jeśli chodzi o ubrania. Od pracodawcy buty i kamizelkę. Pracujemy w swoich prywatnych ubraniach

Magazynier
@Ktoś

Jak lezy bez folii to sie kurzy, albo jak lezy na ziemi i nikt nie podnosi przez 3 zmiany...

TakiSobie
@Magazynier

Oprócz tego firma zew. opracowująca zwroty bardzo często odsyłała rzeczy brudne, które normalnie są na magazynie. Ktoś spostrzegawczy nie wyśle rzeczy brudnej ale to rzadko. Śmierdzące też się zdarzały i kazali wysyłać. Ale to była praca na akord, każdemu zależało na normie więc pakowali szybko, nie zwracając szczególnej uwagi na stan rzeczy.

@Neja

A to chyba tylko w Polsce. W Holandii każdy pracownik czy to agencyjny czy pod firma dostawał 2 bluzy, 2 pary spodni i 2 koszulki.

Ala24

Czy ma ktoś może rozklad jazdy autobusów ? Konkretnie chodzi mi o Pniewy.

A ile zarabia operator wózka widłowego ?

Pops

Byłem na rozmowie o prace na operatora i zaproponowali mi mniej niż konkurencyjne firmy.

Jdrs
@Pops

4 netto bedzie? Trzy zmiany sobota niedziela , operator wozka

AdoZ

Mam pytanie ile można zarobić w tej firmie?

@AdoZ

Zależy na jakim dziale i w jakiej lokalizacji

W Komornikach? Na magazynie lub pick

AdoZ

A występują nadgodziny w tej firmie?

@AdoZ

Odkąd tam pracuje nie zdarzyły się nadgodziny

Xyz

To nie chodzi o normy tylko a region i tu jest nie sprawiedliwość. Tam trudniej o pracowników ale prace robimy tę samą…tylko dlaczego my jesteśmy stratni…

@Neska

Bo w ogłoszeniu jest ze wybrane soboty to w tedy trzeba przyjść do pracy?

@AdoZ

Wszystko zależy od działu np. na picku i packu nie zdarzają się pracujące weekendy

Hhhh
@AdoZ

Soboty pracujące są tylko dla lizodupów SPMów i wózkowych, zwykli pracownicy nie robią sobót i niedziel.

@Hhhh

Skoro tak cię boli brak sobót i niedziel pracujących aplikuj na SPM-a.

Hhhh
@Neska

Nie chce (usunięte przez administratora) gały pod biurkiem tak jak ty :) już dawno nie pracuje z własnej inicjatywy w tej firmie, bo to co się tam dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie :)

boguś

Czy jest możliwość ponownego zatrudnienia po nieprzedłużeniu umowy? Ile czasu trzeba czekać?

@boguś

Nie sądzę by taka możliwość była

xyz
@boguś

a co było powodem nieprzedłużenia umowy? bo to jest kluczowe chyba.?

boguś
@xyz

normy oczywiście.

@boguś

No to oczywiste, że nie zatrudnią ponownie.. chyba, że w innej lokalizacji

the end

A miej człowieku własne zdanie i czelność powiedzieć to co myślisz, to albo przeniosą cię na inną halę arvato (umyślnie z małej, bo nie mam szacunku do tego (usunięte przez administratora) albo uprzykrzą ci tak życie, że sam/a będziesz miał/a dosyć.

Izabela

Czy jest możliwość zatrudnienia pracownika z innego miasta i pracy zdalnej? Doświadczenie ok 4 na windykacji

Polak
@Izabela

Ta firma nie zajmuje się windykacją...

Szowinistyczna Świnia

Podoba mi się w Arvato. Mało płacą ale roboty też nie jest za dużo tak więc można sobie odetchnąć od poprzedniego pracodawcy. Polecam.

Suchy

Co do pracy w arvato jeden wielki syf , kadra pracownicza pracuję jak za kare ! Przy podpisaniu umowy słodko pierdzące słowa to że atmosfera fajna i ogólnie .. a te ogólnie to brak telefonu , obrączek nie można również mieć , kolczyków , paska od spodni ... Jeden wielki obóz pracy !!! Liderzy , kierownicy zachowują się tak jak by byli najmądrzejsi , super wyszkoleni , najlepsi po prostu super bohaterowie firmy ???? bo tak to można nazwać jednym słowem . Po prostu jeden wielki Amazon nic więcej . Co do atmosfery sorry jakiej atmosfery ?? 90% osób pracujących to ludzie z Ukrainy zero po Polsku rozmów czegoś nie wiesz..musisz zapierdalać do lidera a ten wiecznie nie zadowolony bo ma swoją pracę jak ma pomóc to wielce obraza . Nie polecam i nigdy więcej pracy w korpo bo to jest korporacja połączona z obozem . Ja i kilka osób zaraz po zatrudnieniu i przepracowaniu kilka dni zrezygnowaliśmy z pracy w komornikach . Pozdrawiam

prawda boli najbardziej
@Suchy

To co napisałeś kompletnie mija się z prawdą , ludzie z ukrainy są wszędzie i mówią po polsku, liderzy normalni pomocni , ludzie nowo zatrudnieni myślą że nic nie muszą robić , przychodzą robią co chcą , spóżniają się notorycznie , wymuszają wyjścia prywatne i tyle w temacie. Wiele zapewne będzie negatywnych komentarzy gdyż wielu osobom za takie podejście nie przedłużają umowy .Nie chcesz pracować nie musisz ale gwarantuje przyjacielu że nigdzie nie znajdziesz pracy mając tak beznadziejne podejście do jakiegokolwiek pracodawcy.

Komorniki
@Suchy

Zgadzam się z Tobą też to przeżyłem uciekać kadra brak słów.Atmosfery tam nie ma i nigdy nie było tylko kit wciskają.Nie polecam nikomu.

Olka
@prawda boli najbardziej

Możecie odpowiedzieć ile weekendow w miesiącu się u Was pracuje ?

Jobel
@prawda boli najbardziej

Skoro prawda boli najbardziej to właśnie Ciebie zabolala. @Suchy ma rację, arvato staje się (usunięte przez administratora). Od dobrych zmian dyrektorka i popierania ich przez królową arvato stło sie złym pracodawcą. Nie licza sie ludzie tylko to aby zarzadzający się dobrze mieli. Powinni zastanowic sie nad powiedzeniem " szefem sie bywa, a człowiekiem sie jest" bo wiecznie na tronie siedzieć nie będą. Obecnie w arvato brakuje podejscia do człowieka po ludzku, bez klamstwa, obłudy.

Chlopak
@Olka

Nie pracują w weekendy tylko agencje

Chlopak
@Jobel

Przyjdź pod firmę i udowodnij to , pokaz jaka jest rzekoma z Twojej strony atmosfera . Złych komentarzy mnóstwo i praktycznie żadnej pozytywnej wiesz dlaczego? Bo ludzie , którym pracuje się dobrze mają gdzieś bujanie się w internecie zaś osoby , którym kompetencje zbliżają się do minimum udających jak zraniło ich ego firma i jak są zbulwersowani tylko pracą to mnie krew zalewa . Nie podoba się idź do innej , przecież nie każdemu będzie odpowiadać każda praca , potrzeba czasu by odnaleźć się w pracy w której poczujemy się dobrze

Autobus
@Suchy

Jak chcesz wisieć na telefonie, nosic bizuterie i rozmawiać tylko po polsku to zmien prace na jakas inforlinie xD Chcesz pracować, pracujesz i jest ok, nie chcesz i bumelujesz i masz tylk owielkie oczekiwania to się nie dziw. Ja tam uważam ze jest ok, dużo lepiej niż w amazonie, a w przypadku jedenastki to już wogole twoj opis się nie schodzi.

PIcker
@Olka

Ja na picku robie z pol roku i ani jednej nocki czy weekendu nie przepracowalem

Siergiej
@Chlopak

W agencji zarobisz więcej niż bezpośrednio przez Arvato, zapraszamy!

Nikt
@Chlopak

Po pracy w tej firmie stałem się nikim odarli mnie z godności nie polecam nigdy więcej tego tego (usunięte przez administratora) jeżeli ktoś twierdzi że jest mu dobrze w tej firmie to gra razem w tym teatrze jako kolejna pacynka

Byk
@Siergiej

Bujaj się (usunięte przez administratora)jeszcze tego brakowało żeby u ciebie pracować wystarczy że Niemiec pluje nam w twarz a podobno miał tego nie robić.

Pick/Pack

Najgorszy lider na magazynie (usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora). Człowiek bez szacunku i hamulców uczuciowych. Doszła teraz do niego była SPM najbardziej wyrywna i zaangażowana na zebraniach... Dzieciaków do władzy się nie dopuszcza. Szkoda bo kiedyś to był fajny zakład do którego przychodziło się z chęcią.

Sylwia
@Pick/Pack

I dalej przychodzi się z chęcią ????

Pick/Pack
@Sylwia

Jeśli ktoś lubi być poniżana krytykowany i lekceważony to jak najbardziej przychodzi z chęcią albo co gorsza sam się do tego przyczynia.Przykro stwierdzać ale taka jest prawda że przyjdzie czas że nikt nie będzie chciał pracować w arvato przez nietrafione wybory co do liderow. Lider powinien potrafić słuchać i starać się pomagac a nie się wydzierać i pokazywać swoje władze. Przychodzę do pracy bo rodziny pogardą liderow nie utrzymam a szkoda bo opływali by w luksusie.

@Pick/Pack

Ryba psuje sie od głowy, to przykaz i zgoda na takie traktowanie tych co sie do stołka dorwali. Mam nadzieje ze po tym ilu ludzi musi psychicznie odchorowac arvato szybko spadna ze stołków zarówno główna królowa jak i giermek.

ona
@Pick/Pack

Królowa prędzej zostanie kierownikiem i dopiero da nam popalić.

@ona

Hahaha. Królowa jest tylko jedna, rzadzi wszystkim i wszystkimi. Głowe nosi wysoko i zapomona o tym ze ludzi nalezy szanowac.ciekawe czy tacy ludzie miewaja wyrzuty sumienia.

Cylik

Ten słynny pogrzebacz?

Ela
@Cylik

Kogo masz na myśli?

@

Ona nie ma szacunku dla siebie to gdzie bedzie miała dla ludzi ,ale i królowe spadają kiedyś z tronu ????????????????????????

O kim piszecie? Bo jestem mega ciekawa. Pierwsza litera imienia? Lub nazwiska?

Nikt

Amen, Boże jak trafnie to jest ujente ten giermek powinien podać się do dymisji całe Arvato zmieni się na lepsze to takie proste niemiecki pracodawca tego nie rozumie bo jak to Niemiec zakuł się w metalowy pancerz jak pod Grunwaldem i przegrywa na wszystkich forach jakie czytam moja propozycja gieremku weź dwa nagie miecze i odejdź kosić siano bo tu już przytuliłeś na boku wystarczająco.

Dex

Mam pytanie, w dalszych opiniach sporo osób pisze i narzeka na to że dostają umowę na okres próbny a później firma nie przedłuża umowy lub zwalnia, i moje pytanie ile w tym prawdy?

aBoJaWiem
@Dex

Niestety ale to jest 100% prawdy. Przemiał ludzi jest ogromny. Zatrudniają, zwalniają i pod koniec trwania umowy niedawno przyjętego pracownika zatrudniają nowych. Jak nie masz tam znajomości (SPM, magazynier, lider itp) to masz marne szanse na dłuższą pracę w tej firmie. Faktem też jest brak szacunku do pracownika. I nierówne traktowanie pracowników, nie tylko między polakami a agencją ale też między polakami.

@aBoJaWiem

Nie trzeba mieć żadnych znajomości, wystarczy uczciwie pracować...

@aBoJaWiem

Przemiał ludzi jest... ale da się utrzymać bez znajomości, wystarczy po prostu porządnie pracować. Mi przedłużyli już dwukrotnie umowę,a znajomości nie mam żadnych.

Jacek
@Dex

Ja miałem szczęście otrzymałem drugą umowę wykorzystali mnie i tak zwolnili bo umowa była na czas określony za wszystko odpowiada lalka kukiełkowa (usunięte przez administratora) jakich mało

Merytoryczny

Proszę trzymać się na dystans, nie polecam tam pracy.

Dex

Mam pytanie czy w arvato pracuje się w weekendy?

@Dex

Pracownicy magazynu mają wolne w weekendy (pick i pack).

Ona

Nie

@Ktoś

Piszecie że weekendy wolne mają magazynierzy, ogłoszenie na olx z 7.09 piszą +wybrane weekendy jak to rozumieć?

@Dex

Przy rozmowie przez telefon z rekrutacją to samo. Wybrane weekendy za które jest wolne i pieniądze. Od czasu do czasu nocki. Szkolenia na różne działy. Przychodzę na magazyn - nocek i weekendów nie ma wcale. A na jednym procesie można pracować przez wiele miesięcy. Szkoda że są takie niedomówienia

Smieszek

Wysylka ma wekendy. Np 1 wekend idzie twoja zmina następny weekend 2 zmiana. Magazynierzy ro samo maja. Pick i pack nie ma. Nicji sa tylko jak jest wyprzedaz

Ona

Co tak tu cicho? :D

Zostaw merytoryczną opinię o Arvato Polska - Poznań

• Jak się pracuje w Arvato Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Arvato Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 369.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arvato Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 289, z czego 37 to opinie pozytywne, 157 to opinie negatywne, a 95 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arvato Polska?

Kandydaci do pracy w Arvato Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arvato Polska