Opinie o PHU WITPOL Dealer Hyundai Witpol w Brzeszcze

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PHU WITPOL Dealer Hyundai Witpol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PHU WITPOL Dealer Hyundai Witpol na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU WITPOL Dealer Hyundai Witpol w Brzeszcze

Widz Nowy wpis

WIdziałem tu opinie dotyczącą rekrutacji dwuetapowej, rozmowy z kierownikiem lub HR. Moje pytanie brzmi. Od kiedy w firmie zatrudniony jest kierownik lub HRowiec? Rozmowy są przeprowadzane przez zwykłych pracowników, którzy nic nie wiedzą. W drugim etapie jest rozmowa z Szefem który mówi na pytanie o stawkę "dogadamy się". Przynajmniej tak było ponad rok temu.

Nowy wpis

@Widz

Rekrutacja jest dwuetapowa, oczywiście rozmowa z kierownikiem poprzedza spotkanie z Szefem, po to aby, móc bezpośrednio sprawdzić posiadane umiejętności oraz wzajemne oczekiwania, następnie umawiane jest spotkanie z Szefem, na którym finalizowane są warunki współpracy.

King Nowy wpis
@PHU WITPOL Dealer Hyundai Witpol

Akurat ta odpowiedź mija się z prawdą. Owy kierownik sam mówi że nic nie wie bo jest pracownikiem i ma "przesiać" potencjalnych kandydatów. Pan Szef również nie mówi konkretnej stawki, ani warunków pracy.

Nowy wpis

Aktualność
Poszukujemy do swojego zespołu dwóch kandydatów:

1. Specjalistę ds. księgowości

2. Pracownika obsługi myjni.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj :-)
zainteresowany

Przestaliście zaglądać na forum z jakiegoś powodu? Warto szukać szczęścia w firmie?

Tomi
@zainteresowany

Warto, pracodawca uczciwy, co jest rzadkością w obecnych czasach.

Rak
@Tomi

Na jakim dziale pracujesz? Co nazywasz uczciwością? Pytam bo składam właśnie CV w różne miejsca

Janusz

Witam. Ostatnio zacząłem zastanawiać się, czy pracodawca ten zatrudnia od pierwszego dnia pracy na podstawie umowy o pracę, czy może przez określony czas oferowana jest umowa zlecenie? Głęboko wierzę, że dzięki Wam kwestia ta stanie się dla mnie jasna, dlatego też serdecznie zachęcam do odpowiedzi na moje pytanie.

Nim
@Janusz

Umowa o pracę. Na początek jest umowa o pracę na okres próbny (zazwyczaj 3 miesiące), potem umowa na rok :)

@Janusz

Dzień Dobry Panie Januszu, Zatrudniamy od razu na umowie o pracę, wpierw na okres próbny 3 miesięcy - ale także na UOP. Obecnie poszukujemy kilku specjalistów, proszę zerknąć na nasze ogłoszenia. Z poważaniem, Pracodawca

Sprzedawca

Rozmowa z jednym z pracowników, nie z kierownikiem, nie z szefem, z pracownikiem, który nic nie wie. Pytania o stawkę, nie mówiąc jaką proponują.

Różne, standardowe, brak odpowiedzi na pytania postawione z mojej strony.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Siedlce
MKL BAU sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Kamil

Co tu tak cicho?

Cezary

Firma z opinią dobrego pracodawcy więc jeśli ktoś nie boi się pracy polecam!!

Amam
@Cezary

Jakie masz doświadczenie w tej firmie, że polecasz? Jaki konkretnie dział polecasz?

Czy P.H.U WITPOL WITOLD GĘBICKI zapewnia kartę multisportu?

rambo

nie

Kolo

Mogę podpisać się pod takimi opiniami. Do pracy idzie się z przyjemnością!!

Pimp

Pracownicy w tej firmie są bardzo fajni. Atmosfera jaknajbardziej rodzinna. Pracodawca w porządku do pracowników. Płaca jest bardzo indywidualna ale też okey. Wiele osób w tej firmie pracuje wiele lat co dobrze świadczy o pracy.

Bartek

Firma ma wieloletnie doświadczenie w tej branży. Potwierdza się, że jak firma dba o pracowników to będą pracować dla niej podwójnie i to daje efekt!!

Magdalena
@Bartek

Zatem - w jaki sposób P.H.U WITPOL WITOLD GĘBICKI dba o swojego pracownika? Czy odbywa się to poprzez udzielanie pakietu motywacyjnego, czy stwarzanie możliwości ich rozwoju? Wyjaśnij użytkownikom tę kwestię, a będzie ona pomocna dla ewentualnych przyszłych kandydatów do firmy.

rymek
@Bartek

A może pochwalisz się w jakim dziale pracowałeś/pracujesz? Ponieważ nie kojarzę nikogo z obsługi o tym imieniu.

Atmosfera bardzo przyjazna. Zarobki ok. :) Polecam

Krystian
@Anonim

Potwierdzam praca w salonie Witpol Tychy jest ok, atmosfera w porządku.

admin

Każda wypowiedź się liczy! Co wiecie o zatrudnieniu wP.H.U WITPOL WITOLD GĘBICKI ? Czekamy cały czas na nowe informacje od Was! Zachęcamy do dodania opinii przez obecnych pracowników!

Zostaw merytoryczną opinię o PHU WITPOL Dealer Hyundai Witpol - Brzeszcze

• Jak się pracuje w PHU WITPOL Dealer Hyundai Witpol?

Zobacz opinie na temat firmy PHU WITPOL Dealer Hyundai Witpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHU WITPOL Dealer Hyundai Witpol?

Kandydaci do pracy w PHU WITPOL Dealer Hyundai Witpol napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PHU WITPOL Dealer Hyundai Witpol

PHU WITPOL Dealer Hyundai Witpol