Opinie o FUNDACJA "WYZWANIE NADZIEI" w Bojszowy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie FUNDACJA "WYZWANIE NADZIEI". Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FUNDACJA "WYZWANIE NADZIEI" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Opakowania, etykiety, folie, taśmy - produkcja palet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FUNDACJA "WYZWANIE NADZIEI" w Bojszowy

Co wchodzi w socjal Reto Ośrodek Terapii Uzależnień?

Ania Nowy wpis

Możesz wyjaśnić dokładniej o co pytasz?

Piter

Miałem nieprzyjemnasc z tą sekta w Hiszpanii. Jacy oni presbiterianie, sekta, sekta, sekta!!!! Chcieli mnie wywieźć w nocy do Galicji, pobiłem się z nimi i uciekłem z auta na autostradzie pod Madrytem. W Bojsxowych jest ta Sekta RETO??? POJECHAĆ O W MORDĘ DAĆ. NIE WYLECZA WAŚ Z ZADNEGO NAŁOGU, DO ROBOTY KONI POTRZEBUJĄ, MAFIA

Paweł Nowy wpis
@Piter

Dokładnie zgadzam się w 100% tez byłem w Hiszpanii a dokładnie w Merdzie (usunięte przez administratora) masakra ze nikt konkretny się TYM nie zainteresuje ze to jeszcze działa To drugi (usunięte przez administratora)

Ania Nowy wpis
@Piter

Dokładnie jest tak jak piszesz....to wręcz (usunięte przez administratora) te procedury tam....

bardzo dobra findacja. Śmieszna, pomocna. Bardzo przyjemnie. ...Czy mogę prosić o imię, wiek i nazwę na Instagramie chłopaka w białej koszulce, który był dnia22.06.2022 roku w szkole w Międzyrzeczu? Pozdrawiam Klasa 8a :)

dani

ja również wiedza jak trzepac kasę na chorych

Lidia
@dani

O co chodzi ? Jaka kasa na chorych ? Nie rozumiem o co chodzi za bardzo , jakieś zyski z chorych ma ta firma ? Wytłumacz mi to proszę

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie FUNDACJA "WYZWANIE NADZIEI"? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
yoonior

http://superwizjer.tvn.pl/40843,niepokojace-wyniki-dziennikarskiego-sledztwa-w-sprawie-chrzescijanskich-terapeutow-w-polsce,archiwum-detal.html Reportaż niedoskonały, ale daje do myślenia.

Tante
@yoonior

Prawda jest taka, Ty nie chciales sie wyleczyc, to ze zabrali tobie pieniadze. to nalezy do terapi, zeby cie nie kusilo kupic narkotykow albo alkoholu. NA CALYM SWIECIE WOKOL OSRODKOW KRAZA DILERZY; modlitwa nikomu jeszcze nie zaszkodzila, potraktuj to jak rodzaj medytacji, poznanie samengo siebie , celu w swoim zyciu, daj szanse sobie pomoc. To jest obojetne kto tobie pomoze. Mysle, ze lepiej byc pare miesiecy u sekty i byc wyleczonym niz lezec w grobie z napisem: nie dalem tej sekcie szansy mnie wyleczyc.

@Tante

Nie chciałem się wyleczyć?? Dlaczego tak piszesz? Przecież mnie nie znasz i nic o mnie nie wiesz. Zresztą ja jestem trzeźwy od dłuższego czasu. I kiedy pojechałem do reto naprawdę chciałem cos z sobą zrobić.

Miranda
@yoonior

jeżeli to przeczytasz chciałabym się z Tobą skontaktować, to pilne

@Miranda

Dopiero teraz przeczytałem twój wpis. 663 271 654

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Reto Ośrodek Terapii Uzależnień?

Marco

Reto to nie firma to wspólnota.

Miranda
@Marco

bardzo dobrze, sprytnie działająca organizacja .... być może nie jest zarejestrowana jako firma ale bardziej organizacja ... na pewno nie wspólnota ... we wspólnocie jak sama nazwa wskazuje, rzeczy są wspólne a ludzie mają równe prawa ... to jest organizacja, której działaniu powinny się przyjrzeć odpowiednie służby ... skontrolować ją. Pod warunkiem, że każdy kto w niej przebywa/przebywał może rozmawiać sam, bez "wsparcia" .... być przesłuchanym w świetle prawa przez odpowiednie organa.

Ja bylem w osrodku pod koniec 2019 roku. Mimo krotkiego czasu wiecej osobie sie dowiedzialem niz przez wezystkie lata terapii itd. Ludzie tam sa ok ale przedewrzystkim poznalem na nowo swoja wiare Jezusa. Nadal jestem trzezwy i zycie mi sie uklada. Pozdr dla Mirka Adama Starego Stasia Rudka Binia Marka Przemka Roberta Iwana Benka

Jestem jednym z tych którym dom pomocy fundacji Reto pomógł odnaleźć sens życia -stanąć w prawdzie. dorzucić kłamstwo oblude i (usunięte przez administratora) -nie ma tam miejsca dla takich -raczej miejsce może znaleźć każdy kto tego chce i jest gotowy pozbyć się starych nawyków. żyć w prawdzie która to staje się wolnością. Tam mogłem przyjść bez pieniędzy. bez ubezpieczeń bez niczego i zostałem przyjęty -wystarczy potrzeba pomocy i chęć. Dziękuję Bogu za takie miejsca. Tam poznałem Chrystusa jakim Jest.To jest to.

kern

Ja mam mieszane uczucia. Byli ludzie ktorym ośrodek pomógł. Ale to prawda że żadnej kadry wykształconej tam nie mają. Ja tam miałem ciężko bo wg. nich byłem żużlem i miałem demona. Jeden z dobrze ustawionych odpowiedzialnych kilka razy groził mi pobiciem. Stwierdził że poniesie za to karę ale będzie miał satysfakcję. Nie oddali mi dwóch dość drogich telefonów. Mimo że prosiłem. Odżałowałem to. Ogólnie są pazerni na pieniadze bo dzielo musi się rozwijać.

Rafal1976

Z własnego doświadczenia i przeżycia, mogę podzielić się opinią ośrodka Reto. Byłem prawie rok, początek był straszny i bezsensowny, po paru miesiącach dopiero stwierdziłem, że to ma sens. Powiem tak, piłem kradłem kłamałem po pobycie w Reto, tego nie robię. Wyszedłem 3 lata temu, mam pracę żonę społeczność przyjaciół, dzięki Panu Bogu. Ale żeby to mieć trzeba mieć determinację, ja ją miałem, tak dalej nie chcę żyć!!!Dobry Bóg widział to i dostałem kolejną szansę. Rafał Sz.

Cezar

Byłem w reto 6miesięcy .Na początku było ciężko ale dałem rade i do tej pory zyje.

DAMN

Twoją pannę maja za dz*wke jak ją noc je*ią, mówią ze są jak bimber kładą ją i mocno klepią

MKT

Oooo mów mi bossman

Szymon

czemu uważąsz że to jest sekta jak reto obruciło sie przeciwko kościele kotowicki to uważącie że to jest SEKTA bujcie sie BOGA nieznacie słowa to się niewypowiadajcie taka jest prawda żę jak niechcesz byćwyleczony to niebędzesz co stego że bęndom cie nawracać jak ty musisz chceś DLA MNIE RETO JEST DOBRE

yoonior

Miałem nieprzyjemność być w "Reto". Niestety to nie jest żaden ośrodek tarapeutyczny, tylko sekta religijna. Zabrali mi pieniądze i nie chcieli wypuścić, choć prosiłem o przeniesienie mnie do innej placówki. Pracownicy sekty nie mają pojęcia o leczeniu uzależnień ani wykształcenia kierunkowego. [usunięte przez moderatora]. (szef sekty) umie robić dobre wrażenie. Ale to tylko wrażenie.

Zostaw merytoryczną opinię o FUNDACJA "WYZWANIE NADZIEI" - Bojszowy

• Jak się pracuje w FUNDACJA "WYZWANIE NADZIEI"?

Zobacz opinie na temat firmy FUNDACJA "WYZWANIE NADZIEI" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FUNDACJA "WYZWANIE NADZIEI"?

FUNDACJA "WYZWANIE NADZIEI"
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Szyszkowa 21
    43-220 Bojszowy