Reto Ośrodek Terapii Uzależnień

Bojszowy

Opinie o Reto Ośrodek Terapii Uzależnień

kern

Ja mam mieszane uczucia. Byli ludzie ktorym ośrodek pomógł. Ale to prawda że żadnej kadry wykształconej tam nie mają. Ja tam miałem ciężko bo wg. nich byłem żużlem i miałem demona. Jeden z dobrze ustawionych odpowiedzialnych kilka razy groził mi pobiciem. Stwierdził że poniesie za to karę ale będzie miał satysfakcję. Nie oddali mi dwóch dość drogich telefonów. Mimo że prosiłem. Odżałowałem to. Ogólnie są pazerni na pieniadze bo dzielo musi się rozwijać.

Rafal1976

Z własnego doświadczenia i przeżycia, mogę podzielić się opinią ośrodka Reto. Byłem prawie rok, początek był straszny i bezsensowny, po paru miesiącach dopiero stwierdziłem, że to ma sens. Powiem tak, piłem kradłem kłamałem po pobycie w Reto, tego nie robię. Wyszedłem 3 lata temu, mam pracę żonę społeczność przyjaciół, dzięki Panu Bogu. Ale żeby to mieć trzeba mieć determinację, ja ją miałem, tak dalej nie chcę żyć!!!Dobry Bóg widział to i dostałem kolejną szansę. Rafał Sz.

Cezar

Byłem w reto 6miesięcy .Na początku było ciężko ale dałem rade i do tej pory zyje.

DAMN

Twoją pannę maja za dz*wke jak ją noc je*ią, mówią ze są jak bimber kładą ją i mocno klepią

MKT

Oooo mów mi bossman

Szymon

czemu uważąsz że to jest sekta jak reto obruciło sie przeciwko kościele kotowicki to uważącie że to jest SEKTA bujcie sie BOGA nieznacie słowa to się niewypowiadajcie taka jest prawda żę jak niechcesz byćwyleczony to niebędzesz co stego że bęndom cie nawracać jak ty musisz chceś DLA MNIE RETO JEST DOBRE

yoonior

http://superwizjer.tvn.pl/40843,niepokojace-wyniki-dziennikarskiego-sledztwa-w-sprawie-chrzescijanskich-terapeutow-w-polsce,archiwum-detal.html Reportaż niedoskonały, ale daje do myślenia.

Tante
@yoonior 07.02.2012 22:24

Prawda jest taka, Ty nie chciales sie wyleczyc, to ze zabrali tobie pieniadze. to nalezy do terapi, zeby cie nie kusilo kupic narkotykow albo alkoholu. NA CALYM SWIECIE WOKOL OSRODKOW KRAZA DILERZY; modlitwa nikomu jeszcze nie zaszkodzila, potraktuj to jak rodzaj medytacji, poznanie samengo siebie , celu w swoim zyciu, daj szanse sobie pomoc. To jest obojetne kto tobie pomoze. Mysle, ze lepiej byc pare miesiecy u sekty i byc wyleczonym niz lezec w grobie z napisem: nie dalem tej sekcie szansy mnie wyleczyc.

@Tante 09.02.2015 12:24

Nie chciałem się wyleczyć?? Dlaczego tak piszesz? Przecież mnie nie znasz i nic o mnie nie wiesz. Zresztą ja jestem trzeźwy od dłuższego czasu. I kiedy pojechałem do reto naprawdę chciałem cos z sobą zrobić.

yoonior

Miałem nieprzyjemność być w "Reto". Niestety to nie jest żaden ośrodek tarapeutyczny, tylko sekta religijna. Zabrali mi pieniądze i nie chcieli wypuścić, choć prosiłem o przeniesienie mnie do innej placówki. Pracownicy sekty nie mają pojęcia o leczeniu uzależnień ani wykształcenia kierunkowego. [usunięte przez moderatora]. (szef sekty) umie robić dobre wrażenie. Ale to tylko wrażenie.

Zostaw opinię o Reto Ośrodek Terapii Uzależnień - Bojszowy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reto Ośrodek Terapii Uzależnień