Korporacja Mediator Nieruchomości Spółka z o.o.

Opole

Opinie o Korporacja Mediator Nieruchomości Spółka z o.o.

Krzyś

panie były agent coś też pracowałem w tym biurze ale o prowizji 50% to można było sobie pomarzyć. Moja prowizja była poniżej 40% (czyli gorzej niż w tym biurze o którym mówisz mogę padać przykład jeżeli ktoś nie wierzy) i jeszcze od tego był odliczany podatek przez AJ (nie wiedzieć dlaczego) rozliczenia tylko wewnętrznie szły. Według mnie to nie rozumiem dlaczego tam żadna kontrola jeszcze nie wpadła....? Tak na marginesie to działa jeszcze to biuro? śmierdzący dywan dalej leży na biurku prezesa? dodam jeszcze że najbardziej denerwujące jest to jak Cię własny szef nazywa damskim imieniem !!! na FB można również poczytać opinie jak się poszukać

Borys

Prowizja ok, uczczciwosc byla, chyba, ze ktos oszukiwal to byly wyciagane konsekwencje. Trudny rynek, ciezko o transakcje i nowe oferty. Z zapałem da sie cos zarobic, ale etatu nie dostaniecie, umowa agencyjna.

byly agent

Przerabiałem kilka biur nieruchomości, kilka lat temu jednym z nich był Mediator. Praca w takiej firmie wymaga dużego zaangażowania w sprzedaż, jak ktoś ma zamiar być bierny to odradzam. Komentarzy poprzednich nie rozumiem, bo panowały tam jasne zasady, jak nie sprzedasz to nie zarobisz, taki charakter roboty w każdym biurze nieruchomości. Ryzyko, że nie zarobisz przeważyło że odszedłem, 2 miesiące bez kapusty to poważna lipa. Powiem tyle, że prowizje były wyższe niż u innych, 50% prowizji od transakcji to rozsądna działka, przy czym Metrohouse dawał 40%.

Krzyś

Zdecydowanie nie polecam, pracodawca oszukuje na rozliczaniu prowizji. Poza tym zdecydowanie bardzie przychylnie podchodzi do młodych panów którzy się podlizują - lepsze dodatkowe oferty i prowizja. ogólnie - zdecydowanie odradzam

rzetelny

UWAGA na tego pracodawcę nie wykorzystuje pracowników. Człowiek tyra żeby nazbierać ofert i nic z tego nie ma jeżeli nie sprzeda/wynajmie mimo że poniósł koszty. Prowizja bardzo niska !!! nie polecam

Krążą różne opowieści ile można zarobić w firmie Korporacja Mediator Nieruchomości Spółka z o.o.. Utnij plotki, napisz na naszym forum ile naprawdę można w niej zarobić.

Zostaw opinię o Korporacja Mediator Nieruchomości Spółka z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Korporacja Mediator Nieruchomości Spółka z o.o.