COPYTEC Marcin Ramian

Tarnów

Opinie o COPYTEC Marcin Ramian

Ewka

polecam tej firmy naprawdę! Pracodawca jest bardzo uczciwy.

Ewka

polecam tej firmy naprawdę!

Zawiedziony

Szczerze nie polecam tej firmy. Robią sobie jaja z Klientów

Jaco

Współpracowałem z nimi. Mam o nich swoje zdanie i nie zamierzam więcej z nimi współpracować. Potrafią wystawić fakturę za serwis gwarancyjny nawet nie informując o tym klienta. Okazuje się to po czasie jak przyjdzie pocztą faktura.

marian86

Byłem u tego pracodawcy na rozmowie rekrutacyjnej; w serwisach ogłasza się ze poszukuje osoby o wymaganiach: wykształcenie średnie - mie widziane techniczne, prawo jazdy kat.B. Praca w Tarnowie oraz województwie małopolskim na jedną zmianę w godz. 8:00-16:00. Zakres obowiązków: serwisowanie urządzeń biurowych, naprawa i usługi serwisowe; wynagrodzenie 1750 zł brutto + premia. Na rozmowie okazuje się potrzebuje tak naprawdę pracownika do baz danych i ogłoszenie nie wiele ma wspólnego z prawdą. Ciekawe jak by napisał prawdziwe wymagania za najniższa krajową czy ktoś by przyszedł na rozmowę rekrutacyjną. Strata czasu i pieniędzy na rozmowy rekrutacyjne z tym Panem ;((((

Wacek
@marian86 15.09.2015 11:06

Ja również byłem u tego "Pana" szkoda czasu marnować ogłoszenie mija się z prawdą

Zostaw opinię o COPYTEC Marcin Ramian - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie COPYTEC Marcin Ramian