Opinie o SULZER TURBO SERVICES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie SULZER TURBO SERVICES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SULZER TURBO SERVICES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SULZER TURBO SERVICES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Lublin

P

W firmie mamy zorganizowaną grupę przestępczą podobno ukradli płyn do dezynfekcji 0.5 litra i kawałek papieru haha. Na kamerach nie udało się ich odnaleźć haha.

M

Niektórych czasem ponoszą emocje ponieważ nie ufają swoim przełożonym. Majstry i lidery zwodzą (usunięte przez administratora) więc nie ma się co dziwić że czasem epitety polecą.

Olo

Lider HCP nie był mocno chory. Po prostu złapał katar. Chyba już jest zdrowy. Chyba się mocno zdenerwował bo brzydko odpisał. Albo ktoś za niego odpisał. Wulgaryzmy są tu zupełnie niepotrzebne i w stosunku do lidera i odwrotnie. Przecież możemy wyrażać tu swoje opinie szanując się nawzajem.

Niki

Lider z HCP kaszle smarka i kicha. Siedlisko wirusów i bakterii. Po co on przychodzi do pracy. Pozaraża wszystkich. Nieodpowiedzialny niemyślący tępak.

Spawacz

Żenada, ludzie niby na stanowisku ale wiedza równa zeru, praktyki z wiejskiego garażu...

Majster chyba hcp niepotrafi wypowiedzieć się poprawnie...

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Bolek

W związku z wirusem chodzimy na przerwę o różnych porach. To bardzo dobrze. Ale do szatni po pracy idziemy wszyscy o jednej porze. W ciasnej szatni przepychamy się i wdychamy własne smrody po dniu pracy. Wczodzimy pod prysznice. Tu zarząd nie popisał się myśleniem. Ponaklejali parę kartek na drzwiach. Wszystko na pokaz by kryć własne cztery litery w razie kontroli.

I

Jak firma jest dobra to zatrudnia fachowców. W innym przypadku zatrudna tych co spełnią ich oczekiwania za nie duże pieniądze. Widocznie nie robicie nic co wymaga fachowości. Pewnie każdy dał by radę wykonać tą pracę. Albo nie szanujecie swoich umiejętności i pozwalacie by zarządzali wami tacy ludzie. Edek z pod sklepu też by był waszym szefem produkcji albo dyrektorem. I byście włazili mu w 4 litery.

Kazimierz
@I

Mam przez to rozumieć, że chcąc pracować w tej firmie, trzeba mieć odpowiednie doświadczenie zawodowe oraz być fachowcem w swojej dziedzinie? A co z osobami, które chciałyby dopiero czegoś się nauczyć? Ciekawi mnie, czy dla nich również znajdzie się miejsce w szeregach pracowników firmy „Sulzer Elbar Polska”.

M
@Kazimierz

Nowi pracownicy bez doświadczenia są przyjmowani. Prace które tu wykonujemy nie są wykonywane w innych firmach w Polsce. Oczywiście takie czynności jak spawanie to nic nowego. Inne materiały tylko są i elementy. Wynagrodzenie jednak niskie. 3200 brutto. I warunki szkodliwe duży hałas zapylenie i wibracje.

Zmorson

ja mialrm kolonoskopie z moim friend Szczuka król i szymek a i jeszcze z (usunięte przez administratora) z którymi trzyma koniec mustang. Będziesz (usunięte przez administratora) chodził na piechotę

MoM
@Zmorson

Widać że piłeś przed pisaniem tego posta. Nie pisz bzdru jak jesteś pijany!

Q

No to racja włażenie w 4 litery nasi liderzy i majstrowie mają opanowane do perfekcji.

Brazerss
@Q

ciekawe czy edyta wie że popycha zmorson karolinke i bhpowke

Szybki

Też się z tym zgodzę super fachowiec. Gdyby pracował dla mnie zrobił bym wszystko by go zatrzymać. Ale nasz zarząd to co tu napiąć rozumu nie ma szew albo f bez szkoły udaje sefa (usunięte przez administratora) ale widocznie korporacją też prosta mądrych nie potrzebuje. Więc dobry pracownik który upomina się o pieniądze jest persona non grata.

Fart

Zgadzam się szkoda Kuby super pracownik. 100 procent fachowiec. Ale przełożeni jego to pionki i bezwolne cielęta bez rozumu.

Okay

Firmą zarządzają prostaki. Więc oni nie szanują tych co coś potrafią. Masz być posłuszny. Możesz być głupi abyś lizał cztery litery.

Kotek

Dzisiaj odchodzi bardzo dobry kontroler. Świetny fachowiec. 10 lat doświadczenia. Dużo szkoleń uprawnień. Oczywiście pracował za wynagrodzenie niewiele większe od najniższej krajowej. Poprosił o podwyżkę nie dostał. Szkoda go. Niewielu jest w Sulzer z jego wiedzą. Ale Sulzer Lublin nie szanuje tych co coś potrafią zrobić. Pozdrawiamy cię Kubuś.

Olo

Praca tu nigdy nie była atrakcyjna. Chyba że na początku kilkanaście lat temu. Od wielu lat lepsze pieniądze są dzielone między szefa produkcji majstrów i liderzy jeszcze ochłapy dostają.

The

Praca w Sulzer jest coraz mniej atrakcyjna. Podwyżek praktycznie nie ma. Premie też śmiesznie niskie. Nadgodzin brak. Zarząd nie potrafi sam zorganizować pracy. Czekają na rozkazy z Holandii. Odchodzą doświadczeni pracownicy. Na to też zarząd nie reaguje.

Kandydat do pracy

Witam. Byłem w kadrach Sulzer. Bardzo tam zachwalają pracę dla spawacza. Co prawda tylko 3200 brutto na początku. Ale podobno są premie co miesiąc w wysokości około tysiąca. No i bardzo dużo wyjazdów do Holandii i do elektrowni w różnych miejscach na świecie. Brzmi atrakcyjnie. Ale mam pytanie czy to prawda. Czy może chcą tylko złapać pracownika? Znam dosyć dobrze angielski i pracowałem za granicą jako spawacz. Nie chcę jednak tracić czasu jeśli w kadrach bajki opowiadają.

Alwaro
@Kandydat do pracy

Z premiami to ściema, podwyżki jak są to żałosne a jak lubisz (usunięte przez administratora) za €7.50 na godz i być wykorzystywany to może dla Ciebie atrakcyjne, warunki jak dla świń w chlewie na tych wyjazdach

Escobar
@Kandydat do pracy

Takiej premii nie widziałem nigdy, wyjazdów prawie nie ma a zarobki na nich słabe (7.50€), obecnie nie ma nadgodzin, premii i wyjazdów. Goła pensja czyli 2300 na rękę. Szukaj dalej, nie zawracaj sobie głowy tą firmą.

J

Firma teoretycznie w porządku. Płaci na czas ale niewiele.:) Wszyscy narzeją ale na stołówce lub w szatni gdy dyrektor nie słyszy. Od 8 lat jadą w delegację do Holandii za to samo wynagrodzenie. Mówią że za mało zarabiają ale nie mają odwagi głośno o tym powiedzieć. W tym roku wzrost wynagrodzenia o około 3 procent. Jak ktoś robi zakupy to wie że większość artykułów dużo więcej podrożała. Mimo to pewnie dalej będą pracować na stołówce narzekać a dyrektora całować w rękę. Z takimi pracownikami ciężko wynegocjować lepsze pieniądze :(

Przykro
@J

Co tu się dziwić jak osły chodzą i gadają że nawet za 50 oiro pojadą to kto ma negocjować stawki a wyjazdy świąteczne to jeden na drugiego nadaje żeby więcej osób nie dojezdzalo bo za mało darmowej kiełbasy dostają :-) hahah

Leser
@J

Co prawda to prawda. Niektórzy się cieszą że są spuszczeni z łańcucha i to im wystarcza... A co do mieszkania w NL delegacji to pełen podziw za tych którzy wytrzymują w takich warunkach z robakami i myszami :)

Pytający

Słyszałam że wynagrodzenie na początek 3200 brutto. To gdzieś 2200 do ręki. A jakie są premie bo chyba nie ma chętnych do pracy za to wynagrodzenie. To 100 zł dniówką. Pomocnik murarza albo osoba która coś przynosi podaje bez żadnego doświadczenia ma minimum 20 zł. na godzinę na rękę. A w Sulzer podobno naprawia się części turbin więc tam raczej pracują fachowcy?

Dawny
@Pytający

W Sulzerze to tylko sami fachowcy :) Premie w okolicach 100-200zl. Jak masz możliwość zostań pomocnikiem murarza i zarabiaj więcej.

Pytający

Jakie wynagrodzenie na początek dla spawacza??

MoM
@Pytający

To zależy jakim spawaczem jesteś. Czyli czy faktycznie umiesz spawać, czy może tylko lepisz. Zadzwoń do kard stawki dla nowo przyjętych są jawne. Po 3 miesięcznym szkoleniu możesz negocjować. Pod warunkiem że jesteś spawacz a nie lepa.

Dawny

3200 brutto

Dozorca

Zdesperowane to są te chłopy mało rolne które jeżdżą na Holandię za pół darmo ???? mieszkając w chlewie z obsra..... materacami, no ale cóż nigdy nie był to pojedzie poniżej najniższej krajowej holenderskiej, żal was panowie tak się szmacic

Pablo escobar
@Dozorca

Sam jesteś chłop małorolny . Pewnie sam załatwiłeś te materace.

Kuta przez małe S
@Dozorca

Kurna znowu Tir jedzie na pusto a tarcze zamawiane z King spora przez Nietoperza . NIC SIĘ NIE ZMIENIA PROKURENCIE. .. JAK ON NIE PODA SIĘ DO DYMISJI RAZEM Z MAJSTER HCP to będziecie mieli Cieplo????

Adrian
@Dozorca

Skąd taki komentarz? Pracowałeś w Sulzer Elbar Polska? Napisz więcej szczegółów na ten temat.

@Pablo escobar

Sami sobie wybraliscie chlewnie do mieszkania bo się boicie odezwać, ale tak skoro dają za wyjazd 10pln więcej niż w polszy to trzeba jeszcze (usunięte przez administratora) dobrze wylizac ???????? śmiechu warte żeby dawać się tak ponizac za 7€ na godz ????????

@Adrian

Słyszałem kolego od znajomych

Alicja
@Dozorca

Czy obecnie firma poszukuje nowych pracowników? na jakie wynagrodzenie można liczyć na początku?

@Alicja

Tak 3000 brutto

Roko
@Kuta przez małe S

A to w Sulzer są majstry???? Bo słyszałem że owych brakuje a ogólnie to jest samowolka bo nikt nie potrafi posługiwać się narzędziami pomiarowymi i wszystko robione jest na oko żeby tylko wyglądało hahaha

Pensje marne, premie marne, atmosfera słaba a praca ciężka. Wymagania duże a pieniądze słabiutkie

No_name
@Anna

Z tego co wiadomo tylko jedna osoba o imieniu Anna pracowała „na produkcji”. Ciekawe kto jako nick użył jej imienia i się za nią podszywa?

Strach podać nick
@No_name

Po twojej wypowiedzi można wywnioskować że Pani Anna już nie pracuje czyli wpis może być prawdziwy. Jak by było jej dobrze to by została . A po drugie wynika że skarżą się tylko ludzie z produkcji czyli góra ma dobrze . A po trzecie wątpie żeby jakikolwiek nick był prawdziwy. Proponuje zrobić dochodzenie :-)

@Strach podać nick

A ja proponuje nie posługiwać sie obcymi imionami. Osoba, która może być posądzona o napisanie tego posta z pewnością go nie napisała. Mówie o właściwej Annie. Swoją drogą osobliwy tok dedukcji w komentarzu powyżej. Niestety nietrafiony.

Salomon

Czy chodziło o Anne Grubodupna

@Anna

Szalone premie w wysokości 50pln ????????????

Zostaw merytoryczną opinię o SULZER TURBO SERVICES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Lublin

• Jak się pracuje w SULZER TURBO SERVICES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy SULZER TURBO SERVICES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SULZER TURBO SERVICES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SULZER TURBO SERVICES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w SULZER TURBO SERVICES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SULZER TURBO SERVICES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.8/5 Na podstawie 256 ocen.

SULZER TURBO SERVICES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ