CT-CARD SP. Z O.O.

Opinie o CT-CARD SP. Z O.O.

Kamil_ost>

Witam Dziękuję za odpowiedź. To zaskakujące ,że jest osoba zadająca sobie trud i odpisująca na zgłoszenia kandydatów. Straciłem etat z nadejściem COVID 19. Znalezienie nowej pracy nie jest łatwe. życzę sukcesów (usunięte przez administratora)

Andrzej.#$@@

Sz. P. Krzysztofie, Bardzo dziękuję za informację zwrotną. Jeżeli w przyszłości będzie Pan prowadził inne procesy rekrutacyjne z zakresu zakupów, zarządzania kategoriami lub zarządzania produktem to będzie mi miło gdyby mój cv zostało w Pańskiej bazie. Serdecznie pozdrawiam Andrzej@

Patrycja#

Dzień dobry, To bardzo miłe i niespotykane, że otrzymałam odpowiedź. Bardzo dziękuję za informacje i życzę miłego dnia!

A:) 10:01

Panie Krzysztofie, bardzo dziękuję za informację. Jest Pan jedynym przedstawicielem firm, gdzie składałam CV i otrzymuję informację. Dziękuję za to. Życzę powodzenia szczęśliwcowi :) pozdrawiam,

Przedstawiciel Handlowy

PRO rozmowa, konkrety i pytania. Dla mnie bomba.

dotyczące motywacji i determinacji. ciekawa rozmowa o zainteresowaniach. P.Salwin słuchał a to rzadkie

Jacek

Witam Panie Krzysztofie Dziękuję za odpowiedź i poważne podejście do mojej kandydatury. Nie ukrywam zaskoczenia. Kandydowałem na dwa stanowiska i otrzymałem dwie obszerne odpowiedzi z różnym uzasadnieniem. To raczej rzadkie. Świadczy o Pana szacunku dla ludzi ubiegających się o pracę, szczególnie w tak trudnym okresie. Życzę sukcesów. Jacek

Marcin 15:55

Szanowny Panie Krzysztofie, Dziękuję za przesłaną wiadomość. Przyznam, że mile mnie Państwo zaskoczyli. By może, w przyszłości, nasze zawodowe drogi jeszcze się zbiegną. Pozdrawiam, Marcin

Michał 14:55

Witam, Dziękuje za informacje i wyjaśnienia. Pozdrawiam serdecznie Michał

Daniel 18:10

Dziękuję bardzo za informację zwrotną. Życzę powodzenia w dalszym rozwijaniu biznesu. Pozdrawiam Daniel

17 23 Natalia

Dziękuje za rozpatrzenie mojej kandydatury oraz odpowiedź. życzę sukcesów

Andrzej 15:29

Witam Panie Krzysztofie, Przykro mi to słyszeć, aczkolwiek rozumiem ze doświadczenie to dla Państwa priorytet. Dziękuję za możliwość udziału w rekrutacji. Z poważaniem, Andrzej

Piotr_

Witam wszystkich zalogowanych i tych którzy zaglądają przypadkowo. Chciałbym podziękować za poważane potraktowanie mojej skromnej osoby i poświęcony czas. Postanowiłem napisać, gdyż jestem mile zaskoczony. To rzadkość. Dziękuję Panu Prezesowi za odpowiedź i użytą argumentację. Tak właśnie powinien przebiegać nabór pracowników. pozdrawiam i życzę zdrowia Piotr.

Witam serdecznie. Dziękuję za odpowiedz oraz poświęcony czas na zapoznanie się z moim cv. Z wyrazami szacunku

Emil

Szanowny Panie Krzysztofie, Serdecznie dziękuję za odpowiedź oraz za rozpatrywanie mojej kandydatury. Jeżeli będą Państwo w przyszłości przeprowadzali rekrutację, to proszę o wiadomość. Bardzo mnie Państwa oferta produktowa zaciekawiła. z poważaniem Emil S

Zbyszek

15:12 Zbyszek dziękuję za wiadomość, niewiele firm to czyni, pozdrawiam

@gmail.com

Sz. P. Krzysztofie, Bardzo dziękuję za informację. Muszę powiedzieć, że pomimo tego iż nie zdecydowali się Państwo na moją kandydaturę, jest mi bardzo miło z powodu otrzymanej odpowiedzi. Jest to sytuacja niezwykle rzadka, ale bardzo cenna dla osoby szukającej pracy. Z poważaniem, Andrzej

beny

Mimo zapewnień o kontakcie telefonicznym w podanym terminie brak informacji o wyniku rekrutacji. Sama rozmowa bardzo krótka i ogólnikowa.

Jestem po spotkaniu z właścicielami firmy CT-Card. Idąc na spotkanie przeglądałem wpisy i jedno trzeba przyznać, Pan Krzysztof jest taki jak wynika z wpisów. Zaangażowany i fachowy. rozmowa na najwyższym, nie boje się nazwać europejskim poziomie. Spotkanie w centrum Gdańska, więc początkowe poddenerwowanie brakiem możliwości zaparkowania oraz pogoda która, nie nastrajała pozytywnie. Jednak po dotarciu, miejsce oraz atmosfera sprawiły ,że wszystkie negatywne odczucia zniknęły. Poznałem ludzi pozytywnych, pełnych pasji. Czułem się jak w śród przyjaciół. Cóż dodać. Jestem w kontakcie z P. Krzysztofem. Jestem przekonany ,że to właściwe miejsce dla mnie. Niezależnie od wyniku, dziękuję.

Piotr Gdynia

praca jest od zaraz czy za kilka miesięcy. pytam bo mam 3 miesiące wypowiedzenia. czy są szkolenia ze środków? Jest ich bardzo dużo.

k.salwin@ct-card.pl
@Piotr Gdynia

Sz.P. Piotrze. Optymalnie, rozpoczęcie pracy jest od 01.02.2020r Miesiąc Luty, to wdrożenie wraz z Osobą, która opiekowała się regionem. Wizyta u wszystkich klientów, przedstawienie Nowej osoby. Szkolenia wstępne w siedzibie Naszej firmy, oraz warsztaty w terenie z Brand Mangerami i Technologami. Praktyczne wdrożenie. w przypadku dodatkowych pytań, proszę o maila. pozdrawiam

POMORZE

pojawiło się ogłoszenie na woj pomorskie zastanawiam się nad zmianą pracy jednak nie chce wpasc z deszczu pod rynne... Jakie wynagrodzenie podstawowe moze odtrzmac nowo zatrudniony ph chodzi mi o kwote netto wiadomo ze nikt nie udzieli mi tu takiej informacji ale moze chociaz przedział 2-3 tys netto czy 3-4 tys netto ? jakimi samochodami poruszaja sie handlowcy oraz czy sa one do rozsadnego uzytku prywatnego ? czy praca w tym terenie wymaga delegacji i noclegow poza domem ? pozdrawiam Wojciech B.

@POMORZE

Cześć. Jestem pracownikiem ok 5 lat. Z mojego doświadczenia na podobnym stanowisku- możesz zarobić dużo więcej. Nie wiem jaką podstawę proponuje szefostwo ( spodziewam się ,że minimum drugi przedział) ale to mało ważne bo można wypracować dużo większe zarobki. Co dla mnie istotne, wszystko masz zawsze wypłacone w terminie. Moi koledzy, sądząc po obrotach zarabiają dużo więcej niż ja. A ja jestem zadowolony. Zarabiam więcej niż sobie zakładałem. Co do samochodów. Widząc moje służbowe auto Kumple pytają się - Jak będzie jakieś wakat u ciebie w firmie to daj znać! Nie każdy potrafi handlować. Trzeba to lubić nawet kochać. Wtedy masz pieniądze, dobry samochód do dyspozycji i satysfakcjonującą pracę. Bardzo sobie cenię swobodę. Lubię atmosferę. Zatrudniając się zyskałem wielu przyjaciół. Marcin z pomorza także się do nich zalicza. Sam jestem w szoku ,że odchodzi. Jest bardzo dobrym handlowcem. Z tego co wiem, to osoba na jego miejsce będzie miała raj. Liczę ,że będzie zjazd firmowy to z Marcinem się spotkam. żeby nie było spekulacji, Marcin odchodzi z powodu sytuacji rodzinnej. będzie jeździł z nowym handlowcem i przekazywał rynek. Moja sugestia, jeżeli chcesz informacji, zadzwoń do szefa - Krzysztofa Salwina. Wszystko ci powie

Pomorze

Dziękuje kolego za wyczerpującą odpowiedź, wczoraj wysłałem meila do szefa ze swoim cv oraz kilkoma zdaniami o sobie, posiadam doświadczenie w bardzo podobnej branży niestety jestem ze Słupska i to może być problemem zazwyczaj firmy szukają ludzi z Trójmiasta.

Były pracownik Bartek

Czytam to co wypisują ludzie, którzy nie maja pojęcia o strukturze firmy albo Ci co są zawiedzeni, ze już tam nie pracują i nie wierze. Odnoszę wrażenie ze są to ludzie którzy maja ogromne kompleksy i mocno im się nudzi. Dodatkowo zazdroszczą sukcesu prezesowi l. Firma prosperuje lepiej niż nie jedna korporacja. Natomiast struktura wewnątrz firmy jest z dala od zachowań korpo- a to mega wielki plus Także ludzie trochę pokory w wyrażaniu opinii - ludzie weźcie się lepiej do roboty i bierzcie przykład z ludzi, którzy tworzą ta firmę a uwierzcie nie będziecie mieć czasu na pisanie bzdur

Zostaw merytoryczną opinię o CT-CARD SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w CT-CARD SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy CT-CARD SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CT-CARD SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CT-CARD SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w CT-CARD SP. Z O.O. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CT-CARD SP. Z O.O.