CT-CARD SP. Z O.O.

Opinie o CT-CARD SP. Z O.O.

Sebastian_Kandydat

Otrzymałem nie tylko odpowiedź. Jak się okazuję nie jestem jedyny. Otrzymałem informację o zakończeniu rekrutacji oraz powód dla, którego moja kandydatura nie została przyjęta. Panie Prezesie, pracodawcy powinni brać przykład. opiszę to na fb. sebastian_ 1990

Piotr O.

Dziękuję Panie Krzysztofie i Panie Tomaszu za szansę. Pouczające doświadczenie. Może nasze drogi się jeszcze przetną. Dla przypomnienia, rozmawialiśmy dużo o muzyce. Życzę powodzenia. PS: piszę na gowork, po o tym portalu rozmawialiśmy.

Andrzej kandydat

Wysłałem CV i otrzymałem odpowiedź skierowaną na moje imię i adres mail umieszczony w zgłoszeniu. Podziękowanie za udział w rekrutacji to przejaw szacunku dla drugiej osoby, a także świadczy o dojrzałości firmy. Wiem co piszę, tak robią nieliczni. Jest COVID i każde takie zachowanie zasługuje na uznanie. Dziękuję, Andrzej .....andrzej@tlen.pl

Rafał P. z Łodzi

Szanowny Prezesie. W dniu dzisiejszym otrzymałem odpowiedź negatywną na temat mojej kandydatury. To ponad 30 dni od złożenia CV i rozmowy telefonicznej. Mam ogromne doświadczenie w sprzedaży oraz prowadzeniu własnej firmy. Składając CV oczekiwałem poważnego podejścia i zaproszenia na spotkanie. Widocznie koszty związane z moim przyjazdem nie mieszczą się w budżecie działu rekrutacji. A szkoda. Jestem przekonany, że nasza rozmowa pozwoliła by podjąć właściwe decyzje. Nie oczekuję przeprosin. Rafał P

HR
@Rafał P. z Łodzi

Panie Pawle, Czas trwania rekrutacji nie zawsze jest zależny od Pracodawcy z zwłaszcza w obecnym czasie Covid-19. Otrzymaliśmy ponad 200 CV , rekrutacje przeprowadzamy na platformie ZOOM i tylko z wybranymi kandydatami - dlatego Pana uwagi na temat budżetu działu rekrutacji są zupełnie niepotrzebne. Staramy się odpowiadać wszystkim kandydatom ale ma to miejsce dopiero jak ją zakończymy. Złożenie CV nie jest jednoznaczne z zaproszeniem na spotkanie a tym samym nie jest wyrazem braku szacunku.

Przedstawiciel Handlowy

PRO rozmowa, konkrety i pytania. Dla mnie bomba.

dotyczące motywacji i determinacji. ciekawa rozmowa o zainteresowaniach. P.Salwin słuchał a to rzadkie

Czy firma zmieniła ostatnio nazwę ?

Wojtek

czy ktoś może napisać jakie są zarobki? czy zależą od miasta? czy region tzn województwo czy cześć miasta?

k.salwin@ct-card.pl
@Wojtek

proszę o kontakt mailowy. Postaram się opisać Nasz system motywacyjny.

DH
@Wojtek

Obowiązuje umowa o poufności , nie otrzymasz informacji na temat wynagrodzeń. Każdy ma indywidualnie ustalone warunki.

Piotr Maliszewski

P. (usunięte przez administratora)podziwiam wytrwałość w odpowiadaniu anonimowym wpisom osób wprowadzających tylko chaos w inicjatywę GoWork byłem pracodawcą przez kilka lat. Wiem co to zmaganie z ludźmi bez kręgosłupa moralnego lub po prostu głupich. Pan DH - skrót kojarzyć się może z jednym duży H.... Rozumiem politykę prywatności i zdaję sobie sprawę, że zarobki uzależnione są od Wiedzy, Doświadczenia i Umiejętności kandydata. Jako osoba zainteresowana pracą, mam prośbę nawet apel do osób szukających zaczepki na GoWork: Ja i wielu innych potrzebujemy pracy. Potrzebujemy dążyć do celu, wspinać się po szczeblach kariery. Dzięki pracy zarabiamy pieniądze, a w wielu przypadkach określa ona status danej osoby. Myślę, że praca nadaje także sens życiu, pozwala realizować siebie, spełniać marzenia. Stanowi ona nieodzowną część istnienia człowieka, a wszelka aktywność sprawia nam radość i pobudza chęć do działania. Chcesz być szanowanym, szanuj innych. Dlatego anonimowy człowieczku nie przeszkadzaj. Nie pisz bzdur. Piotr Maliszewski z Bydgoszczy

wydaje mi się, że nie ma Pan do końca racji. Poza tym, który pracownik powie szczerze ile zarabia. Ten, który zarabia mało - wstydzi się , Ten, który zarabia dużo obawia ludzi zawistnych. Zgadzam się z (usunięte przez administratora) gowork to miejsce dla szukających pracy, a nie zaczepki.

Marzena Stach

Umowa poufności jest w większości szanujących się firm. Jeżeli chcesz pracować a nie kombinować, to nie ma się czego bać. Zawsze zastanawiają mnie osoby bojące się Umowy poufności i GPS.

k.salwin@ct-card.pl
@Ania

P. Aniu Dziękuję za wypowiedź. Dokładnie tak jest. Jeszcze raz napiszę; Nie szukamy osób na wolny etat, tylko Ludzi, którzy będą dla nas także inspiracją. Dlatego osobiście prowadzimy rekrutację. Pakiet dokumentów wysyłamy po zatwierdzeniu kandydata. Także informację o możliwej ścieżce kariery. Jesteśmy na spotkaniu rekrutacyjnym i odpowiadamy otwarcie na wszystkie pytania. Przed zatrudnieniem zapraszamy do siedziby firmy. Przedstawiamy potencjalnego kandydata pracownikom. Jest możliwość porozmawiać, zapytać. Poczuć atmosferę i zobaczyć Nasze zaplecze. To czas na podejmowanie decyzji na przyszłość. Chcemy mieć czas oraz wzajemną otwartość. Nasze decyzje muszą być świadome. pozdrawiam

Tomek Bąk lat 43 Inowrocław

W Niemczech, Anglii i także Polsce podawane są stawki obowiązujące na danym stanowisku. Zobacz sobie raport dotyczący zarobków w poszczególnych regionach polski. monay.pl Pracowałem w Niemczech, zarobki są tajne. chcesz peplać i się chwalić, oczywiście możesz. Ale dla tych, którzy pracują mało istotna jest opinia innych. Jeżeli otrzymuję w terminie wszystkie świadczenia i premie, jestem zadowolony. Byłeś na rekrutacji i proponowano ci 2500 zł, czy tylko hejtujesz na bezrobociu?

Artur P.
@Piotr Maliszewski

Zgadzam się. Najwięcej informacji uzyskałem dzięki wpisom właścicieli. Resztę dopytam. Znam swoją wartość i wiem, ile chcę zarabiać. Nie da się określić zarobków dla handlowca. Niech Pan(usunięte przez administratora)idzie pracować na pocztę. To lepsze niż pobieranie zasiłku na nasz koszt. także podziwiam wytrwałość w odpowiadaniu na niektóre wpisy. Jestem przeciwnikiem hejtów.

nikt
@Marzena Stach

a czy umowa do wieku emerytalnego jest ok?

Co jaki okres czasu w CT-CARD SP. Z O.O. można ubiegać się o podwyżkę?

Alicja z Warszawy

To jedyna firma, która wysłała odpowiedź. Wysłałam CV do wielu pracodawców, z różnych portalów HR. Po ponad miesiącu, ale otrzymałam imienną odpowiedź. To pokazuje, że w firmie szanuje ludzi. Życzę sukcesów

Aneta_Kępik_doz

widziałam ogłoszenie. Ja jestem po studiach i szukam pracy od ponad roku Zarobki w wysokości 3500 zł to dla mnie dużo. Jeżeli mogę się jeszcze rozwijać, to warto. Napisz dlaczego odszedłeś z pracy? Znalazłeś lepszą, lepiej płatną? Jak pisałam, byłam na wielu spotkaniach i nic nie wyszło. Proponują mi 1800 na rękę, o samochodzie nie ma mowy. Nie przeraża mnie jazda autem.

CT-CARD

W naszym zespole aqua mamy managera całego teamu, 4 technologów oraz 4 analityków. Manager oraz 3 technologów zaczynało swoją pracę w CT-CARD jako technik analityk. To wybitne dziewczyny ambitne, zdeterminowane, niebojące się kontaktów z klientami , potrafiące świetnie zarządzać swoim czasem pracy, kompetentne i fachowe, zaangażowane we wdrażanie rozwiązań. Po kilku latach pracy dostały awans stanowiskowy, zostały zauważone i docenione. Na stanowisko technika analityka zgłaszają się osoby kończące studia, bez doświadczenia zawodowego albo prosto po studiach pracujące zupełnie w innym zawodzie.Po czasie realia pracy dla niektórych okazują się nieodpowiednie (pomimo , że na każdym etapie rekrutacji określamy zakres obowiązków, teren, warunki finansowe , warunki korzystania z samochody służbowego itd. ) i to jest zupełnie normalne. Dla Nas każda zmiana jest in plus , każda nowa osoba w firmie to zmiana na lepsze, dwie strony zadowolone = osiągamy to do czego dążymy. Mamy inne oczekiwania , rozstajemy się - proste ????

Bzdura

Koleś odleciał od rzeczywistości. Jestem pracownikiem, mam pracę, którą lubię. Samochód używam bez ograniczeń. Nie wierzcie frustratom

Witam, poprzedni post nie należy do mnie, nieźle ktoś wykorzystał sytuację... Minął miesiąc od kiedy zakończyłem współpracę z CT-CARD. Zgadzam się z tym co napisał Krzysztof, praca do łatwych nie należy... trzeba umieć szybko reagować i umieć szukać rozwiązań. W tym wszystkim pomaga cały zespół, zarówno manager działu jak i technolodzy. Nigdy nie było problemu w uzyskaniu pomocy bardziej doświadczonych osób. Wiem, że wobec mnie były pewne plany ale zakończyłem współpracę ze względów na zmianę miejsca zamieszkania, a nie sprawy związane z firmą. Gdyby mi się noga powineła w obecnej firmie, czy byłbym w stanie wrócić? myślę, że tak. Pozdrawiam

Czy pracodawca CT-CARD SP. Z O.O. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Bartosz

Szanowny Panie Krzysztofie, uprzejmie dziękuję za wiadomość. Żałuję takiej decyzji, ale rozumiem ją i szanuję. Oczywiście zgadzam się, żeby zatrzymali Państwo moje CV i odezwali się, gdyby pojawiła się pozycja bardziej odpowiadająca mojemu marketingowemu doświadczeniu (będąc szczerym zastanawiałem się nawet jaki jest zakres obowiązków w ogłoszeniu, na które zaaplikowałem, ponieważ w tytule był Brand Manager a wymagane doświadczenie i obowiązki mocno sprzedażowe). Jeszcze raz dziękuję za informację i rozpatrzenie mojej kandydatury. Mam nadzieję na kontakt w przyszłości. Łączę wyrazy szacunku Bartosz

08:23

08:23 Panie Krzysztofie, serdecznie dziękuję za informację zwrotną, w dzisiejszych czasach jest to niewątpliwie rzadka sytuacja. Przemysław

Robert#

Panie Krzysztofie, Bardzo dziękuje za informację o statusie rekrutacji. Dzięki tej wiadomości, widzę że firma którą Pan reprezentuje ma wysoką kulturę organizacji. z poważaniem Robert

CT-CARD

Chcielibyśmy podziękować wszystkim kandydatom za złożenie aplikacji do naszej firmy. Rekrutację zakończyliśmy na stanowiska Brand Managerów oraz Doradców Techniczno - Handlowych. Przyjęliśmy do zespołu 4 nowe osoby, proces rekrutacji był naprawdę pracochłonny z uwagi na ilość zgłoszeń ponad 970 oraz czas zarazy, część kandydatów rekrutowaliśmy zdalnie, innych osobiście. Zgłosiło się do nas wiele wykształconych, ambitnych , zdeterminowanych i chętnych wyzwań osób. Życzymy Wam powodzenia.

fb_Mariusz_Regina

Witam Dziękuję za odpowiedź. Dziękuję za wyjaśnienie decyzji. Szanuję, bo jestem szanowany. Życzę samych sukcesów. Będę śledził wydarzenia w firmie CT-CARD. Może spróbuję ponownie zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko handlowe. Z wyrazami szacunku. Mariusz

Hubert 16:19

Hubert 16:13 Sz. P. Krzysztofie Bardzo dziękuję za informację zwrotną. Wybranej osobie i firmie życzę powodzenia we współpracy. Być może w przyszłości będziemy mieli okazję nawiązać ponowny kontakt w sprawie pracy. Pozdrawiam Hubert

Michał 16:13

Michał 16:13 Panie Krzysztofie, dziękuję bardzo za wiadomość. Jest mi bardzo miło, że zdecydował się Pan na przesłanie wiadomości zwrotnej, jak również, że moje cv przeszło wstępny etap rekrutacji. Życzę owocnej współpracy z zatrudnionym kandydatem,

Tomasz 15:48

Tomasz 15:48 Dzień dobry, dziękuję za informację i polecam się na przyszłość. Po wysłaniu 300 CV w 2 miesiące i po aż 3ch spotkaniach, wszystko wskazuje na to, że będę jeszcze długo dostępny. Życzę dużo zdrowia.

Kamil_ost>

Witam Dziękuję za odpowiedź. To zaskakujące ,że jest osoba zadająca sobie trud i odpisująca na zgłoszenia kandydatów. Straciłem etat z nadejściem COVID 19. Znalezienie nowej pracy nie jest łatwe. życzę sukcesów (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o CT-CARD SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w CT-CARD SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy CT-CARD SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CT-CARD SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CT-CARD SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w CT-CARD SP. Z O.O. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CT-CARD SP. Z O.O.