Lipianin Piekarnia

Przylesie

Opinie o Lipianin Piekarnia

Transport

Dzień dobry cały czas nie płaca zalegają nam za dwa transporty i to prawda odbiera pani która co dziennie jest inna i nic o tym jej nie wiadomo przekazuje niby zawsze ale następna jak dzwonie nie wie i jeszcze raz zapisuje ... i z nikim się nie można skontaktować więcej....

Przemek

Facet od 1.5 roku nie zapłacil za dostawe mąki,kontakt nie możliwy za każdym razem odbiera sekretarka która ma przekazać sprawe szefowi(oczywiście bez odzewu)nr prywatnego nikt nie chce podać.Jeżeli ma ktoś jakiekolwiek wątpliwości co do szczerości treści wszystko wytłumacze i podam kopie zaległęj FV nr 609319945

Zostaw opinię o Lipianin Piekarnia - Przylesie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lipianin Piekarnia