Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB w Łyse

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB w Łyse

do lysak

Jak nie masz znajomości do zakładu się nie dostaniesz tam pracują tylko koledzy koleżanki i rodziny. Trzeba mieć kogoś znajomego i to na dobrym stanowisku od środka by się tam dostać

ŁYSAK

jak sie mozna dostac do pracy w jbb ??? z kim mam rozmawiac ? moze z kadrowcem ?

o klasowanie i trybowanie

chodzi o klasowanie miesa

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
obróbka drewna

dziewczyny "na rozbiorze", "striptizerki " to mają dobrze , cyckami i tyłkiem poświeci i 100 za godzinę hhaaa

JA
@obróbka drewna

Zastanów się trochę zanim coś takiego namarzesz bo nie bardzo wiem o co ci chodzi.

przemek

ile można zarobić na rozbiorze i przy jakich godzinach

Luki

Pracowałem w kilku zakładach ,ale najlepiej było w JBB .Ostroleka sami oszusci w okolicy nie znajdziecie innej firmy w ktorej mozna by bylo tak zarobic . Rozumiem ze nie jest lekko ale jak to mowia trzeba zaciasnąc zęby.

w masarni jest (usunięte przez administratora) system brygadziści traktują nas jak bydło bo myślą że są ponad wszystkimi ale poza zakładem to tylko mizernoty. nie dość że nie mamy wolnych weekendów to i jeszcze mamy przymusowe nadgodziny za które nie mamy nic płacone. a czwarta zmianę to tylko o kant (usunięte przez administratora) potłuc.

romantyk

bylem brygadziasą zgodze sie w 100%. koszmar

pracuję w tej firmie już 4 lata i muszę przyznać racje pracownikom pakowania.To co piszecie to wszystko prawda.Ja pracuję na innym dziale gdzie dzieje się to samo co u was.Fakt- wypłata na czas,tzw.premie czasem nawet zestawy patelni.To prawda banki dają kredyty bo pracodawca wypłacalny itd,itd.W takim razie dlaczego młodzi pracownicy z reguły po kilku miesiącach odchodzą skoro jest tak fajnie?...Dlatego że nie dają rady fizycznie a przede wszystkim psychicznie.Zatrudniając się w JBB jesteśmy potencjalnymi złodziejami,alkoholikami i nierobami.Po to te dziesiątki kamer na każdym dziale.Ciekawostką niech będzie to że jeden z nich ma 28mkw a kamer jest 5...I jak tu normalnie pracować?.I to tak ma wyglądać praca?.Na moim dziale zarabiamy od 2 tyś do 2200 to jest max bez "sprzedaży" urlopu.Jak ma się pracować wiedząc już we wtorek że sobota i niedziela jest pracująca? Na paskach o wysokości wynagrodzenia nie ma żadnej nawet wzmianki na temat nadgodzin za pracę w weekend.Prawda jest taka że zarabiamy najniższą krajową plus tzw.stażowe! Mnie najbardziej dobija fakt że zwykły pracownik jest traktowany jest przez przełożonych jak debil.Wyzwiska,poganianie,poniżanie to norma.Najbardziej denerwujące jest to że przełożonymi są są najczęściej osoby które nie powinny zarządzać ludżmi.Brak im jakichkolwiek elementarnych nawet zasad zachowania.Dlaczego dyrektor zakładu nie interweniuje?Jak długo jeszcze?Rozumiem nie chcesz nie pracuj... Ale to nie o to chodzi.Wszyscy którzy tam pracują bądz pracowali wiedza o czym mowa.Opinia i ocena należy do was.

obróbka drewna

widzę że (usunięte przez administratora) na tych kurpiach ,a czy Bilu z kolna jeszcze robi?

Niestety ale 4 zmiany to pic na wodę.Premia w sierpniu i pracownicy zapomną że trzeba pracować 7 dni w tygodniu! Nie wspominając o urlopach. Mistrz pakowni sam ustala KTO I KIEDY ma iść na urlop i na dodatek nie na 2 tyg tylko tydzien w pracy i tydzien wolnego ! Można zapomnieć o 2 tygodniach urlopu!

....

Zapomnij o 4 zmianach to tylko plotka zeby sprawe wyciszyc po smierc Adama

xx

Podobno 4 zmiana ma być na pakowaniu słyszał któryś z was? ciekawe jak to będzie czy będą zatrudniać? I kto zostanie brygadzistą?

ja bym chciała bardzo pracować w tym zakładzie ludzie którzy tak narzekają niech zwolnią miejsca dla tych którzy chcą w tak dużym zakładzie pracować i dawac wyniki dla tak uczciwego i największego pracodawcy w regionie pozdrawiam narzekajacych

pacman

swieta prawda trzeba cos z nim zrobic bo inaczej nieda rady pracowac w ciaglym zmeczeniu i strachu przed MISTRZEM zadamy wolnych wekendow

Hehe
@pacman

Tak czytam i się trochę dziwię - macie problem z gościem, z jakimś tam mistrzem - zebrać się kilku chłopa, sztachetą przypier..., może wybijecie mu ze łba conieco...

pakowacz

Zróbmy akcję..piszmy wszyscy listy to szefa z prozbą o zmiane mistrza na pakowni.Listy anonimowe,bez swoich danych.Od tego zacznijmy.W innym przypadku ten człowiek bedzie nas dalej traktowal jak bydło i miał nas za nic.Ukróćmy układy i układziki na pakowni.....nasz los jest w naszych rękach

pakowacz

trzeba się przełamać,przełamać lęk...anonimowe pisma do różnych instytucji nie pozbawią was pracy.nie trzeba podawać swoich danych.A można zdziałać wiele.Można do pana Józefa pisać,i opisać jak mistrz pakowni(M.G)traktuje ludzi.ZMIEŃMY NASZ ZAKLAD PRACY W PRZYJAZNY DLA PRACOWNIKA.Wspólnie damy radę i mamy ogromne szanse.LUDZIE ODWAGI I WIARY W SIEBIE

Sęk w tym że ludzie sa zastraszeni i boją sie utraty pracy :(

pakowacz

trzeba w końcu nagłośnić to wykorzystywanie ludzi w jbb...ludzie nie bójcie się,piszcie listy do mediów,do państwowej inspekcji pracy mogą być anonimowe.Razem możemy dużo,walczmy z tym chamstwem i wykorzystywaniem.A mistrza pakowni do dymisji,on nie powinien byc na tym stanowisku,wszyscy o tym wiemy.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB - Łyse

• Jak się pracuje w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB?

Kandydaci do pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB