Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

Opinie o Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

Filip

What's good about this agency? First, salary is good and always on time. Second, they choose the best work that you could fit in. Third, they help you even after your employment. They are always ready to help when you had questions. I have been working for almost three years now and I enjoy my work and the people are good. I am grateful to them for staffing me here.

Roześmiany

Haha pojechali po bandzie wystawiając sami sobie laurki te cztery opinie pisane koło siebie w odstępach czasowych, już niżej nie da się upaść

Lena

Dla mnie ciężko jest znaleźć firmę, która nie tylko ma dobrą pensję, ale także dobre i profesjonalne zarządzanie, aby pracownik mógł zostać. Ale na szczęście znajduję tę firmę

Franciszek

Najlepszym uczuciem dla nowego pracownika jest to, gdy Twoja firma pokazuje, że wspiera i wierzy, że możesz robić to, co robią starzy pracownicy

Magazynier

Rekrutacja przez zewnętrzną firmę bez podania nazwy firmy tej właściwej żeby nikt nie rezygnował już na starcie. Jeden telefon z przedstawieniem oferty zawierającym błędy. Podano informacje ze zapłacę za hotel ok 100 euro, w rzeczywistości było to do 140€.

Kiedy mogę zacząć pracę.

Julia

Kiedy pracuję w tej firmie, moje życie staje się łatwiejsze. Uwielbiam kulturę, ludzie są tacy mili i bardzo profesjonalni

Antoni

Ludzie są profesjonalni i elastyczni. Dają dobrą pensję z dodatkami i pieniędzmi zawsze na czas. Pracuję tutaj od dwóch lat i jestem szczęśliwy i zadowolony.

pracowity

Hotel w Zaandam tragedia , pokoje małe bez tv , wspólna łazienka z małymi kabinami prysznicowymi , wspólna toaleta , w której brak papieru toaletowego , brak mydła co w erze koronowirusa wcale nie jest takie nieważne . Wspólna kuchnia dosłownie bez żadnego sprzętu . Za to pobierane jest 122 euro kpina w żywe oczy . To zakwaterowanie powinno się zgłosić do SNF , bo to jest kpina za tą cenę .

@pracowity

Dzien dobry, Dziękujemy za Pana/Pani opinię. Odnosząc się do powyższego komentarza, pragniemy zapewnić, ze wszystkie akomodacje oferowane przez nasza agencje pracy są jak najbardziej zgodne z holenderskimi wymogami. Nasz dział domów i transportu regularnie kontroluje warunki panujące na naszych lokacjach i stara się jak najszybciej reagować na wszelkie nieprawidłowości. Za każdym razem uczulamy naszych pracowników, aby wszelkie niezgodności, czy problemy zaistniałe na którejkolwiek lokalizacji, zgłaszali bezpośrednio do naszego działu domów i transportu. Tylko dzięki prawidłowym zgłoszeniom, jesteśmy w stanie bliżej przyjrzeć się zaistniałej sytuacji na lokalizacji i ja jak najszybciej rozwiązać. Chcemy zapewnić, ze Pana/Pani komentarz został przesłany do odpowiedniego działu, który ponownie skontroluje warunki mieszkaniowe panujące na danej lokalizacji. Ponadto informujemy, ze przekazaliśmy wszystkie informacje odnośnie warunków na lokalizacji w Zaandam, które posiadają wszyscy rekruterzy współpracujący z nasza agencja. Informacje te powinny być wysłane do wszystkich nowych kandydatów, którzy zostaja przydzielani do tej akomodacji. Pozdrawiamy, Team Eurojob.

@Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

Wiesz co? Wsadź sobie w 4 litery te swoje zgodności z prawem NL. Chcesz to Ci to prosto w oczy powiem. Chyba że się w stodole wychowałaś i to dla ciebie norma.

Szanowny “Byly Pracowniku”, Odnosząc się do Pana licznych komentarzy, chcemy Pana zapewnić, ze bardzo cenimy każdy merytoryczny wpis i konstruktywna krytykę, ze strony naszych obecnych, jak i byłych pracowników. Niestety z Pana komentarzy nie możemy wywnioskować, z kim mamy kontakt, a tym samym odnieść się do konkretnej sytuacji. Jednakże prosimy pamiętać, ze swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania godności osobistej drugiej osoby. Jeżeli chciałby Pan opisać nam dokładniej swoją sytuację czy uzyskać odpowiedzi na wszelkie Pana wątpliwości związane z praca dla Eurojob, z chęcią spotkamy się z Panem osobiście w siedzibie naszej firmy. Uważamy, ze tylko w ten sposób możemy konstruktywnie prowadzić dialog, bez ukrywania się za anonimowymi wpisami. W związku z tym, prosimy o kontrakt mailowy z nami na hr@eurojob.nl w celu umówienia spotkania. Pozdrawiamy, Team Eurojob.

Hmm
@Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

A jak tam wyglada sytuacja na hotelu Hazeldonk w Bredzie?Tam tez sa utrzymane normy zgdodne z Holenderskimi wymogami?(usunięte przez administratora)

Pstr
@Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

Pacany, ten komentarz wklejacie od 2 lat a ja byłem rok temu i w Zandaam nic się nie zmieniło, tragedia jak cała ta wasza agencyja

Usuwane są merytoryczne opinie. Opisywałem jak agencja postąpiła ze mną i moją dziewczyną, jak kuleją z brakiem komunikacji między działami jak olewają swoich pracowników itd. Komentarz został usunięty. Naprawde, super strona do opiniowania. Zart.

122€

O co chodzi z tym ze koszt zakwaterowania to do 122€? Od x tygodni pracuje tutaj po 20-32h i NIGDY koszt zakwaterowania nie był niższy.

Ddddd
@122€

Najpewniej źle czytasz Salaris, ja przy mniejszej liczbie godzin zawsze płaciłem mniej.

Hm
@Ddddd

U mnie to samo, każdy tydzień 20-26h, bo wiadomo godzin nie ma, i zawsze -122€ za mieszkanie.

Uwaga
@Hm

U mnie tez, zawsze 122€. Co lepsze, święta nie są płatne 100% a 80%... pierwsza agencja która nie płaci za 8h jak wypada święto!

niezadowolony
@Uwaga

(usunięte przez administratora), 122 euro na tydzień za niespełniające wymogi lokacje, 80 zamiast 100% wypłacanie za święta , mała liczba godzin(usunięte przez administratora)

Ddff
@Hm

Źle czytasz Salaris, masz tam wiersz o zwrocie czy jakoś tak za niepełna liczbę godzin. Odejmujesz 122 od tego co tam napisane i wtedy realnie wychodzi ile płacisz za mieszkanie bo na końcu zawsze jest napisane 122. Ja jak pracowałem w eurojobie i miałem tydzień z 20h to policzyli niecałe 60 EUR za kwaterę. Max mialem liczone przy min 38h.

@Ddff

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. To nieobowiązuje! Jak podpiszesz umowe masz 122.22€ za każdy tydzień bez względu na liczbę godzin! Do tego masz kary, zawsze je dostaniesz i to zawsze są ogromne kwoty. (usunięte przez administratora) To jest najgorsza agencja, za transport płacisz więcej, ubezpieczenie więcej, warunki tragedia !!! ZAWSZE sprawdzaj gdzie idziesz i jakie inne agencje tam oferuja prace. Nastepnie wybierz inną !!!

ekhm
@Marcin

Kary? W każdej umowie w agencji jest kara za zniszczenie lokacji, bo ludzie ich nie szanują, ale jeśli gość otrzymał 1000€ kary to to na pewno nie było za "nieposprzątany pokój". Także nie strasz ludzi.

@Marcin

Znając życie kolegę wyrzucili za robienie burd na kwaterze albo przychodzenie pod wpływem alkoholu do pracy stąd ten złośliwy wpis. Pracowałem w SO Natural przez Eurojob, mieszkałem na Moerkapelle i było ok . Jak masz mało godzin, pobierają mniej pieniędzy za kwaterę - tak jest praktycznie w każdej agencji - gdyby było inaczej to by człowiek wychodził na minusie np. kiedy by zachorował co jest absurdalne. Ja nigdy nie słyszalem o sytuacji żeby ktoś dostał kare, ale nawet jeżeli coś takiego miało miejsce, to nie "zawsze" i na pewno nie za nic.

Twix

Agencja do Duzej (usunięte przez administratora) Tylko czas zmarnowany.. Godzin malo.. Dla swoich prace maja a innych po smieciowych robotach rzucaja.. Malo godzin. Za chate 122,22kuzwa przeciez to masakryczna kwota za lozko.. Chaty masakryczne.. Dachy przeciekaja zimno na pokojach.. Totalne (usunięte przez administratora) Wyplaty pożal sie Panie.. Dobrze ze juz w tym scierwie nie pracuje...

Michal od Sergia

W holce jakieś 18 lat przepracowałem. Język znam. Pracowało się przez Eurojob i na priv i na agenc hotelu na hazeldonk breda o ile pamiętam. Firma super zwolniony zostałem ale to przez moją chorobę której nabawiłem się na syncreonie rwa kulszowa(usunięte przez administratora) A mieszkałem na priv więc nic do firmy nie mam. (usunięte przez administratora) Do euroj tak ale na syncreon NOOIT

Blond

Jak teraz z pracą ? Jak godziny ? Możecie coś powiedzieć o firmie ?

Zainteresowany wyjazdem

Witam. Mam możliwość podjęcia pracy (wykladanie towaru nocki) w tej agencji w okolicach Amsterdamu ale niestety w biurze nie są w stanie mi nic powiedzieć o kwocie jaka bym dostał za np tydzień pracy na rękę(mówią że to bardzo zagmatwane prawo podatkowe w Holandii i tylko rozmawialiśmy o kwotach brutto). Czy ktoś mógłby pomóc jakich kwot średnio mozna sie spodziewać po odtraceniu wszystkiego? Pomijając już opinie dotyczące samego zakwaterowania(pracowałem już w Holandii wiem na co można trafić) opinie o samej agencji tutaj są generalnie złe ale jeśli kasa by była w porządku to możnaby to przetrawic (wiadomo nie w przypadku jakiś skrajnych przypadków).

Hagehsjd

Podczas rozmowy rekrutacyjnej wszystko było pięknie, blisko do pracy podobno dobra lokacja, nagle stawka za mieszkanie okazała się dużo większa niż było napisane, ale okej 122 euro przeboleliśmy to. Spakowaliśmy się wiec i przyjechaliśmy, to co zobaczyłam na naszej lokacji po prostu mnie sparaliżowało... Drzwi otworzył nam mężczyzna cały brudny i raczej nie trzeźwy, wchodzą do tej „ stodoły” inaczej tego nazwać nie mogę powiedział nam ze „ możemy sobie wybrać pokój ale jeden gorszy od drugiego” otwierając kolejne drzwi od pokoi to szok... grzyb na całej ścianie, szafki całe rozwalone, łóżka jak ze szpitala polowego i smród niemiłosierny. Od razu uciekliśmy, w drodze zadzwoniłam do tych Pań informując że dziękuje bardzo i raczej się nie spotkamy, powiedzieli ze wyślą kierowcę bo nie możliwe ze są tam takie warunki. Na 2 dzień zadzwoniła kobieta z która miałam nieprzyjemność rozmawiać wcześniej wielce zdziwiona ze nas tam nie ma i nie pojedziemy do ich biura. Mam nadzieje ze już nigdy nie będę miała nic wspólnego z ta firma. Odradzam każdemu serio !!!

sprawiedliwy

Zadaje pytanie , sonduje jeszcze raz , bo już widzę ,ze poprzedni post został skasowany , czy byłby ktoś zainteresowany złożeniem pozwu zbiorowego przeciwko tejże agencji , wiadomo , pojedynczo się z nimi nie wygra ale w większej grupie , jest taka szansa

qwerasd
@sprawiedliwy

Ja bardzo chętnie, kumpel również. Daj do siebie jakiś kontakt.

Proszę o info

Jak wygląda wypłata godzin wakacyjnych i urlopowych? Ile czasu trzeba czekać po zakończeniu umowy o pracę? Proszę o rzetelne informacje.

Czworowski
@Proszę o info

Do 6 tygodni, lecz z ostania wypłata powinny byc

Antekk

Ciężko z niektórymi współpracownikami się dogadać a jak się nie dogadasz to na wstępie póki się wdrażasz jesteś w sumie w (usunięte przez administratora) Przydało by się większe wsparcie agencji ale jak to standardowo bywa zwabić do pracy a potem juz cisza jak pracujesz

bezklamst

Pracuje na supermarketach pod amsterdamem i podoba mi sie. ilosc koli jest do przerobienia, kasa co miesiac na konto i da sie zyc. Nie wiem czemu ldzie tak narzekaja, moze sobie nie daja rady? Moze to i lepsze ze proces rekrutacyjny jest bardziej skomplikowany tutaj niz w innych firmach. przynajmniej jak jedziesz do pracy wiesz, ze nie trafisz na cpunow i pijakow.

Krzysiek
@bezklamst

Hej, jak wygląda sama praca w W tych sklepach koło Amsterdamu. Są tam normy? Jak z warunkami mieszkalnymi? Dzięki za jakąkolwiek informacje

Hahaha
@Krzysiek

będziesz mieszkał w zaandam hotel tragedia poczytaj opinie okna się nie otwierają śmierdzi stęchlizną, na korytarzach powybijane okna i milion komarów, wspólne małe kabinki prysznicowe wspólne toalety, brak jakichkolwiek garnków we wspólnej kuchni, brak kołdry (nie mówię o pościeli bo to wiadomo że swoją się bierze, no ale kołdrę spakować to cała torba...) łóżka zaszczane albo coś innego (żółte plamy) ahh książkę by napisał, nie jedź tam. Wiem czemu tyle ludzi tam jara w tej Holandii - inaczej dostali by depresji jeśli ktoś słabszy psychicznie :)

mowdomniewiecej
@Hahaha

Swietnie, ze odpisales, ale pytanie bylo o PRACE, a nie zakwaterowanie. Bo mieszkanie jak Ci ak przeszkadza, to mozesz zalatiwc sobie sam skoro tak zle, tak drogo. Zreszta nie wyobrazam sobie mieszkac cale zycie na agencyjnym. nie po to jest.

Luska
@bezklamst

Zaproponowali nam teraz ta prace, opowiesz coś więcej? Ile, za ile, co i jak? Jak tam warunki na lokacjach?

Seba
@Luska

Witam też dostałem ta prace można coś więcej na temat pracy zakwaterowania ?

@bezklamst

Słyszałam, ze wypłaty nie są naliczane poprawnie i trzeba często prosić o korektę, ale oni nie chcą jej zrobić.

Prometeusz
@Luska

Okazuje się, że to praca od godz. 3-10 więc stawka nocna jest tylko za 3h (3-6) i wychodzi jakieś 1400e, do tego wypłata co miesiąc więc myślę, że już lepiej iść do pracy np na kilka zmian z wypłatą tygodniową gdzie w skali miesiąca wyjdzie podobnie. Każdy liczy, że będzie tam pracować po 8h za 17brutto co dałoby sensowne pieniądze ale okazuje się, że nie jest tak kolorowo. Do tego z innych komentarzy można wywnioskować, że jednak biorą 122 lub więcej a nie 99e/tydz. za mieszkanie (droższych opłat nie widziałem jeszcze) + za dojazd do pracy jako pasażer 2e dziennie gdzie w innych agencjach transport praca-dom-praca jest darmowy. Sumując to wszystko, całość wygląda marnie więc podziękowałem za ofertę :/

@Hahaha

Dzień dobry, Dziękujemy za przesłany komentarz. Jesteśmy bardzo zaniepokojeni przykrymi zarzutami wobec jednej z naszych lokalizacji. Chcemy zapewnić, ze wszystkie nasze mieszkania są regularnie kontrolowane, a nasz dział domów i transportu dokłada wszelkich starań, aby warunki panujące w poszczególnych mieszkaniach były komfortowe oraz spełniały narzucane nam normy. Wszelkie sygnały o nieprawidłowościach są natychmiast sprawdzane i w miarę naszych możliwości rozwiązywane. Każdy nasz pracownik ma prawo zgłaszać zastrzeżenia dotyczące lokalizacji do naszego działu domów i transportu, tym bardziej jeżeli w jego opinii, problem wciąż nie został rozwiązany. Można również poprosić o zmianę lokalizacji, która przeważnie jest możliwa w przeciągu dwóch dni roboczych. W przypadku hotelu dla Pracowników mieszczącego się w Zaandam zgodnie z przepisami przeciwpożarowymi okna w budynkach tego typu nie mogą być otwierane. Budynek ten posiada automatyczny system klimatyzacji, który reguluje przepływ powietrza oraz temperaturę w pokojach. Prosimy zwrócić uwagę, ze w większości hoteli obowiązuje zakaz otwierania okien. Przed przyjazdem do pracy przez nasza agencje, powinien Pan zostać poinformowany przez rekrutera, jakie rzeczy należy zabrać ze sobą, aby bezproblemowo funkcjonować na naszych lokacjach. Pragniemy również zapewnić, ze wciąż pracujemy nad polepszeniem naszych usług i mamy zamiar wprowadzić pakiet powitalny dla wszystkich naszych nowych pracowników, chcących mieszkać na naszych lokacjach. Pozdrawiamy, Team Eurojob.

Dzien dobry, Dziękujemy za Pana/Pani komentarz. Jako certyfikowana agencja, nie możemy pozwolić sobie na jakiekolwiek niezgodności, czy łamanie prawa. Jest nam niezmiernie przykro, czytając takie wypowiedzi, gdyż w każdej sytuacji staramy się jak najlepiej wywiązywać ze swoich obowiązków. Niestety problem opisany w Pani/Pana komentarzu, nie jest przedstawiony z własnej perspektywy, ale na podstawie informacji od osob trzecich. Prosimy wiec o szersze informacje w tej sprawie, tak abyśmy mogli dokładniej odnieść się do Pana/Pani sytuacji. Pozdrawiamy, Team Eurojob.

@Prometeusz

Dzien dobry, Uprzejmie dziękujemy za przeslanie swojej opinii. Pragniemy podkreślić, ze zawsze staramy się, aby stwarzać stabilne warunki zatrudnienia. Przed rozpoczęciem pracy przez nasza agencje, powinni być Państwo poinformowani przez rekruterów o wszystkich warunkach pracy i kosztach, które ponosi pracownik. W żaden sposób nie ukrywamy, jakie godziny pracy oraz dodatki obowiązują u danego klienta. Każda agencja rekrutacyjna, z która współpracujemy, dostaje od nas szczegółowy opis pracy, jak również informacje dotyczące systemu płatności, zmian, dodatków godzinowych, kosztów zakwaterowanie, ubezpieczenia itd. Jeżeli informacje, które dostal Pan/Pani od swojego rekrutera różnią się od faktycznych warunków, które oferujemy, bardzo prosimy zgłosić nam ta sytuacje pisemnie na nasz adres mailowy: hr@eurojob.nl . Wówczas będziemy w stanie podjąć odpowiednie kroki, aby upewnić się, ze nasi pracownicy dostają wszystkie niezbędne i prawidłowe informacje na etapie rekrutacji. Ponadto pragniemy zaznaczy, ze niestety, koszty związane z utrzymaniem pojazdów oraz wynagrodzeniem kierowców nie są również dla nas darmowe. Państwa wkład w te koszty sprowadziliśmy do minimum. Wielokrotnie również podkreślamy, ze koszty związane z zakwaterowaniem, nigdy nie przewyższają 122.22€ brutto na tydzień. Na pasku wypłat jest kilka komponentów, które składają się na opłatę za mieszkanie – niektóre z nich są dodatnie, a niektóre ujemne. Aby prawidłowo obliczyć kwotę za zakwaterowanie, należy te wszystkie komponenty zsumować. Dokładne wyjaśnienie pasków wypłat, zawsze znajduje się w regulaminie, który jest wysyłany wraz z kontraktem. Również pracownicy Inhouse zawsze są gotowi do pomocy naszym pracownikom w wyjaśnieniu pasków wypłat. Pozdrawiamy, Team Eurojob.

Prawdpiszacy
@Krzysiek

Tempo jest szalone. Nie wiem kto normalny zgadza się na taki tryb pracy.

@Prawdpiszacy

Dzien dobry, Dziękujemy za przesłany komentarz. W odpowiedzi na Pańskie zarzuty, pragniemy poinformować, że normy pracy, które przypisane są do konkretnego stanowiska pracy, jak najbardziej nie są wygórowane i nie odbiegają od przyjętych standardów. Zdecydowanie nie narazilibyśmy naszych pracowników na prace w szalonym tempie – jak to Pani/Pan określił. Oczywiście, praca w supermarketach jest pracą fizyczną polegającą w głównej mierze na wykładaniu towarów na półkę i z tego względu tempo pracy może być kontrolowane za pomocą wyznaczonych norm. Dlatego należy wziąć to pod uwagę przy rozpatrywaniu danej oferty pracy. Pierwszy tydzień pracy w supermarketach jest czasem treningu, który powinien stopniowo wdrożyć i przygotować nowego pracownika do takiego charakteru pracy. Jeżeli ma Pan/Pani jeszcze jakieś uwagi dotyczące funkcjonowania naszej firmy, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Pozdrawiamy, Team Eurojob.

@Krzysiek

Nie chodzi o normy. Albo przypadniesz do gustu ekipie albo nie. Tu chodzi o relacje personalne. Za normy w eurojobie nikt nie jest oceniany, a teamleader wpisuje co chce.

Lokalizacje to totalne meliny. Ludzie lądują na strychu gdzie nie ma nawet gniazdka :D Albo w pokoju gdzie nie ma łóżka. Te słodkie pierdzenia o spełnianiu wymagań jakichś tam VCS czy inny skrót niech sobie pani wsadzi w 4 litery. (usunięte przez administratora) Pracując dla eurojobu nie pracujesz tak naprawdę dla eurojobu tylko dla team leadera. Jak zrobisz normę, to on i tak może powiedzieć w biurze że jej nie zrobiłeś i wylatujesz. (usunięte przez administratora) Ty pracujesz, ona i jej znajomi siedzą w kantynie, piją kawkę, jedzą i śmieszkują. Potem idzie na Ciebie raport że się obijasz w pracy. Żenada :D Oczywiście księżniczka nic Ci nie powie że coś jest nie tak itp. Obrabianie (usunięte przez administratora) za plecami to jej sposób na życie. Na "cześć" nie odpowiada. Aha, realne koszty zakwaterowania w ich norach to 500 euro od osoby miesięcznie. Pokoje przeważnie trzyosobowe. Jeżeli pod moim komentarzem zobaczę to pierdzenie o tym, że ich lokale spełniają wymagania, to powklejam linki ze zdjęciami. Do zobaczenia w zupełnie innych okolicznościach

Oliszkaaa

Ja osobiście nie polecam tej agencji. Po przyjeździe na lokacje , syf,kiła i mogiła.. Dużo by opowiadac. Nawet nie mieliśmy łóżek tylko jakiś stare zabrudzone materace (na podłodze).To było obrzydliwe ;((usunięte przez administratora) Dużo poszło nie po jego myśli i od razu pokazał swoją prawdziwą twarz.. Nawet nie chcę wspominać...Nie życzę największemu wrogowi jakich warunków..

Zostaw merytoryczną opinię o Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. - Hoofddorp

• Jak się pracuje w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Kandydaci do pracy w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.