Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Małgorzata Smalarz

Pracownik firmy - Kierownik rekrutacji

11.10.2023 03:10

Czym zajmuje się Państwa firma?

Małgorzata Smalarzikona wywiad

Eurojob jest agencją pracy tymczasowej, która oferuje zatrudnienie w Holandii wraz z zakwaterowaniem. Skupiamy się głównie na nawiązywaniu współpracy z firmami, które poszukują osób do pracy na produkcji, w magazynach, supermarketach i hotelach. W naszej bazie ofert co tydzień pojawia się wiele propozycji dla osób o różnym doświadczeniu zawodowym.

W jakich miastach Państwo działacie?

Małgorzata Smalarzikona wywiad

Posiadamy dwa biura stacjonarne oraz kilka filii znajdujących się przy zakładach pracy (tzw. biura in-house). Główna siedziba firmy mieści się w Holandii w miejscowości Hooffddorp. Tam funkcjonują: Dział HR/admistracji, działy wspomagające prace operacyjne oraz kadra kierownicza. Firma posiada także filię mieszczącą się w Poznaniu, gdzie pracuje nasz zespół rekruterów.

Jak duża jest Państwa firma?

Małgorzata Smalarzikona wywiad

Bezpośrednio w firmie pracuje około 50 osób. Jako agencja pracy zatrudniamy ponad 800 pracowników tymczasowych wykonujących zlecenia u naszych klientów.

Jak wyglądały początki firmy?

Małgorzata Smalarzikona wywiad

Firma Eurojob funkcjonuje od ponad 20 lat. Od początku istnienia zajmowaliśmy się pomaganiem mieszkańcom Unii Europejskiej w znalezieniu pracy tymczasowej w Holandii. Przez te wszystkie lata mocno rozwinęliśmy naszą działalność.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Małgorzata Smalarzikona wywiad

W Eurojob mamy kilka działów. Pierwszym z nich jest Dział rekrutacji, który zajmuje się komunikacją z kandydatami, sprawdzaniem ich CV, rozmowami telefonicznymi i składaniem ofert pracy. Po zatrudnieniu pracownika załatwieniem potrzebnej dokumentacji zajmuje się Dział HR/administracji, który odpowiada za przesłanie formularzy oraz umowy pracy za pośrednictwem specjalnego portalu internetowego. Pracownik otrzymuje wtedy także informacje dotyczące miejsca zakwaterowania, dnia introdukcji oraz odbioru przez kierowcę.

Jaka jest rola koordynatora w Państwa firmie?

Małgorzata Smalarzikona wywiad

Koordynator w naszej firmie odgrywa bardzo ważną rolę. Jest on odpowiedzialny za wszystko, co dotyczy pracy, procesu szkolenia, integracji pracownika, planowania jego zmian oraz odpowiedzi na wszystkie pojawiające się pytania. Jeśli pracownik napotka jakiekolwiek problemy z zakwaterowaniem, może skontaktować się ze swoim koordynatorem, który przekaże sprawę do Działu zakwaterowań. Oczywiście w przypadku problemów w komunikacji, pracownik zawsze może skontaktować się z głównym biurem Eurojob, a my pomożemy rozwiązać wszelkie problemy.

Do kogo skierowana jest Państwa oferta?

Małgorzata Smalarzikona wywiad

Pracę w Eurojob może podjąć każdy, kto złoży podanie na naszej stronie internetowej, prześle nam wiadomość opisującą siebie, lub CV. Nie mamy żadnych ograniczeń, poza koniecznością posiadania paszportu Unii Europejskiej. Niestety nie możemy zapewnić wsparcia w uzyskaniu dokumentów do pracy, jeśli ktoś nie jest obywatelem jednego z krajów UE. W ostatnim czasie często zgłaszają się do nas kandydaci, którzy posiadają pozwolenie na pracę w Polsce, ale np. mają paszport z Indii. W takim przypadku możemy zaproponować im tylko pracę na terenie Polski, zgodnie z prawem Holandii.

W jakich sektorach oferują Państwo zatrudnienie?

Małgorzata Smalarzikona wywiad

Jednym z naszych głównych klientów jest międzynarodowa firma logistyczna. Zatrudniamy dla niej pracowników magazynowych. Do zadań takich osób należy między innymi: kompletowanie zamówień, pakowanie towarów zgodnie z wymaganiami klientów, sprawdzanie uszkodzonych lub niekompletnych towarów. Dla firm logistycznych zatrudniamy także operatorów wózków typu Reachtruck. W tym przypadku cenimy sobie kandydatów, którzy posiadają certyfikat uprawniający do pracy z tego typu pojazdami oraz doświadczenie w pracy. Uważamy jednak, że każdy przypadek jest indywidualny, więc jesteśmy gotowi rozmawiać, również z osobami bez doświadczenia. Dla osób lubiących pracować z roślinami możemy zaoferować stanowiska pracy polegające na sadzeniu nasion lub przy małych plantach. Mamy także oferty pracy w hotelach, na stanowiskach związanych ze sprzątaniem. Często rekrutujemy również pracowników do układania towaru w supermarketach. To intensywna praca z reguły w godzinach wieczorno-nocnych, ale z atrakcyjnym wynagrodzeniem. Jeśli pracownik posiada prawo jazdy i jest gotowy dowozić siebie i swoich kolegów do pracy i z powrotem naszym służbowym transportem, to otrzymuje dodatek do wynagrodzenia.

Jakich pracowników Państwo poszukują?

Małgorzata Smalarzikona wywiad

Rekrutujemy między innymi: osoby do wykładania towarów w supermarketach, pracowników magazynowych, operatorów wózków widłowych, kolekcjonerów zamówień. Oferty pracy są bardzo zróżnicowane. Niektóre z nich wymagają odpowiedniego przygotowania zawodowego i umiejętności, podczas gdy do innych nie trzeba żadnych specjalnych kompetencji.

Czy jest coś, czego wymagają Państwo od większości pracowników?

Małgorzata Smalarzikona wywiad

Jedyną ważną rzeczą we wszystkich naszych ofertach pracy jest komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz posiadanie prawa jazdy. Jednak czasem pojawiają się oferty pracy, w których wystarczy tylko znajomość języka polskiego. Dlatego, jeśli ktoś jest zainteresowany współpracą, to może przesłać nam swoje CV poprzez stronę https://www.eurojobnetherlands.com/vacancies/ lub na adres email job@eurojob.nl

Jak długie kontrakty oferują Państwo pracownikom?

Małgorzata Smalarzikona wywiad

Poszukujemy osób, które są gotowe podjąć z nami współpracę na okres co najmniej 6 miesięcy, a w idealnym przypadku roku. Zawsze wspieramy osoby, które chcą pozostać na swoim stanowisku dłużej i rozwijać swoje kwalifikacje. W naszej firmie zatrudniamy wielu pracowników, którzy przyjechali do pracy tymczasowej, a końcowo zostali w Holandii na dłużej i awansowali na wyższe stanowiska. Wielu naszych klientów również oferuje kontrakty bezpośrednie, dlatego jeśli ktoś wiąże swoja przyszłość z Holandią, to nasza agencja daje możliwość dłuższej współpracy.

Czy oferują Państwo zakwaterowanie dla pracowników?

Małgorzata Smalarzikona wywiad

Oferujemy pracownikom zakwaterowanie w komfortowych domach, wyposażonych we wszystkie podstawowe udogodnienia. We wszystkich naszych domach jest dostępny darmowy internet.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Małgorzata Smalarzikona wywiad

Po wysłaniu aplikacji rekruter sprawdza CV lub list motywacyjny. Jeśli widzi, że profil kandydata pasuje do danej oferty pracy, wówczas kontaktuje się z nim telefonicznie. Podczas takiej rozmowy kandydat może spodziewać się kilku pytań dotyczących doświadczenia zawodowego, oczekiwań płacowych, motywacji do podjęcia pracy, a także kilku pytań w języku angielskim (dotyczących na przykład zainteresowań lub doświadczenia zawodowego). Zawsze istotna jest dla nas odpowiedź na pytanie dotyczące motywacji do pracy. Cenimy sobie szczerość, nigdy nie oceniamy kandydatów pochopnie. Nie jest dla nas ważne to, czy kandydat poszukuje pracy głównie z powodów zarobkowych, czy chce zdobyć doświadczenie za granicą. Istotne jest dla nas tylko to, czy dana osoba jest realnie zainteresowana pracą.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Małgorzata Smalarzikona wywiad

Kiedy nowy pracownik przyjeżdża do Holandii, jest witany przez Menedżera ds. gościnności, który przekazuje informacje dotyczące zakwaterowania. W pierwszym dniu pracy odbywa się wprowadzenie — pracownik otrzymuje wszystkie instrukcje dotyczące organizacji procesu pracy oraz przechodzi szkolenie. Pod koniec drugiego tygodnia pracy otrzymuje swoje pierwsze wynagrodzenie. Wypłaty zawsze odbywają się co piątek, są zgodnie z przepisami holenderskiego prawa. Jeśli pracownik chce pracować więcej, staramy się zorganizować dla niego dodatkowe zmiany.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Małgorzata Smalarzikona wywiad

Możliwości awansu są dostępne praktycznie na wszystkich stanowiskach w Eurojob. Jesteśmy gotowi pomóc w rozwoju zawodowym, jeśli pracownik ma poważne podejście i stawia na własny rozwój. Przykładowo jeśli osoby zaczynające, jako pracownicy wykładania towaru w supermarkecie wykazują się odpowiedzialnością i zaangażowaniem, już po kilku miesiącach, a czasem nawet tygodniach mogą zostać liderami zespołu. Oczywiście, wraz z awansem wzrasta również wynagrodzenie. To samo dotyczy pracowników magazynu lub produkcji.

Czy jest coś, na co zwracają Państwo szczególną uwagę, jeśli chodzi o zaangażowanie w pracę?

Małgorzata Smalarzikona wywiad

Szczególnie cenimy sobie zaangażowanie pracowników w kwestii obecności w pracy. Na przykład obecnie prowadzimy konkurs. Wśród wszystkich pracowników, którzy nie mieli żadnych nieobecności w pracy przez ostatnie 3 miesiące (z wyjątkiem przyczyn medycznych oraz urlopów) losujemy tablety.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Małgorzata Smalarzikona wywiad

Naszym głównym celem jest podnoszenie satysfakcji pracowników. Bacznie śledzimy wszystkie uwagi i sugestie, które nasi obecni i byli pracownicy pozostawiają w komentarzach na platformach społecznościowych, a także na forum GoWork.

Czy jest coś, na czym chcą Państwo szczególnie skupić się w najbliższym czasie?

Małgorzata Smalarzikona wywiad

Jak w każdej firmie, tak i u nas, nie wszystko przebiega bez zakłóceń, ale nie zamykamy oczu na problemy. Wyciągamy wnioski i opracowujemy sposoby rozwiązania trudnych kwestii. Na przykład, kiedy otrzymywaliśmy skargi dotyczące zakwaterowania i komunikacji z pracownikami, zatrudniliśmy Menedżera ds. gościnności, który dba o czystość i przygotowanie miejsc zakwaterowania przed przyjazdem każdego pracownika. Ponadto przeprowadzamy szkolenia wewnętrzne w celu podniesienia kwalifikacji naszego personelu. Dodatkowo co pół roku przeprowadzamy ankietę wśród wszystkich naszych pracowników, w celu oceny ich satysfakcji związanej ze współpracą z firmą. Te działania pozwalają nam być na bieżąco z tym, co podoba się lub nie podoba pracownikom i oferować najlepsze warunki na rynku pracy tymczasowej.

mojetrzygrosze

Czytam te opinie i czytam i w sumie w szoku jestem gdzie ja pracuje. Bo od środka to wygląda zupełnie inaczej niż z zewnątrz. I jeśli ktoś sugeruje się tymi opiniami to są one bardzo niesprawiedliwe. Bo pracując już dłuższy czas z agencją niedość, że znam koordynatorów i panie z biura to jeszcze zawsze mogę się do nich zgłosić. W żadnej innej agencji jeszcze się nie spotkałem z sytuacją, żebym znał całą firmę i w razie czego wiedział do kogo z czym. Mi to odpowiada. Co do lokacji... bywa różnie, ale nie będę nic pisał, bo w sumie to był mój wybór, żeby mieszakć na agencyjnym, trochę z wygody,bo zawiozą odwiozą i spokój. Generalnie jak jesteś pracowity, to będziesz sie miał super, jak próbujesz cwaniakować to kończy się jak poniżej.

MR
@P

Przez chwile ciekawiło mnie czy będzie to zależne od osób obsługującej, na którą natrafisz? Jakby nie patrzeć piszesz to pod opinią sprzed czterech lat. czy od tego czasu występowały jakieś rotacje w biurze? i od drugiej strony to czy są sposoby żeby się jednak dogadać skoro robota wychodzi na to ze jest spoko?

realista

Agencja jak agencja, najważniejsze, że pieniądze zawsze na czas.

Robert
@realista

A tej wypłaty na tydz będzie choć z 400 na konto po opłatach ?? V

Romek92

ogolnie to zadowolony jestem z pracy. Wiadomo, ze nie zawsze jest lekko, ale regularna wyplata zawsze jest i do tego w razie problemow mozna zadzwonic do koordynatora.

@Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

Nie zgadzam się. Omijajcie szerokim łukiem. Nie liczą się ludzie tylko euro które mają z pracowników.

Wojciech

Praca jak wszedzie, ale kasa zawsze na czas

@Wojciech

A jak z wypłatami? Słyszałam ze często są błędy i nie można się doprosić o korektę...

IW Nowy wpis

Po zatrudnieniu się, będzie się otoczonym przez bandę - czego? Piszą tutaj trochę niezrozumiale a ja po prostu chce pojechać i towar wykładać. Piszą, że płacą za to nawet do 97 pln brutto, możecie opisać na jakiej zasadzie? Ile można zarobić maksymalnie? Odliczy ktoś od tego koszty na miejscu?

Radek Nowy wpis
@IW

Zależy od ilości godzin, zwolniłam się tydzień temu bo bardzo słabo było, średnio 25h na tydzień. Pracujesz maksymalnie 2 długie zmiany w tygodniu, a reszta po 3h (i tak nie śpisz do 6, każdy zn domku na innym sklepie pracuje) Wypłaty średnio około 350/450 tygodniowo, duże wachania, raz jest dobra a raz słaba, kontakt z biurem to jedna wielka porażka, szybciej załatwisz audiencję u papieża niż z biurem. Duża rotacja i było sporo osób które zawsze miało mniej godzin ode mnie

YR Nowy wpis
@Radek

Jeszcze mniej godzin mogły mieć inne osoby? zastanawiam się po ile średnio kiedyś najwięcej w taki tych się trafiało a co w przypadkach gdy jest chciał w zasadzie najmniej. Ciekawe na podstawie czego inne osoby mogły mieć jeszcze gorzej?

Mańka

Hej, mam takie może dość nietypowe pytanie. teraz niedawno ktoś napisał, że bez używek ciężko się pracuje. o jakie lokalizacje mogło chodzić? chłopak być może się wybierze i chce poznać oferty, które są już sprawdzone pod tym względem. Wolałabym by alkoholu też nie było. jakie rejony macie zweryfikowane pod tym względem?

Uwaga praca na marketach bardzo słabo płatna z to bardzo wymagająca. Nie (usunięte przez administratora)razem z nimi wszystkimi razem z team leaderzmi to nie utrzymasz się. Prac dla skończonych (usunięte przez administratora),którzy się na wszystko godzą. Normy nie do wyrobienie szkoda zdrowia na te (usunięte przez administratora) Domki to typowe (usunięte przez administratora)meliny. Totalnie nie polecam.

aaa

Czy jest tu więcej osób, które twierdza, że firma nie zasługuje na pozytywne słowo? Jakiś czas temu tak napisano i ciekawi mnie ustosunkowanie się co do tego zagadnienia. Teraz szukają akurat na wykładanie towaru, ale to chyba nie moja broszka. Co byście polecali osobie bez doświadczenia? są tu spokojniejsze prace do wyboru?

Magazynier

Rekrutacja przez zewnętrzną firmę bez podania nazwy firmy tej właściwej żeby nikt nie rezygnował już na starcie. Jeden telefon z przedstawieniem oferty zawierającym błędy. Podano informacje ze zapłacę za hotel ok 100 euro, w rzeczywistości było to do 140€.

Kiedy mogę zacząć pracę.

Xxx

Biuro to dno totalne… Osoby na stanowiskach dyrektorskich/menagerskich to chyba sooty bez szkoly i pojecia. Uwazam ze biuro zasluguje na bardzo negatywna opinie. Ja sie Telkom zastanawiam Jackie (usunięte przez administratora) tam pracuja. Oni nie szanuja toch pracownikow z biura z co dopiero mowic o pracownikach tymczasowcyh. Slyszalem ze tam w biurze to kazdy sypie chorobowym bo jest taki (usunięte przez administratora) Ci w biurze rowniez nie szanuja siebie. Bardzo toksyczne srodowiska. Leliën dac sobie szanse gdzie indziej…

Fakt

@pracodawca Agencja w ogóle nie jest przystosowana do przyjmowania jakich kolwiek pracowników. Przepracowałem u nich od początku września 2023 do 18 grudnia tego samo roku. Zrezygnowałem, z powodu braku jakiejkolwiek komunikacji z agencją. Pracowałem w ceva w roosendaal. Koordynatorzy (którzy mieli być pod telefonem, mieli nam pomagać w różnych sytuacjach), w ogóle nie odbierali telefonów od nikogo z naszej lokacji, lokacja oddalona od miejsca pracy 30km, lecz nie był to problem gdy każdy z lokacji pracował w tych samych godzinach. Po miesiącu pracy, mnie i kolegę przenieśli bez uprzedzenia nas, na inny magazyn i potem zaczęły się problemy. Jak wcześniej pisałem, brak kontaktu z koordynatorami, jedynie kiedy oni czegoś potrzebowali, dzwonili do ciebie. Planing rozwalony do granic możliwości. Przez ostatni miesiąc, godziny pracy ludzi na lokacji były tak niemożliwe, że każdy już miał dość. Na porannej zmianie trzeba było wstawać o godzinie 3 rano aby dojechać do pracy na godzinę 4:45 bo nasz kierowca (który mieszkał z nami) miał zacząć pracę o godzinie 5, kiedy nasze plany mówiły że my zaczynamy pracę o 6:15( godzina czekania na pracę, w miejscu pracy) gdzie mogliśmy przecież jeszcze odpoczywać, ale nie, musieliśmy czekać za darmo i tracić kolejne godziny. To samo działo się na popołudniowej zmianie. Kierowca pracował do godziny 1:15 w nocy, gdzie reszta kończyła o godzinie 00:00. Proszę sobie wyobrazić. Grudzień, deszcz, wiatr i godzina 12 w nocy, grupa ludzi zamiast jechać do ciepłego domu aby wypocząć, jest zmuszona iść 1.5 km na drugi magazyn (nasz zamykali o 12) aby nie marznąć w miejscu pracy i czekać na kierowcę, dodam że często było widać samochody z agencji, często z kierowcą i tylko jednym pracownikiem w środku. Od samego początku jak zacząłem pracować, informowałem koordynatorkę, Panią Magdę, iż muszę jechać w grudniu na rozprawę sądową, dostałem informację że dostanę na ten czas urlop. Przez cały ten okres próbowałem dzwonić, czasem po kilka razy dziennie. Nikt nie odbierał. Mailowo również Pani Magdalena wraz z głównym koordynatorem szanownym Panem Patrykiem, odpowiadali jak im się podobało. Ten Pan Patryk, to też niezłe ziółko. Traf chciał, że zachorowałem lekko na dwa tygodnie po rozpoczęciu pracy, lecz mimo choroby przepracowałem tydzień, nie poszedłem w sobotę do pracy gdyż chciałem wypocząć. Pan Patryk zaczął dzwonić do mnie o godzinie 8 i zaczął mnie okłamywać że ciągle się spóźniam (mimo że jeździliśmy razem z kierowcą i wchodziliśmy do pracy w tym samym czasie), potem jeszcze kilka razy wydzwaniał i nas straszył lecz gdy mi mieliśmy problem i dzwoniliśmy, albo nie odbierał przez kilka dni, albo odbierał i prawie krzyczał że on ma dużo pracy i nie będzie się nami dodatkowo zajmował. Na koniec, gdy ktoś zrezygnuje z pracy( ja zrezygnowałem że względu na rozprawę, gdzie byłem świadkiem, a obiecanego urlopu nie dostałem), szanowny Pan Patryk wystawia negatywne referencje. Był sobie bardzo fajny kierowca nazywał się Mateusz. Ten chciał awansować na koordynatora w eurojobie w innym regionie Holandii, gdy Patryk się dowiedział, odrazu wystawił mu negatywne recenzje pracy i ten niestety nie dostał awansu. Nie polecam tej agencji, nie wiem jak jest w innych regionach Holandii w tej agencji, acz kolwiek przestrzegam przed regionem roosendaal/Breda i okolice. Nieprzyjemni koordynatorzy, praca może okej, ale agencja i je koordynatorzy w tym regionie są bezduszni.

Xxx
@Fakt

Cale EuroJob, to biuro sie nie nadaje do niczego. Jako ono jeszcze funkcjonuje, nie wiem. Mam nadzieje ze pewnego dnia wszytsko I’m sie posypie… nie zasluguja na ani jedno pozytywne slowo.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

LO

Są tu osoby które z kasa miały wszystko ok? widzę ze ktoś pisał, że nie miał i ciekawią mnie okoliczności. Fakt faktem widnieje oferta do Roosendaal na magazyn i po prostu myślę nad nią, zwłaszcza ze niedługo drugi tydzień jej stuknie. Jest tu może ktoś kto był na rozmowie? Albo pracował tam?

Wakt
@LO

NIE!! OMIJAJ TEN REGION. Koordynatorzy którzy tam są, są na tyle nie ludzcy, że nie dodzwonisz się do nich prawie wcale, nie dostaniesz normalnego zakwaterowania, tylko dadzą cię na hotel na autostradzie, gdzie masz tylko maca i parking, najbliższy sklep w mieście. A gdy będziesz chciał inne lokum, przyszykuj się na miesiąc jak nie dwa walki o to. I wystrzegaj się Patryka.

GV

Czy wiecie osób miało z tą całą kasą podobnie jak pani, która teraz niedawno opisała, że w jej przypadku nie udało się wyciągnąć kasy mimo wskazania dowodów? Dlaczego? myślałam czy by nie pojechać na to wykładanie towaru w super markecie, oferta od dwóch tygodni tu już wisi, aplikował już ktoś lub pracuje? to sprawdzony rejon?

Jack
@GV

To jest tak praca z ogromną normą że na żadnej taśmie tak ciężko nie pracowałem. Nawet jak wyrabiałem tą straszną normę to i tak mnie zlewali zero kontaktu z biurem. Grafik dostajesz codziennie o 18 z błędami i czasami nie wiesz czy idziesz na krótką zmianę czy długą , nawet się okazuje tak że o 1 w nocy jak kończysz nie masz kierowcy bo nie zagrafikowali i dzwoń kombinuj potem. Robisz teraz w systemie nowym 25-30h. Codziennie praktycznie w pracy jesteś więc ciężko z życiem prywatnym. Totalnie żałuję że tam pracowałem bo szukają ludzi których można wykorzystywać. Teraz otwierają się na rynki w biedniejszych krajach europy bo polacy przejrzeli na oczy i uciekają z tej pracy.

Dominik
@GV

Tak jak kolega Jack pisze, nowy system godzin. Czyli 2/3 normalne zmiany w tygodniu maksimum. A reszta dni po 3h. Od 22 do 1. Maksymalnie 32h w tygodniu. Średnio tak około 28. Praca z fanatykami, team leaderzy nic tobie nie wytłumaczą, jedyne co potrafią to,, (usunięte przez administratora) Wiele osób jest zwalnianych po kilku dniach pracy. Kontakt z biurem ZERO, telefonów nie odbierają, jak ktoś pisze e mail to go blokują. No i musisz naprawdę dawać z siebie wszystko na 120% aby się wyrabiać dzień w dzień. Po Nowym Roku zmieniam pracę

Brak wynagrodzenia

Przestrzegam przed tą firmą! Pracowałam u nich pół roku, na okres świąteczny przyszły zmiany 12 godzinne. Wypuścili Nas na urlop i KONIEC BRAK WYNAGRODZENIA Panie w biurze co chwile mówiły co innego. Że nie mają listy z Naszymi godzinami, że już miesiąc wcześniej byliśmy na urlopie itd. NAWET NIE MIAŁY WSPÓLNEJ WERSJI. Walczyliśmy bardzo długo. Nawet ludzie podpisywali Nam w zakładzie oświadczenia, że pracowaliśmy cały miesiąc i NIC. BRAK KASY (usunięte przez administratora) BO NIE ZAWACHAM SIĘ UŻYĆ TAKICH SŁÓW 240 GODZIN POSZŁO (usunięte przez administratora)

CT

Jest tu może ktoś kto dłużej współpracuje? Widzę dziś świeżo wrzucone oferty na magazyn do Eindhoven oraz dla kolekcjonera zamówień do Barendrecht. W tym drugim przypadku stawka może być wyższa nawet o 20 pln, wiec chce poznać szczegóły. Możecie mi je opisać? byłam tak już ktoś? ciekaw jestem porównania lokalizacji, wraz z kwaterami i warunkami w robocie

Paula

Witam .Czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego Eurojob pobiera sobie takzwany" Wass "czy jak to się pisze niby za coś czego nie mogli ściągnąć wcześniej bo nie mieli jak niby od pracowników nowych . Czy to jest zgodne z prawem ?

@Paula

Dzień dobry! Oto fragment regulaminu: "The private employment agency can charge you for the use of accommodation. The charges will not exceed the actual costs of the accommodation. The private employment agency may deduct a maximum of 25% of the statutory minimum wage from your pay slip for this purpose. If you wish for the accommodation costs to be deducted from your pay slip, you can request this by providing a written authorization to the private employment agency. If the accommodation costs exceed 25% of the minimum wage, then the surplus amount beyond the minimum wage may also be deducted. You will be informed of the accommodation costs in advance."

Paula
@Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

Oszukujecie ludzi i uważacie że wszyscy są tacy naiwni ale kiedyś ktoś was zgłosi . Jakie zakwaterowanie jak ja mieszkam na prywatnym . Nie wstyd ci pracować w ten sposób ?

mojetrzygrosze

@mojetrzygrosze

Dzien dobry, Jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcenie czasu i pozostawienie swojej opinii. Cieszymy się, że postanowił Pan podzielić się swoim zdaniem i ukazać prawdziwy obraz naszej firmy. Zadowolenie naszych pracowników jest dla nas bardzo istotne, a takie komentarze pokazują, że nasza praca jest ważna i doceniana. Pozdrawiamy, Team Eurojob.

doświadczony logistyk
@mojetrzygrosze

Nasów mi si e tylko pytanie, gdzie się podział mój komentarz dobry czy tam opłacony użytkowniku :)

@mojetrzygrosze

Pani z agencji opryskiwacz. Nie pomoże w niczym. Ponieważ ma inne prace. Jednym słowem żenada. Omijajcie szerokim łukiem.

Rafał
@Kicia

Faktycznie niemiła. Powinna ci pomóc jak masz problem z robotą. Chciałaś się przyjąć czy już pracujesz? Bo chce coś się dowiedzieć o warunkach i przede wszystkim wysokości wypłat. Pomożesz?

elvis
@Rafał

Płacą w miarę dobrze i terminowo. Ja nie narzekam.

Nie prawda

Aras
@Kicia

w moim przypadku prawda, inaczej nie siedziałbym tu tyle czasu

N

za ciężka Ciężka praca

@Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

A co negatywna opinie to nie prawdziwy obraz firmy ? Brak checi pomocy i ciagle bledy w platnosciach, to jest prawdziwy obraz EJ

P
@mojetrzygrosze

Pracując tam parę lat samemu, jestem w szoku, że tak o nich mówisz, myślę, że nie miales/as większego problemu poza standardowym pytaniem o wypłatę, bo później to już spychologia, nie da się załatwić, nie można tego tak zrobić, zapytam HR albo gdzieś dalej itp.. nie mając styczności z biurem to praca spoko.

MR
@P

XG

Słuchajcie czy w tamtym miesiącu były jakieś zwiększone nabory? chodzi o to, że w wizytówce google na przestrzeni tego czasu zaczęło pojawiać się sporo ocen oraz opinii wiec zaczęło mnie to zastanawiać. Wydają się być do tego polecające, gdzie dla porównania tutaj chyba ostatnio odradzali? Od czego to zależne? To mój pierwszy wyjazd, na co zwrócić uwagę?

@XG

Dzień dobry! Faktycznie, niedawno zwróciliśmy się do każdego naszego pracownika z prośbą o podzielenie się swoimi wrażeniami z pracy u nas. Wszelkie negatywne uwagi i komentarze zarejestrowaliśmy i utworzyliśmy wewnętrzny zespół roboczy zajmujący się rozwiązywaniem problemów. Wszystkim, którzy wyrazili pozytywne opinie na temat pracy w Eurojob, zaproponowaliśmy pozostawienie swojej oceny na Google Recenzje. Rozumiemy, że pierwszy wyjazd do pracy w Holandii może być stresujący, dlatego prosimy, abyś nie wahał się zadawać pytań w przypadku ich pojawienia się.

KD
@Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

Wewnętrzny zespól roboczy? Czy zostały do tego zatrudnione całkiem nowe osoby? no i o jakich już w praktyce problemach tu mowa, jak je rozwiązano? Czy one będą jeszcze nawracać? Dobrze wiedzieć przed wyjazdem. Po nowym roku planujecie mieć więcej ofert?

David Hasselhoff

Jak jesteś posłusznym pracownikiem, nie podskakujesz, chodzisz regularnie do pracy,wyrabiasz norme, nie masz ambicji i jakiegokolwiek poczucia wlasnej wartości to praca w agencji jest dla ciebie. Hajs dobry, o wolne ciężko bo malo kto wyrabia normy i czasami trzeba pracować po 3 tygodnie dzien w dzień. Druga sprawa jak agencja zobaczy ze latwo tobą manipulować to będziesz na celowniku i dopóki bedziesz przydatny to bedziesz, ale spróbuj nie iść na rękę planistce, to zobaczysz jak przez nieumiejętność kontroli nad własnymi emocjami ta wredna osoba z zawiścią będzie ci robić pod górkę. Podsumowując: jedź na 3 miechy siedz cicho ladnie sie uśmiechaj odłóż jak najwięcej i uciekaj.

BC

Po jednej z ostatnich opinii widzę, że chyba jedna Pani nie mogła się dogadać z osobą koordynującą? Można wtedy ja zmienić jakby było cos nie tak? Ciekawi mnie także druga strona medalu. Jak obecnie pracuje się jak taki koordynator? Przyznam, że nie mam doświadczenia i dlatego ciekawa jestem czy bez niego można byłoby się przyuczyć?

Przemysław

Praca ok, salarisy dobre. Polecam

Jaka jest kultura pracy w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Agata

Radzę omijać eurojob z daleka. Zerowy kontakt z biurem, koordynator w odpowiedzi na każdy problem mówi że można od razu zakończyć współpracę, albo też nie odpowiada. Pensja ledwo wystarcza na przeżycie, odcinają losowo godziny, też bez żadnego wyjaśnienia. Zakwaterowanie tragiczne, robaki w łóżkach, sprawdzają pokoje pod nieobecność. Po wyprowadzce jednej osoby z pokoju pobierają 150e za "sprzątanie" mimo tego że pokój był sprzątany i została w nim druga osoba. Totalna porażka.

ONE

Nie polecam nikomu pracy na supermarketach w Amsterdamie. Chyba, że jesteście ludzmi o naprawdę mocnych nerwach. Pracowałem miesiąc i na każdym kroku jakieś problemy. Najgorsza jest komunikacja z biurem - robią dosłownie co chcą. Nie masz najmniejszych szans na prace tylko na jednym konkretnym sklepie - znam przypadki ludzi, którzy potrafili w ciągu kilku tygodni wylądować na każdym możliwym w Amsterdamie. Planning porażka - o pracy dowiadujesz się między 16-17, a zazwyczaj zaczynasz ja w okolicach 2 rano. Jeśli zaplanujesz sobie dzień wolny to nawet jeśli dostaniesz zgodę, uważaj - potrafią o tym zapomnieć i uwzględnić Cię w grafiku w którym prosiłeś o dzień wolny. Płaca na czas, ale non stop coś się nie zgadza, kręcą (usunięte przez administratora) - musisz napisać 100 maili z prośbą o wyjaśnienie dlaczego nie wpisali godzin pracy z konkretnego dnia. Ciągle musisz wszystkiego pilnować, inaczej będą cie (usunięte przez administratora) Praca sama w sobie najgorsza nie jest - ludzie zupełnie spoko i starają się pomóc. Normy na początku trudno wyrobić, ale jak się zepniesz od początku to później będzie z górki. Mieszkania ok. Kierowcy dramat - no może nie każdy, ale niektórzy jeżdżą jak goście co nigdy auta nie prowadzili. Więcej złych doświadczeń niż dobrych. Ogółem jak ktoś chce probowac to niech próbuje, godzin pracy jest między 32-40, ale gwarantuje Ci, że będziesz non stop musiał wyjaśniać niezgodności z biurem. Nieprawdopodny (usunięte przez administratora) w papierach, mega to męczące.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. - Hoofddorp

• Jak się pracuje w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Kandydaci do pracy w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.