Opinie o Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

Orchids

Pracowałam na storczykach 2 lata, najlepszy czas w nl, wszystko się zgadzało, miła współpraca. Jedyny minus to Polacy w nl w pracy. Konfidenci, Oszuści, podpierdalacze itd. Zazdrośnicy. Na szczęście zawarłam również przyjaznie na całe życie. Jak ktos kombinuje a nie pracuje to nie ma sie co dziwić. Pozdrawiam Eurojob. Polecam.

anonymous

Witam jesteśmy parą dostaliśmy propozycje pracy orchideach w firmie So natural chciałem zapytać ile godzin pracuje się w tygodniu jak warunki mieszkaniowe? z góry dziękuje

Dorota
@anonymous 13.11.2017 17:49

Pracowałam tam rok. Zalezy kto co lubi ale powiem tak idziesz do pracy na 6 a o której skonczysz go nie wiesz. Moze o 12 moze o 16 a moze o 20 zalezy ile jest pracy. Kontakt z 'koordynatorami' baaaaardzo ciezki jak sie godzisz na wszystko co beda chcieli to spoko a jak cos zaczniesz sie odzywac to jestes pierwszy na wylocie lub pierwszy do ograbienia na solarisie. Nie polecam!!!!

orchideas
@Dorota 01.12.2017 10:16

A mi się podobało - wracam w styczniu - i nie miałam problemu z godzianmi ani z koordynatorkami wiadomo ze jak w każdej pracy jak cię lubią mozesz więcej i to chyba zadne zaskoczenie? Plus duży że nie ma stawek wiekowych wiec są bardzo spoko stawki dla mlodych. Zreszta to spoko firma jezyk nie jest konieczny wiec moglam z mama jechac. Ja akurat polecam. Co do zakwaterowania to zależy gdzie się trafi ale ogólnie warunki ok.

Amonim

Pracowałem w firmie na supermarketach, firma ok, nie porzucająca pracownika bez pracy nawet w okresie zimowym, kasa się zgadzała nawet po zjeździe z NL do PL. Mieszkania w porządku, gorzej z ludźmi chociaż dali się wyspać. Elo

Gula
@Amonim 30.07.2017 11:48

Opowiedz proszę coś więcej o pracy w supermarkecie. Ile godzin w tyg. pracowałeś, dojazd, zarobki itd....

paula

Eurojob to oszuści. Proponuja wypłaty na poczet zaliczek a reszta rzekomo na 4 tydzień pracy tzw. wyrownanie, jest to najlepsza forma na oszukanie ludzi . Nie jestes w stanie doliczyc sie ile ci faktycznie przysługuje kasy. Mnie oszukano na pierwsza wypłatę, nie dostałam jej wcale. Mineły 3 tyg. a ja nadal czekam na informacje kiedy ją oddadza . Nikt nie chce ze mna rozmawiać, Pani w biurze nawet nie wie do kogo mozna by mnie przełączyć. Piszę maile. Dostaje w odp że inf przekazano do Venray. Nadal cisza. Ludzie nie dajcie sie zwieść!!!!!. Godziny obiecuja a w gruncie rzeczy ich nie ma. Jestem w Holandii ponad 4 lata i jest to pierwsza agencja ktora tak mnie oszukała. Polskie agencje ogolnie znane są tutaj jako oszuści. Jak chcecie szukac pracy to tylko agencje bardziej znane i holenderskie.

VenBatman
@paula 07.11.2017 13:04

Chyba wiem gdzie pracujesz - bo mam taki sam system wypłat. Pierwsza pełna jest po max 7 tygodniach - zależy kiedy zaczęłaś pracę. Ale tylko pierwsz wypłąta potem jest co 4 tyg. - pracuje tutaj prawie rok więc mówię z doświadczenia. Masz BSN? Mój ziomek jak nie miał to też czekał na hajs. A podliczysz dokładną wypłatę jak dostaniesz salaris. Może zadzwoń do rekrutera który się z Tobą kontaktował na początku? I to jest firma holenderska a nie polska ;) to tak na marginesie.

Yngsosa

Wszystko zależy od podejścia pracownika i od firmy do której się trafi. Ja osobiście od ponad pół roku pracuję w albert heijnie i chwale sobie tą pracę. Co do zakwaterowania to mieszkania są nowoczesne i zadbane, to moja 4 agencja w nl i póki co najlepsza. Wypłaty na czas, praca po 5-6 dni w tygodniu, jak potzrebujesz dzień wolny to wszystko da się załatwić. OK 1400 euro co miesiac na koncie przy 140-150 godzinach. Wszystkie negatywne opinie od ludzi, którzy nadają się do tarcia chrzanu. Elo

jurek
@Yngsosa 23.10.2017 08:19

dziwi mnie , ze tak falszywa opinie ktos zamiescil. to jest totalna bzdura- przez takie klamstwa kolejni ludzie zostana oszukani

Mkua
@jurek 23.10.2017 18:10
dziwi mnie , ze tak falszywa opinie ktos zamiescil. to jest totalna bzdura- przez takie klamstwa kolejni ludzie zostana oszuka...

ciekawe że pracowite osoby jakoś oszukane się nie czują. Ja mam co prawda trochę niższą stawkę ale jest ok - bardzo fajne mieszkania jedyne co do poprawy to kontakt z koordynatorami - czasami strasznie ciężko się dodzwonić.

Marta

Witam wszystkich. Mam małe pytanie odnośnie mieszkań w Masbree i w Nettetal .. Jak to wygląda ? to mieszkania czy bungale ? Ogólnie co sądzicie o eurojob? i Opracy Venlo na magazynie MK?

Misiu

Mam opcje wyjechać przez agencję do pracy w syncreon.??? Ktoś może posiada info j a k tam jest czy są stale godziny. ..??? Proszę o info. .

Hanna

Widzę, że opinie o Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. są bardzo podzielone. W świetle ostatnich komentarzy zastanawiam się, czy na pewno wszyscy opisują tą samą firmę? Niektórzy są bardzo zadowoleni - inni zdecydowanie odradzają. Czy faktycznie @Zadowolona przyczyna takiego podziału może leżeć w nastawieniu do pracy?

Zadowolona

Polecam!!! Ale tylko ludziom co chcą pracować a nie zgłaszać chorobowe co tydzień bo ciężko w nocy wstać do pracy! Pracuje przez Eurojob w supermarkecie i zostałam świetnie obsłużona, szkolenie dokładne, tłumaczone wszystko kilka razy, biuro pilnuje żeby nie było spin na sklepach i daje godziny. Tempo bardzo duże szczególnie dla nowych ale po jakimś czasie idzie się przyzwyczaić i potem już byle do wypłaty :)))

Ania

Nie polecam !!!!Agencja jedno wielkie nieporozumienie

michał

Pracowałem u nich przez 2 tygodnie i nie dostałem ani grosza. Nikomu nie polecam tej agencji.

arfadeo

Eurojob nie szuka ludzi do Niemiec - więc bravo najlepiej jechać po firmie nie ważne która XD śmiech na sali. Zakwaterowanie maja fajne mieszkałem na 2 na obu ładnie i czysto i jest wifi - a nie że wielka łaska. Godzin od zaje.... czasami nawet po 12 h wypłaty w terminie. I bez wałków. generalnie nie kumam żlej fazy. Ja pracuje na magazynie i jest spoko. a z kierowcmi sa problemy bo to leniwe buly ale czy to agencji wina ? nie sądzę. A ci co biegają to pewnie w amsterdamie robota? Bylem na szkoleniu nie przeszedłem i mnie przenieśli - ale jakoś nie płakałem. To nie jest praca dla leniwców którzy uważają że norma to jakiś obcy wyraz. Trzeba szybko robić a nie stać i oglądać etykiety i liczyć że się przebąka te 8 h. Mi rekruterzy mówili że praca jest mega ciężka ale w razie czego mnie przeniosą do innej firmy. i tak sie stało.

Kasia

Zero pomocy ze strony biura, nie polecam!

Hanna

@standard, dziękuję, że zwróciłeś na to uwagę, może w takim razie rzeczywiście komuś pomyliły się nazwy, a przez to Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. zyskuje negatywną opinię. Skoro pracujesz już taki czas dla firmy, to może wypowiesz się na temat tego zakwaterowania?

Rojek

Jesteście przekonani, że nie można napisać o firmie coś pozytywnego? Czy zgłaszaliście swoje uwagi do kompetentnej osoby żeby coś zrobili? Z doświadczenia wiem, że zawsze może się coś zdarzyć i potrzeba decyzji o poprawieniu tego co nawala, prawda?

Ryszard

Niektórzy zachowują się i myślą jak małe dzieci. Jeśli płacą mi za chodzenie w czasie godzin to znaczy, że na taką pracę się zgodziłem i za to mi płacą.

Hanna

@niezadowolony, wiadomo, że miejsce, w którym się ma kwaterę ma bardzo duże znaczenie. Ale tak jak napisałeś często agencje nawet nie zdają sobie sprawy ze standardów, które są na miejscu. Czy chociaż było to za darmo, bo niektórzy pobierają opłaty za takie miejsca?

Standard
@Hanna 04.09.2017 16:59

Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V Hoofddorp Holandia nie ma pracy w Niemczech, z tego co wiem. Pracuje już 10 lat dla tej firmy. Od 01 września jestem na vastem kontrakcie w firmie gdzie pracowałem przez nich (na fazie C) ostatnie 4 lata. Mozę pan @niezadowolony co się wypowiada by pierw sprawdził w jakiej firmie kontrakt podpisał?

Hanna

@justi_33 czy praca jest zapewniona w pełnym wymiarze godzin? Istnieje szansa na realizowanie nadgodzin? Wiele osób znając stawki godzinowe ma nadzieję, na realizowanie sporej ilości godzin. Warto zweryfikować te informacje.

zosia29

nigdy nikomu nie polecę tej agencji! Przestrzegam!!!

Radek

@Rozbawiona Jak sądzisz czy da się coś zmienić w firmie? Mam na myśli niektóre osoby, które nie są fachowcami ale z racji zajmowanych stanowisk chcą za takie uchodzić? Chciałbym aplikować do firmy ale zastanawiam się.

Maniek

Czy mógłby ktoś napisać dlaczego firma ma tak dużo ofert pracy.? Pewnie mają jakieś nowe projekty lub umowy? To fajnie, że tak sprawnie działają, można wybrać sobie jakiś kierunek. Czy zarobki tez mają w miarę dobre , czy trzeba negocjować? Podpowiedzcie!

justi_33
@Maniek 13.08.2017 19:08

ok. 10 euro/godz. brutto minus mieszkanie ok 90, ubezpieczenie ok 25 euro i podatek przy 40 godz dostaniesz ok 200 euro/ tydzien chyba ze masz dodatki za nocki itp. brak jakiego kolwiek wsparcia ze srony eurojobu, nie licz że się dodzwonisz.

Rozbawiona

Ogolnie praca ok. Natomiast dogadac sie z planingem graniczy z cudem. Pracuja tam osoby ktore chyba z lekka pomylily stanowiska;] Wyzej sra niz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ma w szczegolnosci Pan Y. - czlowiek pozjadajacy wszystkie rozumy;) zastanawia mnie fakt jak tak ograniczony czlowiek moze pracowac na takim stanowisku bo on to sie jedynie nadaje do sprzedazy buraków :)

Druga rozbawiona
@Rozbawiona 13.08.2017 15:53

Dokładnie! Niestety miałam do czynienia z panem Y- nie życzę najgorszemu wrogowi...

Hanna

@amonim a mógłbyś skoro pracowałeś dać znać innym pracującym jakie Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling proponuje aktualnie warunki podczas pracy? Na co można liczyć oprócz stałej pracy? Czy jest stały kontakt z opiekunami, jakie jest ubezpieczenie, zakwaterowanie?

Amator

Firma ma sporo fajnych ofert pracy i mam zamiar skorzystać. Może ktoś podpowie mi jak się z nimi pracuje?

Rojek

Czy jesteście pewni, że nie da się napisać coś dobrego o firmie? Może to są jakieś incydentalne sytuacje?

harry

Pracowałem zaledwie kilka dni dla nich wykładając towar w Albert Heijn. Jedno z najgorszych doświadczeń w moim życiu, normy nie do zrealizowania, fatalna atmosfera. Nie polecam

Magda

Mam ofertę pracy przy kwiatach w Moerkapelle / Blijswijk. Czy ktoś tam był i mógłby podzielić się informacjami? Ile można zarobić? Na jak długo podpisuje się umowę i czy można zjeżdżać w trakcie do domu? Bardzo mi zależy na wyjeździe, będę wdzięczna za każda informację .

Rojek

Słyszałem sporo dobrego o agencji i mam zamiar skontaktować się z nimi. Czy mógłby ktoś napisać kilka zdań o pracy na magazynie w Limburgii? Jak wyglada sprawa języka? Co z dojazdem i jaką kasę można zarobić? Trochę martwią mnie opinie z forum ale tak jest wszędzie.

Chat234h

Witam pracuje ktoś przez EURO JOB na pralii w Elsloo? Mieszkanie niby na flexhorels ktoś coś wie??

chejze cho
@Chat234h 09.06.2017 10:25

Czesc, udalo ci sie czegos dowiedziec?, tez mam oferte ale kto wie...

holenderka
@Chat234h 09.06.2017 10:25

najlepiej skontaktuj się z biurem rekrutacyjnym ja wszystko załatwiłam z Poznaniem i jest spoko bo rekruterzy kumaci i ogarneli mi wszystko więc ja jestem zadowolona. Moi znajomi poszli na tą pralnię i chyba już miesiac tam pracuja - a mieszkanie maja super. Jak cos to masz maila poznan@eurojob.nl

Rojek

@emil Co miałeś na myśli pisząc na forum? Słyszałem sporo historii o zachowaniach ludzi na wyjeździe. Czyżbyś miał takie doświadczenia? Niektórzy jadą żeby rozrabiać a nie do pracy. Później mają kłopoty ponieważ nikt się z nimi nie pieści i zwalają na firmę.

lulu

ktos robi na pralni w elsloo -opinie proszę ile godzin się pracuje

Hanna

Zauważyłam tutaj dwie sprzeczne ze sobą opinie. @zorgzorg jest bardzo zadowolony z wyjazdu z Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. Wie, że może liczyć na ich wsparcie i pomoc, natomiast @emil ma zupełnie inne doświadczenia z powyższą Agencją. Skąd biorą się takie różnice?

@Hanna 31.05.2017 13:26

Jak ktoś jest nieogarnięty to i w Pl sobie nie poradzi. Wyjazd za granice nie jest dla każdego. Też mam na lokacji osoby co ciągle płaczą ze to ze tamto. Nikt nie bedzie cie tu nianczyl. A widzialem ze ktos zglaszal ze ma w pokoju duszno (!!!!!!). Tak na prawdę wszystko zależy od podejscia jak chcesz pracować to sobie poradzisz, jak lubisz sie polenic i zaspac do pracy co trzeci dzien to dlugo nie popracujesz. MNie zastanwia najbardziej ze ludzie tutaj pzowalaja sobie na pewne zachowania i sa potem zdziwnieni ze dostaja wypowiedzenie w PL tez by dostali ale nikt by zali tutaj nie wylewal. W niektorych postach jest tutaj tyle chamstwa ze sie nie dziwie ze agencja takich pracownikow nie chce.

Druga rozbawiona
@Hanna 31.05.2017 13:26

stąd, że opinie na tej stronie najprawdopodobniej są dodawane nie tylko przez ludzi, którzy pracowali dla tej agencji... myślę, że każdy kto miał jakąkolwiek styczność z eurojobem wie, że jest to jedna z najgorszych agencji... Bardzo bardzo nie polecam

emil

Szczerze?Nie polecam tej agencji nikomu!Siedzę na ich mieszkaniu od tygodnia i zero odpowiedzi od koordynatorów,jak ich tak można nazwać(20-24lata)co do podjęcia pracy w Action w Echcie?Brak kontaktu,totalny chaos,opóźnienia lub brak zaliczek....Ogólnie rzecz biorąc beznadziejna oszukańcza agencja pracy.NIE POLECAM!!!

Hanna

@zorgzorg to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony ze współpracy z Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. Czyli według Ciebie pracownik może liczyć na pomoc i wsparcie tej Agencji podczas wyjazdu? Agencja nie zostawia swoich pracowników 'samych sobie'?

@Hanna 24.05.2017 08:06

Nie zostawia. Jak nie mogłem się dodzwonić do biura - zero na koncie to pisałem maila i oddzwaniali. w biurze jak byłem to czułem się "zaopiekowany" bo o wszsytko mogłem zapytać - np. umowę omówiliśmy prawie punkt po punkcie bo po poprzednich agencjach jestem wyczulony. Bardzo na plus - może to dlatego że to mniejsza agencja i im się chce nie wiem ale nie mam się do czego przyczepić.

emil
@zorgzorg 25.05.2017 12:55

Co brałeś jak pisałeś te dyrdymoły?

zorgzorg

Pracuję i jest ok. Zakwaterowanie bardzo spoko - w porównaniu ze wcześniejszymi agencjami to luksusy wręcz. Praca jest - godzin dużo. Czasami lekki chaos organizacyjny w biurze - ale do ogarnięcia. Polecam bo nie ściemniają i w razie czego pomagają jak jest jakaś akcja. Na razie na plus.

Rojek

Jak widzę Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. ma spora ofertę pracy. Myślę, że spora konkurencja mobilizuje agencje do większej dbałości o pracownika oraz o pozostałe sprawy związane z wyjazdami. Korzystałem już z ich pośrednictwa i nie narzekałem.

jerry_b
@Rojek 16.05.2017 22:05

mają gdzies pracownika, planingi nie mają nic wspólnego z prawdziwymi godzinami pracy. jeśli chodzi o transport to kierowb=ca często woh=góle nie przyjeżdża i nie ma podanego do niego nr tel. w biurze nie odbierają tel. i nie odpowiadają na mejle. Nie ma komu zgłosić jakichkolwiek problemów. koordynator ignoruje pracowników i nic nie załatwia. paca jest ok (u holenderskiego pracodawcy) natomiast obsługa przez eurojob to porażka.

Na obcej ziemi

Ludzie mam jechać do firmy Syncreon do Waalwijku,na pakowanie telefonów i części elektronicznych przez firmę Euro job,w Holandii ma być umowa,babka gada że umowa na miejscu w holand będzie podpisana,o godzinach gwarantowanych mówiła że niema tylko że praca na 2 zmiany po 9 godz.bo 1 godz.przerwa,pokoje 2 osobowe,94 euro/tydzień+24 ubezpieczenie.Jakaś rada,może opinie,pracował ktoś tam,spoko czy lepiej nie ryzykować,piszcie ludzie bo za 3 dni mam jechać,z góry dzięki za szczere wypowiedzi.

Ela
@Na obcej ziemi 10.05.2017 22:55

Praca tam jest, jak masz motywacje do pracy i jezyk to dlugo mozna pracowac. Fajna firma w waalwijk. Zapewniaja prace i szybko rozwiazuja problemy jak zgosisz je do glownego biura.

mara
@Na obcej ziemi 10.05.2017 22:55

Na fazie A nigdy nie ma gwarancji godzin - mnie to śmieszy że wiele agencji takie godziny wpisuje moga CI wpisać milion godzin ale to bajki. Tak na prawde to jeśli nie potrzbowali by ludzi to po co by rekrutowali - logika XD Pracowałem z kumplem godzin niby nie gwarantuja a mielismy powyżej 40 zawsze. Raz czy dwa zdarzyły się słabsze tygodnie ale zgłosiłem i dostaliśmy więcej zmian. Wiec jak dla mnei spoko, czasami trzeba troche podzwonic zeby sie dodzwonic ale ogólnie na plus.

Regina

Mam pytanie czy Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.miewa w swojej ofercie prace również dla kobiet? Ja znalazłam tylko roboty dla mężczyzn, może coś ktoś wie w tym temacie to bardzo proszę podzielić się.

Koleś

Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. to spoko firma , potrafią zorganizować pracę dla wielu ludzi. Ale jak to przysłowie mówi jeszcze sie taki nie urodził żeby....

Hanna

@Andrzej, dlaczego tak uważasz? Skąd taka opinia?

Andrzej

Jesli lubicie jak ktos was oszukuje oraz ignoruje, i nie przeszkadzaja wam bledy w salarisach oraz mobbing to agencja pracy Eurojob jest idealna dla was.

Gregor

Hydraulicy/ Monterzy systemów przeciwpożarowych (Norwegia) co w tym temacie powiecie?

RED89

witam. dostałem od znajomego nr tel 881672415 do pracy wholandii, zadz i po paru dniach dostałem tel ze moge jechac z kobieta ,twierdzi ze potrzebuja ludzi młodych (max 42lata) praca w szlarniach i na chali przy warzywach,kwiatch itp.niby min. to 40h tyg a jest nawet wiecej,tylko pytaja o stawke dokładnie nie mogła mi ta pani podac poniewaz powyzej 40h pracy jest niby wiekszy podatek itp nie wiem nie znam sie na tym ale powzyj 300euro tyg mam zarabiac. a jak potwiedziłem checi wyjazdu dostałem adres ul krayel 15 5993 Maasbree-wchodze a to ta firma eurojob i az jestem wszoku jak widze te komenatrze powyzej nie wiem co robic czy naprawde nie warto wyjzezdzac tam??? prosze o pilna odp---mam wniedziele tam jechac

Krystym
@RED89 21.03.2017 15:50

i jak, wyjechaliście?

Byly pracownik
@RED89 21.03.2017 15:50

Daj sobie spokoj,szkoda nerwow i czasu osobiscie polecam otto, eenea itp tylko duze firmy nie jakies firmy krzaki pozdrawiam i powodzenia

Hanna

@worker uważasz, że nie szanują pracownika? Możesz opowiedzieć coś więcej?

worker
@Hanna 27.02.2017 15:35
Jakie macie zdanie na temat EUROJOB? Korzystaliście z ich usług?

Nie szanują pracownika i naginają prawo do granic, nie idzie doprosić się o zwroty. Aby takie zabiegi funkcjonowały stosowany jest nawet mobbing, ogólnie tragedia, bardzo niemiłe doświadczenie.

bernard
@Hanna 27.02.2017 15:35
Jakie macie zdanie na temat EUROJOB? Korzystaliście z ich usług?

biuro w venray - nie można się dodzwonić, nie odpowiadają na mejle. koordynator nic nie załatwia, w każdej sprawie mówi, że "on nie jest od tego". żadnej współpracy, żadnego kontaktu. a jak ju z się uda jakimś cudemskontaktować to potwierdzą że masz rację i załatwią a po miesiącu nadal nic nie załatwione a oni mówią że nic nie wiedzą żebyś coś zgłaszał, nawet jak pokażesz potwierdzenie przeczytania mejli. robienie pracownika w balona to standard.

Daria

Bardzo lubię tę agencję, oni są bezkonkurencyjni. Pracowałam już kilkakrotnie i zawsze było super. Polecam firmę jak ktoś chce pracować za granicą i być spokojnym.

Remik

Eurojob działa na rynku już tyle lat i jest dobrą sprawdzoną agencją

HAZELDONK
@Remik 19.02.2017 17:04
Eurojob działa na rynku już tyle lat i jest dobrą sprawdzoną agencją

DO REMIK: Człowieku cokolwiek bierzesz - odstaw to natychmiast, nie służy ci. Ta agencja oszukała wielu ludzi na ogromne kwoty na solarisach, nie potrafiła zapewnic pracy bo ludzie siedzieli większość czasu na mieszkaniach. Zastanów się co piszesz

Biczys

Jak tak czytam te komentarze to aż śmiać mi się chce ;) pracuję w tej firmie kilka lat i nie narzekam. wypłaty punktualnie! Hajs się zgadza :) godziny są że aż czasem prosi się o Day off. Bardziej zastanawia mnie fakt ze co tydzień przewijają się nowe osoby które w 90% się nie nadają "wyglądają i zachowują się jak by byli od pługa odciągnięci" ale no cóż ;] - wróć na kwiatki,warzywa to i owszem. Ale nie na markety - gdzie taki stażysta nie potrafi odróżnić proszku do prania od płatek kukurydzianych. No [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> I ta wasza pewność Siebie ;] no Uwielbiam! Na markety potrzebni są ludzie przebojowi ;) Pozdrawiam wszystkich co narzekają ;)

Allkapone
@Biczys 09.02.2017 16:06

Nie przebojowych tylko glupich. Właśnie takich ludzi szuka ta agencja. Jak lubisz biegac przez 8h, to twoja sprawa. 90% ludzi rezygnuje z tej roboty bo to kabaret i kpina. A agencja specjalnie ściąga nastepnych i po tygodniu zwalnia nie placac im ani grosza... . To jest EUROJOB w pigulce

Biczys

Wsparcie

Euro-Jobs pracuje już wystarczająco długo i potrafi organizować pracę poza granicami. Ja pracowałem też z nimi i wszystko było dobrze. Pamiętam jednak sytuacje jak zachowywali się niektórzy pracownicy. To było straszne, pijaństwo rozróby, brud i dla takich praca sie kończyła.

Zostaw opinię o Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. - Hoofddorp

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.