Opinie o Polmer w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Polmer. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polmer o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polmer w Wrocław

Juras

A ja lubię panią Magde ???? jak chcesz pracować i ci zależy to bardzo pozytywna kobietka .

Albina

Liderka Magda - wielki problem dla tej firmy. Człowiek nie wie co jest szacunek. Umie tylko krzyczać.

srut

o czym wy piszecie ?

Juras
@Albina

Ja pracowałem u Pani Magdy na zmianie i nie podzielam Twojego zdania . Jak dobrze pracujesz i zależy ci na pracy to jest fajna

Zuzanna

@Endrju, wydaje mi się, że raczej każdy dokładnie czyta umowy przed podpisaniem, czyż nie? Czy zapisy w niej zawarte podlegają negocjacji? Upominam osoby wypowiadające się poniżej, że na forum obowiązują jasno określone zasady (https://www.gowork.pl/regulamin ). Obraźliwe wypowiedzi nie będą tu akceptowane.

agucha
@Zuzanna

Jeżeli ktoś stoi i sapie nad uchem, jawnie dając do zrozumienia, że mu się śpieszy, to nie.

Nikt

Nie polecam pracy zwłaszcza przez agencję Q. Zero organizacji, śmieszne kary. Praca zależnie od tego gdzie się trafi. Są lekkie stanowiska, są też takie na których nie masz czasu napić się wody. 15 minut przerwy. Hałas. Nieprzyjemny zapach. Atmosfera zależnie od brygady. Polecam D. Dobra praca na chwile.

Aplikowałeś do firmy Polmer? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Endrju

Uwazajcie na umowy z Qmaf , 2 tygodnie wypowiedzenia , jak nie wypelnisz to kara 500 zł , kilka osob sie wpakowało i mieli problem . Nie idą za rozwiązaniem umowy łagodnie .

Mariusz

Krupa już odszedł...stracił udziały w firmie za nadużycia:))) pa pa pa teraz kolej na MAXA:)))))

Natka
@Mariusz

W końcu, może teraz coś się na lepsze w firmie będzie zmieniało! A w plastmerze został ?

Max i Gruby.

Opcje 1. Firmy ktore kupują z Polmeru przyczyniaja sie do tego wyzysku i powinny zaprzestac wspolpracy z takim zakladem. Opcja 2. Kazdy moze sie zwolnic i odejsc. Pracy we Wrocławiu jest pelno. Przetwarzanie plastiku jest szkodliwe i rakotworcze & uciekajcie lepiej bo zdrowia nikt wam nie odda.

zz

Tam zrobią wszystko żeby wykończyć człwieka

Pusta jak bęben ta liderka

Brud smròd nędza i głód

Krzychu, poddaj się w końcu, nie dobijają tej firmy

Kiedyś tam pracowałam
@pracownik

Tak zgodze sie , chodzi o jedno, nie ważne jakimi kosztami ale zysk musi być, chodźby po trupach. Dziwie się ludziom że tam jeszcze chcą pracować. To jest (usunięte przez administratora) a nie zakład.

zadowolony
@pracownik

No Krzychu, trzeba było się poddać zanim cię wywalili. No w końcu!!! Może jest jeszcze szansa na poprawę

janek

Gowniana firma nie ma szans na funkcjonowanie zgodnie ze swoim ego. Chyba ze ktos chce zyc pod fajansem. Bez srodkow na godne zycie.

Stefan

Ile tu sie zarabia? Gadaja ze za najnizsza krajowa?

Peran

Gdyby człowiek był mądrzejszy i miał głowę tam gdzie być powinna to nie wypisywały głupot o dziewczynach z HR. Prawda jest inna kiedy mogą wesprzeć pracownika to wesprą lecz kiedy nie mają możliwości to niestety siła wyższa. Nad tymi paniami ktoś jeszcze jest. Stąd moja prośba zanim napiszecie zastanówcie się czy pisząc bzdury w taki sposobupokarzający jest fakt głupich tekstów w kierunku pan z HR!!! Piszecie że ta gruba z podwójnym podbródkiem to tylko siedzi i nic nie robi. Zamięcie się z tą panią i wówczaszobaczmy jak ty czy ona sobie poradzi na tym jakże trudnym stanowisku. Po czym po jakimś czasie zostaniecie ocenieni za wyniki jakie zostaną osiągnięte. Powodzenia. A pani z HR więcej uśmiechu od poniedziałku do pt. Peran

..............................
@Peran

no na pewno ciężko jest policzyć 168 godz razy (usunięte przez administratora)zl brutto razy np 40 osób a to się robi tydz przed wypłatą a co z resztą mieś nic sprawdzanie czy ktoż nie spożnia się do pracy czy przychodzi no i obsługa nowych pracownikow gdyby nie rotacja to by tylko siedziały a i jeszcze trzeba zadzwonić do przyszłego pracownika bardzo ciężkie

@Peran

Zgadzam sie z toba, latwo jest oceniac kogos, gdy nie zna sie jego pracy. Poza tym nie raz widac ze siedza do pozna w robocie. Co do HR, spoko dziewczyny, jak trzeba zawsze pomoga.

Peran

Niewiem koleś kim jesteś lecz skoro tak opisujesz osoby to musisz je widzieć cały czas. Żałosne Skończcie z tym hejterstwem

dyrek kiedys byles hipis
@Peran

Normalna baba zaklada rodzine dba o dom i robi wszystko co sie da zeby stworzyc cos fajnego baba ktora w koministycznej firmie robi za czytnik godzin dla patoli ma cos z glowa a jak jeszcze siedzi przy tym wieczorami powinna sie leczyc

Jacek

Nienawidze tych wrednych bab z kadr! Ten co je broni ma na imie Maks! Capcarap jeden, łapserdak, rzęzimieszek!

Qqerty

I po co takie bzdury opowiadać?

Maciej
@Qqerty

teraz udajesz ze nic nie było , ale wiemy jaka prawda jest

Qqerty
@Maciej

Wcale się nie dziwię że polmer ma taką opinię... Jak przyjmuje takich ludzi

Peran

Maciej patologia jesteś Pajacu jaka firma zatrudni cię do pracy Chyba twoja pracę ręczne origami.. polecam ma nerwy weź sobie pieniek drewna i chebluj uwierz pomaga

arturo

Sama patologia bo to przy skupie złomu latają w wolnej chwili naprzeciwko mini sklep walą browary tyle dobrego mozna sie napic nie ma chwili ze ktos naprzeciwko kombinatu w mini komunistycznym sklepie nie pije tanie piwko

Kok
@arturo

Co nowego ?

Qmaf to inna firma, zatrudniajcie się przez Polmer, proste.

Peran

Witam. Firma sama w sobie nie jest zła lecz osoby które nią kierują mówimy o K. G. oraz M. O. nie mają pojęcia że o dobrych pracowników trzeba dbać. Niestety jest inaczej. Nie interesują się tym jakże istotnym tematem. Prognoza. Niedługo ludzie odejdą a wtedy będzie już za późno na rozmowy.

horror

To najwiekszy obecnie (usunięte przez administratora) w europie srodkowo wschodniej.

Aha i jeszcze dodam , że zadzwonili do mojego taty akurat w dzien, który miałam wolny w grafiku. Tłumacząc się tym, że nie odbierałam. Kurde , gdy mam dzień wolny i dzwoni mi telefon o 8 rano to chyba normalne, że nie odbieram, bo chce zwyczajnie odpocząć. To takie dziwne...

Zostaw merytoryczną opinię o Polmer - Wrocław

• Jak się pracuje w Polmer?

Zobacz opinie na temat firmy Polmer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmer?

Polmer