Agata Meble

Opinie o Agata Meble

Pracownik targowek

Salon Warszawa Targówek Wstyd mi za takiego dyrektora jakiego ten salon posiada. Lepiej było jak nie było żadnego niż z tym pożal się Boże (usunięte przez administratora). Brak jakiejkolwiek wiedzy, wiecznie poza biurem, wiecznie na papierosie. Zero pomocy ale do zabrania premii jest pierwszy. Komentarze względem pracowników również nie wybredne. Wiecznie ręce w kieszeni i odzywki jak spod bloku na warszawskiej Pradze. A szkoda, było fajnie.

Pracownik POK

Przez nowego „dyrektora” nie dało się pracować. (usunięte przez administratora) Nadaje się to tylko i wyłącznie do PIPu. Obudź się Centralo!!

Witam. Jako były pracownik Agata Meble Warszawa Targówek, nie polecam pracy w tym Salonie. Od momentu pojawienia się Nowego Dyrektora Salonu Pana "D", bardzo dużo osób się pozwalniało w tym i Ja. Z braku szacunku do pracowników, niedocenianie pracowników. Zabieranie premii uznaniowych za nic. Mam nadzieje ,że ktoś w centrali już zrobił z tym porządek Na tą chwilę NIEPOLECAM.

Jeszcze pracownik

Potwierdzam na chwilę obecną nie polecam pracy w salonie Agata Meble na Targówku! Nowy " Dyrektor" niejaki Damian Ż. to człowiek z całkowitym barkiem kultury osobistej, ludzie zwalniają się nie mając nawet nowej pracy, traktuje ludzi jak śmieci nawet z nimi nie rozmawiając. A postawa :-) ręce w kieszeni, kata w obcisłej koszulce polo i wielki Dyrektor z metra cięty. Pracownicy muszą chodzić w koszulach czystych wyprawowanych i to jest ok. a podobno przykład idzie od góry? W przypadku tego człowieka to powinien brać przykład z pracowników tego salonu odnośnie wyglądu jak i kultury osobistej. Premii uznaniowych nie ma od kiedy panowanie rozpoczął nowy "Dyrektor" Ale przyznaje, że gdyby nie nowy (usunięte przez administratora) praca bardzo fajna z super ludźmi.

Gesman

Słabo z kasą. Unikać!

Krótka rozmowa trwająca z 15 minut na bardzo, ale to bardzo niskim poziomie ze strony rekrutera.

Na niskim poziomie.

Szkoda, że na forum nikt z pracowników nie zabiera głosu. Liczyłem, że dowiem się coś.

Dana
@Zainteresowany

Co konkretnie Cie interesuje ? Moze bede mogla pomoc, bo wprawdzie nie w obecnej chwili, ale mialam okazje troche w agacie popracowac :)

nowa
@Dana

chciałabym sie dowiedziec jak wygladaja wynagrodzenia w agata meble w warszawie?

Jakość się liczy. A że papier cóż

Wanda

Szanowni Państwo, od dziś jestem właścicielką pięknej kanapy z salonu Agata Meble z Warszawa Targówek. W związku z opóźnieniem otrzymałam za darmo dowóz kanapy do domu. To bardzo ważne, bo nie jest łatwo załatwić transport ok 100 km. Dwóch profesjonalnych pracowników, Pan Leon Pan Jarosław wnieśli mi mebel do domu i z własnej inicjatywy, widząc, że jestm sama domu, złożyli kanapę i ustawili w wyznaczonym miejscu. Byli nie dość, że profesjonalni, to mili, kulturalni. Nawet pomogli mi posprzątać folie i kartony, którymi mebel był zabezpieczony. Dziękuję tym Panom za zachowanie I pomoc. Dziękuję tez obsłudze salonu. Wielokrotnie dzwoniłam dopytac się o przesyłkę, zawsze traktowano mnie z kulturą, milo i życzliwie,nawet wtedy gdy byłam upierdliwa ????. Każdemu polecam ten sklep. Kanapa jest świetna, wygodna, z pewnością mnie starszej pani , memu mężowi, długo będzie służyła. Z poważaniem Wanda Piersa

Izula

Niektórzy to jak widzę tylko narzekać potrafią. Może porządki trzeba zacząć robić od siebie ?

magma

Kierownicy to osoby o wybujałym ego i niespełnionych ambicjach w innych,sąsiadujących marketach,próbujący ustawić wszystko pod siebie. Mało interesuje ich praca tylko co kto powiedział i o kim. Szczególnie jeden mały pokurcz ze szwedzkiego butiku.

Angel
@magma

Wydaje mi sie, ze to dosc subiektywna opinia - zwlaszcza z takimi epitetami. Osobiscie bardzo dobrze wspominam prace w tym miejscu - zmienilam ja tylko ze wzgledu na przeprowadzke. Wiadomo, w kazdej pracy trzeba sie narobic, ale nigdy nie mialam tam zadnych zlych doswiadczen

Daria

Może zapomnieliście dodać, że macie premie za dobre wyniki? Różne dodatki?

Lina
@Daria

Jakie dodatki??

Ktos

Gorzej płacy nie mogło być

Ktos

Za tysiąc dziewięć zero zero brutto wstyd jak za darmo

Jacek

(usunięte przez administratora)brutto podstawy kpina i wstyd.Unikać szerokim łukiem

Ktos

Za (usunięte przez administratora)brutto się pracuje to jest masakra

Ktoś

Najgorszy pracodawca z takim miałem styczność pracować. Odradzam magazyn.

Zostaw merytoryczną opinię o Agata Meble - Warszawa

• Jak się pracuje w Agata Meble?

Zobacz opinie na temat firmy Agata Meble tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agata Meble?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agata Meble?

Kandydaci do pracy w Agata Meble napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agata Meble