Deante Sp. z o.o

Deante to polska firma, która powstała w 1990 roku. Oferuje wyposażenie kuchenne – baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie i ceramikę. W grupie Deante funkcjonuje nowoczesna fabryka zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deante Sp. z o.o w Łódź

Według analityków rok 2019 to dobry rok aby zmienić pracę na lepszą niż w Deante.

Hejka, czy to prawda,że jeden ze wspólników się wycofał z tego interesu i czy to znaczy że on kiepsko idzie?

@我

Nic nam o tym nie wiadomo. Zapewniamy, że firma bardzo dynamicznie się rozwija.

Klient

Myślałem,że to rodzima łódzka produkcja i że wspieram polską gospodarkę a tak to zastanawiam się jak dokonać zwrotu towaru.

@Klient

Jak najbardziej Deante jest łódzką firmą ze 100% polskiego kapitału. Mamy nadzieję, że produkt spełnia oczekiwania i nie ma konieczności jego zwrotu.

capela

Małe przypomnienie, że każdy pracownik, nawet ci z bazy magazynowo-logistycznej dostaje miesięczną premię 1000zł za wyrobienie comiesiesięcznej sprzedaży. Z tego co sobie przypominam to są 4 miliony.

Firma Deante Antczak Sp. J. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy DIY. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Aktualność
Najnowsze trendy w wyposażeniu, największe marki i Design przez duże "D". Nie może nas tam zabraknąć!

Na stoisku Deante zaprezentujemy nowości 2019:

• Baterię kuchenną Silia, połączenie mosiężnego korpusu ze stalową wylewką,

• Baterie łazienkowe Hiacynt w nowej czarnej odsłonie,

• Nagrodzony Diamentem Meblarstwa 2019 granitowo-stalowy zlewozmywak Prime

Do zobaczenia na stoisku Deante – nr 109 w hali MCK!
Katowice, MCK i Spodek

1/2"

Żadna rewelacja podobne baterie tak jak silia czy hiacynt można kupić już na aliexpress za 30USD. Pewnie pochodzą z tej samej fabryki w Chinach bo w Zgierzu nikt nie słyszał żeby były jakieś linie produkcyjne. W Zgierzu też nie produkują zlewozmywaków, wieć pewnie gdzieś to też jest zlecane.

Na profilu o pracodawcy zapraszają na targi. Kupno moderatora na portalu to nie wszystko, trzeba jeszcze myśleć jaki kontent ma sens... To tylko spychanie opinii. Wszyscy ogarnięci z marketingu odeszli w zeszłym roku - to może powód bezmyślności?

@1/2"

W Zgierzu znajduje się baza magazynowo-logistyczna, produkcja odbywa się natomiast w fabrykach należących do Grupy Deante. Nasza firma od lat kładzie nacisk na oryginalne wzornictwo i innowacyjne rozwiązania, ale zdajemy sobie sprawę, że pomimo patentów i zastrzeżeń, niektóre wzory mogą być powielane przez innych producentów. Oczywiście, w Internecie można znaleźć bardzo różne (czasem również podobne) produkty na wielu portalach czy u innych producentów, jednak zawsze polecamy zweryfikować dokładnie sprzedawcę i producenta, aby uniknąć rozczarowania. W Deante kładziemy również nacisk na rygorystyczną kilkuetapową kontrolę jakości, tak aby wszystkie produkty, które trafiają do Klientów, spełniały ich oczekiwania i służyły długie lata.

Nie jest tajemnicą, że posiadamy profil pracodawcy w portalu, dzięki czemu możemy chociażby odpisywać na komentarze i opinie, które też często zupełnie nie dotyczą firmy jako pracodawcy. Wierzymy jednak, że dodanie aktualności o tym, co ciekawego się u nas dzieje, przybliży markę potencjalnym pracownikom. Być może ktoś zainteresowany pracą w Deante chętnie odwiedzi nasze stoisko na targach, do czego gorąco zachęcamy.

bok

W tym roku coraz więcej będzie zamawiała Białoruś i Ukraina. Czy wystarczy dla nich towaru?

@bok

Firma Deante cały czas analizuje zapotrzebowanie na poszczególne produkty i na bieżąco dopasowuje stany magazynowe do tego zapotrzebowania. Dziękujemy za komentarz, jednak mamy wrażenie, że nie do końca dotyczy on Deante jako pracodawcy. Zachęcam do bezpośredniej komunikacji z odpowiednimi działami naszej firmy – wszelkie dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt na naszej stronie: https://deante.pl/pl/Kontakt.

Z

Mój komentarz odnośnie szkolenia PSB, to powinni ich handlowcy wynegociować cenę zakupu niższą o 15% i sprzedawać więcej naszego asortymentu!! Ale oni nie chcą niższych cen.

boku

Białoruś i Ukraina będą potrzebowały w tym roku coraz więcej i więcej towaru.

EZG

Bardzo dobry początek roku na rodzimym rynku, lepszy niż u konkurencji.Ciekawostka Ukraina zamawia coraz więcej, w szczególności kabin prysznicowych model 北京 oraz 武汉!!!!!

klient

Pytanie jak się nazywa ta firma z Czech, która produkuje stelarze podtynkowe do WC? Po co przepłacać w Deante?

mamba

Lepiej nie przysyłajcie już wiecej zamówień w tym miesiącu bo ciężko będzie z realizacją, same zamówienia z Ukrainy wystarczą!!!!

mi

do serwisu w Zgierzu powinny być zatrudnione jeszcze dodatkowe 2 osoby

kasia
@mi

planujemy, że w tym roku będzie jeszcze więcej reklamacji od klientów.

Luki

ponieważ po nowym roku będzie trzeba będzie wysyłać dodatkowe 3 ciężarówki miesięcznie z armaturą na Ukrainę to powinno być zatrudnionych jeszcze kilka dodatkowych osób do magazynu!!!

przedst.

Zuważyliście, że klienci coraz częsciej zamawiajaj nasze produkty ale bez nazwy naszej firmy? Może dlatego,że wtedy cena jest jeszcze niższa.

KJ
@przedst.

koszt produktu bez naszej nazwy będzie pewnie o 20% niższy.

Neo
@KJ

Zawsze to oszczędność czasu no bo zanim towar do nas przypłynie to trochę trwa, a tak to można od razu wysyłać.

Ezg

W tym miesiącu kupię sobie na zniżkę pracowniczą za 1/ 3 ceny kilka rzeczy do łazienki: baterię, umywalkę myślę sobie,że i tak pewnie te 10% i tak sobie firma zarobi.

@Ezg

Faktycznie, firma Deante umożliwia wszystkim swoim pracownikom zakupy z rabatem pracowniczym, jednak podane wartości nie do końca są precyzyjne. Bardzo się jednak cieszymy, że nasi pracownicy tak licznie korzystają z tej możliwości.

Sławomir Gmerek

Jedna z bardziej skutecznych firm na rynku, z ciekawym i ciągle rozwijanym asortymentem stawiającą na wysmakowany design oraz z niezłą jakością produktów. Praca trudna i wymagająca poświęcenia, czasu i odporności na wciąż nowe wyzwania. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Opcjonalna opieka psychoterapeuty dla pracowników. Obecnych i byłych.

@Sławomir Gmerek

Sławku, dziękujemy za Twoją opinię. Z całą pewnością Deante należy do dynamicznie rozwijających się polskich firm. Nieustannie pracujemy nad powiększaniem naszych grup produktowych, zwracając szczególną uwagę na wzornictwo i jakość wchodzących na rynek produktów. Praca u nas jest niewątpliwie wartościowym doświadczeniem zawodowym, pełnym wyzwań, ale i możliwości samorealizacji. Firma oferuje szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, a także udział w licznych konferencjach i wydarzeniach branżowych. Na uwagę zasługuje również stabilność zatrudnienia, czego potwierdzeniem jest liczba pracowników z długoletnim stażem pracy.

stary wyjadacz

jakość tej ich chińszczyzny pachnie misją samobójczą przy pracy jako przedstawiciel tej chińskiej tandety!

@stary wyjadacz

Deante co roku wprowadza na rynek coraz nowsze i lepsze rozwiązania, dbając jednocześnie o jak najwyższą klasę produktów. Podejmujemy szerokie działania w zakresie norm produkcji i kontroli jakości, regularnie prowadzimy także badania, mające na celu ocenę satysfakcji z produktów. Zapewniamy, że wnioski z nich wynikające zdecydowanie odbiegają od powyższej opinii.

Rada

Najlepiej jak masz dojście do inwestycji wtedy dogadujesz się z nami podpisujesz umowę i kasujesz 6% prowizji. Nikt w twojej firmie nawet się nie domyśli, zawsze to dodatkowa kasa.

Pedro

Dobra praca ludzi owocuje nagrodami. Dobra firma ma dobrych pracowników, świetna firma,

Filipek

Deante ma opinię dobrego pracodawcy i pewnie dlatego nikomu nie chce sie pisać?

Zostaw merytoryczną opinię o Deante Sp. z o.o - Łódź

• Jak się pracuje w Deante Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Deante Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deante Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Deante Sp. z o.o