Opinie o Schumacher Packaging Sp. z o.o. w Krępice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Schumacher Packaging Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Schumacher Packaging Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schumacher Packaging Sp. z o.o. w Krępice

Agata

Potrzebują pracowników na stanowiska Konstruktor Opakowań - Projektant i Młodszy Specjalista ds. Eksportu, w ofercie jest napisane, że oba stanowiska na umowę o pracę, kto aplikuje? Ktoś może na takich stanowiskach pracował i podzieli się informacjami na temat pracodawcy?

bolo1955

może się coś poprawi bo dokupili dużą fabrykę papieru w myszkowie !.

myszków
@bolo1955

myszków ta papiernia nie działa juz pare lat i to sa prawie zgliszcza

maksym

lick to moze napisz kolego na jakim konkretnie stanowisku chcesz tutaj pracować bo teraz są różne ogłoszenie, przykładowo Pracownik działu utrzymania ruchu - mechanika, Kierowca samochodu ciężarowego i Operator wózka widłowego

M

Załadunek jest bardzo wolny 7 godz Samochód można załadować 1 godz

prezes

Cesarzowice?

salomon

kto to jest budyń ?

@salomon

Zakompleksiony typ z logistyki,fabryka uratowała mu życie takie0.

kornik
@salomon

to taki psełdo kierownik były kierowca ciężarówki właściciel również kilku ciężarówek które ma tam w firmie nie legalnie których kierowcami są jego bracia bo ma ich kilku człowiek ograniczony umysłowo stosujący mobbing oraz zastraszanie w stosunku do pracowników był tu szereg wpisów na temat jego osoby i różnego rodzaju nie eleganckich zachowań zostały usunięte liczę się z tym iż ten wpis również zostanie skasowany aczkolwiek niema tu w stosunku do niego żadnych obrażliwych i wulgarnych wypowiedzi natomiast od jakiś 2 lat jest coś takiego jak pozew zbiorowy gdzie ludzie pokrzywdzeni mogą dochodzić w grupie swoich praw wówczas będzie nieciekawie więc warto w jego wypadku iść pomodlić się do kościoła aby tak się nie stało :)

leroy

Ukraińska

IP

Czemu usuwane są wpisy dotyczace Pana Budynia z logistiki.Chłopaki powinni z tym coś zrobić.Rzucić najlepiej wszyscy podania o zwolnienia za porozumieniem stron jednego dnia.U mnie tez tak było ale zmieniło sie 100%.Zarobki poszły o 500zł w góre.

@IP

No właśnie może ktoś się zainteresuje sprawą prywatnych tirów Pana Budynia,śmierdzi to na odległość.A czemu on nie wychodzi z domu-nabroił?

szymon

Pracowalem rok temu na produkcji,wytrzmalem 2 dni,na zmiane chlopaki przrzucaja 20 ton tektur,zaklad dla frajerow za taka kase,ino krzepy mi zabraklo,powodzenia roboty.

gosiek

Jak się pracuje w tej Firmie? Nie pytam o kierownictwo, tylko o zwykłych pracowników, czyli ludzi, jaka atmosfera? Pozdrawiam.

jastrzab

Może są przyjęcia ale trzeba przeżyć to na własnej skórze nie pozwolą Ci zarobić więcej niż chcesz to (usunięte przez administratora) chronionej pójdziesz na chorobowe pożegnań się z pracą weźmiesz,na żądanie pożegnań się z pracą święta nie święta pracujesz nie zostawisz się pożegnań się z pracą

Tekturnik

Dojazd jest ze środy śląskiej leśnicy i z głoski ale zakład to kolchoz chyba że szukasz pracy na chwile i masz na oku coś innego

Tekturnik

Z tym się zgodzę za strzelanie z ucha są profity a żeby awansować trzeba wlazic w (usunięte przez administratora) kierownikowi bez wazeliny, pracownikom którzy zajmują się swoją robotą i normalnie pracują potrafią tylko uciąć premie za byle co do tego dochodzą jeszcze losowania urlopu w okresie wakacyjnym (narzucają kiedy będziesz miała urlop) kary pieniężne za byle co np.za niezgaszenie światła na hali czy nieprzyjscie na nadgodziny w sobotę itp.Nie polecam tego pracodawcy chyba że zmieni się kadra kierownicza ale jak narazie się na to nie zapowiada

monitor
@Tekturnik

Proste,pyknąć maila do p.Schumachera na priv(a to żaden problem).Wszystko dokładnie opisać co wyczyniają niektóre osoby z produkcji no i logistyki,dowody to też nie kłopot bo są.

Ciekawy

Hej, widze że szukają pracownika produkcji, czy firma proponuje darmowy dojazd lub jakąs kase za dojazdy ?

Niezadowolony

Jak nie lecisz w kulki o czym ty mówisz jak więcej zarobisz to uznać na premi albo dodała reklamacje. Zakład ogólnie to kolchoz jak by mogli to wyciszenie by z człowieka ostatnią kroplę krwi... Bzdurne kary finansowe dziwne losowania urlopów wypoczynkowych i wiele więcej absurdalnych zachowań ze strony kierowników nie polecam tego pracodawcy

on

umowy o pracę - też mi argument ZA. Kasa jest ważna i możliwość rozwoju. Dobrze, że powoli zaczyna się robić rynek pracownika, może firmy w końcu się nauczą szanować pracownika i w ofertach publikować konkretne informacje.

handlowiec

Witam Chciałbym się dowiedzieć jak się pracuje w dziale sprzedaży w Schumacher Packaging, czy ktoś jest w stanie napisać w skrócie kto rządzi, jaki ma styl zarządzania, jaki jest zespół, czy rotacja jest duża, czy założone plany są realne do wykonania. dziękuję za pomoc

prezes

Odradzam pracę w logistyce.Kierownictwo-żenada,nie szanują ludzi ani ich pracy.No ale jak się wskakuje na kierownika prosto z szoferki to tak jest.

Łukasz
@prezes

a czemu odradzasz? A wiesz może jak kierowcy zarabiają, jakie warunki pracy?

momo

W tej firmie rozwój-bez żartów prosze.No chyba że masz niezłe plecy,znajomości i gumowe ucho to może.

zainteresowany

Widzę, że po raz kolejny SCHU.PACK. szuka Specjalisty ds. Przygotowania Projektów. To jest jedna z ofert tej firmy, która regularnie się pojawia. Wie ktoś co jest tego powodem? Duża rotacja? Warto aplikować? Jakie warunki oferują, nie interesuje mnie regułka z oferty typu możliwość rozwoju i inne takie tam pierdoły, konkret!. Dzięki

poinformowany
@zainteresowany

Szuka bo rozwija dość mocno ten dział, a rotacji w tym dziale na szczęście nie ma.

zainteresowany
@poinformowany

Rotacji nie ma, a oferta regularnie pojawia się na pracuj.pl. Nie rozumiem. Skoro się rozwija, to ile tam osób pracuje(w tym dziale), lub na jakie stanowiska są awansowani(jeżeli w ogóle można tak powiedzieć). Można tutaj zadawać pytania, szkoda tylko, że nie ma konkretnej odpowiedzi na nurtujące pytania. Działy HR powinny trochę bardziej się wysilić by zachęcić potencjalnych kandydatów i brać udział w takich dyskusjach, rozwiać wątpliwości a zapewne dzięki temu pozyskaliby wartościowych pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Schumacher Packaging Sp. z o.o. - Krępice

• Jak się pracuje w Schumacher Packaging Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Schumacher Packaging Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schumacher Packaging Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Schumacher Packaging Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Schumacher Packaging Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Schumacher Packaging Sp. z o.o.