Opinie o Schumacher Packaging Sp. z o.o. w Krępice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Schumacher Packaging Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Schumacher Packaging Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schumacher Packaging Sp. z o.o. w Krępice

Iwona

Jak tam na stołeczkach? Kierowniczka zaraz będą odcinać premie..... bo koniec roku się zbliża.....

Janek

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej. Pani Kierowniczczka z zapartym nosem i mówi "w naszej" firmie jest klimat rodzinny. Buuuahaha!!! Porażka. Mała, młoda i z takim stażem wmawia staremu klimat rodzinny. Kobieto puknij się.

Mariusz85

Taka niby firma a straszne skąpstwo jak się coś robi to się robi a te dni otwarte to porazka dobrze ze byliśmy po obiedzie zero cateringu i niczego na ciepło a zapraszali strasznie z rodzinami do czego kawy i herbaty z paluszkami nawet pożądanego ciasta do kawy . Dla skąpego Niemca za złotówki niebede robił a raczej za grosze

Dariusz

Byłem na dniach otwartych potwierdzam firma się niepopisala jeśli chodzi o zachęcenie nowych pracowników do pracy . Temat pensji to temat tabu jest to w dzisiejszych czasach niedoprzyjecia ze o zarobkach się nie mówi do momentu przejścia wielopoziomowej rekrutacji żeby usłyszeć 2400 brutto Smiech

Anka

Kierownictwo w biurze to jedna pomyłka. Paniusie wiedzą co robić aby utrzymać się stołkach. Trzymają wszystkich z daleka od braciszków

Pracownik t

Pracuję w tej firmie prawie 11 lat i szczerze odradzam bo to co sie tam dzieje to chyba ewenement na skale światową notoryczne potracenia z premi np za światło na hali czy narzedzia oraz materialy ktore sie zużywają.W ofertach piszą obonach swiatecznych tak jest ale100 zl.socjal slaby atmosfera do d...y kierownictwo minelo sie z powolaniem z takim podejsciem. Praca na zmiany, w soboty i niedziele(nie mówię tu o 4 brygadach) jak nie zgodzisz sie na nadgodziny jest krzywda i szukanie haka na osobę zeby ją pognebic! Kierownik nie umie wstawic się u szefostwa za pracownikami lepiej siedziec cicho stanowczo odradzam

Jurek
@Pracownik t

Też mam taką rozmowę za sobą. Kierownictwo to jakaś porażka! NIE POLECAM

schumachero

Witam. Niedługo mają być dni otwarte tej firmy. Pytam pracowników tejże firmy jakie są zarobki, dodatki itd. Czy warto się zatrudnić u nich? Proszę o obiektywną opinię.

@schumachero

Zarobki przeciętne, akurat na przeżycie :) Kierownictwo ma zadarte nosy i naprawdę trzeba mieć silnie plecy. Umowa na okres próbny a później na rok. Gwarancji nie dostaniesz.

Grażyna

A jak w biurze? Jaka atmosfera? Szukają kogoś z niemieckim i zastanawiam się czy aplikować. Jaki czas próbny i jakie szkolenia proponują?

szuka pracy

Witam.Widze,ze sa dosc stare opinie.A ja chcialam sie zapytac czy warto isc do schumachera do pracy??Czy dobrze zarabia sie tam na produkcji?

kierowca

teraz szukają jeleni do myszkowa kto tam bedzie pracował za te grosze co proponuja na cztery brygady powodzenia życze

micki

Pracuje jako kierowca i jest ok codziennie w domu praca od poniedziałku do piątku w koło komina. Wiadomo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.Minus troszkę stara flota:(

@micki

ile sie zarobi jako kierowca ile godzin pracujesz pozdro.

kierowca

ile tam zarabia kierowca ile godzin pracuje

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie dla pracowników mogą mieć pozapłacowe benefity. Czy Schumacher Packaging Sp. z o.o. jest takim przedsiębiorstwem?

Schumacher Packaging

Firma Schumacher Packaging Sp. z o.o. oprócz stabilnego zatrudnienia, oferuje swoim pracownikom kartę Multisport, upominki jubileuszowe, naukę języków obcych oraz możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego.

Grudziądz
@Schumacher Packaging

Napewno nie w Grudziądzu! Tu nie ma żadnych dodatków

Robol
@Grudziądz

Zgdza sie tu ne ma nic ani za staz pracy ani na 10 lecie uruchomienia zakladu brak dodatkow jakich kolwiek dojazd do pracy tez swoj czlowoek robi w systemie i nic z zycia nie ma swieta weekendy w pracy nie dbaja o pracownika zadnych kart mulisport paczek dla dzieci piknikow rodzinnych mowie o grudziadzu tu nic sie nie dziej zeby firma cos robila dla pracownika

Agata

Dawno nie pojawiły się nowe opinie na temat pracy w Schumacher Packaging Sp. z o.o. Z informacji zamieszczonych na stronie internetowej firmy wynika, że zatrudniają aż 2200 pracowników - może któryś z nich chciałby napisać, jak się pracuje w tym miejscu? :) W zakładce "Kariera" znajduje się wiele aktualnych ofert pracy - firma poszukuje między innymi operatorów wózków widłowych. Czy ktoś ma zamiar aplikować?

Nowa

Witam... Wie ktoś może jak z przerwą wakacyjną , kiedy jest wolne... ???

@Nowa

Nie ma żadnych postojów.

ciekawy

jak wygląda praca na magazynie jaki system zmianowy jakie zarobki

Ech..
@ciekawy

4 brygadowka 3 zmiany. 2100 brutto plus 500 z groszem brutto za system..

Aga

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jak przebiega rekrutacja?

Schumacher Packaging
@Aga

Szanowna Pani Agnieszko, Firma obecnie poszukuje nowych pracowników. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi ofertami pracy na naszej stronie internetowej: http://www.schumacher-packaging.com/pl/kariera/kariera/stanowiska-pracy.html

lider

ciekawe rzeczy piszecie, ja pracuję tam już kilka ładnych lat, na początku jako wózkowy a od jakiegoś czasu jako lider. Nie miałem żadnych problemów z budyniem. Jasne, że się " czepia" jak ktoś ze swoimi pracownikami przez całą noc siedzi i nic nie robi a potem zwala wszystko na inne zmiany. Do tej pory zawsze dogaduję się z oboma kierownikami i nie miałem z nimi żadnych problemów. Kilku zostało zwolnionych ale to byli Ci którzy dużo gadali i g.... robili. Inni odeszli sami a potem z pod kulonym ogonem chcieli wrócić do pracy, kilka razy próbowali a tak źle im było. Jest tak, że piszecie i narzekacie a w pracy ja i inni musimy ( musieliśmy ) za was wszystko robić. Ja ( a również i inni pracownicy logistyki ) jesteśmy zadowoleni z pracy i płacy.

Niezadowolony z pracy
@lider

Dlaczego wypowiadasz sie za innych podejrzewam ze nie wszyscy są zadowoleni szczególnie z atmosfery panującej w firmie jak i zarobków

Niezadowolony z pracy

Straszna firma problem z urlopami z premiowaniem kadra kierownicza bez przygotowania do pracy z ludzmi. W razie wypadku zawsze jest wina pracownika nie polecam

PRACOWNIK

LUDZIE W TEJ P.........J PSEUDO RODZINNEJ FIRMIE OSZUKUJĄ JUŻ NA SAMYM PRZYJĘCIU DO PRACY OFERUJĄ INNE STAWKI NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ ,NATOMIAST PRZY PODPISANIU UMOWY SAWKI SĄ KILKADZIESIĄT SZCZEBLI NIŻSZE , POZA TYM Z UŚMIECHEM NA TWARZY ZMIENIA SIĘ NA POCZEKANIU WYMIAR GODZIN PRACY NIE ZNAM BARDZIEJ OSZUKANEJ FIRMY.LUDZIE OMIJAJCIE TĄ { FIRMĘ } SZEROKIM ŁUKIEM

Zostaw merytoryczną opinię o Schumacher Packaging Sp. z o.o. - Krępice

• Jak się pracuje w Schumacher Packaging Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Schumacher Packaging Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schumacher Packaging Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Schumacher Packaging Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Schumacher Packaging Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Schumacher Packaging Sp. z o.o.