Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz

Poledno

Opinie o Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz

Nie da sie powiedziec nic dobrego o tej firmie normy godzinne coraz wieksze a pensje pozal sie boze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam nikomu

robo

Da się pracować, choć też praca w tej firmie obarczona jest wadami. Zarobki może nie najwyższe na stanowiskach produkcyjnych. Najniższe dla pracowników produkcji, chociaż ich wkład jest największy Jednakże można dorobić nadgodzinami. Wynagrodzenia wypłacane terminowo. Socjal niemalże wzorowy. Można też spotkać tzw. "święte krowy" wiadomo jak wszędzie na układy nie ma rady. Firma się rozrasta i zarząd dba o jej rozwój. Kierownictwo też niczego sobie, gdy robisz swoje nikt ci nie zwróci żadnej uwagi. Firma godna polecenia do pracy. Wiadomo, że nie dla lubiących popić i coś przywłaszczyć, dla tych zero tolerancji.

gabi

hej, jak sie pracuje w Polednie? Zarobki i w ogole jak jest?

Zostaw opinię o Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz - Poledno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz