HSBC Bank Polska

Opinie o HSBC Bank Polska

eddy

dzisiaj znajomość języka nie jest niczym szczególnym @hhh, niektóre firmy wymagają znajomości nawet dwóch języków obcych , często nie są to najbardziej znane języki

Dociekliwy

Hej, Mam pytanie - orientuje się ktoś czy to prawda, że centrala HSBC w Warszawie kurczy się w oczach - masowe zwolnienia grupowe? Pozdrawiam

rozczarowana

[usunięte przez moderatora] podwórko BPH ? Czyżby była mowa o oddziale w Katowicach? Bo jeżeli tak to [usunięte przez moderatora]. w BPH nauczyła się odpowiednio [usunięte przez moderatora] i poniżać pracowników.

Ona

W HSBC byłoby dobrze gdyby nie atmosfera w niektórych oddziałach.Znam oddziały gdzie cała zgraja z BPH przeszła i zrobiła sobie swoje mafijne podwórko.Plany są wysokie a o takich wysokich płacach bez wykonania 100% planu można pomażyć.Ale to że nie jest za dobrze w niektórych miejscach HSBCpl ,są winni sami polacy bo to oni psują atmosferę.

Olga

sa jakies przyjecia ? mam doswiadczenie pracy w millenium ?

Maciek

Specjalista ds. obsługi klienta czyli sprzedaż kredytów gotówkowych bo tym się aktualnie hsbc zajmuje. Rozmowa kwal. jak rozmowa trzeba wykazać się przede wszystkim dobrą znajomością sprzedaży. Bo głównie na tym praca polega, dostaje się lidy czyli baze klientów którzy zakupili coś np na raty w tym banku i się obdzwania. Co do wymagań, hmm myśle,że akurat na tym stanowisku znajomość j.angielskiego nie jest zbyt dużym atutem bardziej bym stawiał na doświadczenie w branży. Zarobki bardzo dobre ;) spokojnie powyżej 5000/mc Natomias jeżeli chodzi o prace w nowo otwartych placówkach trzeba się wykazać typowymi cechami doradczymi. HSBC chcc otworzyć placówki preztiżowe takie jak np: citigold. Gdzie klient obojętnie w jakim zakątku świata by się znalazł będzie czuł się tak samo. Więc przede wszystkim biegła znajomośc j.angielskiego i dobra niemieckiego i predyspozycje doradczo-sprzedażowe. Co do zarobków pewnie też będą dobre bo akurat hsbc tutaj nie skąpi ;) Pozdrawiam

moil

Pracowałem/łam na stanowisku specjalista w dziale operacji bankowych od 1.2004 do teraz Słowa kojarzące się z HSBC (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):rozwojowa zdecydowanie Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo wysokim poziomie Atmosfera i ludzie tam pracujący są miedzynarodowy zespol atmosfera motywujaca Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w HSBC: atmosfera, ludzie Najbardziej nie podobało mi się w HSBC:

Zostaw opinię o HSBC Bank Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HSBC Bank Polska