NEMAK POLAND sp. z o.o.

Opinie o NEMAK POLAND sp. z o.o.

Xxx

A tak jakbyś zaczął pisać po polsku ??? Zanim coś poślesz to przeczytaj trzy razy.

Śmieszek

A lebry z Kęt z wymorowki dalej robią a ludzi co tyrali na strukturach wyrzucili kiedy wezmiecie się za pseudo dyżurnych z alfy co tylko filterki potrafią wymienić i emeryta co w klapkach chodzi bo mu ciężko robocze buty ubrać. Wstyd

Zong

I znowu struktury wyczyszczone

@Zong

co znaczy wyczyszczone?

Sebko

Spółki poleciały

Ping l
@Zong

60 tki 60 tki tylko szkoda jakby się szkoda dla tych uczciwych panów podpierdalaczy znalazło bo mało kto im wpuścił (usunięte przez administratora) za brana albo nagrał i poszedł z tym do góry tak jak oni robią 60 prafie jak ksiądz (usunięte przez administratora)

@Ping l

Hej, możesz napisać bardziej zrozumiale? Bo nie bardzo wiadomo o co chodzi ... Chyba że to jakimś szyfrem i tylko ja nie rozumie ???? Miłego dnia

Tyson

Chcą się brać za ludzi co pala ale powiedzmy sb szczerze że ludzie to nie maszyny a ludzie uprzejmi konfidenci nie chyca się roboty jakby wszyscy przyjebal rzadlo L4 to każdy zakład upada bo podpierdalacze inżynierowie nie chyca się roboty

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy NEMAK POLAND sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Personalnych (Kadr)? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Team lider

Brawo dyrekcja pozbyliscie się lavo teraz czas na ale szczególnie tych lebrów z wymorówke co tylko ściemniać umieją jeden większy od drugiego większość z nich 1 zmiany tylko jak umysłowi trochę porobić na postoju i cały rok fajrant nawet jak ludzie na 6 nie umieją zdążyć do pracy tylko się spozniaja ale pierwsi do wyjscia

Czesik z hasioka ....
@Team lider

A kim lub czym było lavo ... ?

Czesiek
@Czesik z hasioka ....

To jest firma, która miedzy innymi musi usuwać ślady po Twoim klocku, którym nie trafiłes przez duzy otwór w desce klozetowej.....szacunku troche....

Plecak
@Czesiek

To dobrze że firma ma Pieniądze i nie zwalnia ludzi , nemaczek dobrze przędzie, brawissimo dla zarządu

Team leader
@Czesik z hasioka ....

A czym jest alfa ? Wymorówka ma większe pieniądze niż nemakowcy i mają scieme niech przyjdą na k1 na odlewanie na karuzele to pogadamy o robocie na 5 kokil 3 zmiany i kasa mniejsza jak lebery z wymorówki sciemniacze jakich mało kiedy tam nie pójdziesz to siedzą A jak awaria to przyjdę w 4 jeden robi 3 patrzy i sztafeta

Do roboty!
@Plecak

Dobra firma, dbają o pracowników , full socjal, co chwilę jakieś premie, to za frekwencję, to wakacyjna i grubiutka kasa na święta- ostatnio 2600 brutto, najlepsza jest wysługa do 1,5 klocka nawet w każdym miesiącu i mało ????

bhp
@Do roboty!

no powiem ci ze jak na to w jakich warunkach sie tam pracuje to nawet 10 tys bedzie mało to jest odlewnia aluminium wiesz czym tam oddychasz?

lewe l-4
@Team lider

A czy to prawda że dyrekcja namawia na długie l-4 zamiast świadczeń od pracodawcy, żeby zaoszczędzić kasę i żeby wszystko pracownikowi ZUS wypłacał

Pine_up_MEN

Do kiedy firma stoi i nemakowcy piknikuja w domach?

Xzsafghfhy6969,$$$$
@Pine_up_MEN

Ponoć niemal startuje od połowy maja ....

tieodoros
@Pine_up_MEN

Jak potrebujesz konkretnej informacji, proponuję zapytać u rzetelnego źródła - HR, szef itd. Na tych forach to możesz co najwyżej bzdury przeczytać, głównie pisane prozą, a czasem wierszem przez słabego poetę...

Kwarantanna

Te dwa tygodnie przymusowego przestoju będą nam płacić czy to jest bezpłatny urlop?

dla Kazirodczaka

Następna zagadka dla Pana Władka: Ujo Darek pierwodupcył, a potem agentyzmem i stanowiskami kupcył, Kupcy, dupcy ji piełdoli, Morekessa tyłek boli, Ujo śmieje się i prycha, A plugawy Morekess – na nieznaną jednostkę chorobową zdycha.

normalny
@Kwarantanna

płatny, a tym którzy nie mają nic normalnego do powiedzenia polecam się nie wypowiadać

xd
@dla Kazirodczaka

co za (usunięte przez administratora) przecież tobie ośle powinni na bramie zamiast temperatury to łeb badać

a na kloace
@normalny

A na kkloace gyngały ujek Darek ustawił czerwnony gang Dżejkobinów cały.

Ave cesar

Kiedy wreszcie nemak weźmie się za wymorówke tam mają scieme praktycznie cały rok i stawki większe jak nemakowcy .Na postoju polepią trochę piece i cały rok ściema siedzą krzyżówka telefon Internet pogwizdać i dniówka leci

Nemak

Oooooo przyjęcia są !! Tłumy pewnie walą drzwiami i oknami. ????????????

Tłumy
@Nemak

A za pare miesięcy znowu zwolnienia bo jednak nie potrzebują już ja ich znam hehe

Gooownoooo
@Nemak

Jakie przyjęcia jak zakład zamykają zna jakiś czas a ludziska na ell quatrooo

Gooownoooo
@Nemak

Jakie przyjęcia jak zamykaja zakład na jakiś czas ....

Zajęty kibel.
@Gooownoooo

To popatrz na aplikuj !!!!! Przez alfę są przyjęcia. Z (usunięte przez administratora) tego nikt nie wziął.

Xxx
@Tłumy

Na pół roku podobno bo baba z alfy się wysypała. Dzwoniła po tych co wywalili czy nie chcą wrócić.

Tłumy
@Xxx

Wierzę Ci bo sam tam robiłem

Łyssy

Dwa tygodnie i do pola. Tak szanuje ludzi Nemok ????

Zainteresowna

Czy nemak po rekrutacji oddzwania również z odmowa?

Nick2
@Zainteresowna

Po zamkniętym procesie rekrutacyjnym odpowiada

Zainteresowana

No mnie powiedzieli ze do 2 tyg dadzą znac minęło już więcej i cisza..

mfik mik
@Zainteresowana

Kobieto, koronawirus jest. Firmy stoja, ludzie próbują się odnaleźć w tej trudnej sytuacji, ogarnac rozne tematy, zapewnic bezpieczenstwo innym i sobie, a ty masz pretensje że HR do Ciebie nie oddzwonił....

pomicna
@Zainteresowna

do pierwszej królowej w wirakonie. Potem nie nie odpowiada ..... korona królów nie odpowiada......

XzXzXz-korona

I jak tam? Nemaka nie zamykają na korona wirusa??? Tyle ludzi a robić każą , nie przejmują się zdrowiem ludzi, opel i fiat Stoją u tu tyrać każą ...

monty
@XzXzXz-korona

W Bielsku jest kilkanaście dużych firm. Którą jeszcze zamknęli prócz Fiata? ... bo z tego, co się orientuję to żadnej. Wszędzie tyrać trzeba.

Bebok

Dlaczego ludzie którzy wrócili końcem zeszłego tygodnia że stanów w czasach pandemii koronaworusa nie zostali przebadany i nie udali się na kwarantanne tylko w poniedziałek zjawili się w pracy jakby nigdy nic? Czy ktoś mi to wytłumaczy? Nie pytam złośliwie to czysta ciekawość ludzka, bo sytuacja jest paradoksalna, teraz już im nie potrzebna bo jak się okaże że coś przywieźli to ma już to cały zakład. Chylę czoła przed ekipa z bhp, doskonała reakcja na pandemie. Gratuluję też ludziom którzy wrócili i przyszli do pracy, pełna odpowiedzialność.

OnBielsko
@Bebok

Dokładnie, podpisuje się obiema rekami.

Wirus
@Bebok

Już jestem u Waszych bram...czekam, aż mnie zaprosicie. W poniedziałek będziecie mierzyć temperature, ale ja już dziś wejde sznurem. W sobote pracujecie, bo wykresiki zgadzać się muszą się zgadzać...wiec ja wirus dziś tam.

Czy NEMAK POLAND sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Abcdf

Zalezy od stanowiska

nr

Z jakich obowiązków się nie wywiązuje ta osoba? :)

N

Mam rozumieć, że jesteś w stanie przedstawić zakres obowiązków obydwóch osób i jesteś w stanie wypunktować z czego się nie wywiązują co? Póki nikt tego nie zrobi to takie oskarżenia stety/niestety sobie można wsadzić. A to, że zmieniło się podejście danych osób do pracy wcale mnie nie dziwi bo są z tego rozliczani tj. Walenie w h* pracownikow.

Merytoryka

Jeśli jesteś taki twardy załóż własną firmę, zatrudnij około 1500 osób i to ogarnij , teraz jesteś pustak a co dopiero jakbyś zaczął zarządzać. Niektórym się wydaje że wygrali w totka a to tylko alkohol....

Łysy

Premia miesięczna 15% fakt, premia efektywnościowa fakt, premia za niechorowanie(frekwencyjna) fakt,premia urlopowa fakt, wysługa liczona po pięciu latach zatrudnienia w grudniu na rybę ostatnie lata 2600 fakt, bilety do kina ,teatru dofinansowanie do wczasów zielona szkoła paczki na mikołaja dzień rodzinny mleko ,soki posiłki profilaktyczne tanie obiady. Polecam.

Do Łysego
@Łysy

Jak ty przeżyjesz bez tych obiadków od marca? ????????

Net

Wiele opinii ma podstawę prawną do zgłoszenia odpowiednim służbom. Myślę że paru osoba przyda się kara. Pozdrawiam.

Do biura zawsze.
@Net

Zgłaszaj śmiało. Prokuratura powinna się zająć spaniem po sraczach. !!! Myślę że czekają na ciebie.

Do biura zawsze.
@Net

A takich ludzi jak ty to Nemak potrzebuje !!!! Myślę nawet że powinni komisję śledczą powołać.(usunięte przez administratora)

Pikaczu
@Do biura zawsze.

Podpinam się pod ostatnie zdanie wyżej ????

Agnieszka
@Net

Szkoda Już mi go, zostawcie biedaka w spokoju!!!

Pikaczu

Nie wiem o co ci chodzi. Gdyż w tym wątku nie mowimy o pracownikach biurowych :)

Haha

Z bulem (usunięte przez administratora) to cie zrobili. Ludzi denerwuje to że człowiek zapiernicza stara się i pracuje a konfidenci 60 w dziada ładują i gwiazdorów udają i mogą wszystko a człowieka który się stara mają gdzieś!!!

koronawirus
@Net

A jak tam zwożenie do Polski róznych zaraz ze wszelkich zakatków świata??? Przywiózł już ktoś koronawirusa ze świata, bardzo mię to mierzi. A tu jeszcze bomba biologiczna Wujka Darka - życie jako choroba śmiertelna przenoszona drogą płciową. Na delegacjach I w pracy zwsze stosujcie konony nie dziurawe. Z tego mogą być dopiero pandemie korporacyjne.

to zgłoś
@Net

Czemu jeszcze nie zgłosiliście. Widocznie boicie się prawdy. Jesteś pewien swoich racji już dziś idź zgłosić przestępstwo I nie zwlekaj. Bo jeżeli ukrywasz coś co jest przestepstwem, sam jesteś przestępcą lub pomagasz w przestępstwie

Witam dostalem propozycje pracy jakie warunki pracy do utrzymania ruchu . Jakie dodatki do pesji czy są jakies dofinasowania do wczasów i czy sa jakies premie

Taka prawda

Pracuje w nemaku wcześniej teksid 18 lat i prawda jest taka ze w tym zakladzie na stanowiskach majstry liderzy sa najwieksze pijoki i menele co im na szybko zawodowke robili zaocznie . Do tej pory piją i nasz straznik texasu dobrze wie kto wali w kocioł ale układy i układziki . Największy absurd jak wali wodą od majstra na kilometr a on ci szkolenie robi co można w pracy a co nie .

Taka prawda

Ja nie boję się żony i jak chce się napić to idę z kolegami do baru ,ale zapewne Ty pijesz w robocie bo cie baba za ryj krótko trzyma i to jedyna opcja w pracy umoczyc ryj w gorzale

Barannnnn
@Taka prawda

Co trzeba mieć w Łebie żeby takie coś napisać?? Piszesz jakieś (usunięte przez administratora) jeszcze z anonima... Masz problem, rozwiąż go jak facet w cztery oczy szczerą rozmową a nie jak ostatnia piz..da wylewasz swoje żale w internecie i czego oczekujesz wsparcia, współczucia?? Opieki psychologa??? Jakbym miał takiego pracownika jak Ty pod sobą to sam bym chlał!!!! haha

pracujacy

A co majstra (usunięte przez administratora) jak on ma układy i go potem bedzie niszczył idz lepiej (usunięte przez administratora) sie w głowe albo chwyc sie roboty koszulkowcu rano tylko w kiblach siedzicie na telefonach i najlepiej cały tydzien nic nie robic a w sobote przyjsc na setunie robie pare lat we firmie i widze co wyprawiaja koszulkowcy a zamiast robić to siedzicie na necie i sie bronicie wiem bo niekiedy wchodze do biura a co pisza owas na forum to jest prawdas masz uklady nic nie robisz i to jest najgorsze bo jak to widze to masakra oszczednosci szuka pani ksiegowa

Abstynent
@pracujacy

A ten znowu w kółko to samo... Koszulkowcu i koszulkowcu... i jak już to KOSZULOWCU a nie KOSZULKOWCU... widzisz różnicę?.. . A powiedz mi ty robisz audyty po kiblach że wiesz kto tam siedzi i co robi?? Może masz takie jakieś zboczenie że chodzisz i podglądasz ludzi w kiblach.. nie ładnie... A co do telefonów to tak samo ty czy inni używacie ich w czasie pracy.... Na wodzie... Na kawie... Na fajce... Na przerwie... tak samo w kiblu... Więc... Ja cię proszę.... Ogarnij się i zjedz Snickersa, bo trochę gwiazdorzysz... Miłego dnia Panie Audytorze WC

pracujacy
@Abstynent

Widać ze w pracy znowu z nudów siedzisz i (usunięte przez administratora) piszesz a o kiblach wszyscy wiedzą idz rano do kibla np na strukturach to se do gaci narobisz a po pól godzinie wychodzą koszulkowcy majstry itp.Co was tak boli ze sie prawde pisze i tylko prawde.przeciez od was taki cwaniaczek nie zdał egzaminu na wózki jako jedyny a uprawnienia miał niewiem jak ich kiedyś zdał a robole zdali bo mają olej w głowie.Chwyc sie roboty dobrze urlopy policz i godzinki .

Janusz made in Poland

Oczywiście to tylko żart co napisałem wyżej bo inaczej się tu nie da... albo raczej aluzja do tego co piszą Ci ludzie odnośnie pijanstwa i oczerniania pracy w tej firmie, jedna wielka bzdura! (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o NEMAK POLAND sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w NEMAK POLAND sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NEMAK POLAND sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEMAK POLAND sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 13 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NEMAK POLAND sp. z o.o.