Opinie o Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP w Warszawa

Szczęśliwy

Nagle tyle pozytywnych opinii. Kto by się spodziewał. Nadszedł czas wyborów nauczycieli i należy podnieść wizerunek?? Jacy wszyscy nagle zadowoleni, jakos dokładnie coś innego mówią w rozmowach Ci, którzy jeszcze zostali...

rad

Dla mnie jest ok.

MIKE

nie mam w tej firmie nie wiem jakiego stażu, ale odpowiada mi praca tutaj i obym się tylko utrzymał

Maro

Praca jak praca, przynajmniej jest i mi póki co pasuje. Nawet nie chciałbym szukać teraz innej.

Przedstawiciel Handlowy

Krótka rozmowa, mało rzeczowa.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
ERYN

W obecnej sytuacji ja bym się nie odważył teraz szukać nowej pracy, mógłbym sobie tylko pogorszyć. A tak wiem na czym stoję.

rewelacje
@ERYN

normalnie nagle kilka krótkich (bez żadnych szczegółów) i bardzo zbliżonych do siebie ocen - chyba serio hr to wpisuje. Wnioski z zus czekają jak zawsze. Odbiór w placówkach kiepski. Szkoła zdalna więc ? Ciekawe ile osób z dziś niby zadowolonych jeśli takie rzeczywiście są jesienią będzie poszukiwać pracy ?

@ERYN

Ciekawe jak długo :)

elkayy

Dla mnie też ważne żeby się utrzymać, odpowiada mi praca tutaj

@elkayy

Jak się utrzymasz to zostaniesz bo za chwilę nie będzie komu pracować i będą potrzebowali ludzi ;)

BO333

Jak czytam to komentarze to się zastanawiam czy już nie można być zadowolonym z pracy? Wiadomo sytuacje są różne w każdej firmie, ale to nie oznacza że od razu mam wypisywać jakieś swoje żale. Wszędzie jest raz lepiej raz gorzej, ja jestem pozytywnie nastawiony i już.

@BO333

Hahahha to ciekawe gdzie pracowałeś wcześniej bo wszyscy widzą tylko to gorzej ????????????

Arten

To i ja z takiego założenia wychodzę. Nie wszystko co prawda mi się podoba, ale też staram się ogólną sytuację rozumieć. Jakoś to myślę, że będzie i to pozytywnie.

xyz

zamiast narzekać to cieszę się że jest robota

zys

Ja tam nie wiem czy ktoś podnosi te opinie czy nie, każdy może mieć swoje zdanie. Ja odchodzić nie zamierzam. Tu wiem co mam i kropka.

Marko

Powiem krótko, mi praca odpowiada.

kowal

Jestem podobnego zdania, raczej nie narzekam. Pracować to generalnie wszędzie trzeba wtedy też jako pracownicy jesteśmy lepiej postrzegani. A sytuacja jak rozmawiam ze znajomymi to w ich firmach jest często dużo trudniejsza.

xx

ja pod sufit nie skaczę z radości, ale żeby tylko gorzej nie było...

AAA

Też tak uważam, tym bardziej że od samego narzekania nic się nie zmieni; musimy przetrwać ten trudniejszy czas; dla mnie praca jest najważniejsza.

Daro

dla mnie super nie super, ale wiem że mam robotę i tego się trzymam

Ankaxx

Ja to się cieszę, że się tu załapałam jakiś czas temu. Nie szukam, nie zmieniam, pasują mi warunki. Ekipa też fajna, a to też ma znaczenie.

pablo

Akurat ja już nie pracuję w tej firmie, ale czas kiedy tam pracowałem dobrze wspominam. Żebym nie musiał się przeprowadzić to pewnie byłbym tam do dzisiaj. Pracować trzeba wszędzie i też lubić to co się robi, to wiadomo.

alka1

Przyszłam tutaj do pracy z myślą, że w międzyczasie będę szukać czegoś innego. A wyszło tak, że jestem tu do tej pory i praca mi odpowiada. Poza tym ekipa jest w porządku, a to też ważne.

bartow

Pracować trzeba wszędzie, dużo zależy od podejścia. Ja na swoją pracę nie narzekam i też nie zamierzam szukać czegoś nowego, zwłaszcza teraz.

Gala

Teoretycznie zawsze człowiek mógłby lepiej trafić, ale może być też odwrotnie. Dlatego ja cieszę się z tego co mam. Przynajmniej wiem na czym stoję.

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP - Warszawa

• Jak się pracuje w Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP
2.1/5 Na podstawie 455 ocen.

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP