Opinie o S.B.E. POLSKA Sp. z o.o. w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy S.B.E. POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w S.B.E. POLSKA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.B.E. POLSKA Sp. z o.o. w Piaseczno

zbyszek

Oddałem do naprawy telefon LG wszystko dobrze tylko zamieniono baterię dwu letnią na kilku letnią .Pozdrawiam

rafimali

Witam !!! Telefon zepsuł się , firma podesłała kuriera po telefon , stwierdzili usterkę , wydali ekspertyzę dla sklepu sprzedającego i w ramach gwarancji sklep oddał wpłacone pieniądze . Szybko , sprawnie , obiektywnie i profesjonalnie . Działanie firmy S.B.E Polska oceniam na bardzo wysokim poziomie działania . Polecam !!! Moje sugestie dla S.B.E. POLSKA Sp. z o.o.: Oby firma działała na takim samym poziomie .

chirlusia
@rafimali

nie zgodzę się do końca...telefon zepsuł mi się...przysłany kurier to porażka...na dodatek musiałam się dopytywać co z moim telefonem...i sama śledzić co się z nim dzieje...żadnego smsa od firmy że telefon jest w naprawie...bądź że z tej naprawy wróci...na stronce napisane wyłącznie że wysłany...telefon po powrocie nie miał nawet wpisane jaka była usterka...jedyny mail z logistyki wysłany po moich trzech wiadomościach...tak ciężko zrobić tak aby chociaż wiadomość smsow-a przychodziła że telefon naprawiony...albo że wyślą inny w ramach reklamacji lub gwarancji?...proponuję zmienić sposób...jeden wielki bałagan :/

@chirlusia

Czy w Twoim przypadku wszystko zostało naprawione i usterka usunięta? Ciekawi mnie, czy jesteś zadowolona z produktu, który wrócił do Ciebie po uznaniu reklamacji.

@Pracowalem tam., z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie jesteś zadowolony z wynagrodzenia, które oferuje firma S.B.E. POLSKA, czy możesz napisać, jak ono dokładnie wygląda? Ciekawi mnie również, czy idąc do pracy w tej firmie, można odpowiednio rozwinąć się zawodowo? Pracując tam, nauczyłeś się czegoś, co przydało Ci się w przyszłości?

Pracowalem tam
@Paweł

Alez pytania. ;) Wynagrodzenie? Podstawa plus ustalana z gory premia zalezna od dyrekcji. Nie moge mowic dokladnie kwotowo bo podpisywałem papier ze nie moge informowac innych o swoim wynagrodzeniu i nie pamietam w sumie jak dlugo to mialo obowiązywać. Jak w kazdej firmie mozna sie czegos nauczyc. Nauczyłem sie podstawowej naprawy telefonow. Za czynności ktore wykonywalem w tej firmie w innych firmach smialo mozna zarobic dwa razy więcej pieniędzy. Z tego co wiem inne firmy chetnie biora do pracy ludzi z doświadczeniem w SBE. W firmie nie ma szans na awans, gdyz struktura jest tu prosta i wszystkie stanowiska sa obsadzone na stale. Jakakolwiek zmiana w powiedzmy wyzszej kadrze zdarza sie raz na dlugie lata.

Han
@Pracowalem tam

Co z tego, że podpisywałeś papier, nie jesteś niewolnikiem, nie piszesz pod nazwiskiem, możesz informować nas tutaj np. jakie Twoim zdaniem są tam poziomy wynagrodzenia. Odrobina sprytu i prawa nie złamiesz, chyba że chcesz się go trzymać dosłownie co do litery ;). To pamiętaj też aby na drodze nie przekraczać prędkości ;D

@Han

Dokładnie dobrze by było, chociaż ogólnikowo dowiedzieć się, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz, czy poza nim występują ewentualne świadczenia dodatkowe. Może znajdzie się osoba, która przedstawi tę kwestię. Obserwujesz wątek z uwagi na to, że interesuje Cię praca w firmie S.B.E. POLSKA?

Jeremi

Jeśli ktoś ma większe kompetencje to nie musi tu pracować ale też nie musi nikogo obrażać. Spoko firma i praca.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie S.B.E. POLSKA Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Spedytor Drogowy (FTL)
Logart Sp. z o.o.
Grw

Praca dobra na wakacje a nie na stabilizację na stałe. Śmieszne pieniądze i śmieszna kompetencja ludzi „”rządzących”. Jeśli ktoś szuka ambitniejszej pracy to lepiej iść na kasę w biedrze niż tracić czas na ten kibel. pozdro grw

Bartek

Pracowałem tam. Płacą śmieszne pieniądze, szefostwo nie interesuje się pracownikami, liderzy robią co chcą. Szkolenia prowadzone w bardzo śmieszny sposób, podczas pracy nikt nie pilnuje zasad BHP. Praca bez perspektyw, idealna dla ludzi po gimnazjum co nie mają co zrobić ze swoim życiem.

@Bartek

Jak dokładnie wygląda wynagrodzenie, które oferuje firma S.B.E. POLSKA? Wspomniałeś o szkoleniach, czy są to szkolenia cykliczne, które w swoim zamyśle mają rozwijać umiejętności zatrudnionych pracowników, czy może są to szkolenia tylko dla osób nowych, którzy dopiero rozpoczynają karierę w tej firmie? Będę wdzięczny za sprecyzowanie poprzedniej wypowiedzi.

@Paweł

Wynagrodzenie minimalne, szkolenia tylko dla nowych pracowników po których ciężko cokolwiek zapamiętać, trwają kilka godzin

@Bartek

Jeżeli twierdzisz, że ze szkoleń oferowanych przez firmę S.B.E. POLSKA dla nowo zatrudnionych pracowników ciężko coś zapamiętać to, czy pracując już w tej firmie, można liczyć na pomoc i wsparcie innych bardziej doświadczonych pracowników? Jak wygląda atmosfera pomiędzy zatrudnioną kadrą pracowniczą? Dla wielu osób atmosfera odgrywa kluczową rolę przy zadowoleniu z pracy w danym miejscu, więc chętnie poznam, jak wygląda to w przypadku tego pracodawcy.

@Paweł

Można liczyć na pomoc "bardziej doświadczonych" pracowników, chociaż nie zawsze ona coś wnosi, czasem nowy pracownik potrafi więcej niż niejeden doświadczony z kilkuletnim stażem. Co do atmosfery to pracownicy są fałszywi względem siebie.

@Bartek

A co mógłbyś napisać o ewentualnych szansach na awans, pracując w tym miejscu? Czy będąc cierpliwym i zaangażowanym pracownikiem są szanse, aby w przyszłości awansować na wyższe stanowisko? Wraz z ewentualnym awansem polepszają się warunki zatrudnienia? Odpowiedz, proszę.

@Paweł

Awans... ludzie pracują tu dobrych kilka lat i muszą się dobiegać o podwyżki, a co dopiero jakiś awans.

@Bartek

Nie mam wiedzy o pracy w tym miejscu, dlatego właśnie zapytałem, czy osoba chcąca podjąć tam pracę ma szanse, aby awansować. Dziękuję za odpowiedź. Zbliża się okres świąteczny, dlatego zastanawia mnie, czy firma S.B.E. POLSKA z tego tytułu organizuje dla pracowników spotkanie wigilijne? Jak wyglądało to w latach ubiegłych? Masz wiedzę na ten temat? Jeżeli tak, to zachęcam do odpowiedzi.

Ta praca to jakas kpina. omijac szerokim łukiem! ani chwili na złapanie oddechu ciągły zapiernicz. A gdy przychodzi czas wyplaty to żeby w sciane i plakac się chce.

Niestety pracowałem w tej firmie w Garwolinie. Atmosfera tragiczna a liderzy jeszcze gorsi, zarobki takie ze ledwo na waciki starczy w dodatku przymusowe nadgodziny. Odradzam!!!

@Pracowalem tam, czy idąc do pracy w firmie S.B.E. POLSKA, miałeś już jakieś doświadczenie w naprawie telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych? Jeżeli nie, to napisz, czy zostałeś odpowiednio przeszkolony przed swoją pierwszą naprawą? Możesz opisać, jak wyglądał ten okres Twojego wdrożenia w wykonywane obowiązki?

Pracowalem tam.

W Garwolinie warunki pracy jak najbardziej ok. Jest ogolem czysto, jest klima, stolowka z lodówką i kuchenkami mikrofalowymi. Jedyny minus wg mnie to pensja, która jest wrecz tragiczna. Liderzy ogółem sa raczej w porzadku. Jeden z nich to troche taki wieczny karierowicz, który nosi glowe wysoko i zmierza po trupach do celu ale da sie to jakos zdzierzyc robiąc po prostu swoje. Drugi jest bardzo konkretny, wyrozumialy, robi wszystko, zeby ludziom pracowalo sie możliwie dobrze ale z perspektywy sadze ze przez to jest zbyt dobry dla ludzi. Pracowałem tam okolo roku i ogolem raczej dobrze wszystko wspominam. Aaa i z drazniacych rzeczy bylo to ze w firmie "góra" ciagle utrzymuje wrazenie nieustającego kryzysu finansowego. Jesli chcesz isc tam do pierwszej pracy to smialo, ale jesli chcesz utrzymac rodzine z tej pracy to omijaj z daleka.

@Rodaczka, rozumiem, dziękuję, jednak w dalszym ciągu nie opisałaś, dlaczego stwierdziłaś, że nowy pracownik to "intruz"? Co wpłynęło na to, iż wyraziłeś takie zdanie o nowym pracowniku, który zostaje zatrudniony w firmie S.B.E. POLSKA. Wyjaśnij, proszę.

@Rodaczka, dlaczego napisałaś, że nowy pracownik to "intruz"? Czas wyliczony, co do minuty w związku z czym? Sprecyzuj swój komentarz na temat pracy w firmie S.B.E. POLSKA w sposób bardziej szczegółowy, aby nie pozostawiał wątpliwości.

Rodaczka
@Paweł

Napisałam wyraźnie co do minuty. Przychodzisz punktualnie i wychodzisz punktualnie. Przerwa tez wyliczona co do minuty. W każdej minucie musisz coś robić odpocząć możesz tylko w czasie przerwy.

Dawno nie pisaliście na temat pracy w S.B.E. POLSKA. Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w tej firmie? Czy prowadzone są obecnie jakieś ciekawe rekrutacje? Jakie warunki (na przykład rodzaj umowy) oferuje ten pracodawca? Zachęcam Was do dodawania swoich opinii! Każda z nich będzie bardzo cenna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

Rodaczka
@Paweł

(usunięte przez administratora) Nowy pracownik to intruz. Czas wyliczony co do minuty.

Faraon

Ten kibel jeszcze istnieje? Jak bylem w tym kiblu lata temu to proponowali jakies smieszne pieniadze, pare groszy wiecej niz na kasie w spozywczaku. Znajac zycie, nic tam sie nie zmieniło.

sss

porażka jak z reszta każdy serwis w polsce , ich naprawa polega na wypełnieniu papierka i szukaniu fikcyjnych usterek i potrafią przyczepić się do byle czego byleby nie naprawić na gwarancji producenta , nie polecam

kazia

firma S.B.E ma gdzieś czy zgłaszam raz czy dwa razy telefon lądował w firmie trzykrotnie i za każdym razem był resetowany do ustawień fabrycznych a siedem usterek jak były tak są zgłosiłam jeszcze jedną usterkę gdzie telefon przy rozmowie rozgrzewa się i miałam uzyskać odpowiedz z tej firmy i czekam aż gwarancja się skończy to poczekam jeszcze 1,5 roku traktują wszystkich z góry dotyczy to telefonu philips

XXX

Witam, Firma SBE - totalna masakra. Są firmą świadczącą usługi dla Alianz. Wysłałem do naprawy gwarancyjnej telefon BV8000 pro - wodoodporny z normą IP68. Powiedzieli że telefon się uszkodził z mojej winy bo zalał się wodą. Wymyslili sobie ze nie uzywalem gumowej osłony na gniazdo USB które sie uszkodziło. Nie ważne jest dla nich ze ten telefon takiego zabezpieczenia nie miał od nowości. Szkoda zgłoszona 13.10.2017 roku do chwili obecnej nie jest w jakikolwiek sposób rozpatrzona. Chwala się że mają autoryzowany servis a prawda jest taka ze ten servis nie ma bladego pojecia co to za telefon. Masakra. Nie poleca. Kontakt z nimi tylko przez emaila przy czym czas odpowiedzi wacha sie od kilku do kilkunastu dni. Nie odpowiadają na emaile. Nie mozna z nikim kompetentnym porozmawiac. Całly czas jedna odpowiedz. Kontakt emailowy. CHORA FIRMA bez kompetentnych ludzi. Taka sama sytuacja jest z ubezpieczycielem czyli Alianz Global Assistans. Polegają na opiniach - bzdurnych opiniach tego servisu i tez odpowiadaja tylko emailowo. MASAKRA. BARDZO NIE POLECAM

junior

zdecydowanie odlecam, niskie zarobki, atmosfera nie najlepsza, do tego duże wymagania i praca w stresie

Xaya

A jak kształtują się teraz tam zarobki? Ktos się orientuje?

tomasz

A jak jest teraz?Proszę o opinie kogoś kto pracuje obecnie.Jestem po technikum ,szukam pracy,czy ta firma to dobry wybór?

alina
@tomasz

na start i pierwszy zarobek bedzie dobra ;p

Zostaw merytoryczną opinię o S.B.E. POLSKA Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w S.B.E. POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.B.E. POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.B.E. POLSKA Sp. z o.o.?

S.B.E. POLSKA Sp. z o.o.