Opinie o S.B.E. POLSKA Sp. z o.o. w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy S.B.E. POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w S.B.E. POLSKA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.B.E. POLSKA Sp. z o.o. w Piaseczno

Em.

Czy każdego tak w balona robicie z naprawa telefonów? Mam pytanie. Od czego jesteście? Nie będę się rozdrabniać wyzwiskami czy też zniżać do waszego poziomu. Nie jestem jedna z osób które będą pisały i wylewały żale tylko od ręki wezmę sprawy w swoje ręce. Jeśli macie problem z głową i lubicie oszukiwać ludzi być zwykłymi złodziejami to sprawa jest prosta spotkamy się w sądzie mam tam wtyki to raz dwa wystarczy zebrać kilka oszukanych osób i uwierzcie przegracie. Zacznijcie traktować klientów i swoją pracę serio. Pozdrawiam

@Em.

jestem z toba chetnie sie przylacze to banda (usunięte przez administratora)

Six
@Em.

Tak samo przyłącze się do pozwu zbiorowego

Też
@Six

Z chęcią przyłączę się i ja.

eazy

to jakas FARSA ODDALEM TELEFON NA GWARANCI PO MIESIACU DOSTALEM TELEFON NIE NAPRAWIONY ODDALEM KOLEJNY RAZ TO PO DWUCH TYGODNIACH STWIERDZILI ZE MAM ZAPLACIC 600 ZL PONIEWARZ ZALALEM TELEFON

Zastanów się
@eazy

Witam, Strona nazywa się Go Work a nie żale i reklamacje pomyliłeś portal. Usuń post i zamieść we właściwym dziale tutaj powinny się oddbywać dyskusje dotyczące pracy w firmie.

Six
@eazy

Widzę że to stała ich gadka o zalanym telefonie. Wysłałem telefon na niedziałający slot sim a wmawiają mi że aparat do wymiany, a telefon jest zawilgocony i nie podlega naprawie gwarancyjnej

Motorola g8

Serwis??? Porażka dałam 4 miesięczny telefon na gwarancji do naprawy z przypalonym wejściem do ładowania które było spowodowane wadliwa oryginalną ładowarka.Pewnie "serwisantowi" nie chciało sie nawet popatrzec. Nie polecam straciłam gwarancje. Ps. Skad wiem w ten sam.dzien dałam do naprawy do zwykłego serwisu i zapłaciłam całe 80 zł za naprawe. Nie polecam

Motorola dalsze
@Motorola g8

A zapomniałam telefon u nich był 15 dni a u zwykłego serwisu całe 2 dni

Oszukany

Telefon z odklejającym wyświetlaczem , krótko po zakupie bez uszkodzeń mechanicznych z mojej winy . Został przesłany do "serwisu" za pośrednictwem Media Expert , niestety decyzja negatywna czyli uszkodzenie mechaniczne i nie podlega gwarancji. Koszt duży bo 331 zl i tu zaczynają się nieprzyjemne niespodzianki zeby nie napisać , że jedno wielkie oszustwo . Po pierwsze wyświetlacz wymieniony na inny niż orginalny , Po drugie telefon wyczyszczony z całych danych gdzie serwis nie ma obowiązku tego robić w przypadku prostych napraw , a do takich należy wymiana wyświetlacza . Sprawę kieruje do rzecznika praw konsumenta bo widać ,że "serwis " ma ogromny problem z rzetelnoscią i wiarygodnoscią .

Zastanów się
@Oszukany

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie S.B.E. POLSKA Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Spedytor Drogowy (FTL)
Logart Sp. z o.o.
eazy

to jakas farsa a nie firma naciagja uczciwych klijetow

minimal

To (usunięte przez administratora) a nie serwis! Wysłałem telefon Motorola do serwisu którego nieszczęśliwie zbiłem wyświetlacz a nie wykupiłem u operatora ubezpieczenia. Koszt NOWEGO smartfona w salonie lub Media Expert to 2999 zł. Po wysłaniu do serwisu, ci przedstawili wycenę wymiany wyświetlacza i koszt tego 3500 zł. Oczywiście się nie zgodziłem ale Smartfona odeślą jak tylko zapłacę im 150 zł za wycenę usługi naprawy. To kpina.

Karol

W jakim miejscu jest tam rozmowa o prace ?

Artur

To są (usunięte przez administratora) bazujący na opłacie serwisowej bez chęci naprawy telefonu. Wysłałem swój telefon do naprawy, który kupiłem jako nowy w salonie Plusa bez abonamentu za 2500 zł. Niestety telefon po 2 dniach spadł i pękł wyświetlacz. Po wysłaniu telefonu, wycena naprawy dosłownie ścięła mnie z nóg. 3100 zł Raczej wiadomo, ze telefon nie chce aby naprawić bo kupię nowy taniej. Ale za odesłanie zadają 100 zł opłaty serwisowej.

HENIO

Na ile zmian się pracuje?

Xdd

Jaki jest dokładny adres siedziby firmy w Garwolinie?

GRZEGORZ

ODRADZAM,SZEROKIM LUKIEM TO NIE JEST SERWIS DRAMAT TRAGEDIA. KUPIŁEM LAPTOPA W MEDIA EXPERT - PRZYKRE ALE GO ZALAŁEM -MIAŁEM DODATKOWE UBEZPIECZENIE WIEC KAZALI MI GO SPAKOWAĆ I WYSŁAĆ DO TEGO PSEUDO ,,,,SERWISU,,,, PO MIESIĄCU WRÓCIŁ,KLAWIATURA SIĘ ZAPADAŁA,MATRYCA SIĘ RUSZAŁA,POŁAMANA MASKOWNICA ZAWIASÓW, ŻADNA Z DIOD NIE DZIAŁAŁA JAK SIĘ ŁADUJE.OCZYWISCIE NAPISALEM @ STWIERDZILI ZE TO JA ZROBIŁEM POPROSIŁEM O ZESTAWIENIE CO ZROBILI TO NAPISALI ZE PŁYTĘ GŁOWNA WYMIENILI.,ALE BYŁA JUŻ AWANTURA I KAZALI MI GO ODESŁAĆ- MIESIĄC CZEKANIE WRACA W GORSZYM STANIE.MASAKRA. UDAŁEM SIE DO LOKALNEGO SERWISU PRZY MNIE OTWIERAJĄ I OCZOM NIE WIEŻA ,KLAWIATURA PRZYKLEJONA NA TAŚMĘ IZOLACYJNA, KOROZJA NA PŁYCIE GŁÓWNEJ, POŁAMANE ZAWIASY,JAKIES DZIWNE AMATORSKIE LUTY. ODRADZAM PSEUDO SERWIS

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w S.B.E. POLSKA Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

LOLA

Tak, zatrudniają.

Ile jest zmian w S.B.E. POLSKA Sp. z o.o.?

Bajkał

Jedna

LOLA
@Bajkał

Już dwie.

This is joke

Nie polecam. Telefon oddany z zamiarem wymiany baterii. Telefon wraca z poobijanymi dwoma rogami/krawędziami telefonu oraz po kompletnym formacie ( o czym nie zostałem poinformowany) telefon jest kompletnie goły, nie ma na nim nic. Nie prosiłem o to, a gdybym został uprzedzony zgrałbym potrzebne mi pliki na jakiekolwiek inne urządzenie. Jest jeden plus. Bateria póki co działa

krystian

Reklamowałem telefon lg k50 15.06.2020 do tej pory nie wiadomo co z nim jest a z tego co wiadomo to reklamacja trwa 2 tygodnie a nie ponad miesiąc co zrobić w tej sytuacji dzwoniłem na infolinię podałem numer imei telefonu wgl takiego nie mają .co robić dalej ??

Paweł M.

Nie wiem co dzieje się w tej firmie ale Bardzo ODRADZAM. Wysłałem już TRZECI raz telefon gdzie przy pierwszej naprawie uszkodzili obudowę. Nawet nie poczuli się mnie poinformować o tym tylko odesłali telefon tym bardziej że nie naprawili do końca. Po drugim wysłaniu do nich, naprawili dopiero drugą usterkę ale do uszkodzenia nawet się nie odnieśli ( gdzie wysłałem zdjęcia i pełen opis ). Po wysłaniu TRZECI raz serwis czeka na części i to trwa już PONAD MIESIĄC. Nikt z obsługi nie chce mnie połączyć z KIEROWNICTWEM, czysta paranoja, A telefonu jak nie mam tak nie mam.

Bidąs

Praca w sbe minimum jakie jest w Polsce zero rozwoju kupa kierowników wszyscy trzymają się zębami lepiej nie zaczynać pracy tam

Paulina
@Bidąs

A jak poziom usług w S.B.E.? Słyszałam negatywne opinie w tej kwestii. Czy to klienci tacy roszczeniowi się tam trafiają?

Black
@Paulina

Pytanie o roszczeniowość najlepiej skierować do obsługi klienta.

Bobol
@Paulina

Poziom usług to ,,Kongo''

Bobol

Serwis którego ABSOLUTNIE NIE POLECAM!!!!Telefon DOOGEE S 68 pro.Problem z odbiorem SMS-ów. ( co drugi lub co trzeci)Trzy razy w tym ,,serwisie" i trzy razy opinia ,,sprawny"Telefon jak nie odbierał tak nie odbiera SMS.W odpowiedzi gładka formułka w stylu ,,aktualizacja oprogramowania"i tym podobne bzdury!Chcąc sprawdzić działanie innych aplikacji służących do obsługi SMS natknąłem się na tę zainstalowaną przez dostawcę i nawet ona nie była zaktualizowana! KŁAMCY,KŁAMCY,KŁAMCY!!!!Dodam tylko że mają podpisaną umowę z siecią MEDIA EXPERT w której zakupiłem WADLIWY telefon.Kupując w MEDIA EXPERT pytajcie w jakim serwisie odbywają się ewentualne naprawy i jeśli będzie to TEN SERWIS TO LEPIEJ DAJCIE SOBIE SPOKÓJ!to G...no a nie serwis!

@Grw Dlaczego uważasz , że praca na wakacje ? Aż tak słabo płaca ?

hihi
@Karolina

Nie można pisać o zarobkach publicznie. :) Myślę, że chodzi tu o rotację ludzi w firmie. Na okolicy głośno o tym co się tam dzieję i ile ludzi już pracowało. Wystarczy zapytać pani w urzędzie pracy co myśli na ten temat i ile osób z tej firmy w przeciągu roku lub nawet dwóch lat przyszło się zarejestrować jako bezrobotny. hihi

Jaka umowa obowiązuje w S.B.E. POLSKA Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Ktos

Zlecenie

Zostaw merytoryczną opinię o S.B.E. POLSKA Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w S.B.E. POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.B.E. POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.B.E. POLSKA Sp. z o.o.?

S.B.E. POLSKA Sp. z o.o.