Opinie o Organika SA w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Organika SA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Organika SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia organiczna, nieorganiczna i przemysłowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Organika SA w Łódź

Bea

Witam, poprosze o odpowiedź o urlopy, czy zakład jest zamykany i wszyscy idą razem czy każdy wybiera kiedy chce. Czy jest możliwość nie Wykorzystania urlopu i czy wtedy zakład wypłaca pieniądze.?

Gdzie jest General ?

hahaha

Uciekł podczas wojny???? HAHAHAHA

@Marek

Kogo masz na myśli? Nie robie w organice od kilku lat. Wszedłem na stronę zobaczyć co się dzieje w starej firmie. Dajcie jakies niusy ;D Pozdrawiam z Bawarii!

Robotnik

Nie interesuj się newsami firmy, lepiej przypilnuj Olafa żeby się nie wtrącał w sprawy naszego kraju. Nad Angelą nie czuwałeś i sam widzisz jak namieszała.

jest tragedia. 2021 rok, teraz nowy rok. w 2022 nie będzie co sprzątać. pozdro.........

pan nikt

czy aby maskotka żelka ARUŚ jeszcze pracuje na zasłużonym stanowisku dla dobra firmy czy już dawno porzucił tak intratną posadę.

@pan nikt

Oczywiście, że pracuje i jeszcze wiele innych pluszaków naszego niezastąpionego dyrektora.

Ciekawski

A propos, czy ktoś wie, jak sobie radzi, gdzie pracuje nasz "Niezastąpiony dyrektor"????

Tom

Wypłaty nie na czas. Cały czas coś się psuje. Na magazynie nosimy tony towaru. Ostatnio coś firma ledwo zipie, chodzą słuchy, że faktury są niepoopłacane. Dostawca etanolu ograniczył dostawe podobno z powodu niezapłaconych faktur. Jakby tego było mało to w tym roku największy klient zrezygnował z naszych dostaw. Nic tylko uciekać póki statek jest na powierzchni wody bo niebawem będzie pod wodą.. zatopiony czyt. będzie bankrutem.

@Tom

ORGANIKA dobrze pływa, od kredytu do kredytu, aby tylko się utrzymać do połowy 2022 roku. Musimy się utrzymać na wodzie, żeby spełnić wszystkie ustalone warunki umowy o dofinansowanie przedsiębiorcy ze środków UE. A później tylko głębokie zanurzenie i mielizna, czyli (usunięte przez administratora)

Antek

Dzisiaj się zwolniłem. Nigdy więcej. Nie będę tonął wraz z tym statkiem. Jest rynek pracownika, także nie ma co się martwić. Robota czeka na ludzi..lepsza robota. A organika ledwo zipie. Stawiam ze w 2022 będzie upadłość. Pozdro

borys
@Antek

uważajcie, bo nie płacą!!

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Organika SA kandydat na stanowisko Specjalista ds. IT ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH

Czy obecnie poszukiwane są osoby na produkcję?

On

Nie

@Kandydat

Jasne, zapraszamy do pracy. O wynagrodzenie się nie martw. Napewno dostaniesz o wiele więcej niż starzy i doświadczeni pracownicy. Witamy na pokładzie.

@Kandydat

zawsze poszukuje się osób na produkcję

@dobry

Ale nikt nie przychodzi bo robota do (usunięte przez administratora)

borys
@S

nie zapłacili od 2 miesięcy pensji (usunięte przez administratora)

Czym w Organika SA zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

dobry

można szybko schudnąć przerzucając wiele ton (usunięte przez administratora)

@dobry

Można dostać (usunięte przez administratora) za darmo co najwyżej w tej firmie. (usunięte przez administratora) to codzienność

Czy w firmie pracuje jeszcze Miloszek maskotka Organiki

@Marek

Oczywiście, że pracuje pieszczoszek i ulubieniec Organiki.

Roman

Miłosz to wieloletni sprawdzony zawodnik na magazynie wyrobów gotowych ,na produkcji,. WASIO TO JEST PRAWDZIWA MASKOTKA TEJ SMIESZNEJ FIRMY KIEROWANEJ PRZEZ samozwańczego prezesika.

@Roman

W rzeczy samej. WASIO, to ewenement, "Biały Kruk" firmy, szczególnie wtedy, gdy zapomni wziąć leków.

On

A ostatnio często zapomina wziąć leków.

@Marek

Zawsze jest i zawsze będzie , ośmiesza kierowników drąc mordę na nich przy wszystkich , pracuje tyle ile chce , i nawet sam twierdzi ,ze nawet prezes go nie zwolni (usunięte przez administratora)

@dobry

Miloszek to chłopak prezesa i tyle

Najlepszym pracownikiem jest (usunięte przez administratora) który zasługuje na podwyżkę. Obiecuję że nie będę już krzyczał i będę brał leki.

Starszy pan marketing.. hahahaha

Czy w Organika SA możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Vasyl

To jedyny plus że wypłata jest zawsze na czas

Tom
@Vasyl

już nie. przynajmniej u mnie ostatnio ze sporym opóźnieniem

J.
@Tom

gdzie są moje pieniadze za wypłate? kolejny miesiąc leci a wypłaty brak, ktos jeszcze ma klopoty ? podejrzewam że to prawie bankrut. Prezesik wypompowal sobie kase i bawi sie w deweloperke a pracownikom wyplaty nie da. szkoda zachodu na prace w tej firmie

dobry

Jeżeli chcesz popracować jak w czasach (usunięte przez administratora) jak najbardziej polecana praca.(usunięte przez administratora) wypłata po zmianie na środku hali . Szkolenie BHP = test do domu. Ubrania robocze po 6 miesiącach pracy. (usunięte przez administratora) .Podwyżki co 8 lat .Zapraszamy adrenalina zapewniona.

Czy obecnie poszukiwane są osoby na produkcję

HR
@Kandydat

Czy szukasz pracy ? Jeżeli tak to wejdź na naszą stronę www.organika.com.pl i w zakładce kariery możesz złożyć ofertę pracy. Zawsze czekamy na dobre oferty pracy od kandydatów z dobrymi kwalifikacjami i potrzebą rozwoju osobistego i zawodowego w naszej organizacji:-)

Czy na stanowisku Kierownika Sprzedaży B2B jest wakat? https://www.pba.com.pl/kierownik-sprzedazy/ Dziękuję za pomoc!

abcd

Czy Organika SA oferuje dofinansowanie do karty sportowej?

Jak długo trwa proces awansu w Organika SA?

zależy od stopnia zażyłości z właścicielem.

stąd aż do wieczności.

Abc

Jakieś całe życie

Ułan

Panowie, powstrzymajcie konie, to spam :)

czy akcje organika są są jeszcze notowane na giełdzie wwa? Marek Frankfurt/ Main

Felek

Lawirant i lizusik .

to takie proste wystarczy wywalić Arusia i problem się rozwiąże.

Ola

Po co wywalać, po prostu przenieś go z powrotem na produkcję, a najlepiej do serwisu sprzątającego.

Włochaty

Nie wiem po co go trzymają a tamtych starych wywalili .Ten koleś nie dość ,że leń to straszna (usunięte przez administratora)

w tym zakładzie aruś ma status Nietykalnego i żadna praca go nie dotknie .dlatego może spokojnie pracować bez naprawiania czegokolwiek

p.Boczek

Jest ogłoszenie o prace na stanowisko operator wózka widłowego z orzeczeniem o niepełnosprawności, wydaje mi się że to trochę przesada, widać firma nie szanuje pracowników i liczy tylko na niższe koszty. Ciekawe czy było ogłoszenie na prezesa i kierowników z orzeczeniem.

Lucky
@p.Boczek

Niewidomy może być?Nie bedzie widział co sie tam dzieje to nie zgłosi do PIP.

Kraken

Przeczytałem od deski do deski opinie na temat Organiki i zastanawiam się co tam się dzieje w Waszej Firmie i fabryce? To jest jakaś grande masakra. Aktualnie szukacie Szefa marketingu, Szefa sprzedaży i całych zespołów PH / KAM a z opisów wynika że nie tylko w dziale handlowym ale sytuacja i na produkcji to ciągła karuzela zmian. Czy nikt tym biznesem nie zarządza i nie potrafi wziąć z garść tego bałaganu??? Przecież jak czytam że najemni UA mają większe stawki niż produkcja starych kadrowych i nie wypłaca się nadgodzin czy premii to przecież to jest idiotyzm. Żeby nie doceniać i nie inwestować w swoich pracowników a najemnych brać tylko wtedy kiedy jest sezon i na akord żeby sumiennie pracowali za kasę porównywalną a nie większą niż dla etatowych wieloletnich pracowników. Ja p...le, ale jazda. Jest tam u Was jakiś Dyrektor Operacyjny czy Zarządzający? co ma pojęcie o kosztach i efektywności produkcji? Czy wszystko opiera się na znajomkach i układach?

Anty Kraken
@Kraken

Nie jesteś żadnym kandydatem, tylko szeregowym pracownikiem, który ma dosyć wyzysku. Twoja adekwatna opinia nie może się opierać, na wpisach zamieszczonych w GoWork, tylko na wieloletnim doświadczeniu zdobytym w Organice. Doskonale wiesz, jakie są realia w firmie. Każdy nowo zatrudniony dostaje dużo większą kasę niż pracownicy stali z bogatym doświadczeniem i umiejętnościami. Firmie nie zależy na wspieraniu i motywowaniu finansowym "starych" pracowników za pomocą podwyżek. Lepiej zatrudnić "nowych" niedoświadczonych i w nich ładować kasę. Niestety, taka jest smutna rzeczywistość.

@Kraken

ciekawe od której deski do której czytałeś, bo nigdzie o takich rekrutacjach nie jest napisane. u nas na produkcji pracuje jeden Ukrainiec i to już od kilku miesięcy, bo jest calkiem dobry. może nawet lepszy od kilku Polaków co pracują już po kilka lat. jeżeli jesteś kandydatem, to nie przychodz do nas. lepiej kandyduj na prezydenta w miejsce Trumpa, bo pewno jesteś taki sam oszołom jak on. a jesli jesteś pracownikiem, to pewno z tych niezadowolonych co trzymali z Żelkiem i teraz już nie mogą mu wchodzić w D..E , bo na szczeście już go nie ma.

@Anty Kraken

wydaje mnie sie , że ty i Kraken to ta sama osoba, bo w obu opiniach są bardzo podobne(usunięte przez administratora) napisane. z tego co wiem i widze to na produkcji jest trzech nowych gości i to całkiem niezłych. w magazynach tez nie widze nikogo nowego, nawet Ukraińcy są cały czas ci sami. poza tym co ty możesz wiedziec o wyzysku. pojedz na zachód to zobaczysz i poczujesz jak trzeba (usunięte przez administratora)

A ja pracuję już kilkanaście lat i rzeczywiście jest co raz gorzej . Jest to absolutna prawdą , że kazdy marny , nowy pracownik zarabia o wiele więcej niż stary doświadczony. Dla kazdego nowego to tylko przechowalnia , która daje dobra kasę i nowy , lepszy wpis w CV . Niestety pracuję w biurze i wiem jak tu sie zarządza , a właściwie nie zarządza . Stary prezes to żyje w jakimś innym świecie jak nasz Jarosław i nikt nie wie o co mu chodzi bo na pewno na zarządzaniu to on się nie zna. Jak prezes może wydawać taka kasę na nowych i dawać im stanowiska jakich nigdzie by nie dostali , a strategii sprzedaży brak. Taki z niego prezes jak ze mnie baletnica!

Anty Kraken
@pracownik

Właśnie, wcześniej pisałem, że nowi dostają wiekszą kasę na dzień dobry, niż doświadczeni i wieloletni pracownicy. Firma nie chce inwestować w fachowość i umiejętność pracownika z dużym stażem, ale za to woli eksperymentować z nowy nabytkiem bez kompetencji. Mój wpis okazał się bardzo niewygodny i dlatego został szybko usunięty przez administratora. Niekorzystne opinie są blyskawicznie kasowane. BRAWO ORGANIKA!!!!!!.

Ciekawy

Panie Prezesie, a Panu to tak się chce po goworkach siedzieć? :)

@Ciekawy

A co innego ma do roboty ! O niczym innym nie ma pojęcia , bo jak by miał to by z dobrze prosperującej fabryki nie zrobił pośmiewiskas na całą Polskę !!!!!!!!!!!

Limo.
@Kraken

Jest słabo.Duzo stałych pracowników odeszło bo nikt ich nie szanował a decydują głównie układy .Był dyrektor ale nie umiał zarządzać zajmował się prywatą i zniechęcał do pracy bo mobbing ma zwykle krótkie nóżki .Od starych pracowników żądają aby uczyli nowych a mają od tych nowych mniejsze stawki . Kierownicy dbają tylko o siebie o swój wizerunek i swoje pieniążki

J23
@Limo.

Tak jest, najlepszym przykładem jest jeden z koorydynatorów z produkcji - chwalca, wazeliniarz, który nowemy dyrektorowi uwielbia podlizywać się oraz nadskakiwać prezesowi.

Co wchodzi w socjal Organika SA?

Wasiak

Okrojona gruszka, brak premi kwartalnej ,frekfencyjnej, 13 ,14..Darmowe wdychanie rakotwórczych substancji. I jeszcze wiele atrakcji.

@Wasiak

jasne :) kolega lubi gruszkę ze skórką, premie regulaminową jak w socjaliźmie bo ona należała się jak psu micha. ciągnie go do górnictwa bo tam nie tylko 13 i 14 ale jeszcze Barbórka jest płacona. najważniejsze jednak na końcu - nie lubi wdychać, pewno woli wlewy doustne a może nawet dożylne , a tego w tej firmie rzeczywiście nie wolno. i jeszcze jedna najważniejsza atrakcja to przebywanie z takimi inteligentnymi i wygadanymi , a jednocześnie wymagającymi leniwcami jak kolega (usunięte przez administratora):-(. poza tym jest normalnie jak w większości firm na tym łez padole, podstawowy socjal ale praca stała i wynagrodzenie płacone na czas a to się teraz liczy chyba najbardziej :-)

a po co ci socjal. Zarząd ma nowe samochody samo to powinno cieszyć że firma ma wygląd a na banany dorobisz sobie w nadgodzinach...jak będą. fitness zastąpi ci układanie zgrzewek na paletach. a owocowe piątki zapach płynów rozlewanych do pojemników.

C.H.

takie osoby jak ty są zdania że należy zap.. za najniższą krajową i niczego się nie domagać np tego co jest norma w innych zakładach. Jeśli jest tak dobrze to dlaczego tyle ludzi odeszło łącznie z ukraincami. Pracują tu tylko osoby które się zasiadzialy bądź takie które chcą przeczekać i znaleźć inna robotę. Niby jesteśmy w Unii a widać, niektórzy tęsknią do niewolnictwa . Nikt z produkcji się nie leni a wręcz przeciwnie zapie ciężej niż mają stawki.Polaczki zawsze będą traktować pracowników jak śmieci

@C.H.

nigdy nie byłem i nie jestem niewolnikiem szukam roboty jak większość tutaj. jak coś znajdę to odejdę bez zbędnych sentymentów. w całej łodzi jest taka sama bryndza.albo zamordyzm popracuj w boschu, gilette,abb to sam się przekonasz co to znaczy pracować. prywaciarzy ci nie polecam. powodzenia.

pracowałeś tam że tak dobrze wiesz? system równoważny rozliczenie 3 miesięczne można cię wysłać na "urlop" ja nie ma zamówień lub surowca.-jak to przeżyjesz zacznij się wypowiadać a na razie siedź tam gdzie jesteś i pakuj płyny do chłodnic.

Grzes

Gdyby było Ci tak źle nie pchalbys się do koryta. Siedzisz blisko prezesa to nic nie wiesz na temat pracy. Przyjdź na produkcję to inaczej będziesz gadał.

@Grzes

rozczaruje cię ale pracuje na produkcji.

HLP/HM 46

Woda z kranu.

Zostaw merytoryczną opinię o Organika SA - Łódź

• Jak się pracuje w Organika SA?

Zobacz opinie na temat firmy Organika SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Organika SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Organika SA