Ncore

Nysa

Opinie o Ncore

Adam

Ja mam od roku, chyba zmienili taktykę bo działa spoko, nawet jak byłem u nich w punkcie to pomogli mi z ruterem.

arek
użytkownik zarejestrowany

A jaw szedłem na ich strone interetową ,ponieważ szukam dobrego dostawcy internetu w miesice i widzę ,że maja spoko oferty.

były pracownik

Widzę, że [usunięte przez moderatora] nadal leci w kulki :) Kiedyś tam pracowałem. Generalnie firma kogucik... Jeśli chcesz zmarnować trochę czasu i podenerwować się - spróbuj tam "popracować". Ja nie poleceam.

GallAnonim

Zgadzam się w 100000% z powyższą wypowiedzią. pozdrawiam

V

Do roboty to niby czasem przyjmują, ale oczywiście [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] non-stop poniedziałek-sobota, często nadgodziny, szef [usunięte przez moderatora], w dodatku robota [usunięte przez moderatora]! Zanim się zdecydujesz - przemyśl zanim trafisz do[usunięte przez moderatora]!!! Ja zdecydowanie nie polecam!

Zostaw opinię o Ncore - Nysa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ncore