Opinie o ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Polanów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - produkcja paszy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Polanów

Konstantynopolitańczykowianecz

Nie jest to może praca moich marzeń, o jakiej się myślało za dzieciaka, ale jest znośnie, pieniądze płacą na czas, atmosfera na hali w porządku, nie ma jakichś minusów które by ich eliminowały. porządna firma - polecam!

lasek

Firmę mogę opisać jako solidną, profesjonalną i rozwojową. Nie stoimy w miejscu, tylko można awansować i stale się rozwijać. Praca nie jest jakoś mega stresująca, można się przyzwyczaić.

Chciałbym wyrazić moją opinię o tej firmie, bo pracowałem w niej do końca zeszłego miesiąca. Praca jak praca jak to mówią. 8h, robisz swoje i tyle. Nie jest łatwo, od razu mówię, ale idzie się jakoś przyzwyczaić. Czasami może jest lekko nudno, ale nie tak żeby rezygnować. Ja otworzyłem biznes z bratem, a i tak będziemy z nimi współpracować, bo prezes porządny chłop i sam się zaoferował z pomocą.

Breaaak!

Dobra ekipa pracuje tam teraz. Ja jestem akurat od niedawna, bo dopiero trzeci miesiąc, ale idzie się dogadać, żeby nie było spin. Jak się spędza wspólnie 8h dziennie to trzeba jakoś funkcjonować wspólnie.

@Breaaak!

Jeśli chodzi o bydgoszcz to ekipa jest super :)

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. zaopatrzenia
tajemnicza

Nie ma co ukrywać, że w PL na produkcji się dobrych pieniędzy nie zarobi, ale jak pojedziesz za granicę to jeszcze więcej problemów - zostawisz rodzinę i będziesz z dala od domu. Ja wolałam zostać z mężem i dzieciakami i pracuję tutaj w biurze, a mąż na produkcji. Może pieniądze nie są takie jak za granicą, ale przynajmniej mamy dobrą umowę, stałe porządne zarobki i nie mamy co się martwić o dobro naszych pociech :)

Daniel

Podejście do pracy na produkcji każdy ma inne. Ja spróbowałam i nie żałuje. Zarobki zadowalające, a atmosfera pracy przyjazna.

Gt
@Daniel

Hmm niby Daniel, ale pisze w formie żeńskiej ????

Daniel
@Gt

Literówka cymbale...

ergo

Praca nadal w porządku. Problem się pojawia jak zostają ludzie którzy nie mają do tego jakichkolwiek kompetencji i robią to bardziej na przypale niż właściwie...

@ergo

O czym mówisz? O Bydgoszczy?

Iza

W ostatnim czasie pojawiło się wiele pozytywnych opinii o firmie MACED. To oznacza, że dobrze się w niej dzieje. Czy dzięki temu jest wielu chętnych do pracy w firmie? Może dacie jakieś porady jak wśród tych chętnych spowodować, żeby nam się udało dostać pracę.

Xxx
@Iza

Narazie przynajmniej do Bydgoszczy nie ma rekrutacji.

Żenada

Czy ktoś ci karze do pracy przychodzić?

PPP
@Iza

Iza jesteś moderatorem, sprawdziłem Cię w Twojej własnej firmie czyli portalu GOWORK. Skoro tak, to dlaczego chcesz dostać pracę w Macedzie ????? Przeczytaj ostatnie zdanie swojego wpisu z dnia 21.03.2018 godz. 11.52 i przestań się ośmieszać !!!

Zadowolony

Moim zdaniem zarząd firmy daje radę. Ogarniają wszystko dobrze, na czas informują o wszelkich zmianach i tego typu atrkacjach. Nie ma czegoś takiego, że zaskakują czymś z dnia na dzień.

atrykop58321
@Zadowolony

No ja nie wiem w jakiej ty firmie robisz wtedy. wysłać na szkolenia tylko to im pozostaje, nie znają się Kompletnie na kierowaniu zespołem,a nie wspominając o motywowaniu ludzi. Reasumując, firma ok,(usunięte przez administratora)

3k

Nie ma dużo obcokrajowców, bo nie biorą ludzi z pierwszej łapanki. Jak jest nabór to naprawdę przychodzi wiele CV,bo czasem na rozmowach widać, że jest kilka chętnych osób na jedno miejsce.

Ppp
@3k

W Bydgoszczy nie ma żadnych obcokrajowców. Praca spoko chociaż dużo roboty ale to świadczy o tym że firma się rozwija. Szefostwo też spoko, służy radą i zawsze można do nich przyjść. Są młodzi co jest dużym plusem i mają w sobie dużo empatii.

a.

Praca jak najbardziej w porządku, nie ma tak dużego zmęczenia jak niektórzy sobie wyobrażają.

Anka

Pracuje mi się tutaj dobrze. Nawet jestem skłonna powiedzieć że bardzo dobrze, bo płaca przez okres mojej pracy wzrosła dwukrotnie, godziny pracy też się unormowały.

Hau Hau

Czy to praca na dłuższą metę to nie wiem. Ja pracowałem tam kilka miesięcy żeby sobie dorobić na wakacje i taka forma mi się podobała. Jak ktoś szuka czegoś takiego to nie powinno być problemów, żeby pracę na produkcji dostać.

Stefffano<>

Dużo zależy od działu w jakim się pracuje. Kierownik wiadomo, że ma życie jak w Madrycie, ale reszta wg mnie nie ma co się czepiać, bo warunki nie są złe. Idzie się przyzwyczaić.

@Stefffano<>

Mówisz o Bydgoszczy czy Polanowie?

ważniak

Firma jest naprawdę porządna, można się dogadać odnośnie podwyżki. Trzeba się tylko starać.

@ważniak

Nie narzekam. Pracuję już kolejny rok i daję radę. Trzeba zrobić swoje i tyle. Przydaje się umiejętność "niesłuchania" wszystkiego i zajmowania się swoim zajęciem :)

Eeu

Pracowałem już w dwóch firmach, ale dopiero w tej jest przyjemnie. Zarobki ok, czas pracy można ustalić z szefem pod swoje prośby grafikowe.

Hej

Hej chciałabym przyjść do pracy na magazyn w Bydgoszczy. Jak atmosfera w pracy!? Jakie zarobki? Jest jakaś premia? Czy praca jest ciężka? Czy pracownicy są wyrozumiali i pomagają? Czytam o częstych zwolnieniach. Czy ciągle zmienia się ekipa? Proszę o odpowiedź.

Hej
@Hej

I czy jest zapotrzebowanie i trwa rekrutacja?

P

Pracuję już w Maced rok i uważam, że jest to jedna z najlepszych prac jakie miałam. Jestem jednym z normalnych pracowników, o zdrowym nastawieniu. Ze swojej opinii mogę powiedzieć, że szefostwo jest na prawdę ok, tylko trzeba być szczerym i mówić o swoich obawach. Zaufajmy Dawidowi i Łukaszowi oni na prawdę wiedzą co robią. Jeśli macie jakieś obawy, a nie chcecie iść bezpośrednio do szefostwa, przyjdźcie do nas do biura. Serio pomożemy z dziewczynami jak będziemy umiały. Mamy świetną zgraną ekipę, a nad relacjami pracujmy wszyscy razem :)

Ktos
@P

Tak? To czemu się zwalniasz????????????

ha
@Ktos

No cóż najciemniej pod latarnią, największa obrończyni w teorii a praktycznie pierwsza sama się zwolniła :D

he
@ha

Bo znalazła prace w swoim zawodzie, " spekulanci", tak to jest na tym portalu, NAJWIĘCEJ DO POWIEDZENIA MAJA OSOBY KTÓRE NAJMNIEJ WIEDZĄ. Ale oczywiście wiecie że nadal pracuje dla Firmy Maced - o jednak nie wiecie, no właśnie!!!!

..........

Ej jak wam tak źle i nie dobrze to PO CO SIEDZICIE W TEJ Firmie!!!??? Bezsensu.. I Wy się męczycie i Ci którzy z wami pracują przez ciągle marudzenie. Zróbcie coś dobrego i się zwolnijcie i szukajcie innej pracy skoro jest tak źle. NIE POZDRAWIAM!!!!!

Magazyn w Bydgoszczy to idealny przykład jak nie prowadzić magazynu. Potrzeba kierownictwa z prawdziwego zdarzenia, a nie takich "kierowników" którzy robią dobrą minę do złej gry.

Ejj
@anonymous

To się zwolnij

Zostaw merytoryczną opinię o ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Polanów

• Jak się pracuje w ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.6/5 Na podstawie 234 ocen.
  • Bobolicka 18
    76-010 Polanów