Opinie o ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Polanów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - produkcja paszy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Polanów

BYDG.

@BYDG.

Dalej tak twierdzicie?

Andrzej z zarządu
@12

Tak jest to najlepsza firma na świecie.

W tej firmie kapcia w wózku dział techniczny naprawia tydzień :) najwidoczniej brak im czasu bo przecież popołudniami muszą oglądać filmy na youtubie w swojej budzie i karmić koty.

Tomasz

Za takie pieniądze to się nie dziwię, mają najniższe stawki na lokalnym rynku, nawet dyrektor Macedu zarabia mniej niż kierownik utrzymania ruchu w normalnej firmie. Zobaczcie jakim on jeździ samochodem, ale to pewnie jak to w życiu jakie kwalifikacje takie zarobki.

Były pracownik :)

Zacznijmy od tego, że w tej firmie dział utrzymania ruchu jest od wszystkiego, czyli musi mieć 20 fachów w ręku. A takiego pracownika ciężko znaleźć, a tym bardziej docenić.Dlatego też odszedłem z tej firmy. A warsztat? (jeżeli można tą budę tak nazwać) to prosi się o pomstę do nieba.Ps z tego co pamiętam to kapcie w wózkach naprawia serwis, bo są na gwarancji ????

Ostatni z Polanowa
@Były pracownik :)

Zacznijmy od tego że w odpowiedzi o naprawę usłyszałem tylko darcie ryja, niektóre wózki NIE są wypożyczone, wózek stał z 2 tygodnie z kapciem i dyrektor codziennie obok niego parkował samochód. Gdy na inwentaryzacji okazało się że na mokrym przydałby się trzeci wózek to nagle został naprawiony w ... 15 minut i DUR nawet nie musiał jechać do wulkanizatora bo mieli drugi koło. Wiele osób wściekło się jak to się rozeszło

Ostatni z Polanowa
@Tomasz

Nie znam ich stawek ani danych statystycznych co do zarobków. Samochód jak samochód a co do kwalifikacji należy zauważyć że podczas jego nazwijmy to kadencji przewinęło się trzech spedytorów

Frantic

Miny ludzi którzy na codzien podsadzali innych pewnie były bezcenne gdy wszystkich to dosięgło. A Dawidek taki był ładny, Amerykański, szkoooda.

Bdg
@Frantic

Pani A i Pan A skończyli jak wszyscy

Andrzeju w nowym roku życzę Ci aby karma szybko do Ciebie wróciła.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. zaopatrzenia

Ile jest zmian w MACED Sp. z.o.o.?

Jedna. 8-16

Dwie!!

Turek
@Gość

Trzy w Bydgoszczy a niedługo czterobrygadówka.

bdg
@Turek

nie kłam 7-15

@bdg

7-15 a wracasz do domu jak po 12 h pracy.

@.

Po 12h czego??? Chyba siedzenia z tel. w ręku bo na pewno nie pracy. Paletę oklejacie w tydzień w 7 osób. A jak przyjdzie zrobić parę zamówień to już wielkie wyzwanie.

@12

@12 Rozumiem, że Ty akurat pracujesz najciężej ze wszystkich skoro możesz pisać takie rzeczy? I oczywiście dajesz dobry przykład innym? :) Nikt nie siedzi 8h w telefonie... Jest robota to się robi.

Ccc
@Bbb

Dobrze gadasz polać Ci ????

@12

A byłeś na magazynie chociaż na miesiąc? To czemu oceniasz po łebkach, robiłeś na tych wszystkich stanowiskach teraz masz pole do manewru z team Andrzej

Magazyn

Czy zarząd zadowolony ze zwolnił pracowników? Szczególnie w takim stylu z uśmiechem na twarzy głównego członka zarządu. Czy jest Pan z siebie dumny? Byliśmy wszyscy w szoku. Rozumiem można zwolnić pracowników ale nie w takim stylu jak to zrobił zarząd. Karma wraca wcześniej czy później. Już nie mówię że dużo osób ma kredyty i dzieci ale w dzisiejszych czasach trudno znaleźć pracę, a większości nas odpowiadała praca w Macedzie chociaż nie było idealnie.

A

A co Wam powiedziano?

@A

Że straciliśmy pracę z ich winy. Dawid zapewniał na zebraniu ponad miesiąc temu że wszystko będzie ok i nikt nie straci pracy i zostaną jeszcze parę miesięcy po nowym roku, żeby wdrożyć nowego dyrektora itd., a sam uciekł z Łukaszem wczoraj z tonącego okretu.

Xx
@Magazyn

Jeśli chcą rozwijać firme na robakach w tych cudnych przekąskach z Polanowa to karma szybko wróci

@Magazyn

Lepiej wszystkich (usunięte przez administratora)i mieć problem z głowy. A to że Ty masz zobowiązanie takie jak kredyt, rachunki do opłacenia i dziecko na utrzymaniu to ich nie obchodzi... Pomogą Ci napisać CV zaraz po Nowym Roku żeby Ci się lepiej pracy szukało.

@Magazyn

Był ciężko fizycznie i psychicznie bo każdy dawał z siebie sto procent za odpowiednie pieniądze, chociaż można się dowiedzieć o powodzie zwolnienia, spójrzcie tylko jak karma wraca, pracownicy za najniższą chyba sami będą robić za marne grosze to nie czasy w których człowiek nie szanuje zdrowia, człowiek uczy się i wie jak postępować później może to dobra droga żeby spróbować coś nowego, a Pan Andrzej zostanie na tym magazynie i wrzuci agencję, a praca przez agencję średnio się widzi ludzią więc w powodzenia w robieniu samemu począwszy od przyjmowania towaru przez 2 albo 1 pracowników, te tony ciekawe w ile czasu Pan sam da radę przerzucić, wyłoży Pan wszystko w sklepie i zaplanuję pan sam całą logistykę, wprowadzi na stany po czym szybkim krokiem da radę pan robić za 9 dziewczyn konfekcji w między czasie będzie Pan ruszał do pakowania później pan sam ruszy pooklejac towar i sprawdzi pan cały towar i pamięta Pan o tych metalowych hakach przeciąganych przez płytki i podnoszeniu ton do góry chyba że opłacalny będzie skaner na 1 osobę wtedy pan wszystko sprawdzi zamknie kartony później pójdzie pan wszystko nadać do klienta uwaga są pobraniowki trzeba to robić wszystko sprawnie bez pomyłek w obieg wchodzą większe kwoty, później pójdzie pan przerobić na fakturę i okleji Pan wszystkie paczki bez pomyłek i załaduje Pan to wszystko sam na gls i zaplombuje Pan sam tego tira i będzie Pan dalej trwał w przekonaniu że te plany są idealne. Wszystkim osobą które zostały bez pracy przez udziałowca życzę miłego nowego roku spokojniejszej i jeszcze lepiej płatnej pracy, także osobą które chodziły do szefostwa mówiąc coś złego na innych topiąc ich w łyżecce wody na pytanie czy było warto odpowiedzcie sobie sami i również życzę powodzenia trzymajcie się i z fartem, karma doskonale zna swoją drogę. Powodzenia wszystkim

@Bbb

Sama prawda

Magazyn

Wszyscy zwolnieni znienacka z Bydgoszczy. Gratuluję.

No pięknie załatwili wszystkich

@Magazyn

Zgadzam się to nowy rok nowe zmiany z czasem jak znajdziecie coś za dobre pieniądze zobaczycie ze wyjdzie to na plus

@D

Bo kto by chciał współpracować z Andrzejem.

To jedna zmiana czy dwie ?

Polanow Bydgoszcz
@Marcin

Zależy gdzie i na jakie stanowisko.

@Marcin

Jeżeli chodzi o magazyn w Bydgoszczy to już nie będzie żadnej zmiany... Nie ma to jak zwolnić wszystkich pracowników magazynu. Pozdrowionka!

@Marcin

Teraz już żadna Pan Andrzej wszystkich utopił w Bydgoszczy.

Maced

Moi drodzy Macedowianie. Życzę wszystkim Zdrowych, wesołych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Bogatego gwiazdora i oby wszyscy mogli wspólnie spędzać święta w gronie rodzinnym. Pozdro dla całego Macedu.

Wrrr
@Maced

Mogliscie sobie darować te sztuczne życzenia. Zgotowaliście ludziom tragedie na sam koniec roku. Brawo! Mam nadzieję że karma jednak istnieje i wróci. Jak możecie sobie spojrzeć w oczy... Jeszcze piękny uśmiech "Pana" Andrzeja że już sprawa z magazynem załatwiona. Faktycznie cudowna wiadomość dla nas, że z dnia na dzień zabraliście nam perspektywę na jutro. Nie pozdrawiam. Nie życzę szczęśliwego nowego roku. Życzę karmy która wróci z taką sila ze was z butów wywali.

Pan Andrzej Pan Dawid zarząd
@Wrrr

Takim zachowaniem potwierdził ze zwykłych pracowników ma w (usunięte przez administratora) A co tam biedny bogatego nie zrozumie. A Dawid który zapewniał że nie stracimy pracy i nie mamy się czym przejmować. Kilka miesięcy temu zapewniał że firma się rozbudowuje ze jest nowy inwestor itd. Ze jest zadowolony z naszych wyników i zadowolony z kierownictwa. Po co te wszystkie zapewnienia i mydlenie oczu? Po co te kłamstwa? Kasę macie i chwilowa władze ale czystego sumienia nie macie i nie będziecie mieli. Karma wróci. Jak Amen w pacierzu.

@Pan Andrzej Pan Dawid zarząd

Powinnien mieć na imię Janusz, bo to zachowanie właśnie było Januszowe.

Bydgoszcz

Co Andrzej powiedział po zwolnieniu pracowników? Powiedział "Co mnie to obchodzi" z szerokim uśmiechem xd

@Bydgoszcz

A powinno bo pazerny dwa razy traci

@Bydgoszcz

Żenada taki biznesmen a słoma z butów wystaje

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie MACED Sp. z.o.o.?

L

Maced - krótko. Tam większość na siebie donosi. Bardzo przykra jest prawda o pracy w tej firmie. Trzeba mieć szacunek do kierowniczki, w pracy przyjaźnie a co niektórzy nie mają nawet pojęcia, że robią za wtyczki. Przyjaźnie a raczej manipulacja w celu osiągnięcia korzyści. Brak słów na pewno nie dorobisz się ciężką pracą... Na pewno jeśli tak zrobisz to wylecisz bo nie będziesz się podobać innym bo już jesteś ponad przeciętny bo dygasz. Magazyn upada... Ale no nic niektórzy mają chody. Może kilka osób się wypowie na temat jak osiągać wszystko co się chcę uzyskać. Pani kierownik z Panem A i z Panią A notorycznie chodzą po magazynie i pogaduszki. Ludzie którzy ciężko pracują są wiecznie zaganiani o rzeczy których nie zrobili. A za to? Podwyżki. Nie polecam firmy, machlojki widoczne gołym okiem.

N

Umiesz donosić i robić to co inni chcą mimo etyki? Potrafisz kłamać, że jest dobrze jak nie jest? Potrafisz patrzeć innym ludzią prosto w oczy z świadomością, że pomogłeś komuś stracić prace bo to wygodne dla twojego dobra? Jeśli tak to jesteś pracownikiem idealnym. Jeśli jednak jesteś empatyczny - ludzie zjedzą Cię i będą topić żeby odwrócić uwagę od swojego nieróbstwa. Odnośnie błędów ucinane premie na nieusasadnionych przypadkach. Może dziewczyny z biura się wypowiedzą na temat reklamacji przez nich uwzględnianych? Zdjęcia paczek? Od zewnątrz? Z numerem paczki z fakturą, która również może być źle zrobiona przez fakturzystke; zdjęcia od zewnątrz sugerują o ilości paczek a faktura też jest przerabiana przez osobę która również może się pomylić. Dopóki nie ma nagrania od klienta ; potwierdzenia odnośnie godziny o której paczka była dostarczona ;nie ma filmiku dokładnie o tej godzinie o której paczka jest otwarta to żadne potwierdzenie. Biuro jest nieomylne nie ważne, że wszyscy inni to szaraczki którzy mylą się na każdym kroku bo wdłg ludzi wyżej są amebami nierozumnymi lekko mówiąc. Także zależy czy chcesz ciężko pracować i za to mieć uciętą premie bo robiłeś nadgodziny i organizm też może odmawiać współpracy... To pamiętaj że regulamin mówi o statystyce błędu, a już nawet nie ma się co spieszyć z sprawdzaniem bo zapomnij ze będą Ci się ilości zgadzać... I nie opłaca się robić ciężkich zamówień tylko te co mają duże ilości bo stosunek to ilości do błędów. Nie stosunek wagi do ilości do błędu.

Dg
@N

dg niezła grupę sobie stworzyłeś taką uszytą na twoja miarę ;) ale ogarniasz wow jak nikt inny, poukładane to masz perfecto gENIUSZ brawo ty

Dgdg
@Dg

I po miernym zawodniku, tylko czemu tak późno? Dg i nikt za tobą a przecież taki wodzu z ciebie

Reni

Ja właśnie przeszłam wczoraj czyli 25 listopada 2020r. intervju.. rozmowa była luźna.. Wystarczy mówić o swoich doświadczeniach z poprzednich stanowisk pracy.. obyć swobodnym.. znać zasady pracy przedstawiciela handlowego.. i nie stresować się..ZMusicue mieć pełna swobodę rozmowy.. Czyli tak jakbyś rozmawiał z dobrym kolega.. Słuchaj i odpowiadaj.. i mów o swoich doświadczeniach.. Na każdym interviu w firmach wymagają kompetencji i wiedzy o tym co chcesz robić.. Powodzenia wam życzę.. Rada.. Nigdy nie mów tego czego nie rozumiesz.. Pozdrawiam Reni

dg

dg to spadająca gwiazdka

Wrrr
@dg

Serio?! Spróbuj najpierw tak ogarniać i mieć tak poukładane w głowie. Pytanie, czy chciałbyś wejść w czyjeś buty. A sianie takiego fermentu jest ponizej jakiegokolwiek poziomu. Podaj argumenty. A tak poza tym to, oczywiście... Nikt nikogo na siłę nie trzyma.

EBEBEB
@Wrrr

Z wielką chęcią „wszedłbym” w jego buty, zrobił porządek. Bydgoszcz to jedna wielka pomyłka. Dziwi mnie fakt zatrudniania magazyniera, bez uprawnień.

Łączny
@EBEBEB

Dziwi Cię ten fakt? Pan A może ma inne zadania np. donosić na innych pracowników i pogaduszki z kierownictwem a zrobił uprawnienia prawie rok po zatrudnieniu. A o paleciakach nie mówiąc jakie Magazyn posiada. Jeden dobry paleciak reszta złom.

@hah
@Łączny

(usunięte przez administratora) pan A nie musiał mieć odrazu uprawnień ponieważ był zatrudniony na innych warunkach , A był w trakcie zdawania egzaminu

Mieciu
@@hah

Nie bój się kontroli i tak w końcu przyjdzie ????

...
@@hah

Dziwne że Pan A jakoś ma większą wypłatę od magazyniera z uprawnieniami, a chodzi na pakowanie pogaduszki z kierownikiem i nie ma czasu wiecznie, a w telefonie smski piszę, w kierownik takiej osobie podwyżki ciągłe.. Nieważne że ten z uprawnieniami robi za 10, lata z paletami wszystko żeby tylko konfekcja miała towar a Pan A? Nic nie musi podwyżki się sypią..

Jahh
@...

Czy ktoś ze starej ekipy jeszcze tam pracuje?

,.,
@...

Jakoś jak jakąś dziewczyna pyta magazyniera to dostaje odpowiedź nie mam teraz czasu robię coś innego a pójdzie do Pana A. I jakoś towar dostaje odrazu przyszedł z wolnego jakoś były puste półki a jak szedł na wolne to jakoś były pełne więc proszę to przemyslec :)

Kkkk
@Jahh

Tak

Z tym, ze...
@,.,

Jest osoba odpowiedzialna za roznoszenie towaru po „sklepie.

Leja

Szkoda, że ludzie którzy tam pracują ciężko, nie są doceniani, a ci co nic nie robią, zarabiają dobre pieniądze.

...
@Leja

Każdy tam ciężko pracuje

Jak się pracuje z ludźmi z MACED Sp. z.o.o.?

Bydgoszcz

Jak chodzi o kontakty z kierownictwem to zależy ile wazeliny używasz im więcej tym lepiej

Brum
@Bydgoszcz

Święta racja no i czy połykasz

Annn
@Brum

Co niektórzy przestali połykać bo już nie są wolani do biura dyrekcji. Czyzby zostali wydojeni i wyrzuceni do worka z napisem "zużyte"?

@Bydgoszcz

To niestety prawda. Kierownik większość siedzi za biurkiem, opinie wystawia przez to co ludzie donoszą.Obserwuje, szkoda że Brak podpartej argumentacji na zachowanie INNYCH. MACED to my - kłamstwo numer 1. Manipulacja na porządku dziennym a dodatkowo jeden drugiego w łyżce wody topi. Podwyżki dla leserow, dla ludzi którzy ciężko pracują ochłapy. Większość to statystyki wystarczy wrzucać towar do kartonów i już do klienta, mniejsza, że są zwroty. To ktoś przepakuje i do klienta. Palec prosto w (usunięte przez administratora) u kierowniczki i podwyżki się sypią.

Zawiedziona

Dyrektorze PW To że wykasujesz smsy nie oznacza że ich nie ma Powiedz wszystkim na spotkaniu kto ma z góry 100% premi a kto nie, pewna kartka mówi o tym bardzo dosadnie I obietnicą nie zwolnienia i zawsze premii jej nie dostaniesz Dopisywanie palet a później praca po godzinach nie dla mnie ale słupki muszą się zgadzać Zamówień jak na lekarstwo a mówiłeś że weznisz się za dyrektora eksportu i co? Ludzie są zwalnianiani, nie przedłużane umowy a ty sciemniasz do okola że jest super

@Zawiedziona

To chyba nie o bydgoszczy?

Zawiedziona
@Anonim

Nie Polanow

Aaa
@Zawiedziona

Ale jak pracownik (dyrektor zakładu) ma się wziąć za udziałowca ?

nmynrdve

Ma ktoś maila na Bydgoszcz żeby wysłać CV ?

Dżesika

Jakby ktoś moje myśli przelał na klawiaturę ;-)

ffel
@Dżesika

Co tam było napisane bo nie zdążyłem przeczytać bo usuneli...

Annn

Czy ktoś z produkcji moze się wypowiedzieć co do jakości produktów? Ktoś pisał o śmierdzących kontenerach. Kupuje mojemu psu produkty maced, ale zaczynam się obawiać:(

@Annn

Ja nie wiem, niestety. Ale właśnie myślałam nad kupnem produktów od Maced. A co myślisz o ich cenach?

Piggy
@Annn

Dla świetego spokoju, zmień przysmaki i firmę

@Annn

Kierowniczka Sabina M. wystawia tyle surowca do przerobienia ze puchnie zanim go zaczniemy przerabiać. Skóra śmierdzi jeszcze przed cięciem.

My name is Jeff

Prawda jest taka. Dopóki nie zadajesz pytań, nie masz swojego zdania, zgadzasz się na wszystko co powie kierownictwo i dyrekcja będziesz pracować w Bydgoszczy. Magazyn potrzebuje prawdziwego kierownika. Osoba, która siedzi w ciepłych pomieszczeniach biurowych, nie ma prawa w odpowiedni sposób zarządzać pracownikami fizycznymi. Po Pani J. Było dwóch kierowników, każdy zrezygnował po około dwóch miesiącach. W tym zakładzie musisz mieć myślenie „zero-jedynkowe” inaczej będziesz piętnowany. „To My jesteśmy dla was” największe kłamstwo jakie kiedykolwiek usłyszałem w życiu. Nie wspomnę o nadgodzinach, które swego czasu były obowiązkowe. Dlatego jeśli lubisz schodzić komuś w pupę, oczywiście bez wazeliny polecam z całego serca Maced Bydgoszcz.

@My name is Jeff

Ha ha to już tam takie luksusy jak ciepłe biuro ????za moich czasów były farelki bo nawet na tak podstawowej rzeczy jak ogrzewanie oszczedzali...

1-666
@My name is Jeff

Nie ma już liderów w Bydgoszczy. Duże zmiany. Czy będą one pozytywne? Czas pokaże. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Jeffry
@1-666

Czyżby cięcia?

Hmmm
@Jeffry

Nie. Liderów nie ma od 2 lat.

Gosc

Witam mam takie spostrzeżenia co trzeba zrobić żeby być doceniony pracownikiem? Nurtuje mnie to pytanie od dawna widząc co się dzieje Obecnie nie pracuje już tam odeszła przed zmianami i całe szczęście Choć wątpię w to żeby coś się tam zmieniło Na stanowiskach ma się swoich ulubieńców którzy bardzo chcą się piąć po trupach do przodu Zmiana kierownika działu na kogoś innego !!!błąd! !!wszyscy to mówia ale każdy boi się powiedzieć głośno Ciekawe jaka wazeline trzeba mieć! Obserwowałem dużo nad innymi działami tez dyrekcja powinna się zastanowić bo nie jest wesoło co robią

Zostaw merytoryczną opinię o ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Polanów

• Jak się pracuje w ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.6/5 Na podstawie 234 ocen.
  • Bobolicka 18
    76-010 Polanów