Opinie o ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Polanów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - produkcja paszy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Polanów

Lupolupo

A do bonów na święta to teraz będziemy jeszcze dopłacać, chyba, bo krucho we firmie ale nie dla wszystkich, jak zawsze Hahahaha

Pako
@Lupolupo

No wiadomo, kasa dla Swarzędz idzie a parobki niech się zajadą

A
@Pako

Sam jesteś parobek

Pako
@A

Prawda boli

Anonim gal

Fakt, że od kiedy nie ma pani lider, szefostwo odsunelo się od magazynu. Nie wiem czy to dobrze.

Ciekawa
@Anonim gal

A będzie nowa pani lider?

@Ciekawa

Raczej wątpię. Jest może jedna Góra dwie osoby które się nadają. Ale chyba nie chcą ryzykować.

Mariano

Pracuje na magazynie i nie mam zastrzezen. W kazdej pracy znajdzie sie ktos kto narzeka..mi tam pasuje. Chlopaki w porzadku - jak przyszedlem 1 dnia do pracy zostalem milo przyjety i wprowadzony w temat. Nikt mi " swini " nie podkladal..Polecam!!!

Papa
@Mariano

Pierwszego dnia nigdzie nie podkładają "świń"

adamo
@Papa

No popatrz..ja pracuję 6 miesiąc i jak do tej pory też nikt mi jej nie podłożył :) Mało tego - zespół jest zgrany i sympatyczny. Pozdro

@adamo

W Bydgoszczy jest całkiem spoko, również pracuję 6 m-c i jakoś nie mam obiekcji. A tacy jak "manolo" zawsze się znajdą i wypisują pierdoły z zawiści i lenistwa. Ale jak by go chcieli zwolnić to by się zapłakał bo lepszej firmy w Bydgoszczy nie znajdzie. Ale wiadomo takiemu zawsze w (usunięte przez administratora) za mało.

@anonymous

jeżeli są to pierdoly to każdy by to olał a że weszło ci w pięty to znaczy że moja opinia jest trafna i Cię zabolało. Nawiasem mówiąc to ośmieszasz się chwaląc maced. Jeżeli ta firma to dla ciebie szczyt twoich możliwości to nie pozostaje mi nic jak się z ciebie zaśmiać buhahaha

Kiki
@manolo

brawo popieram!!!!

@adamo

Zgadzam się, atmosfera jest całkiem spoko

Anonim gal

W Bydgoszczy jest ok. Ludzie są wporzadku i szefostwo jak i kierownictwo też. Każdy się dogaduje. Czasem lepiej czasem gorzej ale jesteśmy tylko ludźmi. Co nie zmienia faktu, że pracy ostatnio jest bardzo dużo, ale nadgodziny wypłacane uczciwie. Polecam

Merru
@Anonim gal

Tam wiecznie są nadgodziny od samego początku jak magazyn jest przeniesiony do Bydgoszczy wieczne nadgodziny. Kierownictwo oszczędza na pracownikach bardziej opłaca się zapłacić za nadgodziny niż zatrudnić nowe osoby...

Filip
@Merru

Może lepiej popatrzeć na to z pozytywnej strony. Poprzez nadgodziny można sobie dodatkowo zwiększyć wynagrodzenie. Nikt nikogo nie zmusza do pracy po godzinach. Większość osób ceni sobie możliwość zarobienia dodatkowo kilku złotych. Jak dla mnie to uczciwe rozwiązanie dla obu stron :)

B
@Merru

ale marudzisz :D

Rudzik

Jeden z lepszych pracodawcow w okolicy u ktorych mialem okazje pracowac. Kasa zawsze na czas, warunki jasne od pierwszego dnia pracy. Pocczatki byly ciezkie ale jak juz sie przyzwyczaimy to idzie latwo. Pozdrawiam

@Rudzik

no a jak...narzekają tylko Ci co chca kase za zalezenie

McH
@anonymous

Nie ma co narzekać, robota jak robota. Mi pasuje i jestem zadowolony :)

@anonymous

Zgadzam się, nie ma na co narzekać w tej firmie. zawsze można mieć fajne benefity

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. zaopatrzenia
antek

Pracowałem tam jakiś czas i dawali wolne kiedy chciałem i miałem szkołę, dawało się dogadać. kasa jak na początek też spoko, nie wiem co tu tyle hejterów, pewnie im się nudzi i nie mają życia po za komputerem

Ostatnio troskliwe pytania o zatrudnienie w firmie zadawała moderator Iza, teraz jest to Andrzej. Ludzie obudźcie się. To manipulacja.

Anka

Moim zdaniem dobra opcja, żeby sobie dorobić i się czegoś nauczyć l)

ano9nim908
@Anka

Praca w porządku, mam dobre doświadczenia z tą firmą.

Ja nie narzekam :)

Karol

Niezła atmosfera,warunki oraz przyjaźni ludzie w pracy. Dobrze mi się pracuje

Kamilek
@Karol

Popieram w 100%. Atmosfera bardzo dobra :)

@Kamilek

Mógłbyś przybliżyć warunki zatrudnienia w firmie? Jakiego rodzaju dodatki do wynagrodzenia oferuje pracodawca? Czy są premie lub inne pozapłacowe bonusy w postaci szkoleń i kursów? Jak aktualnie wygląda sytuacja z rekrutacją pracowników? Jeśli są przyjęcia w firmie napisz o tym. pomożesz w ten sposób osobom szukającym pracy.

M

Od kiedy nie ma pani lider jest o wiele lepiej

...

Firma faktycznie ostatnio szuka dużo osób bo rozrosły się te działy. Produkcja, magazyny, księgowość. Wakatów było sporo, ale i sprzedaż bardzo wzrosła.

capone
@...

fakt - pracuje od 3 miesiecy i poki co jest w porzadku..nie rozumiem tego narzekania a wrecz smiac mi sie chce bo jakos w pracy nikt nie narzeka tylko robi swoje a nie pracuje tam 10 osob lecz znacznie wiecej. Jesli jest tak zle to dlaczego nadal pracuja? jak ktos jest leniem to bedzie w kazdej pracy

tomatini
@capone

popieram w 100%!!! pracuje w Macedzie i tak sie zastanawiam kto wypisuje te glupoty..

zon
@tomatini

pewnie ci ktorzy z jakiegos powodu do pracy sie nie nadawali.. ja prace opisze tak : jesli chcesz pracowac i pracujesz uczciwie to nie ma opcji zeby nie zostalo to docenione

Tratata
@zon

Bez zbędnego komentarza, i tu się bardzo mylisz!!!!

Iza

Firma Maced szuka aktualnie pracownika w oddziale we Wrocławiu na stanowisko przedstawiciela handlowego kanału tradycyjnego. Pracodawca oferuje: stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, wynagrodzenie podstawowe oraz przejrzysty system premiowania, niezbędne narzędzia pracy: samochód, tablet, telefon, pracę dla lidera rynku w swojej branży, gotową bazę sklepów z terenu województwa dolnośląskiego. Czy ktoś z odwiedzających ten watek i szukających pracy jest zainteresowany tą ofertą rekrutacyjną?

Misiu
@Iza

Czy Iza jako moderator może zajmować się również rekrutacją ? Czy takie są założenia opinii o pracodawcach ? O co tu chodzi ? Kto to zleca ? Iza razem z Macedem jedziesz po bandzie !!!!!!

zainteresowany
@Iza

@Iza czy firma nadal poszukuje przedstawiciela?

Manolo:)

Może się przedstaw na forum to zobaczymy co uważają o Tobie! Zawsze się znajdzie osoba "cebulactwo" i zawsze się znajdzie taka jak Ty - czyli wszędzie dobrze gdzie Ciebie nie ma:) !!!

@Manolo:)

blondi nie denerwuj się tak ; ) policz ile jest ludzi w firmie i policz ile osób zaznaczyło ,,pomocna opinia'' nikt cię nie lubi ale nikt ci tego wprost nie powie bo tacy jak ty to tylko na kolanka i do góry a my wolimy się z ciebie śmiać niż z tobą w bezsensowna polemikę wchodzić ;) dużo frajdy nam dostarczasz razem z panią XXXXXXL ;D

Manolo:)

Skoro tam same półgłówki pracują to co Ty tam robisz? Widocznie lepszy nie jesteś!!! Zwolnij się i będzie św spokój!!!

@Manolo:)

czytaj ze zrozumieniem, mowa o kadrze zarządzającej nie o ludziach z magazynu. I nie denerwuj się tak bo ci żyłka pęknie ;D

Iza

@Zainteresowany, będziesz aplikował do firmy do działu technicznego? Jakie stanowisko Cię interesuje? @ssss, Ty jako pracownik firmy może mógłbyś doradzić @Zainteresowanemu, czy warto aplikować, jakie warunki pracy proponuje pracodawca i jakich kwalifikacji wymaga od pracownika w dziale technicznym? Czy nowi pracownicy mogą liczyć na stabilne zatrudnienie i umowę na czas nieokreślony? Piszesz, że sytuacja w firmie uległa poprawie i dobrze się pracuje. To cenna informacja dla osób poszukujących pracy.

Pimpek
@Iza

Iza, a co Ciebie interesuje czy @Zainteresowany będzie aplikował do działu technicznego? Będziesz go wdrażać, czy co ???!!! A może zajmujesz się również rekrutacją do firmy i brak chętnych skłania Cię do takiej troski o potencjalnego pracownika ??? Nie ośmieszaj się

zainteresowany
@Iza

Tak Iza interesuje mnie praca w dziale technicznym obecnie pracuje jako pracownik DUR w koszalinie ale szukam czegoś bliżej Polanowa jednak czytając te wpisy człowiek tylko się zniechęca

zadowolony klient

Ja chętnie wypowiem się jako zadowolony klient. Zamawiam produkty firmy Maced dla swoich psów od ponad 2 lat. Nigdy nie miałem żadnych przygód z racji złego samopoczucia psiaków czy rewolucji żołądkowych. Z innymi producentami różnie to bywało. Zdecydowanie polecam .

Misiu
@zadowolony klient

No to chyba nie wiesz, że często zamiast wołowiny sprzedawana jest wieprzowina. Klient nie zauważy, bo jest tępy - oto definicja podejścia do zadowolonego klienta.

Haha

Zdumiewające wszystkie pozytywne opinie są pisane falowo i w zaskakującą podobnym stylu hmm.. hahahahahah

Nicky
@Haha

Prawda, prawda wszystko pisała jedna osoba tylko pod różnymi nickami: Misiek, Mariano, Dariusz, Karol, Łukaszoo, Łucja W. Potencjalny pracowniku uważaj na tę firmę.

Xxx
@Nicky

oj tak uważaj i to bardzo a już napewno nie zwalniaj się z obecnej pracy nawet wtedy kiedy maced będzie chciał cię zatrudnić bo może się i to szybko że nie będziesz miał żadnej pracy tu się nie szanuje pracowników nawet tych którzy naprawdę wykonują swoją pracę z poświęceniem bo chcą pracować wystarczy że nie tak spojrzysz na osobę która ma już wyrobione plecy ,mimo że przedłużono umowę to i tak jest po pracy

Niska

Zadając troskliwe pytanie o jakość pracy w firmie MACED używasz jej nazwy. Odpowiadając na mój wpis piszesz: nie mam żadnych powiązań z firmą o której mowa. Dlaczego nie napiszesz nazwy firmy, z którą nie masz powiązań ???

tymson

Nie narzekam na prace tutaj..moze i nie lezy sie przez 8h ale nie jest to tez dzwiganie workow z cementem. Odpowiada mi ta praca. Zespol mamy zgrany to i zawsze pogadac mozna.

@tymson

Jakie pogadać tymson, co ty piszesz. Pogadać to może kierownictwo, a nie szaraki.

Ps
@Ewa

no wiecie co!!chce przyznać rację tej i innej wypowiedzi i nie mogę bo mnie blokuje teraz tylko te dobre opinie można punktowac!!!!=!na wszystko znajdą sposób by tylko wybielic firmę!!!!

Dariusz

Pracuję do dziś i nie mam zastrzeżeń. Pieniądze zawsze na czas , nadgodziny wypłacane , warunki pracy dobre. Wszystko tak jak być powinno. Pozdrawiam

Kwiatek
@Dariusz

No chyba sam Prezes to pisał !!!

Zostaw merytoryczną opinię o ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Polanów

• Jak się pracuje w ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASSISI PET CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.6/5 Na podstawie 234 ocen.
  • Bobolicka 18
    76-010 Polanów