Opinie o Krzysztof Pawlusek Firma Krystal w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Krzysztof Pawlusek Firma Krystal. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Krzysztof Pawlusek Firma Krystal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Pawlusek Firma Krystal w Katowice

Zwolnić byłych górników co pracują za frajer w tej firmie. Im nie zależy kiedy im zapłacą!!! Tyle gadki ale tylko dwóch odważyło się z NImi walczyć.

a

szkoda słów tylko sąd

pracownica

a ja nie dostałam jeszcze wypłaty za sierpień ani grosza. Ta firma to kompletna porażka. Wstyd mi że w niej pracowałam.

ktoś

Ta firma to porażka. W tym miesiącu dostałem 1000zł w dwóch ratach. Za co żyć??

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Krzysztof Pawlusek Firma Krystal. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
da

No to PIP przeprowadza kontrolę. Już stwiedzono na ZBO2 i rondzie oraz zapleczu, że mają mnóstwo niedociągnięć (brak ubrań roboczych i środków ochrony osobistej itd). Kontrola będzie trwać do 10/2011r. [usunięte przez admina]

halinka

Oni zatrudniają pracowników ze wschodu!!!!

eros

Jutro podam Wam adres email pod którym możecie się do mnie zgłaszać.

ddreg

Masz rację. Myśleli, że są bezkarni. Dano im szansę ale ją olali.

ano

Wtopi jak Inni, którzy współpracowali z Krystalem. A co do odchodzenia to już wszyscy odeszli. Pozostali tylko emeryci bo im nie zależy kiedy im zapłacą.

podobno znaleźli jakiegoś koleżkę z Gliwic i już go namówili żeby dawał swoich ludzi na budowy bo wasi odchodzą a tamten zakrecony i zapatrzony w nich i podobno tak ma być

dawać

Dzisiaj byłem u adwokata i w sądzie pracy. Przedstawiłem im dowody i resztę dokumentów. Adwokat i w sądzie powiedzieli, że z takimi dowodami sprawa jest wygrana wraz z odszkodowaniem. Dziwili się kto jest taki g.... że dał mi to wszystko na tacy. Jak chcecie dołączyć się do pozwu to dawać znać na forum. W przyszłym tygodniu składam pozew.

jeszcze

Przelewów jak nie było tak nie ma!!! Szkoda nerwów. Lecą w kulki na maxa! Jutro wysyłam pismo o rozwiązanie umoy o pracę z winy Pracodawcy i kierują sprawę do Sądu Pracy. Nie ma co czekać. Szkoda czasu i nerwów.

anonim - 2011-08-14 16:30:21 Ilu operatorów odeszło?? Kilku...

Ilu operatorów odeszło??

Z tego co mi wiadomo w biurze proponuja powrot do pracy i cofniecie wypowiedzen w trybie natychmiastowym, dzisiaj pomyslałem nad tym i jedyne co mi sie nasuwa to chec złapania jeleni którzy na to pojda, chca po prostu uniknąc wypłacenia odszkodowania naleznego im z racji tegoż wypowiedzenia. [usunięte przez admina]

ZBO 4

Po co sprawdzać IP? Chętnie podam swoje dane osobowe w pozwie sądowym!!! Adres IP? Wystar czy wejść na bramkę proxy i może sobie szukać do woli. Jeszcze raz potwierdza się fakt nie znajomości zasad poruszania w necie. Nie interesuje mnie kto, co i z kim oraz jak ważne, że uwaleni są na maxa. Porównać to można do głupka siedzącego na gałęzi, który sam sobie ją podcina a potam jest zdziwiony dla czego spadł na ziemię. Po co te dyskusje, kto komu co zleca. Ważne, że złamali prawo i poniosą tego konsekwencje. Panie(usunięte przez moderatora) a jak tam auta ciężarowe? Pan wie o co chodzi!!!

Jest lepiej niż myślicie. Oni mają już posprzątane na maxa!!!

Anonim - 2011-08-12 19:57:49 obawiam się, że (usunięte przez moderatora) nic nie grozi ( niestety), pełni tylko funkcję \ Może masz rację ale jest jedno "ale" w Spółce pełni funkcje udziałowca tak samo jak jej synalek (usunięte przez moderatora) i odpowiada prawnie za całą sytuację w Firmie. Jeżeli chodzi o kasę to może uda im się schować gotówkę ale ciekawe czy wytłumaczą się za zakup kradzionych aut? Odpowiedź jest prosta; (usunięte przez moderatora) prawnie odpowiadają wszyscy. Ciekawe dlaczego od paru miesięcy w Firmie "zatrudniony" jest człowiek, który zbierał informacje na temat działalności Firmy. Jeszcze raz potwiedza to fakt, że pod nosem "zatrudnili" tzw "kreta". To potwierdza poziom inteligencji(usunięte przez moderatora)

obawiam się, że (usunięte przez moderatora) nic nie grozi ( niestety), pełni tylko funkcję "pseudo dyrektora ds handlu" i oficjalnie z pracownikami nie ma nic wspólnego, a Prezes prawdopodobnie na żadnej sprawie sądowej się nie pojawi i będzie wykręcał się chorobą. Podejrzewam też , że kasę już sobie gdzieś schowali Ale życzę Wam powodzenia , oby takich firm było jak najmniej

z wami

A Ja dzisiaj dzwoniłem do TVN-u. Panowie widzę, że jesteśmy zgraną ekipą.

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Pawlusek Firma Krystal - Katowice

Krzysztof Pawlusek Firma Krystal