Krystal Krzysztof Pawlusek

Katowice

Opinie o Krystal Krzysztof Pawlusek

Dominika
użytkownik zarejestrowany

Aktualnie pracuje ktoś w Krystal Krzysztof Pawlusek? Jak wygląda system pracy? Takie informacje są ważne dla nowo zatrudniających się osób.

Martax
użytkownik zarejestrowany

Widzę, że wątek kompletnie obumiera zgodnie z przewidywaniami co do upadłości firmy http://www.krs-online.com.pl/firma-krystal-krzysztof-pawlusek-w-krs-669095.html Można mieć tylko nadzieję, że pracownicy nie są w tyle z finansami, a więcej tego typu działalności nie będzie otwieranych jeżeli nie są w stanie poradzić sobie na rynku.

były

No i stało się tym razem [usunięte przez moderatora] otworzyła firmę "KRYSTAL" a Pawlusek jest cichym udziałowcem. Ostrzegam wszystkich przed tą Firmą... nie płacą i [usunięte przez moderatora] na maxa!!!

Darek i Boguś

Dzisiaj odbyła się ostatnia sprawa w Sądzie...Wynik? Oczywiście wygraliśmy!!! Odzyskaliśmy całą kasę plus odsetki i odszkodowanie za [usunięte przez moderatora]!!! Nareszcie trwało to trochę ale warto było!!!!!!

Darek

a - 2012-08-14 23:58:58 miałem wyrokMy czekamy na ostatnią sprawę ma odbyć się 11.10.br. Halinka nie stawia się na sprawę i decyzją Sądu mają Ją dowieźć w asyście Policji. Pawlusek olał całą sprawę i nie ma Go na sali sądowej. Jak tylko dostaniemy wyrok zaraz lecimy do komornika bo raczej dobrowolnie nie podda się egzekucji sądowej. Pytanie do \"a\"... podasz nr sprawy sądowej dodamy warto wykorzystać informację, że zostali ukarani i udowodniono im winę? [usunięte przez moderatora]

miałem wyrok

Ola 988

Dziwne że ktoś uważa [usunięte przez moderatora] za dobrego płatnika jest na pewno [usunięte przez moderatora],Jak ma się poparcie Wymiaru Sprawiedliwości to można takie lody bezkarnie kręcić jak [usunięte przez moderatora] Pawluska

oszukany

to sa [usunięte przez moderatora], bylem tam dzisiaj remontuja pietro na gorze,a dla pracownikow nie maja na wyplaty.[usunięte przez moderatora].po niedzieli trzeba cos zrobic ,aby odzyskac pieniadze,

oszukany

nic nie otrzymalismy,,dzisiaj ma byc syndyk w firmie

b...

czy ktoś cos wie na temat pieniędzy z firmy krystal? dostaliście teraz jakieś pieniądze?

oszukany

a miałeś wyrok u komornika? czy sami Ci poprostu wypłacili?

oszukany

jak to ostatnia? a co potem? przecież wiadomo, że oni sami z dobrej woli nic nie wypłacą... co robić, żeby kasę swoją odzyskać???

tak ja juz swoja kase odzyskałem ostatnia transza ma byc 2.08.2012

myszaq

[usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] napisz mi gdzie oni mają teraz baze bo bylem na armii krajowej w chorzowie i tam pocalowalem klamke. nikogo tam nie ma i wyglada na to ze nikt tam nie ma zamiaru sie pojawic [usunięte przez moderatora]

nemo

matej.. - 2012-06-28 00:45:45 [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wygrali. teraz bedą dopiero odkładać kasę.będą nam spłacać po co ja dałem się namówić na sady.wyrównali mi nawet 600wiecej mi dali.czarnota oddał kasę to prawda ze ich [usunięte przez moderatora].Jak tak dobrze stoją z kasą to dlaczego "wiszą" ludziom za wypłaty? Proste pytanie. Ale ściemniasz. Ile Ci dał żebyś takie głupoty wypisywać?!

mnk

anonim - 2011-10-24 21:16:02 Zwolnić byłych górników co pracują za [usunięte przez moderatora] w tej firmie. Im nie zależy kiedy im zapłacą!!! Tyle gadki ale tylko dwóch odważyło się z NImi walczyć.jest dobrze nawet bardzo idzcie wszyscy do [usunięte przez moderatora]

matej..

mac

pracuja i sie dalej rozwijaja.nowe kontrakty maja.płaca wiecej niz czarnota

darek

swój - 2012-02-28 21:58:37 mam pytanko do weteranów... czy udało wam sie odzyskać zaległą kasę od tej firmy?My we dwóch założyliśmy Im sprawę w sądzie. Końcowa sprawa 10.07.12r. Powołali swoich świadków i oni zeznawali przeciwko Nim. Pytałem się przed złożeniem pozwu kto dołącza się do sprawy i nikt nic nie pisał. Tylko My założyliśmy Im sprawę. Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy to zgłaszać się nie ma rzeczy niemożliwych i ludzi nietykalnych!!! Jak tylko będę miał prawomocny wyrok to zaraz lecę do Komornika. Wiem gdzie i co posiadają. Oddadzą całą kasę. Pozdrawiam [usunięte przez moderatora].

obserwator

Firma "urzęduje" na Armii Krajowej 33 w Batorym.Codziennie widzę kilkanaście osób dobijających sie do drzwi.... Prezesowstwo pije i baluje za Waszą kasę!Oni wyjmują chleb Waszym dzieciom z ust!Nie dajcie się Panowie i bierzcie ich za [usunięte przez moderatora]!!!!

a

za wiaduktem po lewej maja baze

Bobson

a możesz napisać dokładnie gdzie na rondzie, bo tam wokół jest kilka budów, a chciałbym to zobaczyć?

Gizmo

Kazdy chyba olał sprawę, wiekszosć odgrażała sie że do sądu pójdą i co....Chyba nici z tego wyszły, a Pawlusek dalej wisi mi prawie 2 tyś.Ciekawe [usunięte przez moderatora] po co Ty tam jeszcze robisz, ale widocznie płacą na czas...Co w ogóle Krystal robi jeszcze na rondzie??

swój

co tu taka cisza??? czy ta firma w ogóle jeszcze istnieje, czy ktos tam jeszcze pracuje???

były

niestety

swój

nius

Urząd Skarbowy już im się dobiera do...rewelka!!!

pracownica

Ja też mam nadzieję, że go jeszcze dopadnę. Pracodawca razem z tą swoją konkubiną, powinien siedzieć [usunięte przez moderatora]. Tyle [usunięte przez moderatora] co oni zrobili to strach pomyśleć

Iwan

nowa firma Krystal sp z o o :D mam nadzieję, że go ścigne

abdul

daffie to Chorzow ul. Armii Krajowej 33

daff

Witam, czy ktoś wie gdzie się przenieśli z Józefowskiej?

rozczarowana

ja nie poszlam w koncu na rozmowe, bo i po co, po tym czego sie tu naczytalam stwierdzilam, ze szkoda mojego czasu, bo pewnie obiecaliby gruszki na wierzbie a potem ani grosza, a juz w poprzedniej firmie sie musialam prosic o wyplaty, a nawet jeszcze teraz nie mam za wrzesien...

była kadrowa

właśnie ja przez dwa miesiące pracowałam jako kadrowa w tej firmie. Tyle, że nie dostałam wynagrodzenia, ani zwrotu kosztów badań wstępnych. Teraz będę się sądzić, Unikać tej firmy.

rozczarowana

ann mialas racje, zaprosili mnie na rozmowe na poniedzialek :/isc czy nie isc oto jest pytanie

anna

wiec na bank do Ciebie zadzwonią... Wczesniej było ogłoszenie na kadrową,wysłałam.Bardzo szybko był telefon.Kobieta juz w tym samym dniu zaprosiła mnie na rozmowe.No ale przed samym wyjazdem na rozmowe,weszłam na neta i dobrze zrobiłam.Straciłabym tylko czas i pieniądze...

kurcze, wlasnie na to stanowisko - ksiegowa wyslalam aplikacje:/ a dopiero teraz przeczytalam co to za firma:/ no ale jakby tak zadzwonili, to wiem, ze mam odpuscic, juz taka firme przezylam, nie chce wiecej

alinka

szukają teraz na stanowisko KSIEGOWEJ ogłoszenie jest w urzędzie pracy w Katowicach

Zwolnić byłych górników co pracują za frajer w tej firmie. Im nie zależy kiedy im zapłacą!!! Tyle gadki ale tylko dwóch odważyło się z NImi walczyć.

szkoda słów tylko sąd

pracownica

a ja nie dostałam jeszcze wypłaty za sierpień ani grosza. Ta firma to kompletna porażka. Wstyd mi że w niej pracowałam.

ktoś

Ta firma to porażka. W tym miesiącu dostałem 1000zł w dwóch ratach. Za co żyć??

da

No to PIP przeprowadza kontrolę. Już stwiedzono na ZBO2 i rondzie oraz zapleczu, że mają mnóstwo niedociągnięć (brak ubrań roboczych i środków ochrony osobistej itd). Kontrola będzie trwać do 10/2011r. [usunięte przez admina]

halinka

Oni zatrudniają pracowników ze wschodu!!!!

eros

Jutro podam Wam adres email pod którym możecie się do mnie zgłaszać.

ddreg

Masz rację. Myśleli, że są bezkarni. Dano im szansę ale ją olali.

ano

Wtopi jak Inni, którzy współpracowali z Krystalem. A co do odchodzenia to już wszyscy odeszli. Pozostali tylko emeryci bo im nie zależy kiedy im zapłacą.

podobno znaleźli jakiegoś koleżkę z Gliwic i już go namówili żeby dawał swoich ludzi na budowy bo wasi odchodzą a tamten zakrecony i zapatrzony w nich i podobno tak ma być

dawać

Dzisiaj byłem u adwokata i w sądzie pracy. Przedstawiłem im dowody i resztę dokumentów. Adwokat i w sądzie powiedzieli, że z takimi dowodami sprawa jest wygrana wraz z odszkodowaniem. Dziwili się kto jest taki g.... że dał mi to wszystko na tacy. Jak chcecie dołączyć się do pozwu to dawać znać na forum. W przyszłym tygodniu składam pozew.

jeszcze

Przelewów jak nie było tak nie ma!!! Szkoda nerwów. Lecą w kulki na maxa! Jutro wysyłam pismo o rozwiązanie umoy o pracę z winy Pracodawcy i kierują sprawę do Sądu Pracy. Nie ma co czekać. Szkoda czasu i nerwów.

anonim - 2011-08-14 16:30:21 Ilu operatorów odeszło?? Kilku...

Zostaw opinię o Krystal Krzysztof Pawlusek - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krystal Krzysztof Pawlusek