Opinie o Krzysztof Pawlusek Firma Krystal w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Krzysztof Pawlusek Firma Krystal. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Krzysztof Pawlusek Firma Krystal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Pawlusek Firma Krystal w Katowice

Panowie czoła w górę!!! Gratulacje dla Firmy \"KRYSTAL\" Katowice i \"KRYSTAL\" Sp. z o.o. Chorzów. Pytanie dlaczego? Odpowiedź brzmi: OKOŁO 12 SKARG DO PIP na te dwie Firmy!!! Raczej obronną ręką z tego nie wyjdą? Nareszcie zabrali się IM do (usunięte przez moderatora) Niech do tego dojdą sprawy z Sądu Pracy. Jestem ciekaw czy teraz pani (usunięte przez moderatora) będzie tak przemądrzała i pyskata?! Acha jeszcze doliczmy sprawę skierowaną do Inspekcji Budowlanej. (usunięte przez moderatora)

czekam

Wszystkie osoby pragnące dołączyć się do pozwu zbiorowego proszę o kontakt na forum. Prawnik już jest załatwiony a pozew przygotowany. Czekam na informację. Nie obawiajcie się (usunięte przez moderatora) .Daleka im jest obsługa komputer u neta. To nie ich poziom intelektualny!!!

darek

Napiszę tak: miałem nikłą nadzieję, że z p. prezesem (usunięte przez moderatora) można porozmawiać jak z człowiekiem. Myliłem się poraz trzeci i ostatni!!! Wczoraj płakał i przepraszał przez telefon i obiecywał, że taka sytuacja już nigdy się nie powtórzy a pieniądze osobiście powtarzam jego słowa osobiście przywiezie 12.08.2011r. Panie Prezesie ujmę to tak stracił pan twarz a zamiast twarzy ma pan... pan już dobrze wie co? Udowodnię panu prawnie, że zapłaci pan wszystko łącznie z odsetkami i mam nadzieję, że PIP dokładnie przetrzpie pańską firmę po względem prawnym. Nie pomogą panu na prędce uzupełniane dokumenty. Wszelkie machlojki wyjdą na jaw. Mam nadzieję, że sprawiedliwość zwycięży. To wszystko co mam panu do napisania i nie piszę panu do widzenia bo spotamy się w sądzie!!! A gdyby pan miał wątpliwości to mogę panu udostępnić nagrania rozmów.

pppp - 2011-07-31 09:24:31 mieli zajebistego operatora (usunięte przez moderatora) to grali z nim w kulki.ja mu sie wcale nie dziwie ze(usunięte przez moderatora) wypowiedzenie. on ma rodzine na głowie. a teraz szukaja na chama operatora. Niech szukają operatora. Niech reszta operatorów odejdzie i kto będzie jeździł na sprzęcie? A zresztą to i tak bez różnicy bo Czarnota i tak im znów zabierze sprzęt. Panie(usunięte przez moderatora) zabaw się pan w batmana i chroń pan sprzęt. Tak jak pan radził... (usunięte przez moderatora)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Krzysztof Pawlusek Firma Krystal. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
wali

Ciekawe kto jutro przyjedzie? Prezes Firmy Krystal Sp. z o.o. czy Prezes Firmy Krystal(usunięte przez moderatora) ? Betonować oczywiście schody na ZBO 2!!!

ludź

Zabierają Im sprzęt bo nie mają kasy i wystawiają weksle!!! Taka była mądra (usunięte przez moderatora) 09.07.2011??? Zobaczymy jutro jak ludzie nie dostaną kasy kto będzie wylewał beton? Jak to mówią firma krzak, wyrwiesz krzak i po firmie!!! Czekamy na Ciebie (usunięte przez moderatora) !!!

zdesperowani

Dzisiaj dzień wypłaty...hmmm. Kochane dzieci, kochana żono podziękujcie Panu (usunięte przez moderatora) za pieniądze, które dzisiaj do domu Wam nie przyniosłem!!! Nie macie honoru (usunięte przez moderatora) i wstydu. Nie okradacie Pracowników lecz Ich Rodziny. (usunięte przez moderatora) rozbija się firmowym autem wydając Nasze cięzko zarobione pieniądze a Nasze Rodziny nie mają co włożyć do garnka. Nie mamy pieniędzy na opłaty i życie. WSTYD PANIE PREZESIE. Proponuję żebyś wystawił Nam weksel na swój sprzęt a my odbierzemy Ci sprzęt jak Czarnota. (usunięte przez moderatora)

nie pasierb darek

Nie ze mną te numery (usunięte przez moderatora) Trzeba zakończyć te kombinacje KRYSTALU> Jutro betonowanie schodów. Jeżeli nie będzie kasy to niech pan Kardynał zadzwoni po(usunięte przez moderatora) i całe biuro i... niech(usunięte przez moderatora) z wiadrami!!!!

Pan Prezes (usunięte przez moderatora) tydzień temu dawał słowo, że wypłaty już nigdy się nie opóźnią. Słowo dla tego człowieka nie ma żadnego znaczenia. Cóż z tego, że dzisiaj 10 dzień wypłat, cóż z tego, że nie mamy pieniędzy. Czekałem ale dzisiaj miarka się przebrała!!!! Wysłałem zawiadomienie do PIP-u. Jutro osobiście złożę zawiadomienie do Prokuratury o popełnieniu przestępstwa (domniemane popełnienie przestępstwa). Zobaczymy czy teraz będzie im do śmiechu!!!

\"Zarząd\" tej firmy zapomina chyba że żyjemy w dobie internetu gdzie ludzie owszem - szukają ofert pracy ale także mogą potencjalnego pracodawcę \"sprawdzić\" na stronkach takich jak ta. Dobry sposób aby w nowej pracy nie robić za darmo.

pppp

zdziwiony...

Mają tupet w tej Firmie. Ludziom nie płacą a jeszcze dają ogłoszenie, że zatrudnią sekretarkę i operatora. Do łopaty cały pseudo zarząd!!!

Dzisiaj się dowiedziałem, że ludzie nadal pracują a kasy nie dostali za czerwiec!!! Ludzie co Wy robicie!!! Robicie za darmo!!!

nadzieja

Spokojnie. Dzwoniłem do TVN zajmną się tą sprawą. Mam nadzieję, że będzie odzew!!!

były

Już tylu uciekło z tej Firmy i Wy co zostaliście, też uciekajcie a o kasie zapomnijcie!!!

ole

Dzięki za informację. Miałem złożyć papiery do tej Firmy ale po przeczytaniu opinie poprostu odechciało mi się. Żal mi tylko tych pracowników, którzy nadal nie dotali kasy. Weźcie zgłoście sprawę do PIPu!!!

glodny pracownik.

Dzis mamy 27 i nie zanosi sie abysmy dostali reszte wyplaty.Zanosi sie na to ze w tym miesiacu juz nic nie dostaniemy. I ktos smiał twierdzic ze ta firma jest dobrym platnikiem?????

Gościówa

Stwierdzam, że po przeczytaniu wszystkich komentarzy również nie wybieram się na rozmowę na którą zostałam dziś zaproszona. Proponuje jeszcze zerknąć na opinie o Rurex Będzin Sp. zoo. i nazwisko (usunięte przez moderatora) .Z własnego doświadczenia tą firmę i tego Pana też proponuję omijać z daleka.

aaaa

oni kadrowej nie mają, po przeczytaniu takich słów,odechciało mi sie jechać na rozmowę z tą Panią,Szukam dalej roboty,moze znajdeeeeeee!!!!!!

LUDZIE PROPONUJE ŻEBYŚMY TA CAŁA RODZINKA RAZEM Z TYM KOORDYNATOREM ZGŁOSILI DO PROKURATURY ZA ZŁODZIEJSTWO I ZA PRZEKRĘTY Z PIENIĘDZMI KTÓRE NAM SIĘ NALEŻĄ. ZABRAĆ SAMOCHODY I SPRZEDAĆ I WTEDY BĘDĄ MIELI NA WYPŁATY.

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Pawlusek Firma Krystal - Katowice

Krzysztof Pawlusek Firma Krystal