MARWIK MARZENA SAJDAŁ

Andrychów

Opinie o MARWIK MARZENA SAJDAŁ

Dziad Marwik to firma z tradycją. Lata ciężkiej pracy doprowadziły do istotnej zmiany w filozofii zarządzania: Kiedyś jeśli kierowca dokonał nie umyślnej szkody, próbowano szkodę naprawić lub zapłacić za szkodę z ubezpieczenia. Kiedyś dzwonili do kierowcy w celu uzyskania jak największej ilości informacji o zdarzeniu. Teraz po wystąpieniu szkody po prostu nie wypłacają kierowcy pensji bez żadnego powiadomienia i są bardzo zdziwieni, że kierowca domaga się wypłaty pomimo uszkodzenia plastikowej osłony wózka transportowego, zgubienia chlapacza koła w naczepie z 2008 roku, skrzywienia słupka na parkingi Biedronki etc.....Przykłady można mnożyć. Nigdy też nie wiadomo jaka jest "kalkulacja" takiej szkody. Po za tym bardzo słabo przędą, przez ponad rok nie stać ich było na kupno 9 sztuk płaskich kluczy do odkręcania przewodów powietrznych w 9 ciągnikach jeżdżących dla Biedronki: w komplecie fabrycznym Mercedesa były wszystkie klucze oprócz tego potrzebnego do przewodów. rada pracodawcy zawsze była taka sama: trzeba użyć większego klucz i a dystans zminimalizować monetą 2 zł. jeśli masz farta, zarobisz 3,5 tys i DZIEŃ jesteś w domu ale w ciągu DNIA, bo w nocy pracujesz.Jesli dzwonisz do firmy w jakiejś sprawie, nikt dla ciebie nie ma czasu, bo oprócz dyspozytorów zatrudniają dwie panie do obsługi pracowników. panie oprócz księgowości robią zakupy w spożywczym, myją podłogi i odśnieżają podwórko. Gwoli ścisłości przyznam że owe panie+ dwójka dyspozytorów (Grzegorz oraz pani Małgosia bodajże) to były jedyne osoby z którymi normalnie dało się pogadać i załatwić cokolwiek ale chyba nikt z nich już nie pracuje w tej firmie.

gościu

Tendencyjna wypowiedź z punktu widzenia jednego kierowcy.Firma i właściciele bardzo wporządku, lata ciężkiej pracy doprowadziły ich do sukcesów w postaci pokaźnej floty i dobrej pozycji na rynku.cigły rozwój przed nimi!

kierowca

nie polecam Lidl Legnica dużo kierowców duża rotacja mało tras

adam

dziadowska firma płacą od kursu a nie dają kursów bardzo duża rotacja kierowców

Zostaw opinię o MARWIK MARZENA SAJDAŁ - Andrychów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MARWIK MARZENA SAJDAŁ