Opinie o BOHUN S.A. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BOHUN S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BOHUN S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BOHUN S.A. w Szczecin

biuro

Witam Marcin rozumiem, że odnosisz się do ogłoszenia na Ph na Szczecin. Tak w skrócie: Warunki finansowe masz tam opisane w przedziale, ponieważ standardowo jest podstawa i premia (zadaniowa plus sprzedażowa). Teren działania to głównie Szczecin plus zachodniopomorskie. Dostajesz auto (cała flota jest stosunkowo nowa auta ph mają max 3 lata) i służbowy smartfon. Rekrutacja na takie stanowisko jest jedno etapowa. Wymagane jest doświadczenie jako Ph - preferowane w branży. Jeżeli czujesz się zainteresowany to odpowiedz na anons. Odnośnie odczuwanego "przerażenia" to może oceń to osobiście zamiast kierować się wpisami jednej czy dwóch osób (używających kilku podpisów) którzy z braku lepszego zajęcia wylewają tutaj swoje frustracje. Ostatnia istotna informacja to fakt, że dział handlowy w obecnej formie funkcjonuje w Firmie od kilku miesięcy więc nic dziwnego, że na początku występuje rotacja natomiast firma jest zdecydowanie zainteresowana długookresowym zatrudnieniem.

Widzialem ogloszenie na przedstawiciela, mozecie napisac jak wyglada rekrutacja i jakie sa warunki zatrudnienia w tej firmie. Tylko prosze o konkrety. Bo jak czytam te wiadomosci to jestem przerazony. Dxiekuje

Kto to lisek ? Widze ze jest oferta na przedstawiciela 2000 brutto . Czy za te pieniadze pracuje sie jako telemarketer?

Hihihi

Zeby wiersz Brzechwy o lisku usunąć? Przesadzacie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie BOHUN S.A.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Oszukana 2

Andzia, oprna na naukę nie bywam, uwierz mi. O przepraszam, faktycznie nauczyłam do w Bohunie paczkowania kiełbas- zatem polecam każdym kto ma w zamiarze wyjazd za granice na taśmę do paczkowania wędlin! Poza tym czego uczycie ludzi? He? Szkolenia? Jakie? Produktowe? Wielka mi rzecz.... Andzia produkty smaczne o ile z nich wody kilo nie wypłynie po otwarciu. Dziwi mnie jak wy idziecie w zaparte! Ciekawe czy w twojej lodowce to tylko Bohun leży?

hihihi

autor: Jan Brzechwa jakby Zarząd nie wiedział;)

polecam

Andzia co do jakości produktów Bohun to odsyłam do największej sieci mięsnej w Szczecinie Sztuka Mięsa do Piotrów i Pawłów... tam dziewczyny opowiedzą każdemu o jakości tych wyrobów, one chyba nie mają żadnego interesu żeby kłamać

Oszukana 2

To i mój wpis usuną! Tylko patrzeć.... Widzisz Polecam nie da rady ludzi uświadamiać z kim maja do czynienia, bo Bogowie firmy Bohun śledzą zawzięcie GoWork. Zresztą, jak ktoś chętny aby sie przekonać jak sie u nich pracuje to prosze bardzo. Nic was ta praca nie nauczy, zapewniam.

polecam

Widzę że administrator Gowork usuną mój wpis. Mój wpis nikogo nie obrażał. Pisałem że wydaje mi się że Emil i Pracownik to ta sama osoba. Emil pisze że fajna oferta a Pracownik że nie było oferty. Emil wchodzi na Gowork jak tylko zobaczy ofertę której ponoć nie było a wydaje mi się że ludzie tu zaglądają jak są zaproszeni na rozmowę. Nie rozumie dlaczego Pracownik nazywa mnie Trollem? a nie udzieli odpowiedzi na jakich umowach są zatrudnieni pracownicy. On na pewno jest na normalnych warunkach zatrudniony bo to ktoś z rodziny MB albo on sam

Oszukana 2

Hej, wrażenie mam identyczne: pracownik i Emil to ta sama osoba! Czyli rodzina w biurze działa! Żenada! Jakbyście mieli pełny skład to na pewno wasze produkty byłyby w ladach PiotraiPawla a jakos tak nie jest.... Emiel: jeśli jestes zainteresowany to idź do sklepu i zapytaj kierownika wędlin czy jest ktoś z Bohuna aktualnie do obsługi sklepu, wtedy będziesz pewnien co i jak, zwłaszcza jak sie kierowniczce zechce wylać wiadro pomyj na Bohuna... Wiec ja nie polecam. A ty rób jak uważasz.

polecam

Do pracownika. Oczywiście że wiem co piszę i dalej to podtrzymuje. Ludzie którzy są zaproszeni na rozmowę zaglądają tutaj a nie Ci którzy widzieli tylko ofertę, Ty twierdzisz że oferty nie było, to gdzie Emil widział ofertę? Ja tutaj piszę ponieważ jestem byłym pracownikiem i nadal nikt z Bohuna nie odpowiedział na moje pytanie które na pewno bardzo interesuje przyszłych kandydatów do pracy: -czy pracownicy są zatrudniani na umowach śmieciowych w Anglii bez swiadczeń zdrowotnych i emerytalnych? - czy średnio PH pracuje u was 1 miesiąc? - czy odchodzą klienci od produktu? - czy minimum dziennej pracy to 10h w terenie i 1h raporty? - czy wszyscy PH robili ok. 5-20% planu? - czy pensja jest niższa jak w Biedronce? - czy do serwisu samocho. jeździmy w dni wolne? - czy sami płacimy za paliwo a firma później zwraca?...

Fajnie ze lubisz napisac o czymś co ci sie wydaje ale szczerze nic mnie to nie obchodzi. Mówiwsz że tu sie zaglada jak sie dostanie zaprosznie na rozmowe? I tak zrobiłeś? Czy sam sobie przeczysz? Bez odbioru trollu. Do Emila - no właśnie o takich osobach pisałem więc sam widzisz jak jest. Natomiast tak jak pisałem wydaje mi się że już jest pełny skład w firmie ale nigdy nie szkodzi zapytać

Emil jak myślisz że tutaj się czegoś dowiesz to musze cie rozczarować. Stado trolli ci nic nie powie. Myslę że lepiej jak zgłosisz się do firmy bezpośrednio. Nie wiem tylko czy kogoś teraz szukają u nas bo chyba jest pełny skład no ale zawsze mozesz odpytac

Wojtek

Dobrze powiedziane PRAWDZIWY PRZEMO.

Prawdziwy przemo

Jeśli chodzi o zniesławienie na tym czacie to tylko może je złożyć Wojtek za jogurty i inne pomówienia. Proponuje zapoznać sie z art.212kk i wtedy pisać o zniesławieniu.To prawda ze policja sie tym nie zajmuje, może jedynie przyjąć skargę, ale i tak odsyła do sadu, nie wykonuje żadnych czynności. Zgłaszający musi wnieść do sadu stosowna opłatę i dostarczyć dowody. A na tym forum według mojej oceny dowodów zniesławienia w stosunku do Bohuna nie ma. Ale oceni to niezawistny sad. Chciałbym żeby ta sprawa trafiła do sadu ponieważ chciałbym konfrontacji z osoba która sie pode mną podszywa.

polecam i bardzo przepraszam

Żartuje z tymi przeprosinami. Ponoć człowiek wykorzystuje tylko 10% potencjału swojego mózgu, jak widać niektórzy na tym forum góra 2%. Drogi panie policja nie zajmuje się pomówieniami, możesz wnieść sobie sprawę cywilną w sądzie i sam przynieść dowody, także za tydzień o 6h rano nie będzie aresztowań. Potencjalni pracownicy tak właśnie wygląda praca w tej firmie, straszenie. Ja dalej nie otrzymałem odpowiedzi od MB: -czy pracownicy są zatrudniani na umowach śmieciowych w Anglii bez swiadczeń zdrowotnych i emerytalnych? - czy średnio PH pracuje u was 1 miesiąc? - czy odchodzą klienci od produktu? - czy minimum dziennej pracy to 10h w terenie i 1h raporty? - czy wszyscy PH robili ok. 5-20% planu? - czy pensja jest niższa jak w Biedronce? - czy do serwisu samocho. jeździmy w dni wolne? - czy sami płacimy za paliwo a firma później zwraca?...

Oszukana 2

Ale cisza.... Co z wami ludzie? Strach was obleciał? Na takich ludziach to my Polski nie zbudujemy.... Wolność słowa! Nie jesteśmy państwem policyjnym, wiec spokojnie, jeśli wogole policja podejmie doniesienie MB to sie okaże jak nas oczerniali i kto kogo zniesławił!

Wiersz

Prezesi i dyrektorze, Zadławienie grozi:@ Policja? Cóż, nie strachamy się! Co dla niektórych wyjdzie to naprawdę na dobre! Gorzej z obecnymi pracownikami Bohuna, którzy tak namiętnie tu sie udzielaja, ależ bedzie wstyd i obciach! Hahahaha! Heca niesamowita! Mam nadzieje, ze pan dyrektor zechce sie za jakis rok podzielić wynikami pracy policji! A ze strachu przed tym faktem idę zjeść kanapkę z szyneczką Morliny! Mniam!

Wiersz dla Bohuna sa

Jak masz dosyć ciągłej biedy, ciągnie Ciebie do biznesu. A w zanadrzu kawał schedy i pełne widmo sukcesu. Wtedy rozważ koniunkturę , zobacz kurs twojej profesji. Potem wtop się w strukturę , nie obawiaj się depresji . Jeśli jesteś sukcesorem i masz gdzieś nauczyciela. To podwoisz swa fortunę , choćby nawet u fryzjera. A gdy jesteś małą płotka, niech zachłanność Cię nie wcina. Lepiej pływaj w małym błotku, by nie wpaść w paszczę rekina. Bo w biznesie jest zasada, niech sentyment Cię nie zgubi. Rekin małe rybki zjada, ale wcale nie hołubi. Bo jak mówi doświadczenie , małą łyżką ciastko wcinaj. Dużą grozi zadławienie, nie rozumiesz - to wyginaj.

Wojtek

Super. Jestem za . Wrescie poznamy prawdziwe imiona.

MB

Witam Serdecznie, Informuję wszystkich zainteresowanych iż w dniu dzisiejszym tj. 8 stycznia 2016r., o godz. 11:30 zgłosiłem sprawę na policję o zniesławienie. W przyszłym tygodniu policja wystąpi do administratora strony "gowork" by udostępnił jej wszystkie adresy IP. Jest to mój pierwszy i ostatni wpis na tym portalu. Z poważaniem. Mariusz Borawski (MB) Dyrektor Handlowy

Zostaw merytoryczną opinię o BOHUN S.A. - Szczecin

• Jak się pracuje w BOHUN S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BOHUN S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

BOHUN S.A.
1.4/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Przodowników Pracy 7A
    70-714 Szczecin