Opinie o Color Graf Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Color Graf Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Color Graf Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Color Graf Sp. z o.o. w Gdańsk

byly pracownik

Robert.. to Ty hahahha żal:)

byly pracownik

co do sklejarkowej.. to zachowanie jej podyktowane jest tym ze ona się cholernie boi ludzi asertywnych co maja swoje zdanie.. krótko mówiąc inteligentnych. lubi ludzi prostych i posłusznych co by (usunięte przez administratora) zlizali z podłogi. a gdy co do czego dojdzie to potrafi wydrzeć mordę przy właścicielu na ludzi, zamiast sama pilnować maszyny. ale ludziom takim jak właściciel to jest na reke. Chciałbym żeby ludzie znaleźli prace w innych drukarniach i żeby go olali niech sam sobie chodzi w okól stołu lub palety ciągnie. Na zdrowie mu to wyjdzie ;)

czacza

O tak pani sklejareczka myśli,że wszyscy ją uwielbiają bo jest taka fajna,super koleżanka a prawda jest taka,że jak się jej postawisz to twoje dni są policzone bo zrobi wszystko by cie wywalił z roboty nagada gupot,że się nie nadajesz i diabli wiedzą co jeszcze

derek

To prawda pani A chyba wszystkich by sprzedała bez zastanowienia.Od takich fałszywych ludzi to lepiej z dala się trzymać jak coś jej powiesz to za godzinę połowę zakładu już o tym wie nawet kierownik i szef.Nawet jak co (usunięte przez administratora) to i tak wszystko zwali na ciebie.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
alarm

To ze A ze sklejarki donosi to kazdy wie, tylko ciekawe czy tez sie pochwalila jak to na kacu w sobote przychodzi i jeszcze sie leczy klinem w czasie pracy.

@alarm

i zawsze jej nachlana i nienażarta geba,patrzy tylko żeby zechlac... obleśne.

byly pracownik

UWAZAJCIE NA A..E ZE SKLEJARKI,UDAJE PRZYJACIÓLKE A DONOSI DO WLASCICIELA. PS. WIDZIALEM JAK INSPEKCJA PRACY WPADLA ,A WLASCICIEL ICH WYSMIAL! A ONI WYSZLI Z POCHYLONYMI GLOWAMI. WIDAC ZE INSPEKCJA TO TYLKO Z NAZWY

sasiad

Ukraina nadciaga, tania sila robocza za 7 zeta i materac w boksie za 500 miesiecznie, jaki ten prezes łaskawy haha a no i lodowka oczywiscie jedna dla 20 Ukraincow zeby im sie w glowach nie poprzewracalo od luksusu

masakra

dwie ostatnie opinie chyba napisaly jakies (usunięte przez administratora) bo tacy tez tam sa, pracowalam tam i na szczescie odeszlam, obiecywal wiele i na tym sie skonczylo.

Marselka

Mam takie wrażenie że komentarze zostawili ludzie którzy tam po prostu nie pracowali. Jestem pracownikiem naszej drukarni już 10 lat i chcę powiedzieć że to jest fajnie miejsce pracy dla tych kto chce pracować. A dla tych kto po prostu nie chce pracować, każde miejsce pracy będzie najgorszym.

klock

firma COLOR GRAF to najgorsze miejsce na ziemi.Pracujesz po 12 godzin w soboty i niedziele za 7zł.na godz.Umowa na najniższą krajową a reszta w kopertę.Latem pracujesz w upale bez wiatraków i wody którą każdy pracodawca ma obowiązek zapewnić.Szef uważa się za boga i traktuje Ciebie jak byle gó... Pracując w tej firmie nie masz czasu na rodzinę,przyjaciół no i jeszcze mało pieniędzy mimo,że zrobisz w miesiącu 300 godz.Jedyne czego się dorobisz to wrzodów z nerwów i stresu bo Ty nie masz nic do powiedzenia.Nikt się Ciebie nie pyta czy możesz przyjść w sobotę i niedziele do pracy jest grafik i masz być.O

gonzo

uciekajcie z tej firmy, praca 250-300 godzin za murzynskie stawki, niech kierownictwo samo wyżywi swoją rodzinę za te pieniądze, jeszcze potrafi obciać z pensji kilkaset złotych zlodziej

klient

Nie płacą w terminie faktur.Trzeba kilka razy upominać się o swoje.albo płacą ratalnie.

said
@klient

idąc tam nie wiadomo jak będzie, sądze że sa to opinie osób które juz tam nie pracują. Pomysl zanim cos napiszesz też tam pracowałem - odradzam

Katrina

Latem Przyjmuje Młodych ludzi do pracy na czarno bez umowy,za marną stawkę godzinową !! A Puzniej jak w pada inspekcja Pracy to jest Chowana lista obecnosci bo tam widac ze ludzie za piepszają po 12 godzin i w tym tylko 2 Pszerwy Po 15 minut!! I Każe im sie chowac po szatniach zeby nie bylo widac ze tutaj młodzi pracuja na czarno bez umowy... i nie którzy inni pracownicy co już pracują tak samo mają sie chowac bo nie mają umowy...!! LUDZIE TO JEST (usunięte przez administratora)

Tracey

KOBIETY HARUJĄ PO 12 GODZIN ZA 6.50 na godzinne.. Teraz jest Lato po 30 lub 35 stopni Ciepła !! To Nawet LUDZIOM NIE ZAPEWNI WODY DO PICIA !! LUDZIE SĄ TRAKTOWANI JAK PSY I MURZYNI!! TO JEST OBUZ PRACY !! NAJGORSZY ZAKŁAD W CAŁYM GDAŃSKU !! TO JEST WIEZIENIE !!

juhas

traktowanie pracowników z pogardą, bez umowy, podczas rozmowy o pracę obiecane złote góry w praktyce cąłkowicie na odwrót, PIP wpada i nic z tym nie robi, pracownice dojeżdżają na nocną zmianę z rejonów kościerskich bez żadnego dodatku nocnego

masakra

jedyne co mozna miec z tej pracy to depresja i kalectwo

tragedia

Nie stety zgadzam sie z dwoma ostatnimi opiniami Firma to porażka pod wzgledem traktowania pracowników Może część firm zaprzyjaźnionych z CG Jest zadowolona z ich ofert i usług Ale większość waszych towarów są efektem ciężkiej pracy Pracowników którzy harują po 12 godz dziennie 7 dni w tygodniu za śmieszne stawki Nie polecam nikomu aby sie tam zatrudniał a jak już to tylko na jakiś czas Pozdrawiam

wyzysk

potwierdzam powyższą opinię, zero zycia rodzinnego, towarzyskiego. Ta firma robi z ludzi kaleki a mobbing to codzienność.

rozczarowany
@wyzysk

zgadzam się masakra,właściciel wymaga nadgodzin za które nie płaci,wychodzi z założenia chcesz mieć pracę to haruj za darmo nadgodziny, które zresztą nie są nigdzie wykazywane, więc nic tak naprawdę nie udowodnisz. Właściciel uważa się za króla który ma władze, mobing, wiecznie dywanik za zamkniętym pokojem,,,,,,,,,,,,,,pretensje. Obiecuje dużo ale potem nic z obietnic nie jest dotrzymane.ODRADZAM

Poszkodowana

Ludzie Nikomu nie radze zatrudnić się do tej firmy....od rana do nocy ludzie ciężko harują po 12 godzin !!! a Płaca !! Płakac sie chce!! 7zł albo 6.50 na godzine...wszystkie soboty i teraz już niedziele!!!! NIKOMU NIE POLECAM TEGO ZAKŁADU (usunięte przez administratora)

Danusia

Moja drukarnia. Współpracuję z nimi i jestem zadowolona. Na czas wykonują swoją pracę. Wysoka jakość druku. Wszystko wyraźne i czytelne. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Color Graf Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Color Graf Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Color Graf Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Color Graf Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Color Graf Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Color Graf Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Color Graf Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Schuberta 1A lok. 1
    80-171 Gdańsk