Opinie o Color Graf Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Color Graf Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Color Graf Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Color Graf Sp. z o.o. w Gdańsk

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Color Graf Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Magazynier, takie ogłoszenie jest na Praca.gov.pl 29 grudnia.

To co reprezentuje szczebel najwyższego zarządu to wstyd i rażący brak szacunku. Nie szanują pracowników ich pracy, a nawet nie potrafią uczciwie wypłacić pieniędzy na koniec pracy. Prezes - doświadczony życiem, ale taki buc, że nie powinien mieć kontaktu z ludźmi ani pracownikami ani klientami. Obiecuje jedno później jednak wychodzi ze rzuca słowa na wiatr. Dyrektor sprzedaży nie wiele lepsza, może za dużo przebywa z prezesem a może po prostu są podobni, bo odpowiada za sprawy z pracownikami a nie wie kto ma (i czy w ogóle) umowę, nie umie należycie rozliczyć godzin pracy. Szkoda mi pracowników, których jest coraz mniej, firma to dno i nie warto marnować nawet dnia próbnego.

A Nowy wpis

Bo to wszystko prawda . Pracowałam tam wyzysk na całego!!

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Color Graf Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

lech

firma już nie istnieje

Beata
@lech

A z jakiego powodu ostatecznie się zamknęli? Szefostwo ma jakieś inne alternatywy? I w sumie to czy na pewno, bo jak patrzę po krs to są aktywni, więc o co chodzi?

misiu
@Beata

a co za różnica? nalezy tę firmę omijać szerokim łukiem, kaszub nie liczy się z nikim

Beata
@misiu

No taka, że potencjalnie mogą chyba normalnie działać, dlatego pytam?

KULAWY Nowy wpis
@Beata

A CO CIĘ TO TAK INTERESUJE?

Elżbieta Nowy wpis
@KULAWY

A co już nie można zadawać tutaj pytań? Chyba po to słuzy forum?

Firma Color Graf Sp. z o.o. rekrutuje właśnie na stanowisko Pracownik Biurowy. Zastanawiam się, czy wysłać tam swoje CV. Co sądzicie o tej firmie? Warto spróbować?

Jojo

Firma ledwo oddycha. Warunki pracy, traktowanie pracowników plus atmosfera to tragedia. Jak chcesz uchronić zdrowie przychiczne, to odradzam.

Dobra rada

Jedyne co warto to trzymać się z daleka od tej firmy i jej właściciela.

Kulawy

firma się zamyka

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

@Kamar a dlaczego aż tak jesteś negatywnie nastawiony do tego miejsca?

janush
@Marcin

nie tylko on - wszyscy którzy tam pracowali, ten kaszub nie ma umiaru w wykorzystywaniu ludzi, wieczna inwigilacja, wszystko musi iśc po jego myśli bo potrafi być mocno nieprzyjemny, umowa (usunięte przez administratora), stawki śmieszne mimo że obiecuje złote góry, przepracowąłem tam może z 4 m-ce

Witek Nowak

Do tej pory opinie na portalu Gowork czytałem ale specjalnie nie wierzyłem w nie, bo wiadomo, wszędzie znajdzie się ktoś pokrzywdzony lub ktoś mega zadowolony. Na jesieni zeszłego roku Color Graf ogłosił rekrutację na stanowisko operatora CTP, wysłałem aplikację. Zostałem zaproszony na rozmowę w siedzibie firmy. Wtedy na poważnie zacząłem szukać opinii o tej firmie, bo wiadomo, ew. przeprowadzka (jestem z mazowieckiego) to nie jest decyzja hop siup dla człowieka 50+, Już wtedy powinna mi się zapalić czerwona lampka, wszystkie, WSZYSTKIE opinie znajomych z branży (uzbierało się ich trochę przez 30 lat pracy) były mocno negatywne. Ale co oni tam wiedzą, jadę. Na miejscu już czeka pani prokurent wraz z kierownikiem działu, miła rozmowa, zapoznanie z działem, z oprogramowaniem, sprzętem. Generalnie może być. Wracam do domu, pod koniec listopada dostaje tel. że ok, podejmujemy współpracę od 2 stycznia 2021. No, super, mam troche czasu, rozglądam się za mieszkaniem (to inny temat, gotowy na film o rynku nieruchomości na wynajem w Trójmieście - koszmar). No i traf chciał, że w połowie grudnia spojrzałem w kalendarz i widzę, że 2.01.2021 wypada w sobotę... No, ok, mogę zacząć od soboty ale wolę się upewnic. Dzwonię i okazuje się, że to oczywista pomyłka. Pan zadzwoni do mnie po świętach i ustalimy szczegóły. A drukarnia ma mały hostel, czynny co prawda do połowy stycznia ale będę mógł się zakwaterować i na miejscu już poszukać kwaterki. Ok, to czekam. Święta minęły, telefonu brak..... 30.12. dzwonię i pytam co jest . Dostaję odpowiedź, że jest nowy kierownik produkcji i on teraz będzie się ze mną kontaktował, dostał wszystkie dokumenty i upoważnienia. I tak sobie czekam.... Minęła połowa stycznia i przestaję czekać. Bo jak pracodawca jest tak słowny jeszcze przed podjęciem pracy przez kandydata to jak będzie słowny dla pracownika? Jednym słowem żenada. Być może firma się reorganizuje, być może to przypadek. Ja jednak podziękuję.

Kamar
@Witek Nowak

Pan nie żałuje, Pan dziękuje Bogu, że ominęła Pana praca w tej firmie.

Eklerek
@Kamar

Masz racje. Pracowalem tam w latach 2011-2012. To co robilem to dwa etaty w jednym. 12 godzinne zmiany, niebezpieczne czynnosci,ocierające sie przy odrobinie nieuwagi o kalectwo ( czyszczenie walkow w maszynie z wyłączonymi zabezpieczeniami zeby bylo szybciej je myć,ale jak ręka ci sie wpier doli do obracającego bębna to amputacja na miejscu) Cala wyplata byla w kopercie, bez umowy. Nie polecam tam pracy nikomu. Ludzie odchodzą,przychodzą jakieś randomki i sami po paru miesiacach sie zwijają. pan Robert D. wykorzystuje ludzi,ktorzy sa mu potrzebni w osiąganiu celów. Jak juz nie jestes potrzebny,twoje umiejętnosci,kontakty czy wiedza,to żegnasz sie ze stanowiskiem. On nie wie co to dobra atmosfera w pracy czy zasady fair-play. Traktuje cie jak narzedzie. Sprobuj sie postawic to wycwiczoną gadką zgasi kazdy twoj argument i nie masz juz co liczyc na zatrudnienie. z resztą uratowal mi prawdopodobnie tym zycie,gdyz gdybym dluzej tam pracowal to pewnie podczas czyszczenia walkow w koncu ręka by mi sie omsknęła i bym ją stracil. Mam nadzieje ze karma wraca

mroczny łowca
@Eklerek

nie na darmo ktoś miał coś do niego kilka lat temu - jak się skończyło wiadomo

KONIEC

Pora aby znak ColorGraf już zdjąć bo ta firma już nie istnieje. Widząc to czuję ulgę że taka parodia firmy jednak już nie funkcjonuje. ????

Jasnowidz

2021= koniec! Brak kapitana i drywujący od roku ,,Titanic" znika pod wodą...

lol
@Jasnowidz

Spokojnie, od kąd zwolnila sie prawa ręka prezesa, Mariuszek, to juz bylo wiadomo ze firma upada. Teraz firma chodzi bo Robert ma wierzycieli do splacenia i nie moze jszcze zamknąć zakladu. Nabierze pewnie kredytów,dofinansowan i wtedy zamknie ;)

:-)
@lol

Odkąd piszemy łącznie

Zainteresowany.

Witam, Mam propozycję pracy jako kierowca w tej firmie ale mam obawy ze względu na ilość negatywnych komentarzy. Jaka jest obecnie sytuacja w CG? Warto podjąć tam zatrudnienie czy lepiej odpuścić?

Jubel
@Zainteresowany.

Z całego serca nie polecam tego zakładu. To co tam się dzieję to jest tragedia.

Zuza

Firma to za duże słowo !!! Zarobaczała brudna pełna latających szczurów buda warunki sanitarne brak toalety syf właściciel kompletnie nie dba o warunki socjalne pracowników !! Odradzam pracy w tym miejscu można tam się nabawić choroby nie tylko z brudu ale też psychicznej kompletny nieład brak dobrej atmosfery między ludźmi

@Zuza

Czyli nic się nie zmieniło. Mobbing dalej trwa :)

@xxxx

I jeszcze jedna rada. Uważajcie na pracowników z Ukr. Lubią robić z siebie ofiarę aby pogrążyć innego pracownika ;)))) Życzę wszystkim powodzenia i uciekajcie

Jojo
@Zuza

Odpuścić, uwierz mi

Ukraiński niewolnik

Ta firma to jest jakieś nieporozumienie to juz lepiej idzie zarobić roznaszac ulotki i mniej się człowiek nadzwiga

Witek

Jaka jest opinia o tej firmie na dzień dzisiejszy?

BP

to co piszą to jest cała prawda nikt by nie chciał tam pracować pracowałam tam długo i nigdy nie chciała bym tam wrócić wolałabym jeść suchy chleb z masłem

Kate90
@BP

Czy jest sens iść do pracy do tej firmy?

Czy w Color Graf Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

gosia

Tak , profesjonalne czyszczenie kibli.

IBARDZODOBRZE

Ta firma to (usunięte przez administratora) na kółkach. Chodź słyszałem że karma dosięgnęła nie których wyżej postawionych ????. Moja rada szukajcie dalej Ta firma do kilo mułu gdzie pracujesz za najniższą krajową. Nie masz zapewnionej wody Oraz podstawowe prawa pracownika są łamane nagminnie. Czy to w zakresie wypłat czy zachowanie doby pracowniczej. NIE POLECAM

Biały niewolnik

Firma tylko dla zdesperowanych ludzi. W tej firmie można się jedynie dorobić depresji.

To co się dzieję w tej firmie to jest jakieś nieporozumienie.Pracowałem tam jakiś czas i w żadnej innej firmie nie doświadczyłem tego co tutaj. Na umowie dostajesz najniższą krajową a resztę w kopertę a za nadgodziny masz płacone jak za zwykłe godziny. O podwyżkach możesz sobie pomażyć. Dostaje się na początku trochę więcej niż najniższa krajowa i, popracuje się trochę i dochodzi się do najniższej krajowej a żeby dostać chociaż 1 zl podwyżki to graniczy z cudem, brak sprzątaczki w firmie co wiąże się z opłakanym stanie w toalecie ,pełne kosze śmieci są w toaletach gdzie cała plaga much lata sobie lata nad śmietnikami , brak wodopoju, 80 % pracowników to sami ukraińcy bo żaden polak niechce tam przyjść

BabciaJadzia

Czy ktoś wie co się dzieje teraz w tej firmie?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Pinia Kinia

Podobno firma upada ludzie zwalniają się.

@Pinia Kinia

I dobrze takie coś już dawno powinno upaść.

Ablablabla
@xxxx

Są jeszcze gorsze drukarnie, gdzie nie płacą na czas i trzeba się upominać o swoje ciężko zarobione pieniądze.

Ablablabla

A jednak jest. I też nie będę jej polecać. Chyba że ktos lubi prosić się o swoje pieniądze

Wiktor

@Pinia Kinia Skąd takie rewelacje pochodzą? W internecie nic takiego nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o Color Graf Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Color Graf Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Color Graf Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Color Graf Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Color Graf Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Color Graf Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Color Graf Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Schuberta 1A lok. 1
    80-171 Gdańsk