Opinie o AUTOMET GROUP SP. Z O. O. S. K. w Sanok

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy AUTOMET GROUP SP. Z O. O. S. K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w AUTOMET GROUP SP. Z O. O. S. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AUTOMET GROUP SP. Z O. O. S. K. w Sanok

Maciek K

Pracowałem 2,5 roku, niestety życie zmusiło mnie do zmiany miejsca zamieszkania ale miło miło wspominam kolegów i warunki pracy - ogólnie polecam

Katarzyna

Chciałabym dowiedzieć się czegoś o pracy w AUTOMET. Jaka atmosfera tam panuje? Z góry dzięki za odpowiedzi.

automet
@Katarzyna

Atmosfera ,ciężko powiedzieć ,rzecz względna ,zależy jak dla kogo i co robisz jakie masz doświadczenie i jaką kasę za nie dostajesz.Dla jednych jest elegancko bo dobre fuchy mają i zarobią,drudzy psioczą bo siedzą na kiepskich fuchach a i grosz słaby. Po za tym wszystko zależy od ludzi bo jak wszędzie ludzie i ludziska,ale to z czas pokazuje...Ogólnie automet nie ma za dobrej opinni w naszym regionie-powiecie.Duża rotacja pracowników a i ogłoszeń(że zatrudniają) na lokalnych portalach nie brakuje-o czymś to świadczy...!!! Myślę ,że główny powód niskie warunki płacowe a praca nie jest za lekka ludzie przy sprzątaniu, nie wiele mniej zarabiają, a tu jakby nie było produkcja.Najlepiej zatrudnić się zobaczyć co i jak,może akurat ci się "uda",że będziesz miała ok. bez znajomości.Jakby nie było ktoś tam robi i zarobi bo jest i stara ekipa tak więc oni dość drapieżnie się trzymają firmy i nie lubią konkurencji...Tak więc widać ,że można i pare złotych też wyciągnąć.

@automet

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Chciałabym dowiedzieć się więcej o tych warunkach płacowych w Automet. Ile mniej więcej można zarobić? Może doprecyzuję, że chodzi mi o pracę na produkcji.

Daria

@Swaz Jeśli ktoś zaczyna pracę i nie ma doświadczenia to zupełnie nieuzasadnione zarzuty, polecam pracę!

@Daria

Czy obecnie są przyjęcia do firmy? I jak wygląda przebieg rozmowy rekrutacyjnej?

Swaz

Automat to firma która wyzyskuje pracowników w dzisiejszych czasach za 13 zł brutto niech pracuje sobie sam ten naburmuszony stary zgred

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie AUTOMET GROUP SP. Z O. O. S. K.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Daniel

Myślę , że czasy równych zarobków mamy już za sobą. !!!

Zuzanna

@Sanoczanin, atmosfera jest bardzo ważnym elementem w każdym miejscu pracy. Rozumiem, że ta występująca w Autosan,Automet Ci odpowiada. Jeżeli będziesz coś wiedział na temat podwyżek, to proszę Cię o zamieszczenie informacji na ten temat. Będą one ważne dla osób chcących w przyszłości zostać pracownikami Autosan,Automet.

Zuzanna

@Sanoczanin, czy wiesz może, czy w przyszłości planowane są podwyżki dla wszystkich pracowników? Jak oceniłbyś swoją współpracę w tej firmie? Jaka atmosfera towarzyszy Twoim codziennym obowiązkom?

@Zuzanna

Witam co do podwyżek to narazie wszystko jest chalatycznie żeby wszyscy dostali podwyżke to graniczyło by się cudem ale pismo poszło do prezesa żeby wszyscy dostali10% ale wątpię żeby się zgodził atmosfera fabryce jest na poziomie a współpraca tej firmie to bym ocenił na 4+ ale zauważyłem że spawacze się zwalniają

Sanoczanin

Oczywiscie mowa o autosanie a jeśli chodzi o podwyżkę to mają dostać ci co najmniej zarabiają czyli 14 zł brutto do 5%

Sanoczanin

Tak firma dba o szkolenia ale nie jest to premiowane lub związane z podwyżka a trzeba pracować za te same pieniądze a zarobki są słabe nawet dwa tysięcy nie wyciągnie sie chyba że ktoś ma 18 zł brutto lub więcej.

Zuzanna

@Dawny pracownik, nie pracujesz w Autosan,Automet, ale widać, że masz pozytywną opinię o tej firmie jako pracodawcy. Czy firma ta dbała o Twój rozwój zawodowy poprzez np. szkolenia? Jak wyglądała kwestia premii lub podwyżek w okresie, w którym współpracowałeś z Autosan,Automet?

Dawny pracownik

Co wy tu ludzie piszecie za glupoty. Wystarczy sie zdyscyplinować, nie siedziec i opierac sie o sciany bo za to sie tam nie placi, przychodzisz do roboty zeby pracowac . kase idzie dobra2dostqc. Mam tam rodzine ktora pracuje i znajomych i nigdy nie slyszalem zlych rzeczy. Wrecz na odwrot . same pozytywne. Kierownictwo bylo kiedya fajne a teraz podobno nie zbyt. Ale tam przynajmniej nie ma normy ze musisz min. 90% jak w pasie czy w stomilu. Bylem tam przez kilka lat i polecam firme !

Zuzanna

Aktualnie na stronie firmy Autosan widnieje oferta pracy na stanowisko Elektryk samochodowy. Co jako pracownicy firmy możecie powiedzieć na temat tego jak wygląda praca na tym dziale? Czy dalej poszukiwany jest elektryk? Chętnie dowiemy się również więcej na temat tego jak obecnie wygląda praca w firmie oraz jakim jest ona pracodawcą. Dodatkowe informacje będą pomocne dla osób, które trafiły na ten wątek szukając opinii na temat Autosan.

a tak

Ja to bym się chętnie załapał, bo dbają o niezłe warunki pracy, a atmosfera na pewno sie trafia. Dzięki

Witam szukam jakiejś pracy i jestem ciekawy jak wygląda praca w tej firmie. Czy są jakieś przyjęcia, jak wygląda, robota(czy jest trudna) i ile mozna tam zarobić?

dalo

nie wiem szczerze mówiąc gdzie ludzie Twojego pokroju @quenn86, znajdują pracę, ale myślę , że wyżej niż kasa w macu to nie sięgniesz. Chcesz być pracownikiem umysłowym w Autosanie ,a nie masz pojęcia z czym to się właściwie jje. Po za tym kobieta w tej branży to też raczej rzadkość i coś niespotykanego .

pedro

pracuje i sobie chwale. miedzy pracownikami rożnie jak w kazdej firmie sa koledzy i są agenci. ale kto jest kim dowiesz sie pierwszego dnia. a negatywne opinie obstawiam ze napisali ci co na dzien dobry chcieli by nic nie robic i zarabiac po 2 tysie a Na podkarpaciu zarobki jakie są kazdy widzi.. a samo kierownictwo w automecie to nie zlo tylko ludzie na sztuke sa bo musza byc ale wladzy nie mają.

Laki
@pedro

Wescie przestancie pierdzielic ta firma to dno sspiepszyla mi 10 lat zycia szkoda ze tak puzno z tamtad ucieklem w krosnie za 2 tysie niechce nikt robic a to tylko 40km pozdrawiam wszystkich z laminatow ktozykiedys tam pracowali i poszli sobie janka krzyska pytlika pawla sobote i inny

pedro

Firma sie rozrasta .Pracuje juz ogolnie 250 ludzi + kadra umysłowa troche cofnieta w rozwoju. studenci dostaja po 1500 na reke kierownicy po 2k Fizyczni - 90% firmy zarabia 1300-1400 na reke ale jest wydzial busy , taka firma w firmie gdzie o dochodach decyduje młodszy z Leśniaków. praca ciezka jednozmianowa z możliwoscia dorobienia dobrych pieniedzy . Tam zarobki 1600-2300 na reke zalezy tez od sprzedazy + bonusy. Wiec jesli Automet to tylko busy.

pink

Pracowałem tam a teraz pracuje w innej sanockiej firmie. W nowej firmie nie jest łatwo więc nie narzekajcie. Jak ktoś chce pracować gdzie indziej to przecież może. Nigdzie nie jest łatwo chyba że ktoś kombinuje i nie che mu się pracować.

grześ

i tak mu długo nie zostało,wieko go goni ,cukier i chciwośc,zagłada dziada?jego firma powstała na złodziejstwie oszustwie i wykorzystaniu pracowników,foolish peasant have not yet seen?

nie idcie do roboty do autometu nie polecam

fwgsdeer

Nadaje się ,zostaniesz szybko zmotywowany do szukania innej drogi.

Zostaw merytoryczną opinię o AUTOMET GROUP SP. Z O. O. S. K. - Sanok

• Jak się pracuje w AUTOMET GROUP SP. Z O. O. S. K.?

Zobacz opinie na temat firmy AUTOMET GROUP SP. Z O. O. S. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTOMET GROUP SP. Z O. O. S. K.?

AUTOMET GROUP SP. Z O. O. S. K.