Opinie o AUTOMET GROUP SP. Z O. O. S. K. w Sanok

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy AUTOMET GROUP SP. Z O. O. S. K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w AUTOMET GROUP SP. Z O. O. S. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AUTOMET GROUP SP. Z O. O. S. K. w Sanok

Lidzia Nowy wpis

Witam. widziałam, że w zeszłym roku był potrzebny Specjalistka ds. projektów. spełniam wymogi dodatkowo praca bardzo by mi odpowiadałam, ponieważ było napisane, że możliwa jest w formie zdalnej. Czy to aktualne?

Pracownik Nowy wpis

W tej firmie to jest (usunięte przez administratora)ja pracowałem , W Lutym tylko 2tygodnie dzisiaj miałem dostać wynagrodzenie to oczywiście nie otrzymałem , ponadto wysłałem zapytanie co z moim wynagrodzeniem to nawet nikt nie raczył odpisać..Trzeba w końcu zgłosić to do Państwowej Inspekcji Pracy .

On Nowy wpis

Wiesz niechce się wierzyc aby firma takiej wielkosci nie placila wynagrodzenia swoim pracownikom. Na pewno jest jakis powód. Swoją drogą pracujesz dalej tam czy zakonczyles kariere po tych 2 tygodniach? A jeśli tak to dlaczego?Mozesz napisac?

Doświadczenony Nowy wpis

Firma zawsze wypłaca na czas kase.

Spawacz

Czy jest możliwość pracy jako spawacz na własnej działalności?

Dzień dobry czy są przyjęcia na kontrole jakości? wiem ze kiedyś były, mam doświadczenie i właśnie pracy w Sanoku szukam, po przejrzeniu ostatnich wpisów nie widzę by pisano o pracy na tym dziale, z jakich przyczyn? jak jest duży i jak stabilnie się w nim pracuje? nie ma rotacji?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie AUTOMET GROUP SP. Z O. O. S. K.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Niepełnosprawny pyanie

Dlaczego pracownik Niepełnosprawny w AUTOMET ma tylko 15 minutowej przerwy, może mi ktoś wyjaśnić , Przerwa w pracy – dodatkowe 15 minut Zgodnie z Kodeksem pracy wszystkim (bez względu na stan zdrowia) przysługuje 15-minutowa przerwa co oznacza, że każdy niepełnosprawny pracownik ma prawo do 30 minut przerwy w ciągu 7-8 godzin pracy, którą może spożytkować w dowolny sposób.

Na jakie wsparcie w AUTOMET GROUP SP. Z O. O. S. K. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

XX

Zamiast podnieść najniższą krajową o 480 zł to pozabierali premie uznaniowe i na jedno wyszło... jak zarabiałęś najniższą tak zarabiasz nadal....

Pracownik 2
@XX

Najniższa krajowa zero podwyżek, I premia uzaniowa jeśli ją da , jedynie talony na święta .

Masakra z tymi zarobkami czego nic nikt nie robi żeby w zakładzie podwyższyć pensje, Wszyscy powinni stanąć i coś zrobić!!!!

Magdalena

Aż tak słabo jest tutaj z zarobkami? Nie ma żadnych podwyżek chociażby raz w roku?

Doświadczony

Oczywiście pieniądze nie są adekwatne do wykonywanej pracy.

Kierownik
@Magdalena

Ludzie tu harują za najniższą krajową ,Przy tak ogromnej sprzedaży 100 zł premii to nawet śmieszne nie jest.

@Kierownik

to jak tu w zasadzie wygląda dzień pracy, że przytaczacie tutaj tak duży wysiłek? oni ogólnie to mają możliwość żeby jakkolwiek te zarobki podwyższyć? teraz i tak chyba większe nieco są od stycznia?

@Kierownik

100 pln? to ta sama premia, o której pisali, że na l4 ją tną? to ile ona docelowo max miałaby wynieść, że mogą sobie na to pozwolić?

$$$$$!!!
@Agnieszka

Żalą się te osoby które mało dostały podwyżki widocznie nie zasługiwały bo dużo jest takich osób co ściemę walą a zarabiać chcą dużo.

@$$$$$!!!

Mało dostały? Czyli ile, dysponujesz takimi danymi? To w razie czego w jaki sposób te pozostałe sobie zasłużyły, jakoś sumarycznie wyniki z pracy tu liczą czy uznaniowo?

pracownik0000

Istny cyrk jest sie z czego pośmiać,ogólnie nie polecam jesli znajdzie sie ktos innego zdania to juz tylko (usunięte przez administratora)

DOŚĆ WYZYSKU

NIE polecam!Panie właścicielu "L"oszczędź pan wstydu i ludzi NIE wykorzystuj przez trudną sytuację na naszym terenie czyli ZMOWĘ płacową przez pseudo "pracodawców"...Macie układ ...Dogadujecie się może nie przy golfie ,ale przy kielichu bo stare przywary ciężko się pozbyć...Ale spokojnie macie TOWARZYSZE już swoje latka ...A zapewniam że tylko "układ " was tu broni bo zwykły pracownik bez koligacji rodzinnych czy innego typu ma nie za ciekawie.Tu nie chodzi o pracę bo pracować trzeba wszedzię,ale jak sprzątaczka ma tyle samo co produkcja to to pokazuje jaka jest skala WYZYSKU i żerowania na trudnej sytuacji człowieka(brak możliwości pracy u kogoś normalnego).

Jan
@DOŚĆ WYZYSKU

Pracowałem w tej firmie i to jakaś parodia jest. Zarobki żenada, firma fatalnie zarządzana.

Jak długo trwa proces awansu w AUTOMET GROUP SP. Z O. O. S. K.?

Wielki Stachu :D

Profesjonalnie zarządzanie firmy hahah będziesz chwalony za zarządzanie (usunięte przez administratora) !! segregacja wraz cały (usunięte przez administratora) firmy !!

Jakub

Hej. Pracuję w Automecie niemal 5 rok, obecnie na stanowisku operator lasera. Nie widziałem lepszego zakładu. Mówię poważnie. Miałem nad sobą już 3 kierowników i wszyscy są w porządku. Z Szefem też się dogadasz jak chcesz. Ja tam polecam.

@Jakub

W przeciągu 5 lat 3 razy się zmieniali? Czy to nie często?

Zależy od stanowiska pracy!
@Jakub

Przyjdź na budowę zobaczysz co to praca .

Katarzyna
@Jakub

No to super jak można sie dogadać, a co możesz powiedzieć o wypłacie? Jest w porządku?

Odpowiedź
@Katarzyna

Jak przyjdziesz wszystkie soboty nadgodziny i nawet niedziele to wyjdzie z 4700 brutto jak kolega chwalący firme :D gdzie życie? Tak to najniższa krajowa + dodatki które mogą być ale nie muszą

Doświadczony
@Odpowiedź

Jak taka duża firma tak długo szuka pracowników to wiedz że coś się złego dzieje.

Popieram
@Odpowiedź

Zarobki, totalnie nie adekwatne do tego co robimy mówię o wszystkich miejscach na tej firmie.

szczęśliwy że tam nie pracuje
@Odpowiedź

Ucinanie premii za byle co ,jak masz L 4 to nie masz już premii.

Sanoczanin

Pracowałem jakieś 1,5 roku temu i robiłem na stanowisku monter zabudowy . Ten kierownik który tam pracuje to jakaś kpina. Potrafi straszyć pracownika różnymi sprawami a do tego od ręki potrafi ludziom dawać dyscyplinarki . Pamiętam chłopa który chciał dwa dni wolnego a o urlop wnosił 3 tygodnie wcześniej ponieważ miał chrzest swojego dziecka i po 2 dniach jak przyszedł to miał do odebrania dyscyplinarkę. ZWOLNIONY ZA CHRZEST DZIECKA . Mógłbym jeszcze wiele przykładów podać za tak śmieszne sytuację kiedy lecą zwolnienia....

@Sanoczanin

XD Może właściciel jest jakimś zbuntowanym ateistą czy coś i stąd taka akcja. ;p A tak poważnie to śmiech na sali i takie coś chyba powinno się na legalu zgłaszać, bo to jest traktowanie ludzi gorzej jak bydło. Ktoś może zgłaszał takie coś w ostatnim czasie gdzieś?

Jeden z was
@Sanoczanin

Podjąłeś wspaniałą decyzję o zwolnieniu, ta firma to jedna wielka patologia

lepiej nie bedzie
@Sanoczanin

Ludzie się zwalniaja z pracy automet , albo nie przedłużają umowy o pracę, bardzo niskie wynagrodzenie.

Jak długo czekaliście na odzew z AUTOMET GROUP SP. Z O. O. S. K.? Oddzwaniają zawsze?

Agnieszka

A jeśli po tygodniu nie ma feedbacku to już nie ma na co liczyć?

Realistyczna opinia

Ci wszyscy co piszą na portalach oceniających pracodawcę negatywnie po prostu nie sprostali nałożonym obowiązkom. To samo dotyczy opinii na temat kadry kierowniczej. Pracowniku, skoro pracowałeś krótko to znaczy nie podołałeś zadaniom jakie na Ciebie nałożył bezpośredni przełożony. Skoro w tej firmie są pracownicy, którzy pracują kilka lub kilkanaście lat i to samo kadra kierownicza o czymś to świadczy.

Pracodawco
@Realistyczna opinia

Szybciutko automatyzuj swój zakład automaty spełnią twoje wymagania.

I to jest..
@Realistyczna opinia

..rzeczowa opinia.

oklaw

Jakie są zarobki na produkcji w Automet?

Joo

Czyli nic się tam nie zmieniło pracowałem tam 8 lat na laminatach i widzę że dalej takie dziadowsto jak było kiedyś na szczęście mnie jusz tam niema

łysy

Proszę o opinie odnośnie płacy w Autosanie na stanowisku produkcyjnym np.monter,ślusarz ,spawacz. Oficjalna opinia firmy mówi o wysokich i stabilnych zarobkach.Jak to ma się w życiu.Czy to prawda że 2 tysie to norma i można liczyć na nie wielką podwyrzkę rzędu 5-10%?Proszę o rzetelne info.koledzy pomóżcie... :)

realia ...
@łysy

Katarzyna
@realia ...

@realia ... rozumiem, jednak pikieta odbyła się w 2018 roku i przez rok mogło się wiele zmienić. Może właśnie Ty napiszesz, jakie stawki są w 2020 roku w Autosanie, czy też ogólnie w Automecie?

@łysy

Dokładnie 2k to standard.Jest to dramat. A wymagania jaka za 5k

Firma rodzinna

Która się rozwija, jeżeli jesteś z rodziny to aplikuj.

Pracowałem dość długo w Automacie piszecie jakieś banialuki szef ma odpadły ale teraz już z nim się nie dogadacie kasa odbija dwie chaty w Hiszpanii mieszkania w Rzeszowie na wynajem a ludzie kicha co niektórzy oprócz garnituru nic sobą nie reprezentują panią P kierownikiem wydziału zostaje handlaż samochodowym złomem paranoja w dodatku kapuś szczucie ludzi w dodatku donoszą na siebie paranoja i życzę powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o AUTOMET GROUP SP. Z O. O. S. K. - Sanok

• Jak się pracuje w AUTOMET GROUP SP. Z O. O. S. K.?

Zobacz opinie na temat firmy AUTOMET GROUP SP. Z O. O. S. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTOMET GROUP SP. Z O. O. S. K.?

AUTOMET GROUP SP. Z O. O. S. K.