Informer Med Sp. z o.o.

Opinie o Informer Med Sp. z o.o.

Nikt

Szczerze odradzam wszystkim prace w tej firmie tylko wybrańcy są jakoś traktowani reszta to śmieci do zarabiania kasy.Niektorzy zarobili dla nich miliony i nikogo nie szanują.Pani kierownik(usunięte przez administratora) ma większość za głupków i prowadzą się po kraju z (usunięte przez administratora) prezesem (usunięte przez administratora)

pytanie

Jak wygląda praca serwisanta, ile dni poza domem w ciągu miesiąca? Czy dużo jest serwisów jednodniowych czy raczej kilkudniowe wyjazdy?

Jakub

Pracuję w tej firmie 9 lat. Jest swobodna i miła atmosfera. To, że wymaga sie od pracowników wykonania pracy, jest całkowicie normalnym zjawiskiem. Zarząd potrafi docenić ludzi pracowitych i ambitnych, a tych którym się nie chce pracować jak i też tych którzy przeszkadzają innym w pracy sam bym zwolnił. Moim osobistym zdaniem, jeśli jesteś osobą pracowitą, ambitną i chcesz się rozwijać, to aplikuj.

klient
@Jakub

Jakub to b dobry serwisant

@klient

Zgadzam się! Niezastąpiony.

covidek

Klimat jest Ok,Covid nauczył chyba wszystkich szacunku do pracy,kolegów i pracodawcy.

Aplikowałeś do Informer Med Sp. z o.o. na stanowisko Koordynator badań klinicznych? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Tomasz Elzanowski

Szanowni Państwo Jestem bardzo zaskoczony wpisem za dnia 24.04.2020, a szczególnie przedstawionym w nim klimatem w naszym zespole. Uważam, że relacje międzyludzkie są bardzo pozytywne. Zespół tworzy ok. 50 osób i oczywistym jest, że nie wszyscy będziemy grupą przyjaciół, ale klimat codzienny w biurze, na imprezach integracyjnych, spotkaniach czy nawet organizowanymi przez pracowników spontanicznych wyjazdach pokazuje, że relacje w firmie są odmienne od przedstawianych we wspomnianym wpisie. Zespół tworzą młodzi, zaangażowani ludzie, którzy wiedzą po co są w pracy i nie koncertują się na "topieniu w łyżce wody" swoich koleżanek i kolegów, zespół, którego członkowie zabezpieczają potrzeby materilane własne i swoich rodzin a jednocześnie mogą rozwijać się zawodowo, zespół, który wzbudza szacunek i na szacunek zasługuje (również między sobą). Współpraca z ludźmi w Informer Med daje mi dużo satysfakcji, a wpisom bez owego szacunku do koleżanek i kolegów z własnego zespołu chciałbym powiedzieć stanowcze NIE. Dodatkowo: 1.Praca w biurze jest od 8:00-16:00. Rozmawiałem z osobami z Działów Zamówień Publicznych, Sprzedaży, Serwisu, Eksportu, Logistyki, Księgowości, Inwestycji oraz Sekretariatem i tylko sporadycznie się zdarza by ktoś musiał pozostawać w biurze po 16:00. Wnika to np. z przygotowywania dużych przetargów (2 razy w 2 ostatnich miesiącach), zadania do zrealizowania z inną strefą czasową USA, przygotowaniem podsumowania kwartału lub innymi sporadycznymi sytuacjami. Są również osoby, które pracują w trybie zadaniowym (kierownicy, menadżerowie oraz dyrektorzy) i ich czas pracy jest dostosowany do wykonywanych zadań. 2. Daleko nam do "korpo" i jej negatywnych aspektów i w tym kierunku nie idziemy. 3. Jeśli istnieje potrzeba pozostania w biurze to zamawiane jest czasami jedzenie do biura i jest to rzeczywiście od czasu do czasu sushi. 4. Tak, jeśli świętujemy jakiś sukces, to czasami pijemy prosecco. I życzę nam wszystkim by było to jak najczęściej. Wszystkie osoby, które rozpatrują rozpoczęcie współpracy i dołączenie do zespołu zachęcam do przekonania się osobiście i wyrobieniu sobie swojego niezależnego zdania. Z wyrazami szacunku Tomasz Elzanowski

kolejny pracownik
@Tomasz Elzanowski

Zgadzam się z Panem Tomaszem. Korpo to my tu na pewno nie jesteśmy i nie czuję się tym bardziej jak korpo szczur..., nie chcę nikogo utopić w szklance wody i nie traktuję moich koleżanek i kolegów jako zagrożenie i ich nie obgaduję. Nie mam na to ochoty, ani czasu, bo ja pracuję, a nie zajmuje się takimi pierdami. Relacje mam z niektórymi bardzo dobre, a z niektórymi neutralne, a to chyba normalne w każdej firmie...

zaintersowany
@kolejny pracownik

Zawsze coś prawdy w tym musi być:) Inaczej nikt by takich bajek nie rozpisywał . Ostatnio widzę że jest wielkie zainteresowanie państwa firmą co do pisania komentarzy.

@zaintersowany

Zdecydowana większość bzdur. Pewnie pisanych złośliwie przez osobę, która chce się w głupi sposób zemścić bo czuje się niedoceniona lub została zwolniona.

Marcin G.
@kolejny pracownik

A ja się nie zgadzam.Niech Pan się zastanowi czy chciałby być potraktowany w sposób w jaki potraktował Pan wielu swoich byłych pracowników ? Sposób rozstania świadczy o klasie ... Tej Wam zdecydowanie brakuje.

Rozczarowana

Zastanówcie się dwa razy przed podjęciem pracy w Informer Med. W firmie panuje wyścig szczurów z jakim nie spotkałam się nigdy wcześniej, a pracuje już ładnych kilka lat. Pracownicy pozornie uśmiechają się do siebie, jednak gdy ktoś wychodzi z pokoju zaraz zaczyna się po nim ostra jazda, notoryczne wręcz obgadywanie. Każdy każdego utopiłby w łyżce wody dla swoich korzyści, jeden drugiego traktuje jako zagrożenie i konkurencje. Typowe korposzczury, dla których picie prosecco i zamawianie sushi to miara osiągnięcia sukcesu. Pracownicy bardzo często zostają po godzinach, nierzadko do 19-20 cytując "w imię wyższej konieczności". Przychodząc tam do pracy zbagatelizowałam negatywne opinie (których ilość nie jest przypadkowa) dlatego teraz żałuje i przestrzegam. Jeśli macie alternatywę to odradzam, żadne pieniądze nie zrekompensują Wam tego stresu, negatywnej atmosfery i pracy ponad normę.

Zadowolona
@Rozczarowana

Skoro jest tak źle i takie korpo powstało w małej firmie to po co tam siedzisz? Obgadywanie... skoro to słyszysz to dlaczego nie powiesz w prost, że ci się to nie podoba? Piszesz, że ktoś siedzi po godzinach, ale nie ty. Skąd wiesz, że te osoby nie mają wypłacanych nadgodzin? Taka zła atmosfera, ale ludzie się nie zwalniają, a długi czas rynek pracy dawał duże możliwości. Nie rozumiem tego wpisu i tego żalu od osoby, która jest pracownikiem. Nikt nikogo na siłę nie trzyma.

@Rozczarowana

Kto pisze te brednie? Praca po 16 zdarza się sporadycznie i dotyczy jedynie kilku stanowisk. Atmosfera jest bardzo dobra!! Polecam samemu się przekonać.

Cydrowicz

Miałem do czynienia z firmą Informer Med w trakcie dużego projektu. Zajmowałem się doradztwem przy inwestycji i jestem bardzo zadowolony ze współpracy, zaskoczyła mnie profesjonalna, jak i sympatyczna atmosfera w tej firmie. Dyrektor, z którym miałem do czynienia był bardzo sensowny i widać duże doświadczenia zarówno u niego, jak i u innych pracowników. Z przyjemnością ponowiłbym współpracę z firmą Informer Med. Pozdrawiam

Czy Informer Med Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

K

8-16

Kadi

Czy wie ktoś jak wyglada aktualność oferty pracy w serwisie jako koordynator? Jakie proponują wynagrodzenie i jak przebiega proces rekrutacji. Szukam ciekawej pracy w firmie medycznej, może ktoś coś wie.

Kandydatka

Byłam na spotkaniu o prace w tej firmie. Była konkretna ale i miła rozmowa. Czułam też szacunek do mnie... Pytali o moje doświadczenia zawodowe, zainteresowania i też o... wynagrodzenie jakie bym chciała. Niestety nie wybrali mnie, ale szacun, że mnie o tym bezpośrednio poinformowali...

Tulipan
@Kandydatka

Potwierdzam powyższą informacje byłam również kandydatka niestety odpadłam na drugim etapie. Jedynie co mnie się nie spodobało to informacja na e-maila w niedzielny wieczór że nie przeszłam następnego etapu który popsuł mi humor :) Widocznie niektóre osoby w firmie pracują również w niedziele :) Ale na poważnie wszystko przebiegło ok.

Aplikant

Szukając pracy, znalazłem ogłoszenia Informer Med w pracuj.pl na kilka ciekawych stanowisk. Czy rekrutacja jest wynikiem rozwoju firmy? Czy może powód jest zupełnie inny? Proszę o jakieś informację.

@Aplikant

Zdecydowanie wynikiem rozwoju.

zainteresowana

Witam wszystkich pracujących , proszę o informację jaką podstawę proponuje firma oraz jak wygląda proces rekrutacji obecnie . Czym jeżdżą przedstawiciele i czy premie są realne ? Czy współpraca z Panią kierownik M jest partnerska ? Czy Gpsy macie ? Dobrze wiedzieć pewne rzeczy zanim się człowiek zdecyduje na aplikacje . Dzięki

@zainteresowana

Auta to Skody i Ople.Pracuje się ok.Wynagrodzenie wypłacane zgodnie z umowa.O GPS nie słyszałem.Rekrutacja bardzo czytelna i raczej merytoryczna.Kierowniczka sprawia wrażenie bardzo merytorycznej .

Stan

Co tam w serwisie słychać warta z Nią pracować ????

Kamila

Duża rotacja na stanowisku przedstawiciela medycznego?

@Kamila

Duża tj jak często ? Możesz coś więcej powiedzieć ile wizyt jaka flota i benefity pozapłacowe ?

Kamila
@Kandydatka

Ja pytam czy jest duża rotacja. Rozważam zaaplikowanie

Sorki poniedziałek

Odp
@Kamila

Rotacja jak w każdej firmie. Jest cześć „starszych” przedstawicieli i kilku nowych.

AdrianP

Pracuję w firmie od 18 lat (to już o czymś świadczy) Czytam poniższe wypowiedzi szukając pracy dla kogoś i nie mogłem omieszkać dodać swoich "5 groszy". To ma być forum dla osób poszukujących opinii o firmie a nie o wewnętrznych przepychankach. Tak, takowe również się zdarzają jak w większości firm w których pracuje kilkadziesiąt osób o różnych charakterach i temperamentach. Czasami ktoś wybuchnie, krzyknie, powie dwa słowa za dużo. Niestety nie wypowiem się na temat pracy PH (nie ten dział). Jeżeli chodzi o warunki współpracy - co wynegocjujecie na początku to będziecie mieli (negocjujcie twardo). Jeśli chodzi o moją osobę to zarówno umowy pisemne jak i ustne są respektowane. Zarówno serwis jak i PH mają co kilka lat wymienianą flotę aut, niezbędne do pracy narzędzia itd. Są wyniki są nagrody jak i awanse (te rzadziej z uwagi na niewielką rotację) Firma przez X lat się rozwija i widać chęci i kierunki dalszego rozwoju dlatego zapewne opcje awansów również pozostają otwarte. Problemy - (są również-każdy dział ma swoje) te najlepiej załatwiać na linii pracownik - zarząd Najlepiej przyjść i sprawdzić samemu - nie spotkałem się z sytuacją by po okresie próbnym ktokolwiek sam rezygnował. Dla tych którzy będą mieli chęć pozostawienia bezsensownych, nie dotyczących tematu komentarzy informuję iż jest to moja prywatna opinia i nikt mnie o nią nie prosił. Pozdrawiam

Jestem wieloletnim pracownikiem i nie mam firmie nic do zarzucenia. Wypłata na czas, premie wypłacane zgodnie z ustaleniami. Obecnie dużo się dzieje, ale zdecydowana większość pracowników działa jak dobrze zgrany zespół. Nie rozumiem dziwnych wypowiedzi, które jacyś frustraci tu umieszczają. Źle wam, to się zwolnijcie (o ile nadal tu pracujecie) zamiast obrażać dziewczyny, które niczym sobie na to nie zasłużyły. Boli was czyiś sukces, to zacznijcie pracować na własny.

Jest właśnie rekrutacja pracowników wiec podajcie jakieś sensowne informacje.Jakie auto, pilnują czasu pracy, płaca na czas zgodnie z umowa i czy to umowa o prace ?Nie interesuje mnie bełkot zawiedzionych lub znudzonych pracowników, którzy szukają tanich sensacji jak w innych firmach.(usunięte przez administratora)

Maniek

Widzę plotki i pierdoły popychane jak w każdej firmie. Mnie bardziej interesuje na jakim poziomie są premie przedstawicieli. Ktoś coś??

Pracuje stosunkowo niedługo, ale mogę powiedzieć, że jestem zadowolona. Atmosfera jest miła, ludzie pomocni. W firmie zachodzą zmiany, ale wewnętrznie nie widać z tego powodu konfliktów, natomiast sytuacja na tym forum pokazuje, że jednak ktoś ma problem z ich zaakceptowaniem. Ja pracodawcę polecam

Stasia

Widzę wpis na zamówienie.(usunięte przez administratora)ha ha ha (żart ) to kiedy gdzieś deleguje się znowu z prezesem swoim M?

Zostaw merytoryczną opinię o Informer Med Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Informer Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Informer Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Informer Med Sp. z o.o.?

Informer Med Sp. z o.o.