Informer Med Sp. z o.o.

Opinie o Informer Med Sp. z o.o.

magazynier

Pracuję długo w tej firmie, czytam od kilku tygodni same bzdury i hejt ludzi, którzy ukrywając się pod nickiem obrażają innych. Naprawdę poszukajcie innej pracy a nam dajcie pracować w spokoju z poszanowaniem innych.Dobrze się tutaj pracuje, wynagrodzenia są wypłacane zgodnie z umową i na czas. Zapewne ciężka praca, nowe zadania i zmiany organizacyjne są dla hejtującego osobnika bardzo stresujące, polecam jeszcze raz zmianę pracy i nie obrażaj innych.

Kierujący firmą nie zauważyli, że poziom bezrobocia spowodował, że to nie tylko pracodawca robi łaskę ale i pracownik wybiera potencjalnego pracodawcę. Jeżeli już na początku się nie szanujemy - spóźnienie 15 minut na rozmowę kwalifikacyjną, brak dzień dobry czy agresywne wchodzenie w słowo to potem już lepiej nie będzie :)

Stefania

Moim zdaniem największe zło to(usunięte przez administratora). Leń wredny i tyle. Klientów traktuje karygodnie. Jego pisma to jakaś masakra ... działanie na szkodę. Pracownicy to zło konieczne. (usunięte przez administratora)

Zainteresowana

Dzień dobry, Czytam to forum i żadnych konkretnych informacji ( same nic nie znaczące posty) nie można znaleźć, które mogą zainteresować potencjalnych kandydatów np.: jakie są warunki pracy, czy są budżety, czy premie są realne, czy można użytkować auta do celów prywatnych, jaka jest flota, czy są benefity pozapłacowe itp...

12wroczarek

Panie Tomaszu, nie sądziłem, że ucieczka od odpowiedzialności slownej akurat Pana kiedykolwiek dotknie.Słowo rzetelność straciło widzę na wartości .Faktycznie ludzie się zmieniaja.Życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

Aplikowałeś do Informer Med Sp. z o.o. na stanowisko Koordynator badań klinicznych? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Patyk

Informel Med to bardzo fajna firma. Dobrze się tu pracuje a większość ludzi tworzy super atmosferę. Oczywiście zawsze trafia się jakieś dziwne przypadki, którym samopoczucie poprawia obrażanie innych. Wszystkim tym osobom powiem jedno - mam nadzieję, że już z nami nie pracujesz.

Arek
@Patyk

Jacek, Tomek ,czy kto inny wysyła kilka postów w odstępie kilku minut po sobie ( ale to mało ważne ). Po 16.00 w piątek wszystko się myli więc nie warto pisać głupich postów. Pracujemy w Informer Med a nie Informel.

Patyk
@Arek

Literówka... co za zbrodnia

Kuba

Sporo czasu minęło od ostatniego wpisu. Czy jest tak dobrze i stąd ta cisza?

Ona
@Kuba

To najlepszy okres w historii tej firmy .Płacą na czas ustalone stawki i atmosfera jest bardzo dobra.

Jeremi
@Ona

Hehe... no to fajnie. Tylko się cieszyć:)

@Ona

A co ,oprócz atmosfery, podoba Ci się jeszcze Informer-Med? Ogólnie to polecasz, jako miejsce do pracy na dłużej?

Jarogniew
@Andrzej

"Szeregowi" pracownicy są Ok. ( No chyba, że muszą ... ). Im wyżej ... tym gorzej. Spoko jest Krzysiu moim zdaniem. Jacuś ... ma wiedzę.. nie powiem, że nie, ale on klasycznie chce mieść święty spokój i (usunięte przez administratora) cały system do póki jest cisza.(usunięte przez administratora) A Zarząd ... no cóż ... gratuluję, że Firma generuje dochody na miarę ich oczekiwań, ale do profechy tu daleka droga. Generalnie to co na papierze ( i weryfikowalne ) jest na czas. Ale czy zgodnie z ustnymi ustaleniami ? ... sprawdźcie sami.

Aśka
@Jarogniew

(usunięte przez administratora) Tylko udaje kolegę. Słabo go zlustrowaleś. Reszta w miarę się zgadza choć myślę, że (usunięte przez administratora)

@Jarogniew

bardzo się cieszę, że bzdury zawarte w tej wypowiedzi zostały ocenzurowanie. Jak małym człowiekiem trzeba być, żeby pisać takie bzdury? Jestem pracownikiem firmy Informer Med i bardzo sobie tę pracę cenię. Atmosfera w firmie jest bardzo dobra, a większość pracowników daje z siebie wiele, żeby osiągnąć wspólny sukces. Ale jak wszędzie znajdą się gnidy, które załamane tym, że nikt ich nie docenił `(pomimo, że nic nie robią) będą czepiać się innych i wymyślać bzdury, żeby ich oczernić. Radzę zastanowić się nad sobą.... Może w kolejnej pracy przyniesie to jakiś efekt...

Arek
@ja

Mentor;) Dziękuję.

Koleżanka

Wspaniałej M, która jest tu ostatnio wspominana w sposób absolutnie karygodny przesyłam dużo ciepła. Dziewczyna uczciwą pracą doszła do miejsca, w którym się obecnie znajduje! Widać, że kogoś d..a boli z zazdrości skoro wchodzi tu tylko po to, żeby ją obrażać.

Ola

Co za żenujący poziom pokazuj osoby obrażające pracowników Informer Med. Tacy jesteście odważni w wystawianiu nic nie wnoszących komentarzy, to przyjdźcie do biura i powiedźcie to ludziom w twarz. Osobom, które są zainteresowane pracą w tej firmie serdecznie polecam jednak się na nią zdecydować i nie czytać bzdur, które wypisują frustraci, którzy najwidoczniej zasłużenie wylecieli z pracy.

Felicja

No chyba walnę ze śmiechu :) To, że znikają opinie ..."obraźliwe" dla niektórych(usunięte przez administratora) to jeszcze jestem w stanie zrozumieć. Ale to, że kogoś razi "piuska" pana Tomka ... to tylko pokazuje poziom ...

Tk

Widzę, że wyrzucone nieroby zabrały się za obrażanie firmy i jej pracowników. Co Wy macie w głowach ludzie?? Jak ktoś ciężko pracuje i dostaje awans, to na bank zapracował czymś innym?? Przestańcie mierzyć swoją miarą i weźcie się do roboty!

Joasia_RZ

Zaglądnęłam tutaj dzisiaj z czystej ciekawości, bo zdecydowałam się na współpracę z firmą i wiecie co? Jestem przerażona Waszymi opiniami, po co w skandaliczny sposób oceniać ludzi? Przecież punkt widzenia zależy od punktu patrzenia - jednemu pasuje jedno, drugiemu nie. Jeden chce pracować w firmie gdzie się dużo pracuje bo ma ambicje, drugi tam gdzie można się opierniczać. Ktoś tam gdzie płacą na czas a drugi tam gdzie jest lepszy samochód. Jeśli ktoś chce podejmować z kimś współpracę to czy swoją opinie opiera na jakiejś internetowej pyskówce i wymianie zdań byłych pracowników ? Nie lepiej zweryfikować opinie u klientów z którymi współpracuje firma i skupić się na liczbach/faktach/danych ? Ja jestem miłe zaskoczona po rozmowie rekrutacyjnej - poziom wyższy niż w niejednej korporacji a niestety do tej pory byłam korposzczurem. Jeśli chodzi o ludzi, to nie ocenia się nikogo po okładce, ale jak dla mnie efekt pierwszego wrażenia świetny! Pani Martyna miła i przyjazna kobieta - Do wysokiego stanowiska dojść można swoją postawą, elokwencją i wiedzą! Drodzy Panowie - kobieta też to potrafi! Na wszystkie pytania uzyskałam przejrzyste odpowiedzi - a szczerość i lojalność u pracodawcy dzisiaj to rzadkość, więc jeśli ktoś decyduje się wypowiedzieć w jakiejkolwiek sprawie - to niech się zastanowi czy to ma na celu pomóc przyszłym pracownikom, czy jest tylko zwykłym „wylaniem żalu” do byłego pracodawcy. Powodzenia ba rekrutacjach!

joanna
@Joasia_RZ

Ja po latach doświadczeń ... wiem, że opinie jednak należy brać na poważnie ... bo w 99% to nie wylewanie żali, tylko prawda ( dlatego czytam opinie o każdej firmie, która mnie interesuje ). Jeśli piszesz po rozmowie rekrutacyjnej o szczerości i lojalności ... to albo jesteś naiwna albo to post pisany na zamówienie :)

ONA
@Joasia_RZ

Jestem w trakcie poszukiwania ciekawej pracy w firmie medycznej, dlatego przeglądam opinie o różnych firmach na tym portalu. Doszłam do wniosku, że poziom opinii jest coraz gorszy i kierowany w osobiste, mniej lub bardziej obrzydliwe pomówienia, brakuje sensownych wypowiedzi o pracodawcy. Pewnie taki trend i moda na hejt, jak kryjesz się za ukrytym nikiem. Uczestniczyłam kilka tygodni temu w rekrutacji w tej firmie, niestety nie dostałam pracy mimo, że byłam bardzo zainteresowana :(. Ocenę pracodawcy weryfikowałam u ich klientów (szpitale) oraz u pracowników z różnych firm.Opinie były pozytywne lub neutralne i to bardzo mnie zachęciło do podjęcia rozmów o pracę. Nie znalazłam również na portalu żadnych merytorycznie poważnych, negatywnych opinii !! Nic z opinii umieszczonych na tym portalu nie usłyszałam od osób i klientów, którzy pracują z tą firmą, to chyba najważniejsze. I polecam tak ocenić ludzi i firmy. Proces rekrutacji, odbył się blisko mojego miejsca zamieszkania czyli terenu gdzie prowadzili rekrutację i to był coś co zrobiło na mnie pozytywne wrażenie. Samo spotkanie odbyło się z dwoma pracownikami firmy i było bardzo profesjonalne oraz ciekawe. Rekrutację prowadziła Pani, która sprawiała wrażenie ambitnej profesjonalistki z przyjaznym nastawieniem do mnie. I tu dochodzę do sedna sprawy. Kobiety, które pragną osiągnąć sukces zawodowy są w naszym kraju narażone na ogromną krytykę , hejt i podejrzenia, że nic nie da się zrobić bez .........Również tego doświadczyłam w jednej z firm, ale pracodawca bardzo szybko znalazł osobę i natychmiast ją zwolnił. Jak widzę w ostatnich komentarzach dotyczy to kilku kobiet w firmie Informer . To wielka niesprawiedliwość i obrzydlistwo serwowane przez zapewne jakiegoś z pracowników firmy. Tej miłej Pani M, życzę wspaniałej kariery zawodowej i usunięcia jak najszybciej z pracy obrzydliwego, zazdrosnego o Pani status zawodowy (pewnie innych kobiet również) pracownika. Pani Joanno, pewnie wybrano Panią ponieważ była lepsza niż Ja, życzę sukcesów i może przy kolejnej rekrutacji w Informer Med i mnie wybiorą. Na koniec uważam, że nie powinnyśmy zwracać uwagi na chamskie zaczepki niektórych ludzi i robić swoje, pracodawca niech jak najszybciej eliminuje tych ......Pozdrawiam ONA

Aśka
@ONA

Powodzenia życzę w takim razie:)

Jak długo trwa proces awansu w Informer-Med?

Kks

Zalezy czy dobrze maslisz

Nobody

Miałem przyjemność być zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Całe sptaknie przebiegało zgodnie z harmonogramem rekrutacyjnym. Brak zastrzeżeń. Nawet mogę powiedzieć, że na wyższym poziomie jak do korpo. Na koniec spotkania usłyszałem informację, że rekrutacja potrwa do piątku następnego tyg. Minął piątek kolejnego miesiąca, a odpowiedzi nadal brak. Malo profesjonalne. Czy pracodawca jest tak samo słowny we współpracy jak po samej rekrutacji....?

@Nobody

Szanowny Panie Nobody Pragnę Pana przeprosić za brak informacji na temat efektu procesu rekrutacji związanej z Pana osobą. Oczywiście, powinien Pan otrzymać informację również w sytuacji, gdy został wybrany inny kandydat na dane stanowisko. Pana wpis traktujemy jako krytyczną informację zwrotną, która wpłynie na podniesienie standardu w kolejnych procesach rekrutacyjnych w naszej firmie. Wszystkie osoby, które wezmą udział w osobistym spotkaniu rekrutacyjnym zostana poinformowane o efekcie procesu niezależnie od jego efektu. Z poważaniem Tomasz Elzanowski Członek Zarządu

Patryk

Można liczyć na fajne wynagrodzenie ?

Daria

Bardzo dobry pracodawca ale z całą pewnością dla osób, którym chce się pracować!!

Tomasz Elzanowski

Szanowna Pani Szanowny Panie Wszystkim osobom, które biorą pod uwagę dołączenie do naszego zespołu proponuję przyjść na spotkanie rekrutacyjne i wyrobić sobie własne, niezależne zdanie. Niestety treść zamieszczonych tu wpisów nie jest reprezentatywna do sytuacji i relacji w Informer Med. Naszą firmę tworzy zespół wspaniałych ludzi i ciężko mi czytać różnego rodzaju pomówienia. Jeśli zastanawia się Pani/Pan nad rozpoczęciem współpracy, to zapraszam na spotkanie. Poszukujemy, które mają swoje zdanie, osób niezależnych, samodzielnych i zaangażowanych. Z poważaniem Tomasz Elzanowski Członek Zarządu

Daniel

Zupełnie niewiarygodne piszecie historie. Jeśli jest premia w umowie to z całą pewnością jest naliczana!!

@Daniel

(usunięte przez administratora) mało wiesz... w umowie może być wszystko. Również informacja o wspaniałej premii. Problem tkwi w tym, iż sytuację można przedstawić potencjalnemu pracownikowi w taki sposób, aby przekonać go do podpisania umowy w przedstawionej formie. Później okazuje się, iż założone plany sprzedażowe są nierealne do zrealizowania a umowy zmienić nie można w końcu pracownik widział co podpisuje. A gdyby jednak jakimś cudem udało się wypracować dużą premię? Można zmienić umowę w trakcie z "datą wsteczną" na niekorzyść pracownika. Jeśli pracownik wypracuje zbyt dużą niespodziewaną premię to dlaczego by mu nie pogorszyć warunków na gorsze? Przecież nie przystoi wypłacić tak dużej premii. Można wydłużyć "kijek od marchewki".

@były pracownik

Szanowny "Były Pracowniku" proszę nie sugerować tego typu działań, które nigdy nie miały miejsca w firmie Informer Med. NIGDY, powtarzam NIGDY nie zostały zmienione warunki ustalone w umowie na niekorzyść pracownika naszego zespołu. A sugerowanie antydatowania dokumentów w celu obniżenia wypłaty wynagrodzenia jest pomówieniem. Z poważaniem Tomasz Elzanowski Członek Zarządu

Filip

Może warto docenić fakt, że pracujemy w bardzo dobrej firmie? Nie zawsze jest z górki, czasami jest pod górkę.

Firma nie wypłaca prowizji przedstawicielom. Jedyne na co można liczyć to goła podstawa. Jeżeli uda Ci się załatwić jakiś większy temat, to zostanie on przejęty przez misia puchatka lub krzysia, którzy sobie przypiszą zasługi przed zarządem zblazowanych hipisów.

Paulina

@Dociekliwy niestety nie pracuję w firmie Informer-Med, ani na tym stanowisku i nie mam jak odpowiedzieć Ci na to pytanie. Może wejdź na stronę firmy i bezpośrednio się z nią skontaktuj. Wtedy najszybciej dowiesz się wszelkich szczegółów.

Paulina

@Dociekliwy właśnie znalazłam ofertę pracy na PRODUKT MENEDŻERA. Oferta jest jeszcze ważna 16 dni. Pracodawca zapewnia ciekawe stanowisko pracy z możliwością rozwoju kompetencji we współpracy z światowymi liderami w branży szkolenia w kraju i zagranicą,zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,atrakcyjny system prowizyjny i narzędzia pracy: m.in. samochód służbowy, komputer, telefon. Jeżeli chodzi o jazdę samochodem służbowym to najlepiej jakbyś o szczegóły dopytał na rekrutacji.

Dociekliwy
@Paulina

@Paulina wnioskuje po odpowiedzi że tak pracujesz możesz proszę podać szczegóły dotyczące zespołu czy jest jest to samodzielne stanowisko ? Na jakie kompetencje najbardziej stawiacie

Zostaw merytoryczną opinię o Informer Med Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Informer Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Informer Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Informer Med Sp. z o.o.?

Informer Med Sp. z o.o.